İçeriğe geç

Salihli Hurdacı

  Manisa Salihli bölgesi çevresinde hurda metal dönüşümü yapan firmayız. Manisa hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal takdirinizi toplamaya devam ediyor. Salihli hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Salihli merkez hurdacı firması olarak her çeşit hurda alıyoruz. Manisa Salihli merkezinde hurda malzeme ve 2.el eşyalar alımlarında malzemenin bedelini diğer firmalardan daha yüksek fiyatlar ile ödüyoruz.

  Her nevi hurda satışı amacıyla aramanız yeterlidir. Manisa Salihli etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere kadar araçlarımızı gönderiyoruz. Güncel Manisa Salihli hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapıyoruz.

  Toptan hurda malzeme alımlarında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Manisa hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Demtaş Metal adıyla Manisa merkezin her sokağında hizmetimizi sürdürüyoruz. Hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Normalde Salihli hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Salihli merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Manisa Salihli Hurdacısı

  Salihli hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Salihli bölgesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her türlü karton hurdası satışı yapmak sebebiyle hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Manisa ilinin eşsiz ilçesi Salihli gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Manisa Salihli bölgesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Salihli hurdacısı olarak Manisa ilinin tümünde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Salihli merkezindeki mahallelerde hurda alımı hizmetleri sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin faydalanması için çalışıyoruz.

  Salihli Hurdacı Telefon Numarası

  Manisa Salihli yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer alır. Salihli hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen numaramızı arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile bizi aramanız yeterlidir.

  Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacılar hakkında bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Buradaki Manisa Salihli hurda krom fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz.

  Salihli Hurda Alan Firmalar

  Salihli adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurdaları geç kalmadan nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın kıymeti düşüyor. Hurda alüminyum almak üzere adresinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurdası alan Salihli hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Manisa Salihli geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır hurdası, demir hurda, kablo hurdası, çinko hurda,sarı hurda, ve hurda kurşun alımı yaparken yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Salihli hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Salihli Hurda Alüminyum Alanlar

  Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için telefonunuzu diliyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Manisa Salihli alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Hurdacı firmamıza destek olanların sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Bize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Bu sayfadaki Salihli alüminyum fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. Salihli ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz.

  Salihli Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Demtaş Metal bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımında lider konumdadır. Salihli ilçesinin her yerinde sarı hurda alımı yapıyoruz.

  Bu neden ile Salihli sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi hurda sarı cinsleri vardır. Salihli hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri vardır.

  Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Burada bulunan Manisa Salihli hurda sarı pirinç ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Daha kesin bilgi edinmek amacıyla sarı alan hurdacılar konuya göz atın. Gerçeği söylemek lazım ise hurda sarı isminde hurda cinsi yoktur.

  Salihli Kablo Hurda Alım Satımı

  Çünkü sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Salihli fare yemez kablo kilo fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Salihli hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için adresinize geliyoruz.

  Salihli hurdacısı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Piyasada çoğunlukla edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alımında ederinin üstünde fiyatı biz veriyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için çok önemlidir. Bulunduğu yerden enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Hurda kablo alan yerler hakkındaki yazıyı ziyaret edin. Salihli ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin.

  Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden daha yüksek teklifler sunuyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Salihli hurdacı firmayız. .

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Bu sayfadaki Manisa Salihli hurda çinko fiyatları güncellendi. Çinko hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Salihli ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Salihli Hurda Bakır Alımı

  Salihli hurda bakır fiyatları için cep telefonumuzu arayın. Bakır hurdası alan Salihli hurdacı iş yerimizi acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Salihli yanık bakır hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Manisa Salihli bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Salihli genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

  Salihli Hurda Demir Alan Hurdacılar

  Güncel anlık hurda demir fiyatı edinmek için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı makalesine bir göz bakmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla çıkarılan metaller içindedir. Buradaki Manisa Salihli demir hurda kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

  Salihli ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bölümünü ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Hurdacı firmamız Salihli ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alımı yapıyoruz.

  Kurşun Hurdası Alan Yerler

  Salihli kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Salihli hurda kurşun ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Cevher şeklindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısının linkine tıklayın. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alımı yaparız. Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir.

  Sac Hurdası Alımı

  Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Manisa Salihli ilçesinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvaniz sac, trapez, hurda galvanizli boru, satışı sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda tek bir deliği olmayan 2.el trapez sac var. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

  2.el jeneratör Alanlar

  Sanayi tipi yeni üründen farkı olmayan 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken yüksek fiyatı sunuyoruz.

  En Yakın Salihli Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Salihli hurdacı deposu adı ile hurda alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurda alan yer Salihli etrafında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Salihli hurdacı şirketi arasındaki çalışanlarımızla konumdan hurda malzeme almaya başladık. Demtaş Metal firmamızla Salihli etrafında hurda malzeme alımı yapmaktayız.

  Salihli Karton Hurdası Alımı

  Salihli kağıt hurdası ticareti yaptığımız bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Salihli karton hurda ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz Yüksek liste fiyatıyla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, hurda gazete alan yerler içindeyiz. Bölgenin tamamında defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra özen sayesinde müşterilerimize daha çok oranda kazanma imkanı veriyoruz. Salihli kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız verdiği hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, koli hurdası satabilirsiniz.

  Salihli 2.el Raf Hurdası

  Özellikle iflas eden mandıralardan elde ettiğimiz ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Manisa Salihli 2.el market rafı fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurdası alımı linkine tıklayın. Salihli raf hurdası alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Cam Kırığı Alımı

  Salihli çevresinde hurda cam alanlar içinde bulunmaktayız. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan yapıya sahibi sıvı madde tutan inorganik amorf katı maddedir. Günümüzde renkli meyve suyu şişesi, otomobil camı türlerde hurda cam tonajlı eritiliyor.

  Salihli Hurda Plastik Alım Satımı

  Salihli hurda plastik alanlar arasında olan Salihli hurda deposuyuz. Buradaki Manisa Salihli plastik hurdası fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Manisa il Salihli ilçesinin tümünden hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatla mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

  Güncel Anlık Salihli Hurda Fiyatları

  Anlık hurda fiyat listesine ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz. Salihli hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri her saat değişmektedir. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımlarında kilo fiyatlarından fazla fiyat teklifi sunuyoruz.

  Salihli Hurda Araba Alan Yerler

  Bazı dönemlerde Salihli yakınlarında hurda araç alıyoruz. Salihli hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış hurda araç, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Elbette sizlere araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Salihli Hurdacı

  7/24 açık Salihli hurdacı olarak 7/24 geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. Nerdeyse 2009’dan bu günlere hurdacılıkla hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Sektörde uzun zaman geçirmenin kazandırdığı tecrübeyle çağın teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz.

  2. El Cafe Malzemesi Alanlar

  Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel restoran ekipmanları alımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom küvet, yemek dilendiricileri, endüstriyel 4 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Titiz kullanılan tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolap, pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz.

  Salihli Parça Kumaş Alanlar

  Parti malı dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Yüksek tonajlı pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı vakit geçirmeden arayınız. Salihli çevresinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliyoruz. Salihli kiloyla tartıp kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Salihli kumaş hurdası kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşmaktayız.

  Salihli Bina Yıkımı

  Yıkım sırasında belirtilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde olduğu gibi hurdalar karşılığı binaların yıkımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış dükkanların yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda eşyayı almaktayız.

  Akü Hurda Alan Hurdacılar

  Araçlarda elektrik ihtiyaçları sebebi ile sıkça kullanılabiliyor. Akü hurda alanlar akü hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla depomuz gibi kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan firmalar kuru akü ve sulu akü alan firmalar içindedir. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda aküler içindeki kurşunlu suları nedeni ile geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

  Salihli Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Genelde anlatıldığı gibi kolay değildir. Manisa Salihli fabrika söküm işi senelerin deneyimine sahibiz.

  Yıllardır on binlerce fabrika yıkım ihalesi gerçekleştirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında meşhur olduk. Fabrika sökülmeden önce sökülmesi istenen fabrika binasının etraflıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması doğru bir çalışma olur. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

  Salihli İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır. Ayrıca malesef iflas eden esnaflardan edindiğimiz Yıkılmış elbiseci binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere alan hurdacılar içindeyiz.

  Hurda Nikel Alanlar

  Özellikle turbo nikel hurda, anot nikel, %95 ile %99 şablon nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Bu yüzden hurda nikeller taşınırken oldukça dikkatle davranılmalıdır. Salihli nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Salihli İkinci El Eşya

  Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak sebebi ile bize ait cep telefonları ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış personel masası, ofis büro mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı alınır. Kısa bir zaman kullanılan ikinci el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan mobilyaları belirttiğiniz yerden satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi alımı yapan firmalar başlıklı gönderisini ziyaret ediniz Uygun fiyatlara sıfır gibi, ikinci el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz.

  Salihli Hurda Klima Alanlar

  2.el Klima Salihli ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Salihli çevresinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız.

  Salihli Moloz Dökümü

  Molozlar Salihli Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen yere boşaltılır. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre molozun taşınması itinayla yapılır.

  Salihli Hurdacılar Sitesi

  Yarınlara yaşanır bir Manisa ve daha yaşanır Salihli bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Salihli OSB hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Salihli hurdacılar sitesi 2. bloktaki dükkânımızla atık hurda alımı ve satımı işlerine başladık.