İçeriğe geç

Şeyhli Hurdacı Firma

  Şu an İstanbul Pendik firmasıyız. Lakin Şeyhli mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Şeyhli mahallesinin çevresinde hurda malzemeler ve 2.el eşyalar alımında peşin ödemeler yapıyoruz Pendik Şeyhli mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Pendik Şeyhli mahallesi hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

  Şeyhli mahallesi hurdacı depoları arasında lider konumdayız. İstanbul hurdacı içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. İstanbul etrafında her zaman yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle araç göndermekteyiz

  Günlük İstanbul Pendik Şeyhli hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal olarak İstanbul Pendik mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Şeyhli hurdacı firması olarak hurda eşyaları adresten almaktayız

  Şeyhli Mahallesi Hurdacı Firma

  Geri dönüşüm doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazıları yeterli gözüksede artan nüfusla beraber tüketimde artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede saklıyoruz.

  Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Geri dönüşümde tüketilen düşük enerji miktarı karbon emisyonunun iklime ve çevreye vereceği zararın önüne geçiyor.

  Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Metal cevherlerinin madenden kazılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi oldukça pahalıya mâl olur. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Hurda madenin geri dönüşümü yüzde 90 çok az azdır.

  Şeyhli bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Pendik mahallesinin her yerinde ve Şeyhli mahallesinde hurda ve ikinci el ev eşyası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizde her türlü hurda satmak sebebiyle numaramızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul Pendik hurdacı firması olarak Anadolu yakası semtlerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Şeyhli hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Pendik Şeyhli merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan mahallesi Şeyhli ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Şeyhli mahalle merkezinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Şeyhli Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  Şeyhli mahallesi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Boş yere zaman geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Şeyhli hurdacı telefon numarası sitemizin altında hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu yüzden hurda satmak üzere telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

  Şeyhli Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda türü yoktur. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bu sebeple Şeyhli Mahallesinde sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Şeyhli hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapıyor.

  Şeyhli genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Sayfamızdaki sarı alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Herkesin öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurdaların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımı yapıyor.

  Şeyhli Mahallesinde Hurda Bakır Alan Yerler

  Şeyhli hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Şeyhli mahallesindeki hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Pendik Hurda bakır sitemizde geniş bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Sitemizdeki Şeyhli hurda bakır fiyat listesini abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. İstanbul Pendik Şeyhli bakır hurda alan yerler arasındayız. Şeyhli genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Şeyhli Kablo Hurdası Alan Hurdacı

  Kablo iletkenliği ile elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Piyasada çoğunlukla ele geçen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satanlar bize ulaşın. Sitemizdeki Pendik kablo alan hurdacılar konuya göz gezdirebilirsiniz. Ek olarak tek damar kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar alımı esnasında en doğru fiyatı sunuyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Şeyhli hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Pendik Şeyhli bakır kablo fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Şeyhli hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz.

  Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İstanbul Pendik Şeyhli mahallesi genelinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında tecrübeliyiz. Çünkü Demtaş Metal olarak sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Şeyhli mahallesinde mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Kullanıldığı biçimlere göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

  Şeyhli Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Şirketimize duyduğunuz güven için saygılar sunarız. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda satışı için iletişime geçebilirsiniz. Şeyhli mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Pendik Şeyhli Mahallesi hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

  Şeyhli Hurda Alım Satımı

  İstanbul Pendik Şeyhli mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alıyor. Şeyhli yerinden hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin fiyatı düşebilir.

  Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, bakır hurdası, demir, kablo, çinko,sarı hurda, ve çatı minare kurşunu alımında İstanbul Pendik Şeyhli hurdacı firmalarından yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Şeyhli hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız.

  Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda krom almak için evinize kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız.

  Büyük fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası almaktayız. Küçük parçalardan oluşan malzemelerinizi biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Şantiyelere konteyner yerleştiriyoruz.

  Şeyhli Krom Hurdası Alım Satımı

  Sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası alım satımı bağlantısına tıklayın. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alımı yazısını okusanız muhteşem bir şey yapacaksınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Şeyhli Mahallesinde Sac Hurdası Alımı

  Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şeyhli etrafında hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Şu anda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Veranda tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Şeyhli Çinko Hurdası Alım Satımı

  Şeyhli mahallesi etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımını okuyabilirsiniz. Sitemizdeki İstanbul Anadolu Yakası Pendik Şeyhli çinko levha fiyat listesini talep edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko kilo fiyatı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

  Şeyhli Hurda Demir Alım Satımı

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alımı bölümünü okuyabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Şeyhli etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Demtaş Metal İstanbul Pendik Şeyhli mahallesinin tümünde hurda demir alımı yapıyor. Anlık güncel demir hurda fiyatları talep etmek sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Demir, yeryüzünde en çok bulunabilen madenler içindedir. Sayfamızdaki Şeyhli toplama demir hurdası ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

  Şeyhli Kurşun Hurdası Alımı

  Cevher şeklindeki kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir. İstanbul Pendik Şeyhli hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Burada bulunan Şeyhli çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz gönderilmektedir. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alım satımı yapıyoruz.

  En Yakın Şeyhli Mahallesi Hurdacı

  Şeyhli en yakın hurdacı deposu servisiyle her çeşit hurda malzeme alım satımında istediğiniz yere araçlarımızı yolluyoruz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Şeyhli etrafında servisler sunmaktan gurur duyuyoruz. Şeyhli mahallesi hurdacısı istihdamındaki personelimizle adresinizden her türde hurda eşya alım satımı hizmetimiz var. Demtaş Metal şirketimizle Şeyhli çevresinde her tür hurda eşya almaktayız.

  Şeyhli Bina Yıkımı

  Yıkımlarda istenen tüm önlemler Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülen penceler, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurda eşyayı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Şeyhli mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış apartmanların yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkım işlerini yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Şeyhli Mahallesinde Hurdacı Firması

  Nerdeyse otuz bir senedir hurda alımı yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Şeyhli hurdacı iş yerimiz sayesinde 7/24 hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı güvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Şeyhli Plastik Hurda Alım Satımı

  Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. En ideal fiyata kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alım satım işleri için bildirdiğiniz adrese gelmekteyiz.

  Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. İstanbul ile Şeyhli bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatı istemek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şeyhli hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Şeyhli hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Şeyhli plastik kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz

  Şeyhli Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında yük asansörü, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva mikseri 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan depo vs. binalardan kenara ayrılan sıfır ayarında ikinci el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Ayrıca batmış satıcılardan aldığımız

  Şeyhli Mahallesinde Güncel Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken oldukça daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Şeyhli hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı hurda piyasasında her saat değişkenlik gösteriyor. Sitemizde bulunanhurda fiyatları makaleye göz gezdirebilirsiniz Kesin kilo fiyatlarına erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz.

  Şeyhli İkinci El Hurda Raf

  Genelde yenilen fabrikalardan satın aldığımız teşhir rafları, ürün reyonları, market rafları, çelik raflar, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf hurdası satıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı yapmaktayız. Raf hurdası fiyatı bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Sitemizdeki İstanbul Pendik Şeyhli mahallesi çıkma raf fiyat listesini telegram hattımızda paylaşıyoruz. Hurda raf kilo fiyatı bölümümüzü incelemek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Hurda raf Şeyhli fiyatları edinmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Şeyhli Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel zehirli olabilir. İstanbul Pendik Şeyhli nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken elden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır. Özellikle turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablo nikel hurdası alıyoruz.

  Şeyhli Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  Hurdacıların dediği gibi kolay sayılmaz. Şeyhli fabrika sökümü işi yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri bol miktarda fabrika sökümü ihalesini aldık. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede Pendik fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler içinde nam saldık. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan tesisin titizlikle incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi uygun olacaktır.

  Şeyhli Hurdacı Sitesi

  Şeyhli mahallesinde ikamet edenlere daha yaşanılır bir İstanbul Pendik ve daha çok yaşanılır Şeyhli mahallesi bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Şeyhli hurdacılar sitesi içerisindeki hurda dükkânımız ile hizmet ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

  Şeyhli Hurda Araç Alan Hurdacı

  Tabiki de size hurda araç alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Şeyhli hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşten fırsat buldukça Şeyhli mahallesi yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri vb zirai alet hurdası, motor hurdası alım satımı için dilediğiniz an arayabilirsiniz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  Şeyhli Karton Hurdası Alanlar

  Bölgenin tamamında beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla sizlere daha fazla kazanç etme avantajı takdim ediyoruz. Şeyhli hurda kağıt alanlar içerisindeki işletmemiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

  Daha fazla ton fiyatı ile hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alıyoruz. Karton hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Şeyhli hurda karton ve kağıt fiyatlarını telegram grubumuza kayıt olanlarla paylaşmaktayız

  Şeyhli 2.el jeneratör Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Her voltajda yüksek kw ikinci el jeneratör alınır.

  Şeyhli Mahallesi Klima Hurda Alanlar

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Şeyhli bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Klima hurdası Şeyhli bölgesinde çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  Şeyhli Moloz Dökümü

  Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi itinayla tarafımızdan yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdaların işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Pendik Belediyesi Fen işlerince imzalanan kararlar ile bildirilen arazilere dökülür.

  Şeyhli Akü Hurdası Alım Satımı

  Atıl aküler içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeni ile geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Yoğun kullanımla atık hale gelen bataryalara hurda akü deniliyor. Pendik Hurda akü alanlar içeriğinin linkine tıklayın. Motosikletlerde enerji kaynağı bulunabiliyor. Akü hurdası alan hurdacı yazısına mutlaka bir göz atabilirsiniz. Dolayısı ile Şeyhli hurdacısı Demtaş Metal gibi kendi içinde geri dönüşüm dökümhanesi olan firmalar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır.

  Şeyhli İkinci El Eşya

  Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle cep telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Sahibinden satılık ofis mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası alımında nakit ödeme yapmaktayız. Şeyhli sıfır gibi ve 2. el kanepe satın alabilirsiniz. Az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı belirttiğiniz yerden alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacı firma hakkında detaylı bilgi paylaşılmış yazımıza ulaşın