İçeriğe geç

Şabanözü Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Şabanözü merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Şabanözü çevresinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız adrese kadar uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. DEMTAŞ Metal adıyla Şabanözü çevresinde hurda alıyoruz.

  Şu an Şabanözü hurdacı depoları içerisindeyiz. Bununla birlikte Çankırı Şabanözü merkezinde de hizmet veriyoruz. Şabanözü merkezinde hurda malzeme ve kullanılmış ev eşyası almaktayız. Çankırı Şabanözü merkez hurdacı firması olarak Şabanözü merkezinin tümünde hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Çankırı hurdacısı olarak Şabanözü meydanında hizmet ediyoruz. Anlık Çankırı Şabanözü hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaktayız.

  Çankırı Şabanözü hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemeyi alıyoruz. Çankırı hurdacı olan DEMTAŞ Metal avantajlı devam ediyor. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Şabanözü hurdacı şirketleri içinde öncüyüz.

  Şabanözü Hurdacısı

  Şabanözü hurdacısı olarak Çankırı ilinin tümünde hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için müsait hurda alım araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Şabanözü genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların geleceğini kurtarıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda bakır satışı yapmak amacı ile hizmet telefon numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Şabanözü hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Şabanözü merkezinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Çankırı ilinin gözde ilçesi Şabanözü 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Çankırı Şabanözü ilçesinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Şabanözü Hurdacı Telefonu

  Şabanözü hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir. Çankırı Şabanözü hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetleri verdiğimiz alanlar içindedir. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle bizi aramanız gereklidir. Boş yere zaman harcamadan arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz.

  Şabanözü Hurda Krom Alımı

  Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Şabanözü krom fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler makalemize bir göz atmak istersiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

  Şabanözü Hurda Alımı

  Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, bakır, toplama demir, kablo hurdası, çinko hurdası,sarı hurdası, ve kurşun alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi sunuyoruz. Şabanözü hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı ticaret yaparak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Çankırı Şabanözü hurdacı firma olan DEMTAŞ Metal her nevi hurda inşaat demiri alıyor.

  Hurda kablo almak için yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Şabanözü kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları hemen satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanın fiyatının düşmesine neden olmaktadır.

  Şabanözü Hurda Alüminyum Alan Fabrikalar

  Buradaki Çankırı Şabanözü alüminyum hurda fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Kesin alüminyum alan hurdacılar yazıya bir göz atabilirsiniz. Bize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant ticaretiyle uğraşan firmayız. Bununla birlikte alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda ticareti için arayın. Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası almak için telefonlarınızı diliyoruz. Şabanözü ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alımında hurda tartımını müşterinin yanında yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Çankırı Şabanözü hurda alüminyum alanlar arasındayız. Sizin sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz.

  Şabanözü Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  DEMTAŞ Metal tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Şabanözü ilçenin tümünde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bu yüzden Şabanözü sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Sitemizdeki Şabanözü pirinç sarı kg fiyatı güncellendi. Sitemizde önceden yazılmış pirinç sarı hurdası alanlar yazıya göz gezdirebilirsiniz.

  İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri vardır. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Şabanözü hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor.

  Şabanözü Kablo Hurda Alım Satımı

  Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı içeriğe göz atın. Etrafta çoğunlukla bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Her tür kablo alan alan Şabanözü hurdacı arayanlar için buradayız. Şabanözü ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine göre ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Çankırı Şabanözü ttr kablo hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Ayrıca enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımında ederinin üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satanlar hemen bizi arayabilir.

  Çünkü sadece hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo alanlar için önem taşır. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bundan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Şabanözü hurdacısı olarak özellikle antigron kablolar, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alıyoruz.

  Kullanılış alanlarına göre yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden pahalı fiyat veriyoruz. Şabanözü bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Şabanözü Çinko Hurda Alımı

  Buradaki Şabanözü nikel hurdası kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı için arayın. Şabanözü, Çankırı çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

  Şabanözü Hurda Bakır Alanlar

  Şabanözü içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgi var.

  Şabanözü bakır hurda fiyat listesi için arayın. Buradaki Şabanözü hurda bakır kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çankırı Şabanözü bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

  TTR kırma hurda bakır, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alan Şabanözü hurdacı firmamızı hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Hurda Demir Alanlar

  Şabanözü çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız Şabanözü bölgesinin tümünde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazısını incelerseniz muhteşem olur. Demir, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Çankırı Şabanözü toplama demir hurdası fiyatlarını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firma gönderimize bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her cins demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alıyoruz.

  Şabanözü Hurda Kurşun Alanlar

  Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle öne çıkar. Hurda kurşun alım satımı bölümüne kesinlikle göz atabilirsiniz. Şabanözü hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Çankırı Şabanözü çatı minare kurşunu fiyat listesini dileyenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi hurda kurşunu alıyoruz.

  Hurda Sac Alanlar

  Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Şabanözü bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı talep etmek sebebi ile. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Elimizde kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası mevcuttur.

  Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın firmayız. Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacıyız için nakit ödeme yapmaktayız. Endüstriyel yeni üründen en ufak farkı bulunamayan ikinci el jeneratör satılır.

  En Yakın Şabanözü Hurdacı Firma

  En yakın Şabanözü hurdacı deposu ismi ile hurda alıp satmak sebebi ile gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Şabanözü hurdacı sitesi firmamızla adresinizden hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu nedenle sizlere en yakın hurda alan yer Şabanözü ilçesinde hizmet vermekten onur duyarız. DEMTAŞ Metal firmamızla Şabanözü etrafında hurda alımı işi yapıyoruz.

  Karton Hurdası Alanlar

  İlçenin her yerinde hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle satıcılara çok daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz. Karton, kağıt hurda alıyoruz. Buradaki Çankırı Şabanözü hurda kağıt ve karton fiyatlarını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz Piyasadan fazla kilo fiyatıyla peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda gazete, karton bardak hurdası alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. Şabanözü kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki firmamız yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli kilo fiyatı sorabilirsiniz.

  Hurda Raf Alımı

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde restorasyon yapan mağazalardan elde ettiğimiz hurda market rafı, orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçilen yeni durumdaki 2. el market rafı satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Şabanözü hurda çelik raf kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Raf hurdası kilo fiyatı makalemizi okuyunuz. Hurda raf Şabanözü alımı nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

  Şabanözü Kırık Cam Hurda Alanlar

  Şabanözü genelinde cam hurdası alanlar arasındayız. Son zamanlarda şeffaf ve renkli oto camı, süt şişesi biçimlerinde cam hurda tonajlı satılıyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert yapıdaki sıvıları tutan amorf ve organik olmayan katı maddedir.

  Şabanözü Hurda Plastik Alanlar

  Çankırı ve Şabanözü ilçesinin her yerinden plastik abs, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Şabanözü plastik hurda alanlar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Çankırı Şabanözü plastik ton fiyatını saat başı göndermekteyiz.

  Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alımı yapıyoruz.

  Anlık Güncel Şabanözü Hurda Fiyatları

  Yeni hurda fiyatları içerikli metne bir göz gezdirebilirsiniz En güncel fiyat listesine ulaşmak için bizi arayın. Şabanözü hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında an be an değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında pazar fiyatından daha fazla ton fiyatı teklif ediyoruz.

  Şabanözü Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Ara sıra Şabanözü etrafında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz. Şabanözü hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hasarlı araç hurdası, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, vagon hurdası, motor hurdası . Tabiki de sizlere araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Şabanözü Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Şabanözü hurdacı olarak zamana takılmadan açığız. Tam tamına 13 senedir hurdacılık yapmaktayız. Bu sürenin kazandırdığı deneyimler sayesinde teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Şabanözü Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alanlar

  Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizi arayabilir. Kullanılabilir durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alıp satıyoruz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, yemek dilendiricileri, endüstriyel kuzine vb. endüstriyel mutfak malzemesini görmek amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Parti malı hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda parti kumaş, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, nevresim kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alıp satıyoruz. Sayfamızdaki Şabanözü hurda kumaş fiyat listesi güncelliğini koruyor.

  Şabanözü kilosuyla hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Hurda parça kumaş alım satımı yapılır.

  Şabanözü bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında adresinize geliriz. Parti malı kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceketlik, eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı şimdi aramalısınız.

  Şabanözü Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdayı alıyoruz. Şabanözü kentsel dönüşüm olsun olmasın eskimiş ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Aynı fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz.

  Akü Hurda Alımı

  Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale gelen aküye akü hurdası denir. Akü hurdası alımı bölümümüzü gezmelisiniz. Dolayısı ile DEMTAŞ Metal vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Hurda akü barındırdığı kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur.

  Şabanözü Fabrika ve Makine Sökümü

  Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika söküm ihalesini aldık. Şabanözü fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Öncelikle yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması gerekmektedir. Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık.

  Şabanözü İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bazı projelerde yük asansörleri, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood mevcuttur. Birde iflas eden şirketlerden almış olduğumuz Yıkılmış depo vb. binalardan bir kenara ayırılan sıfır gibi 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencere alımı yapıyoruz.

  Şabanözü Nikel Hurda Alan Hurdacılar

  Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken gayet özenli hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirlidir. Çankırı ile Şabanözü nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede hurda turbo nikel, anot nikel, %99 şablo nikel hurdası , %95 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz.

  İkinci El Eşya

  Şabanözü bölgesinin her yerinde titizlik ile kullanılan, ikinci el mobilya satıyoruz. Az kullanılmış bilgisayar masası, büro ofis mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı satılır. Kısa bir süre kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını yerinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi alımı konulu sayfamızı inceleyiniz Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları öğrenmek maksadıyla telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz.

  Şabanözü Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

  Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Şabanözü çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız. Şabanözü çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

  Şabanözü Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın firmamıza ait depoya nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Şabanözü Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden belirlenen alana boşaltılıyor. Fabrika yıkımından sonra antlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşıma işleri güvenle yapılır.

  Şabanözü Hurdacı Sitesi

  Şabanözü sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Şabanözü hurdacılar sitesi içindeki depomuz yardımı ile atık hurda malzeme geri dönüşüm işiyle sektöre girdik. Şimdikinden daha iyi bir şehir için sürekli çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz.