İçeriğe geç

Perşembe Hurdacı Firma

  Ordu Perşembe merkezinin çevresinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları alımı yapıyoruz. Ordu Perşembe ilçesine bağlı Perşembe hurdacı firması olarak Perşembe merkezi sokaklarında hurda alımı yapıyoruz. Şu anda Perşembe hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Perşembe merkezinde de hizmetler veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Perşembe şehir merkezinin yakınlarında hurda malzeme alıyoruz. Ordu hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Ordu Perşembe hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız.

  Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Ordu hurdacısı olarak Perşembe meydanında hizmet ediyoruz. Her nevi hurda alımında deneyimliyiz. Perşembe hurdacı depoları içerisinde öncü konumdayız.

  Güncel Ordu Perşembe hurda fiyat listesi ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Perşembe merkezinin çevresinde hurdacı firmalar arasındayız. Perşembe merkezinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle adresinize profesyonel ekip göndermekteyiz.

  Ordu Perşembe Hurdacıları

  Perşembe hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ordu Perşembe etrafında benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak sebebi ile firmamızı tuşlamalısınız. Ordu ilinin gelişen ilçesi Perşembe ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Perşembe bölgesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Perşembe hurdacısı olarak Ordu ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alımı için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Perşembe merkezindeki mahallelerde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz.

  Perşembe Hurdacı Numarası

  Ordu Perşembe hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Perşembe yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer almaktadır. Bu sebep ile hurda satmak amacıyla mobil hattımızı aramalısınız.

  Perşembe Krom Hurda Alım Satımı

  Yapısı itibari ile sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Perşembe krom tank hurdası kg fiyatını isteyenlere güncel olarak gönderilmektedir. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler yazısına bir bakınmak isteyebilirsiniz.

  Perşembe Hurda Alanlar

  Ordu Perşembe geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her tür raf hurdası alımı yapıyor. Hurda kağıt alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Perşembe kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurda malzemeleri zaman harcamadan nakite çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda metalin fiyatı düşüyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, bakır hurda, ekstra demir, kablo, çinko hurda,sarı hurda, ve kurşun hurdası alımlarında Perşembe hurda listesinden daha fazla fiyat listesi vermekteyiz. Perşembe hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Perşembe Hurda Alüminyum Alımı

  Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfada yayınlanmış olan Perşembe alüminyum hurdası kilo fiyatını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

  Ordu Perşembe alüminyum hurdası alan firmalar arasında öncüyüz. Firmamıza verdiğiniz destek için saygılar sunarız. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapıyoruz. Perşembe ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için hurda tartımını sizinle yapmaktayız. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör yapıyoruz.

  Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Sizin yardımıyla sürekli büyüyoruz.

  Perşembe Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  Demtaş Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş almaktadır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda denmektedir.

  Bu neden ile Perşembe hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Perşembe bölgesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

  Sitemizdeki Ordu Perşembe sarı pirinç hurdası ton fiyatları daima güncellenmektedir. Sayfamızda önceden yazılan hurda sarı pirinç alan yerler makaleye bir göz atın. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Ordu Perşembe hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Perşembe Hurda Kablo Alan Firmalar

  Perşembe hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo ticaretinde tecrübeliyiz. Kablo hurdası içerdiği bakır tel sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arz eder. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasasından oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

  Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Perşembe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Perşembe hurda kablo kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

  Bununla birlikte tek damar hurda kablolar, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en güzel fiyatı teklif ediyoruz. Kablo iletkenliği ile elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Perşembe ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasında en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Ordu Perşembe bölgesinde kolayca toplanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

  Hurda kablo alan yerler içeriğiyle yazılmış konuyu ziyaret edin. Yerinden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Ordu Perşembe hurdacı firma olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

  Perşembe Çinko Hurda Alımı

  Ordu, Perşembe etrafında çinko hurdası alıyoruz. Burada paylaşılan Perşembe nikel hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satışı yapmak için whatsapp hattımıza iletişim kurabilirsiniz.

  Perşembe Bakır Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Perşembe bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Perşembe hurdacı telefon numarasını acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Buradaki Ordu Perşembe hurda bakır fiyat listesini bip grubumuza kayıt olanlar ile paylaşmaktayız. Ordu Perşembe bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

  Perşembe bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

  Perşembe Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı paylaşımımıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Perşembe ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız Perşembe ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor.

  Anlık hurda demir fiyat listesi öğrenmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her türlü demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alırız. Demir, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Ordu Perşembe inşaat demiri fiyatları güncellendi.

  Perşembe Kurşun Hurdası Alanlar

  Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar paylaşımımızı şahane olacaktır. Ordu ve Perşembe kurşun hurdası alımı hizmeti sunduğumuz ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Ordu Perşembe hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler arasında olduğu söyleniyor. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız.

  Perşembe Hurda Sac Alım Satımı

  Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Perşembe etrafında sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatları istemek amacı ile.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

  En Yakın Perşembe Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal firmamızla Perşembe ilçesinde her tür hurda eşya alımı işleri yapıyoruz. En yakın Perşembe hurdacı adıyla hurda malzeme alırken arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Perşembe bölgesinde servisler vermekten gurur duyarız. Perşembe hurdacı bünyesinde çalışan personelimiz ile kapınızdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var.

  Karton Hurdası Alanlar

  Yüksek fiyata kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, bristol hurda, kağıt peçete, hurda gazete alan yerler içerisindeyiz. Perşembe kağıt hurda aldığımız ilçeler arasında yer alır. Sitemizdeki Ordu Perşembe hurda kağıt kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır İlçenin tümünde okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılıkla satıcıya daha fazla oranda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Perşembe hurda kağıt alan hurdacılar içindeki iş yerimiz sunduğu hizmetler ile ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz.

  Perşembe 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Sitemizde yer alan Perşembe ikinci el market rafı kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firmalar yazımızı muhteşem olur. Raf hurdası Perşembe satın almak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden şarküteriler tarafından satılan çelik raf hurdası, teşhir reyonları, market rafları, teşhir rafları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el hurda raf satıcıları içerisindeyiz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız.

  Kırık Cam Hurda Alan En Yakın Firmalar

  Özellikle rengarenk oto camları, süt şişesi şeklinde hurda cam çeşitleri bulunuyor. Perşembe ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Özellikle rengarenk oto camları, süt şişesi şeklinde hurda cam çeşitleri bulunuyor.

  Plastik Hurdası Alan Firmalar

  Ordu il Perşembe ilçesinin tamamından plastik abs, jelatin, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin adıdır.

  Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Perşembe plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Perşembe hurda deposuyuz. Buradaki Perşembe naylon hurdası ton fiyatı güncellendi. En yüksek fiyatlarla mavi kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz.

  Perşembe Hurda Fiyatları

  Perşembe hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri hızlıca değişiklik gösteriyor. Daha doğru sayfamızdaki hurda fiyatları konuyu okuyabilirsiniz Şundan fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurda alımlarında daha fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz. En güncel hurda fiyatına erişmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz.

  Perşembe Hurda Araç Alan Yerler

  Çok sıkışık olmadığımızda Perşembe bölgesinde araba hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Perşembe hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, hurda vagon, çekme belgeli araba hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Perşembe Hurdacı Firma

  Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Perşembe hurdacı olan firmamızla 7/24 iş yerimizdeyiz. İki bin altı yılından bugüne hurdacılığa hizmet veriyoruz.

  Perşembe İkinci El Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacı

  Sanayi tipi restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan ekipmanları alıyoruz. Kısa süreliğine kullanılmış olan buz makinesi, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, pansiyon tipi bulaşık makinası alıp satmaktayız. 2. El krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü meykap vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz.

  Parça Kumaş Alım Satımı

  Buradaki Perşembe hurda kumaş ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Ordu Perşembe bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımında adresinize geliriz. Perşembe kilosuyla hurda kumaş alanlar arasındayız.

  Parça kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası alıyoruz.

  Perşembe Bina Yıkımı

  Yıkımlarda istenilen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış binaların yenilenerek yapılması sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz.

  Perşembe Hurda Akü Alım Satımı

  Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle bulunabiliyor. Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Zamanla şarj olmaz bataryalara hurda akü denir. Hurda akü alımı makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile bizim benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alan fabrikalar içerisindedir.

  Perşembe Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalesini gerçekleştirdik. İşe başlamadan sökülecek üretim yerinin detaylı şekilde incelenerek gerekli ekipmanın hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Ordu Perşembe fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı bir konumdayız.

  Perşembe İkinci El İnşaat Malzemesi

  Ayrıca iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz Perşembe ilçesinde yıkılan market benzeri binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el pencere, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood bulunur.

  Nikel Hurdası Alımı

  Bu bölgede turbo nikel, anot nikel, %95 nikel şablon , %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Perşembe hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince hassas davranılmalıdır.

  Perşembe 2.El Eşya

  Perşembe çevresinde titizlik ile kullanılmış olan, 2.el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi peşin para ile satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla beyaz eşya hurdası alan yerler konusunda detaylı bilgi veren paylaşımımıza bakabilirsiniz Her türlü 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları mevcuttur.

  Perşembe Klima Hurda Alımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Perşembe çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Perşembe bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz.

  Perşembe Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşıma işi güvenlikle yapılır. Perşembe hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyanızın tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Perşembe Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor.

  Perşembe Hurdacılar Sitesi

  Perşembe organize sanayi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Perşembe halkına her haliyle iyi bir Ordu Perşembe oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Perşembe hurdacılar sitesi 5. bloktaki depomuzla atıl hurda eşya alım gerçekleştiriyoruz.