İçeriğe geç

Posof Hurdacı Hurda Fiyatları

  Ardahan Posof etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. Normalde Posof hurdacı firmasıyız. Lakin Ardahan Posof merkezinde de hizmet vermekteyiz. Posof merkezi bölgesinde kullanılmış eşya ve hurda değerinde. Posof hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Her çeşit hurda satmak sebebiyle aramanız yeterlidir.

  Demtaş Metal şirketimizle Ardahan merkeze bağlı tüm mahallelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Posof merkezinde hurdacısıyız. Anlık Posof hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

  Ardahan geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal profesyonel devam ediyor. Ardahan Posof hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Ardahan Posof merkezde Posof hurdacı firması olarak hurda alım hizmeti vermekteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Ardahan hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Posof Hurdacı Firmalar

  Posof merkezde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek milletimizin faydalanması için çalışıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satmak sebebiyle numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Posof hurdacısı olarak Ardahan bölgesinde her çeşit hurda atık alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın alımı için çevrenizdeki hurda taşıma ekiplerimizi göndermekteyiz. Posof hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ardahan Posof içerisinde benzersiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Ardahan şehir merkezine bağlı naif ilçesi Posof daimi hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Ardahan Posof ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

  Posof Hurdacı Telefonu

  Posof her türde hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Posof hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebeple hurda atık satmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Posof Hurda Kablo Alımı

  Hurda kablo içerdiği bakır sebebi ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Kablo alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz.

  Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Burada paylaşılan Posof elektrik kablosu fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Kullanıldığı biçimlere göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Yerinden antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız. Piyasada sıklıkla edinilen %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Posof hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden fazla fiyatlar veriyoruz. Ardahan Posof hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Posof ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Posof hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları alıyoruz.

  Posof Hurda Krom Alanlar

  201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alımı makalesini ziyaret etmek iyi gelir. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Ardahan Posof krom tank hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

  Posof Alüminyum Hurda Alımı

  Ardahan Posof hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan firmayız. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Posof ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alımı için tartımları istediğiniz yerde yapıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Adresten alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Buradaki Posof alüminyum hurda fiyatları haftada bir güncellenmektedir.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Posof ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı makalemizi gezmek iyi gelecektir. Demir, Posof genelinde bol miktarda satılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Posof toplama demir hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderimizi gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Hurdacı firmamız Posof ilçesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor.

  Posof Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmalar

  İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi yoktur. Bu neden ile Posof sarı pirinç hurda alan hurdacılar içindeyiz.

  Buradaki Posof hurda sarı pirinç kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda sarı alanlar hakkındaki metni inceleyin. Demtaş Metal bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir.

  Ardahan Posof hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Posof genelinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Posof Hurda Bakır Alım Satımı

  Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bu sayfadaki Posof bakır kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Ardahan Posof bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Posof genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Posof hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Posof hurdacı telefonunu tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kurşun hurdası için özel fiyatlar veriyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renkli biçimiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alım satımı gönderisini dolaşmak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Posof Ardahan kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Posof kurşun hurdası kg fiyatını bip grubumuza kayıt olanlar ile her saat paylaşıyoruz. Kurşunun hala kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu biliniyor.

  Posof Hurda Alan Firma

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler içerisindeyiz. Posof ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor.

  Tonajlı toplama demir, hurda bakır, hurda kurşun, kablo, çinko hurdası, hurda sarı ve alüminyum hurda alımına özel fiyat listeleri sunmaktayız. Posof hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Posof yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı hiç zaman harcamadan satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın kıymetini düşürüyor. Hurda zamak, makina artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Posof hurdacı firmasıyız. Hep birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Çinko Hurdası Alımı

  Posof bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Ardahan Posof hurda çinko fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası fiyatı yazısına bir bakmak istersiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için arayın.

  Sac Hurdası Alan Firmalar

  Elimizde deliksiz 2.el trapez sac hurda vardır. Kiler çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Posof çevresinde sac hurda levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı nedeni ile iletişim kurabilirsiniz.

  Posof Fabrika Sökümü

  Fabrika sökerken yıkımı istenen taşınmazın etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin seçilmesi çok daha doğrudur. Yıkım yapanların bahsettiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Ardahan Posof fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozum ihalelerini aldık. Güvenli biçimde fabrika ve tesislerin sökümünü yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde nam saldık.

  Posof Hurda Araba Alan Yerler

  Tabiki de size hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Posof hurda alımında hizmet veriyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Posof etrafında otomobil hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, vergiden düşürülmüş hurda araç, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Fakat araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

  Posof 2.el Ev Eşyası

  Titiz kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı evinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile bulaşık makinası hurdası alım satımı konulu sitemizi ziyaret edin Posof içerisinde kullanılmış, 2. el ev mobilyası satıyoruz. İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı sormak nedeni ile firmamıza ait çağrı merkezi telefonları ile irtibat kurarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sahibinden çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası stok hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuzu arayın.

  Posof İkinci El İnşaat Malzemesi

  Dolayısıyla batan şirketlerden aldığımız Posof yakınlarında yıkılan ardiye binalarından ayrılan hala kullanılabilir 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı sıva mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı nedeniyle kullanılabiliyor.

  Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suyu sebebi ile oldukça değerlidir. Akü hurdası alan hurdacı firma yazımıza göz atarsanız pişman olmazsınız. Dolayısıyla firmamız benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunan firmalar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere hurda akü diyoruz.

  Posof Hurdacılar Sitesi

  Posof hurdacılar sitesi dördüncü blok içerisindeki dükkânımızla hurda ticareti işine başladık. Sizlere yaşanır bir Ardahan ve çok daha yaşanılır Posof oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Posof OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Posof Klima Hurdası Alımı

  Posof bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Posof ilçesinde en fazla satılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

  Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizi arayabilir. Profesyonel restaurant aletleri almaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizi arayabilir. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, aspiratör vs endüstriyel mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz.

  Parça Kumaş Alanlar

  Toptan gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı şimdi arayın. Parti malı poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda kumaş topu, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alıyoruz. Kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Sitemizdeki Posof hurda kumaş kg fiyatı güncelliğini koruyor. Posof kilo ile kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Ardahan Posof bölgesinde hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz adrese gelmekteyiz.

  Posof Moloz Dökümü

  Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Posof Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen yere nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında anlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşınma işleri itina ile firmamız tarafından yapılıyor.

  En Yakın Posof Hurdacı Numarası

  Posof hurdacı şirketi olan firmamız ile yerinizden her çeşit hurda atık almaya devam ediyoruz. Posof en yakın hurdacı adıyla her cins hurda malzeme almak için adresinize gelmekteyiz. Böylece sizlere en yakın hurda alanlar Posof bölgesinde servisler veriyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Posof ilçesinin tamamında her türlü hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  Hurda Karton Alım Satımı

  Posof kağıt hurda alan firmalar içindeki işletmemiz hizmetleri ile hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz. Bölgede hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle satıcıya daha çok miktarda kazanım elde etme avantajı veriyoruz. Hurda kağıt almaktayız. Sitemizdeki Ardahan Posof hurda karton kağıt fiyat listesini telegram grubumuza üye olanlar ile haftalık olarak paylaşıyoruz Avantajlı liste fiyatıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alan yerler içinde en hızlı ton fiyatını firmamız sunmakta.

  Posof Bina Yıkımı

  Posof kentsel dönüşümü sebebi ile eskimiş dairelerin istenildiği bir biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları benzeri her türden hurdaları ücreti karşılığında almaktayız.

  Hurda Nikel Alım Satımı

  Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp, satılırken elden geldiğince özenli davranmalıyız. Nikel hurda zehirlidir. Ardahan ve Posof nikel hurdası alıyoruz. Ardahan Posof genelinde nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 – %99 şablon nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Posof Hurda Plastik Alan Firma

  En ideal fiyata hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Posof plastik hurda alan yerler içinden öne çıkan Posof hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Posof hurda plastik ton fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Ardahan ve Posof bölgesinin tümünden plastik abs, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren alımı için bize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Açık Posof Hurdacı Firma

  Yaklaşık iki bin sekizden buyana hurda malzemelerin alım satımında hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Posof hurdacı firması iş yerimiz yardımıyla günün her saatinde hurda malzeme alıyoruz. Yılların sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Güncel Anlık Posof Hurda Fiyatları

  Bir defa daha söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımında kilo fiyatından fazla teklifler uyguluyoruz. Posof hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listeleri anlık değişiyor. En doğru hurda fiyatlarına erişmek amacıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Hurda Raf Alanlar

  Burada yer alan Ardahan Posof 2.el raf ton fiyatlarını telegram grup üyelerine güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurda alanlar yazımıza mutlaka göz atın. Hurda raf Posof alımı nedeni ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan kuruyemişçiler tarafından satılan mağaza rafları, hurda market rafı, reyonlar, hurda çelik raflar, hurda demir raflar içinden personelimizce seçilen kullanılabilir olan ikinci el market rafları satan firmalar arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Posof 2.el jeneratör Alan Hurdacılar

  Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında nakit ödeme yapıyoruz. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.