İçeriğe geç

Ahmet Yesevi Hurdacı Firma

  Pendik Ahmet Yesevi mahallesi hurdacı firması olarak Ahmet Yesevi mahallesinin tamamında hurdacılık yapmaktayız. Pendik Ahmet Yesevi mahallesi hurdacı firmalar arasında lideriz. Anadolu yakası Pendik Ahmet Yesevi mahallesi etrafında hurda malzemeler ve ikinci el ofis mobilyası alımı yapıyoruz Ahmet Yesevi hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız

  Anadolu yakası Pendik Ahmet Yesevi mahallesi çevresinde sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Ahmet Yesevi mahallesinin her caddesine kadar geliriz Demtaş Metal ismiyle İstanbul Anadolu yakasına yakın konumlarda hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlı hurda eşya alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel Pendik Ahmet Yesevi hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  İstanbul hurdacısı içindeki firmamız hizmetinizdedir. Ahmet Yesevi mahallesi hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Normalde Pendik firmaları içerisindeyiz. Bununla birlikte Ahmet Yesevi mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Pendik Ahmet Yesevi Hurdacı Firmalar

  İstanbul Pendik hurdacı olarak Anadolu yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak amacıyla hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Ahmet Yesevi bölgesinde hurda alım satımı hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüştürerek insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. Ahmet Yesevi hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Ahmet Yesevi içerisinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin değişen mahallesi Ahmet Yesevi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Pendik Ahmet Yesevi çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak sürekli gelişiyoruz. Ahmet Yesevi mahallesi çevresinde hurda ve 2.el elektronik eşya alan firmalar arasında hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü yapılırken harcanan düşük enerji emisyonun iklime ve çevreye verdiği zararın önüne geçiyor.

  Geri dönüşüm yöntemleri doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önler. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazı kaynaklar bol gibi gözükse de artan nüfusla birlikte insanlığın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her gün artıyor. Atık metalleri geri dönüştürmek doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Böylece yeraltındaki madenleri gelecek nesillere aktarıyoruz.

  İstanbul Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Cevherlerin ocaklardan kazılıp işlenmesi uzun ve bir iştir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok daha az olacaktır.

  Ahmet Yesevi Hurdacı Numarası

  Ahmet Yesevi hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda satışı yapmak nedeni ile bizi aramanız gereklidir.

  Ahmet Yesevi Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Demtaş Metal hurdacılık firması bu çeşitlerin yanı sıra sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Bu yüzden Ahmet Yesevi Mahallesi sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Aslını demek gerekirse sarı hurda diye hurda çeşidi varolmamıştır.

  Güncel sayfamızda önceden paylaşılmış sarı hurdası alanlar yazıya göz atın. Ahmet Yesevi mahallesinin tamamında hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi Mahallesinde hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

  Ahmet Yesevi Bakır Hurda Alan Firmalar

  Bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru alım faaliyetleri veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ahmet Yesevi bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Ahmet Yesevi soyma bakır hurdası fiyat listesi daima güncellenmektedir. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Ahmet Yesevi Mahallesindeki hurdacı telefonunu tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Ahmet Yesevi genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

  Ahmet Yesevi Mahallesinde Hurda Kablo Alan Firma

  Ahmet Yesevi genelinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Ahmet Yesevi bölgesinde bolca satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,50% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz. Sitemizdeki İstanbul kablo hurda alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Yerinden hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

  Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ahmet Yesevi hurdacı arayanlar için buradayız. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız.

  İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılıyor. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki İstanbul Pendik Ahmet Yesevi fare yemez kablo fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Kablo hurdası tellerindeki bakır nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi kablo hurdası alıyoruz.

  Ahmet Yesevi Mahallesinde Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

  Sizlerin yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası alıyoruz. Pendik Ahmet Yesevi alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Ahmet Yesevi bölgesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı metni ziyaret edin. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için telefonlarınızı diliyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda alımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alımı yapılır.

  Ahmet Yesevi Hurda Alan Hurdacı Firma

  Hurda zamak, makina artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Ahmet Yesevi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek için hurda malzemeleri zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu neden ile metallerin değerini düşürüyor. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapan Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo aldığımızda fiyat listesi sunmaktayız. Ahmet Yesevi hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda kablo alımı için yerinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

  Fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası alıyoruz. Parça malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Şantiyelere hurda malzeme toplamaları amacıyla konteyner koyuyoruz.

  Ahmet Yesevi Mahallesinde Hurda Krom Alanlar

  Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda fiyatı gönderimizi okumalısınız. Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Krom hurdası alımı sayfamıza göz atmalısınız.

  Ahmet Yesevi Mahallesi Hurda Sac Alım Satımı

  Hurda sac alıyoruz. Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunmaktadır. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi çevresinde hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı için arayabilirsiniz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Ahmet Yesevi Hurda Çinko Alım Satımı

  Sayfamızda yayınlanan İstanbul Anadolu Yakası Pendik Ahmet Yesevi hurda nikel kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda çinko kilo fiyatı gönderisine göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Ahmet Yesevi çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alımı çinko hurda konusunda bilgi almak için içeriğinin linkine tıklayın.

  Ahmet Yesevi Demir Hurda Alım Satımı

  Hurda demir, yer yüzünde çokça kullanılan metaller içindedir. Sitemizdeki Ahmet Yesevi 1.sınıf hurda demir fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı edinmek sebebi ile fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatı sayfamıza bakmak istemelisiniz. Ahmet Yesevi çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Ahmet Yesevi bölgesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her türlü demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alırız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler hurda demir hakkında bilgi edinmek amacıyla içeriğinin linkine tıklamalısınız.

  Ahmet Yesevi Kurşun Hurda Alanlar

  İstanbul Anadolu yakası Pendik Ahmet Yesevi kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Ahmet Yesevi çatı minare kurşunu ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Doğada cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle bilinir. İstanbul Hurda kurşun alanlar gönderimizi geziniz.. Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir. Cami kurşunu, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yaparız.

  En Yakın Ahmet Yesevi Hurdacı Firma

  Ahmet Yesevi hurdacıları içinde içinde çalışan ekiplerimizle adresinizden her türde hurda eşya alımı yapıyoruz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Ahmet Yesevi etrafında servisler veriyoruz. Ahmet Yesevi en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile her çeşit hurda eşya alımında ayağınıza deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Ahmet Yesevi mahallesinin her yerinden her cins hurda eşya alımı gerçekleştiriyoruz.

  Ahmet Yesevi Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurda eşyayı değerinde almaktayız. Çok önce fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Ahmet Yesevi kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek ev ve işyerlerinin en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkımını yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Ahmet Yesevi Hurdacı Firması

  Sektörde harcadığımız senelerin sağladığı deneyimlerler çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Ahmet Yesevi hurdacı olarak günün her saatinde geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Neredeyse iki bin altıdan bugüne geri dönüşüm sektöründe hizmete devam ediyoruz.

  Ahmet Yesevi Plastik Hurdası Alım Satımı

  Ahmet Yesevi hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Bu sitede yayımlanan Ahmet Yesevi hurda naylon fiyatları bugün güncellenmiştir Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

  İstanbul ile Ahmet Yesevi bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik almaktayız.

  Ahmet Yesevi Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte kapatılan nalburlardan satın aldığımız İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva mikseri 2.el iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış apartman ve benzeri binalardan elde edilmiş yeni gibi 2. el pimapenler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz.

  Anlık Ahmet Yesevi Hurda Fiyatları

  Anlık fiyata ulaşabilmek için irtibat kurabilirsiniz. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış metne bir göz atabilirsiniz Ahmet Yesevi Mahallesi hurdacı firmalar içerisinde hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi her dakika güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurda ticareti yaparken pazar fiyatlarından daha fazla teklifler sunuyoruz.

  Ahmet Yesevi 2.el Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Ahmet Yesevi çıkma raf fiyatlarını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz. Raf hurdası fiyatları bölümüne bir göz bakınırsanız harika olur. Ahmet Yesevi ikinci el hurda raf alımı amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alan yerler gönderimize bir bakmak istemelisiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan market rafları, orta reyonlar, hurda çelik raflar, demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçilen yeni gibi ikinci el raf satıyoruz.

  Ahmet Yesevi Mahallesinde Hurda Nikel Alanlar

  Bu mahallede %95 nikel şablon – %99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alındığında oldukça dikkatli davranmalıyız. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir. Ahmet Yesevi nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Ahmet Yesevi Fabrika Sökümü

  Yıkım yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökümünden önce yıkılacak üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin hazırlanması gerekiyor.

  Profesyonel biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İstanbul Anadolu Pendik Ahmet Yesevi fabrika sökümü uzun yılların deneyimine sahibiz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde öncü bir yerdeyiz. Uzun yıllardır onlarca fabrika söküm ihalesi güvenle yerine getirdik.

  Ahmet Yesevi Hurdacı Sitesi

  Hurda alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yalnızca bu türlü hurda eşyaları alıyor değiliz. Ahmet Yesevi hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimiz aracılığı ile hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Hemşehrilerimize her haliyle yaşanılır bir İstanbul Pendik Ahmet Yesevi oluşturmak için sürekli çalışıyoruz.

  Ahmet Yesevi Hurda Araç Alan Hurdacı

  Tabiki de sizlere hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Bazen Ahmet Yesevi etrafında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, kazalı otomobil hurdası, patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, hurda motor alım satımı için hemen arayın. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  Ahmet Yesevi Mahallesinde Kağıt Hurdası Alımı

  İlçenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık ile satıcılara daha yüksek miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Ahmet Yesevi hurda kağıt alım satımı yaptığımız mahalleler içinde yer almaktadır. Sayfamızda bulunan İstanbul Pendik Ahmet Yesevi karton hurda kg fiyatı her saat güncelleniyor Yüksek fiyatlarla kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete alım satımı yaparız. Ahmet Yesevi kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız Demtaş Metal sayesinde karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt ton fiyatı sorabilirsiniz.

  Ahmet Yesevi Hurda Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı olmayan ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan firmayız için peşin para ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satanlar arasında en yakın yerlerdeniz.

  Ahmet Yesevi Hurda Klima Alımı

  İkinci el klima Ahmet Yesevi mahallesi bölgesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Ahmet Yesevi mahallesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Ahmet Yesevi Mahallesi Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Pendik Belediyesi’nce daha önce belirlenen yerlere taşınır. Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre molozun taşınması itina ile yapılmaktadır. Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurda malzemelerin tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılır.

  Ahmet Yesevi Akü Hurda Alanlar

  Motosikletlerde elektrik ihtiyaçları sebebiyle kullanılır. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan cihazdır. Hurda akü alan yerler paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısıyla firmamız vb. şirket içinde geri dönüştürme fabrikası bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alan tesisler arasındadır. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran suyu sebebiyle geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Biraz süre sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denir. Pendik Hurda akü alanlar linkine tıklamalısınız.

  Ahmet Yesevi Hurda Beyaz Eşya

  Ahmet Yesevi çevresinde titiz bir biçimde kullanılmış olan, 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, patron masaları alınır. Titiz kullanılmış olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi evinizden alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya alanlar hakkında detaylı bilgi içeren sayfamıza göz atınız Her türlü ikinci el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle cep telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.