İçeriğe geç

Pendik Fatih Mahallesi Hurdacı Firma

  Demtaş Metal firmamızla İstanbul Pendik Fatih mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul hurdacısı arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Fatih mahallesi bölgesinde ikinci el ev eşyası ve hurda alımı yapmaktayız Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda Pendik depoları içerisindeyiz. Bununla birlikte Pendik Fatih mahallesinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Anlık İstanbul Pendik Fatih hurda fiyat listesiyle hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Fatih hurdacısı olarak her çeşit hurda malzemeyi alıyoruz Fatih mahallesi hurdacı şirketleri içinde öncü konumdayız. İstanbul Pendik Fatih mahallesi hurdacı firma olarak Fatih mahallesinde hurdacılık yapıyoruz.

  Pendik hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Fatih bölgesinde hizmet veriyoruz. İstanbul Pendik mahallesi bölgesinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere kadar profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz

  Fatih Hurdacıları

  Fatih hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Pendik Fatih içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak daima büyümekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda karton satmak sebebi ile telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi Fatih sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Fatih bölgesinde değil, bütün mahallelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Fatih genelinde faaliyet veriyoruz. Atık malzemeleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Pendik mahalle merkezinde ve Fatih mahallesi yakınlarında hurda alan yerler içerisinde en doğru hurda fiyatını vermekteyiz. İstanbul Pendik hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurda alım satımı yapıyoruz.

  Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlar. Bir metal cevherinin madenlerden çıkartılıp işlenmesi meşakatlidir. Ham maddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda maden geri dönüştürülürken tüketilen enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye zararının önüne geçiyor.

  Geri dönüşüm yöntemleri doğal kaynakları korumaktadır. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfusla insanların tüketimide her gün artmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlar. Böylelikle doğal kaynakları gelecek nesillere aktarabiliriz.

  Fatih Hurdacı Numarası

  İstanbul Pendik Fatih mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. İstanbul Pendik Fatih hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Boş yere zaman harcamadan arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satmak üzere sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

  Fatih Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Firmamız tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Fatih bölgesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bu neden ile Fatih sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Hurda sarı başlıklı yazıya göz atın.

  Aslına bakarsanız hurda sarı adında bir hurda yoktur. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. İstanbul Pendik Fatih Mahallesinde hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır.

  Fatih Hurda Bakır Alım Satımı

  Fatih bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Fatih hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

  Bu sayfadaki Fatih bakır ton fiyatını dileyene bedelsiz yollamaktayız. İstanbul Pendik Fatih hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Fatih Mahallesinde bakır hurda fiyatları için şirket hattımızı arayınız.

  Fatih Mahallesi Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

  Bununla birlikte enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken en güncel fiyatı vermekteyiz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

  Fatih hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Pendik Fatih mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmalar içinde en iyi fiyatları vermekteyiz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

  Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satanlar şimdi arayın. Etrafta kolayca bulunan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo piyasası fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Fatih mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Daha geniş bilgi almak için bilgi amacıyla hurda kablo alanlar yazıya bir göz atın. İstanbul Pendik Fatih hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Fatih kablo kilo fiyatı güncellenmiştir. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablolar alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki bakır nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için büyük önem taşır.

  Fatih Hurda Alüminyum Alanlar

  Müşterilerimizin destekleriyle sürekli gelişiyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Pendik Fatih Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz.

  Her nevi hurda alüminyum alıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı Fatih hurdacı firmaları arasındayız. Fatih mahallesinin tümünde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz. .

  Fatih Hurda Alan Hurdacı Firma

  Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır hurdası, kurşun,çinko hurda, demir hurda aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Fatih hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Fatih adresten hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebeple metallerin kıymeti düşmektedir. Fatih geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür karton hurdası alım satım hizmeti veriyor. Hurda çelik alımı için evinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Fabrikalardan makine artığı hurdası alımı yapmaktayız. Kırpıntı hurdaları biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Fabrikalara hurda toplamaları için konteyner yerleştiriyoruz.

  Fatih Krom Hurdası Alan Yerler

  Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası alımı gönderimizi mükemmel olur. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma bağlantısının linkine tıklayın.

  Fatih Sac Hurdası Alan Yerler

  Fatih ve çevresinde sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurda, satmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Depolarımızda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunmaktadır. Kiler tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alan firmalar arasındayız.

  Fatih Çinko Hurdası Alanlar

  Pendik Fatih mahallesi bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alım satımı paylaşımına mutlaka bir göz atın. Sitemizde yayınlanan Fatih hurda çinko kg fiyatı bugün güncellendi. Çinko hurdası alan hurdacı firma yazımıza göz atarsanız pişman olmazsınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Fatih Hurda Demir Alım Satımı

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan yerler makalesini ziyaret etmek hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Fatih mahallesi ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Bildiğiniz üzere her nevi demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alırız.

  Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunan madenler arasındadır. Buradaki Fatih demir hurda fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Anlık demir hurda ton fiyatı için Fatih hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Firmamız Fatih bölgesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

  Fatih Hurda Kurşun Alımı

  Cevher halindeki kurşun metali mavimsi renkli haliyle öne çıkıyor. Fatih kurşun hurda alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizde yayınlanan İstanbul Pendik Fatih çatı minare kurşunu kilo fiyatı günceldir. Kurşun eski madenlerdendir. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu için özel fiyatlar veriyoruz.

  En Yakın Fatih Hurdacı Firma

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Fatih mahallesinin etrafında her türlü hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Fatih hurdacı şirketi içinde çalışan çalışanlarımız ile yerinizden hurda malzeme almaya başladık. Dolayısı ile hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Fatih mahallesinin tamamında servis ediyoruz. Fatih en yakın hurdacı firma hizmeti ile her türden hurda tartmak amacıyla adresinize araç yolluyoruz.

  Fatih Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Fatih kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak binaların yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkımında yaptığımız üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm önlemler Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen benzeri her türde hurda eşyayı satın alıyoruz.

  7/24 Açık Fatih Hurdacı Firması

  7/24 Fatih hurdacı firması iş yerimiz aracılığıyla hafta sonu bile yerinize geliyoruz. Bu sürenin kazandırdığı güven aracılığı ile tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık üç senedir hurdacılık yapıyoruz.

  Fatih Plastik Hurdası Alım Satımı

  Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. İstanbul il Fatih mahallesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren alımı yapıyoruz. Güncel fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz.

  Fatih plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde öncü firmayız. Burada yayınlanan Fatih naylon hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır.

  Fatih İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte kapatılan satıcılardan satın aldığımız Yıkılan apartman ve benzeri binalardan çıkarılan hala kullanılabilir 2. el kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. Müteahhitlerce kısa süreliğine kullanılan alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış portatif, plywood hurda alım satımı yapıyoruz.

  Güncel Fatih Hurda Fiyatları

  Anlık fiyata ulaşmak amacı ile bizi arayın. Tekrar etmekte fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken diğer firmalardan daha fazla kilo fiyatları sunuyoruz. Fatih hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı piyasada anlık güncellenmektedir.

  Fatih Mahallesinde İkinci El Hurda Raf

  Genelde kapanan pastanelerden satın aldığımız çelik raf hurdaları, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Fatih ikindi el raf hurdası fiyatlarını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Hurda raf alım satımı paylaşımımıza bir göz atın. Fatih ikinci el raf hurdası satın almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz. İstanbul Raf hurdası alanlar gönderisini ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar.

  Fatih Nikel Hurdası Alımı

  Dolayısı ile hurda nikel alınıp satılırken elden geldiğince özenli hareket edilmelidir. Hurda nikel zehirli olabilir. Bu mahallede hurda turbo nikel, %99 şablo nikel hurdası , %95 nikel şablon, anot hurda nikel alımında en doğru fiyatları sunuyoruz. İstanbul Pendik Fatih mahallesi nikel hurdaları alıyoruz.

  Fatih Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Fatih fabrika sökümü işleri yapıyoruz. İlk önce yıkımı yapılacak binanın incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması daha doğru bir çalışma olacaktır.

  Böylece Pendik fabrika yıkım işleri gerçekleştiren firmalar içerisinde lider olduk. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. Daha önce onlarca fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik.

  Fatih Hurdacı Sitesi

  Fatih hurdacılar sitesi B blok içerisindeki depomuzun aracılığı ile hurdacılık işi yapıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sadece bu tür atıkların alım satımını yapıyor değiliz. Olduğundan yaşanılır bir İstanbul Pendik Fatih yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

  Fatih Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

  Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ancak araba hurdası vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen parçalanmış otomobil hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Zaman zaman Fatih yakınlarında hurda otomobil alım hizmetleri veriyoruz.

  Fatih Hurda Karton Alımı

  Fatih kağıt hurda alımı yaptığımız alanlar içindedir. Buradaki Fatih Mahallesi hurda karton ve kağıt ton fiyatını kayıt olanlara bedelsiz ulaştırıyoruz Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde sizlere değerinden fazla kazanma avantajı sunuyoruz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. İstanbul Pendik Fatih mahallesinde kağıt hurdası alan yerler arasındaki Demtaş Metal yardımıyla kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Fatih İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

  Bozuk hurda jeneratör, trafo alan Fatih hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz. Endüstriyel yeniden farksız ikinci el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız.

  Fatih Klima Hurda Alanlar

  İkinci el klima Fatih çevresinde en fazla alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Fatih mahallesi çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Fatih Moloz Nakliyesi

  Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliye işleri titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Fatih hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda metallerin işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Pendik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan yere dökülüyor.

  Fatih Akü Hurdası Alan Firmalar

  Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü diyoruz. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı firma gönderisini okumak iyi gelecektir. Akü hurdası alan hurdacı bölümüne bakınmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple Demtaş Metal ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından değerlidir. Arabalarda enerji ihtiyacı nedeni ile kullanılmaktadır. Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

  Fatih Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

  2. El çalışma masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası bulunmaktadır. Az kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satılabilecek biçimdeki salon takımlarınızı konumunuza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya için piyasanın üstünde fiyat uygulanmaktadır. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma konulu gönderimize erişebilirsiniz Yeniden farksız 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadıyla telefonumuzla bağlantıya geçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla çok az kullanıldığı anlaşılan ve 2.el koltuklar alabilirsiniz.