İçeriğe geç

Pütürge Hurdacı

  Pütürge hurdacı işletmeleri arasında öncüyüz. Hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz. Pütürge hurdacı firma olarak Pütürge ilçesinin hizmet veriyoruz.

  Her türlü hurda satmak sebebiyle aramanız yeterlidir. Malatya hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal övgünüzü kazanmaya devam ediyor. Pütürge bölgesinde geri dönüşüm tesisleri içindeyiz. Demtaş Metal ismiyle Pütürge şehir merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Anlık Pütürge hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapıyoruz.

  Malatya Pütürge genelinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla Pütürge ekip göndermekteyiz. Aslında Pütürge hurdacı firmasıyız. Lakin Pütürge merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara özel piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Malatya hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Pütürge merkezinde hurda malzemeler ve az kullanılmış eşya alım satımında eşyanızın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz.

  Malatya Pütürge Hurdacı Firmalar

  Pütürge merkez ve mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin faydası için çalışıyoruz. Pütürge hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Pütürge merkezinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Malatya şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Pütürge daimi hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sırf Malatya Pütürge ilçe merkezinde değil, bütün illerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Pütürge hurdacı olarak Malatya ilçelerinde hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın nakliyesi için en yakın hurda taşıma aracımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacıyla firmamızı arayabilirsiniz.

  Pütürge Hurdacı Telefonu

  Malatya Pütürge hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alıyor. Bu neden ile hurda fiyat listesi istemek için cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Boşa süre harcamadan arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz. Malatya Pütürge hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Pütürge Krom Hurdası Alanlar

  Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızda yer almakta olan Pütürge krom ton fiyatı güncellendi. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

  Demir Hurda Alanlar

  Pütürge genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere her nevi demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız. Pütürge ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatları bağlantısına tıklayınız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimize bir göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Demir hurdası, Pütürge bölgesinde bol miktarda çıkarılan metaller içindedir. Sitemizde yayımlanan Pütürge 1.sınıf hurda demir fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

  Pütürge Hurda Çinko Alanlar

  Bu sayfadaki Pütürge hurda nikel kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurdası kilo fiyatı yazısına bir göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Pütürge çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Pütürge Hurda Sarı Alan Firmalar

  Demtaş Metal şirketimiz bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alımında öncü firmadır. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç hurdalar halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinir.

  Dolayısıyla Pütürge sarı hurdası alan yerler arasındayız. Pütürge bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır.

  Sayfamızdaki Malatya Pütürge sarı pirinç hurdası kilo fiyatı bugün güncellendi. Sarı pirinç hurdası alanlar başlıklı yazıyı ziyaret edin. Gerçekte hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. Pütürge hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

  Pütürge Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun alımı paylaşımımıza mutlaka göz atın. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Pütürge kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Burada yayımlanmış olan Malatya Pütürge çatı minare kurşunu kilo fiyatını bip grubumuza üye olanlarla saat başı paylaşıyoruz. Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu hurda alımı yaparız.

  Pütürge Sac Hurda Alanlar

  Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Pütürge Malatya ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı yapmak sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Hurda sac alanlar içerisindeyiz.

  Pütürge Kablo Hurda Alanlar

  Ayrıca hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pütürge hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Fakat tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. Malatya Pütürge çevresinde çoğunlukla bulunan 40% bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini nakit ödüyoruz.

  Malatya Pütürge hurdacı firma olarak özellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder. Adresten hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Malatya Pütürge hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Pütürge elektrik kablosu fiyatlarını abonelerimize günlük gönderiyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satarak para kazanmayı isteyenler bize ulaşın. Kablo alan hurdacı konulu içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

  Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Malatya Pütürge kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çünkü Demtaş Metal adıyla yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz.

  Pütürge Bakır Hurdası Alanlar

  Sitemizdeki Pütürge hurda bakır fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Malatya Pütürge bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Pütürge genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Pütürge bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır alan Pütürge hurdacı numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır hurda alanlar bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır.

  Pütürge Alüminyum Hurdası Alımı

  Malatya Pütürge alüminyum hurdası alan yerler içinde fark yaratıyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Bize güven duyanların sayesinde daha hızlı büyüyoruz. Her çeşit hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda ticareti için arayın. Sitemizdeki Pütürge alüminyum ton fiyatını isteyene ücretsiz gönderilmektedir. Güncel hurda alüminyum makaleyi inceleyebilirsiniz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Pütürge ilçesinin tümünde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapılır.

  Pütürge Hurda Alımı

  Pütürge ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her tür hurda malzeme alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Hurda kablo alımı için evinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Pütürge yerinden hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu yüzden metalin kıymetini düşürmektedir. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı amaç edindik. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun hurda,hurda çinko, hurda sarı ve inşaat demiri alırken yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Pütürge hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Pütürge Klima Hurdası Alanlar

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Pütürge bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Pütürge ilçesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alır. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

  Pütürge Moloz Nakliyesi

  Molozlar Pütürge Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen moloz bırakma yerlerine taşınır. Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itinayla yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

  Pütürge Hurda Nikel Alım Satımı

  Hurda nikel zehirleyebilir. Özellikle anot nikel hurda, turbo nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satıldığında mümkün olduğunca dikkatli davranılmalıdır. Malatya ve Pütürge hurda nikel alıyoruz.

  Pütürge Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler gibi her cins hurda eşyayı satın almaktayız. Aynı fabrika yıkım işinde olduğu gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Pütürge kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış iş yerlerinin en baştan yapılması amacı ile yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen güvenlik önlemleri

  Pütürge Hurdacılar Sitesi

  Pütürge hurdacılar sitesi B blokta bulunan hurdacı tesisimizin aracığıyla hizmetler veriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Çocuklara iyi bir Pütürge bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Pütürge oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıyoruz.

  Pütürge Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Cam tam ya da yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıdaki sıvı madde koruyan amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Çağımızda renkli ve şeffaf araç camları, soda şişesi şekillerinde hurda camlar çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Pütürge etrafında cam hurda alan hurdacılar içinde yer almaktayız.

  Araç Hurdası Alanlar

  Elbette müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Pütürge hizmet veriyoruz. Ara sıra Pütürge bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Resmi belge işi olmayan çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda yük vagonu, parçalanmış araç hurdası, hurda motor . Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

  İkinci El Mutfak Ekipmanları Alan Firmalar

  Kullanılabilir durumda sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pizza hazırlık dolabı, tezgahlar alıp satmaktayız. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi yemek ocağı, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom küvet, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel tipi mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılmış krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma makinesi satan yerler bu sitedeki telefon numarasını arayabilir. Sanayi tipi restaurant mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz.

  Pütürge Parça Kumaş Alanlar

  Malatya Pütürge çevresinin tamamında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Pütürge bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız. Toptan parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş alıp satıyoruz.

  Parti malı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş alımı için bizi hemen arayabilirsiniz. Pütürge kilo ile kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Sitemizdeki Pütürge hurda kumaş fiyat listesini grubumuza üye olanlara günlük ulaştırılmaktadır.

  Pütürge Anlık Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alımında borsasından daha fazla fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında paylaşılmış makaleyi inceleyin Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak nedeniyle bize ulaşmanız gerekiyor. Pütürge hurdacı firma olarak hurdacılık esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında her dakika güncelleniyor.

  Pütürge Hurda Raf Alanlar

  Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Özellikle batan iş yerleri tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Malatya Pütürge hurda raf ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alan hurdacılar yazısını incelerseniz iyi olacaktır. Pütürge 2. el hurda raf almak sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz.

  Pütürge Kağıt Hurdası Alım Satımı

  Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan özenle sizlere daha yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Sitemizdeki Pütürge hurda karton kağıt ton fiyatları dün güncellenmiştir

  Pütürge hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız ile iletişime geçerek hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satışı gerçekleştirebilirsiniz. Değerinden yüksek kilo fiyatıyla kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda gazete, karton bardak alanlar içindeyiz.

  Hurda Plastik Alan Firmalar

  Malatya ile Pütürge ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal fiyatları edinmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  En güncel fiyata hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alıyoruz. Pütürge hurda plastik alan yerler arasında bulunan işletmeyiz. Buradaki Pütürge hurda plastik fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

  Pütürge İkinci El Eşya

  Pütürge ilçesinde sıfır gibi ve 2. el koltuk satın alabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı evinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası alımı yapan firmalar konulu makalesini gezebilirsiniz 2. El büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası satılır. İyi durumda 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile bize ait numaralarla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

  7/24 Açık Pütürge Hurdacı Firma

  Tam beş seneden beri geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 Pütürge hurdacı dükkânımız aracılığı ile hafta sonu bile sektörde hizmet ediyoruz. Sektörün bahşettiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Hurda Akü Alan Hurdacı

  Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü hurdası alan hurdacı bölümümüzü okuyunuz. Dolayısıyla Pütürge hurdacısı ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan yerler arasındadır. Zamanla enerji depolamaz aküye akü hurdası denir. Akü içindeki kurşun içeren suları ayrılabildiğinden değerlidir. Otomobillerde enerji ihtiyacında kullanılır.

  En Yakın Pütürge Hurdacı

  Pütürge hurdacı firmamız ile konumdan hurda satım hizmetleri vermeye başladık. Demtaş Metal firmamızla Pütürge bölgesinde hurda malzeme alımı işi yapmaktayız. Pütürge en yakın hurdacı ismi ile her cinsten hurda eşya alımında adresinize geliyoruz. Bu şekilde atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Pütürge genelinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

  Pütürge Jeneratör Hurda Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan şirketler arasındayız.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde batan iş yerlerinden satın aldığımız İnşatlarda alçı karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası 2.el portatif, plywood hurda alıyoruz. Yıkılmış iş yeri binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencereler alıyoruz.

  Pütürge Fabrika Bozumu

  Pütürge fabrika sökümü deneyime sahibiz. Uzun süredir yüzlerce fabrika bozum ihalesi aldık. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. İşe başlamadan sökülecek fabrikanın incelikle incelenmesi gerekmektedir. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir.