İçeriğe geç

Salıpazarı Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Demtaş Metal şirketimizle Salıpazarı bölgesinde hurda alımı için hurdanızın yığıldığı depoya geliyoruz. Salıpazarı merkez hurdacı firması olarak Salıpazarı merkezi genelinde her türden hurda alıyoruz. Her nevi hurda alıyoruz. Salıpazarı merkezinde hurdacısıyız. Samsun Salıpazarı hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz.

  Samsun hurdacıları içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Güncel Samsun Salıpazarı hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti veriyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Samsun hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Salıpazarı hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz.

  Şu an Salıpazarı hurdacı firmasıyız. Ancak Samsun Salıpazarı merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Salıpazarı merkezinin tümünde hurda ve 2.el ofis mobilyası alımı için nakit ödeme yapıyoruz. Salıpazarı genelinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla yerinize kadar geliriz.

  Salıpazarı Hurdacıları

  Salıpazarı hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Salıpazarı etrafında yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaktayız. Sizde her türlü hurda satışı yapmak sebebiyle telefon numaralarımızı aramalısınız. Samsun merkezinin gözde ilçesi Salıpazarı öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Salıpazarı için değil, bütün şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Salıpazarı merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Salıpazarı hurdacısı olarak Samsun ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın transferi için en yakınınızdaki hurda taşıma ekibimizi göndermekteyiz.

  Salıpazarı Hurdacı Numarası

  Samsun Salıpazarı yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Salıpazarı hurdacı telefon numarası sitemizin içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu sebeple hurda satmak için bizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

  Çinko Hurdası Alan Yerler

  Sitemizdeki Samsun Salıpazarı çatı söküm çinkosu kilo fiyatını arzu edene güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan hurdacılar yazımızı incelemek iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Salıpazarı ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Salıpazarı Hurda Bakır Alanlar

  Sitemizdeki Samsun Salıpazarı soyma bakır hurdası ton fiyatları güncellendi. Samsun Salıpazarı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Salıpazarı bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurda alanlar yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Salıpazarı genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan Salıpazarı hurdacı firmamızı hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

  Salıpazarı Alüminyum Hurda Alımı

  Hurda satanların desteğiyle her gün yenilikler üretiyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz. Burada yer almakta olan Salıpazarı hurda alüminyum fiyat listesi günceldir.

  Samsun Salıpazarı hurda alüminyum alanlar arasındayız. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

  Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Salıpazarı ilçesinin tümünde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımında hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

  Demir Hurdası Alımı

  Salıpazarı ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. Anlık demir hurda fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımıza bir göz atmanız mükemmel olacaktır. Demir hurdası, Salıpazarı genelinde en fazla bulunan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Samsun Salıpazarı ekstra demir hurdası kg fiyatını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımını şahane bir şey yaparsınız. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Demtaş Metal Salıpazarı ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

  Salıpazarı Hurda Alanlar

  Salıpazarı geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Salıpazarı yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hiç zaman kaybetmeden paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğrar. Bu sebeple metalin değeri düşebilir.

  Hurda karton almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır, hurda demir, kablo hurdası, çinko,hurda sarı, ve çatı minare kurşunu alımlarında fiyatlar uygulamaktayız. Salıpazarı hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

  Hurda Sac Alanlar

  Veranda tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Samsun Salıpazarı çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz.

  Salıpazarı Hurda Krom Alan Hurdacı

  Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom ton fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Salıpazarı hurda krom ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz.

  Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Salıpazarı Kablo Hurdası Alımı

  Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için önemlidir. Salıpazarı ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Salıpazarı hurda kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırmaktayız. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Salıpazarı hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Müşterilerde bolca ele geçen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini anında ödüyoruz. Yerinden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası alıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar için ederinin üzerinde öneriyoruz. Salıpazarı bölgesinin tamamında %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz.

  Güncel sayfamızdaki hurda kablo alanlar yazıya bir göz atabilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı teklifler veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satanlar şimdi arayın. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca fare yemez kablo hurdaları ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Salıpazarı hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu ticareti yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal olarak sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

  Salıpazarı Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  İtiraf etmek lazım ise sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurda almaktadır. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri kıymetlidir. Sitemizdeki Salıpazarı sarı pirinç hurdası ton fiyatını isteyene ücretsiz yolluyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar içeriği okuyun. Samsun Salıpazarı hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti yapıyor.

  Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Salıpazarı bölgesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Bu neden ile Salıpazarı sarı hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda Kurşun Alan Yerler

  Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alımı yaparız. Samsun ili Salıpazarı hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Salıpazarı hurda kurşun kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alım satımı gönderisini dolaşmak bilgi edinmenizi sağlar. Kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir.

  Salıpazarı Akü Hurdası Alımı

  Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı bulunur. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolanan enerji kaynağıdır.

  Atıl aküler içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebi ile oldukça kıymetlidir. Hurda akü alanlar sayfamızı incelemek iyi gelir. Dolayısıyla Samsun Salıpazarı hurdacısı depomuz benzeri kendine ait geri dönüşüm atölyesi olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır.

  Salıpazarı İkinci El Jeneratör Alımı

  Her voltajda çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan Salıpazarı hurdacıyız için en iyi fiyatları vermekteyiz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız.

  7/24 Hizmet Veren Salıpazarı Hurdacı

  7/24 hizmet veren Salıpazarı hurdacı firması olarak zaman kavramı olmadan sektöre hizmet ediyoruz. Farkına vardığınız üzere otuz iki yıldır hurda alım satım yapan şirketiz. Yılların sağladığı deneyimler aracılığı ile değişen teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

  Salıpazarı Hurdacılar Sitesi

  Daha çok temiz bir Samsun ve çok daha yaşanabilir Salıpazarı yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Salıpazarı hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan hurda alım dükkanımızın iş birliğiyle hurdacılık yapıyoruz. Salıpazarı OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz.

  Hurda Araç Alan Yerler

  Tabiki de müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ara sıra Salıpazarı etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, römork, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdaları, motor hurdası . Ancak otomobil hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

  En Yakın Salıpazarı Hurdacı Numarası

  Salıpazarı en yakın hurdacı firma servisiyle her türlü hurda malzeme alım satımında adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Salıpazarı ilçesinin etrafında hurda satımı yapıyoruz. Salıpazarı hurdacı firma olan firmamız ile kapınızdan her türde hurda malzeme alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurda alanlar Salıpazarı etrafında hizmetler veriyoruz.

  Cam Hurda Alan En Yakın Firmalar

  Salıpazarı genelinde cam hurda alan yerler arasındayız. Özellikle şeffaf ve renkli kırılmış araç camı, cam şişe benzeri cam hurdaları tonlarca geri dönüşüme gönderiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip suları koruyan organik olmayan sert maddelerin isimdir.

  Salıpazarı Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

  Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Profesyonel mutfak ekipmanları almaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom küvet, yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü mekap vs cafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini görmek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak kurutma tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satanlar bu sitedeki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

  Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

  Toptan ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı zaman geçirmeden aramalısınız. Parti malı penye hurdası, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alımında iyi fiyattan ödeme yapılır. Hurda kumaş firesi almaktayız. Sitemizde bulunan Samsun Salıpazarı kumaş hurdası ton fiyatını talep edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Samsun Salıpazarı kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Samsun Salıpazarı ilçesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliriz.

  2.El Eşya

  Sahibinden satılık personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu depolarımızda çok miktarlı bulunur. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz konuma gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alımı başlıklı sayfamızı okuyabilirsiniz Her çeşit 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Piyasasından fiyata sıfır gibi ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde kapatılan fabrikalardan almış olduğumuz Şantiyelerde alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri ikinci el demir iskele, plywood hurda satılıktır. Yıkılan iş yeri binalarından elde edilmiş kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolapları alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Salıpazarı Klima Hurda Alan Firma

  Salıpazarı etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Salıpazarı bölgesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

  Salıpazarı Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Salıpazarı Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden belirlenen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Salıpazarı hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her cins hurda malzemenin tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır.

  Salıpazarı Hurda Kağıt Alım Satımı

  Piyasadan fazla ton fiyatıyla bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Burada bulunan Salıpazarı kağıt hurdası kg fiyatını dileyenlere bedelsiz gönderilmektedir Samsun Salıpazarı hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz ile irtibata geçerek ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgede okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen sayesinde satıcıya değerinden fazla kazanç elde etme avantajı veriyoruz.

  Salıpazarı Nikel Hurda Alanlar

  Nikel hurda zehirlidir. Samsun Salıpazarı çevresinde %95 nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları toplanırken mümkün olduğunca dikkatle davranılmalıdır. Salıpazarı hurda nikel alıyoruz.

  Salıpazarı 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Genelde yenilen pastahanelerden elde ettiğimiz teşhir rafları, orta reyonlar, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafları arasından personelimizce seçilen yeniden farksız 2. el raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Salıpazarı çıkma raf kilo fiyatını abonelerimize bedelsiz gönderilmektedir. Raf hurda alan hurdacı yazısına göz atarsanız şahane olur. Salıpazarı ikinci el hurda raf alımı amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Salıpazarı Bina Yıkımı

  Bina yıkımı hurdası bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler Salıpazarı kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken dükkanların uygun bir şekilde inşaatının yapılması için yıkım işini yapıyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapı hurdaları, sökülen laminant parkeler gibi her cins hurda malzemeyi ücretle almaktayız.

  Hurda Plastik Alan Yerler

  Salıpazarı hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan firmayız. Sitemizde paylaşılan Samsun Salıpazarı plastik hurdası ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz yolluyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin adıdır. Samsun ve Salıpazarı bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. İyi fiyata mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

  Salıpazarı Fabrika Bozumu

  Salıpazarı fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz.

  Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içinde başarılı olduk. Fabrika sökümünden önce yıkılacak imalathanenin detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Daha önce sayısız fabrika yıkım ihalesi tamamladık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

  Salıpazarı Hurda Fiyatları

  Salıpazarı hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı saat başı güncellenmektedir. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından fazla kilo fiyatları veriyoruz. Doğru bilgiye ulaşmak amacı ile bizi arayabilirsiniz.