İçeriğe geç

Saray Hurdacı Telefonu

  Aslında Saray hurdacı firmaları içerisindeyiz. Bununla birlikte Van Saray merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Van Saray hurdacı firması olarak Saray merkezinin tümünde her çeşit hurda alıyoruz. Saray hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. Her nevi hurda alıyoruz. DEMTAŞ METAL firmamızla Saray çevresinde hizmet veriyoruz. Saray hurdacı firması olarak hurdanızı değerinde alıyoruz.

  Güncel Saray hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Saray merkezi çevresinde hurdacı firmasıyız. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Van hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Saray genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere kadar uzman ekip göndermekteyiz. Saray merkezinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar almaktayız. Van hurdacı firma olan firmamız DEMTAŞ METAL hizmetlerine devam ediyor.

  Saray Hurdacısı

  Saray hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Saray ilçesinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak nedeniyle şirketimizi rehberinize ekleyebilirsiniz. Van şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Saray gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sadece Saray bölgesinde değil, tüm şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Saray hurdacı olarak Van ilinin tamamında her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemelerinizin taşınması için müsait hurda nakliye araçlarımızı göndermekteyiz. Saray merkez mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Atık plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim yararlanması için çalışıyoruz.

  Saray Hurdacı Telefonu

  Van Saray hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Saray hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Boşa zaman harcamadan telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi talep etmek sebebiyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

  Saray Krom Hurda Alanlar

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Saray hurda krom tank fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alan yerler gönderisini mükemmel olur. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

  Saray Demir Hurda Alım Satımı

  Firmamız Saray genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla çıkarılan madenler içerisindedir. Buradaki Saray ekstra demir hurdası ton fiyatı güncelliğini koruyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderimize bakmak istersiniz. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. Saray ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları edinmek sebebi ile fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar bölümümüzü inceleyiniz.

  Çinko Hurda Alımı

  Sayfamızdaki Saray çinko hurdası fiyatları güncellendi. Çinko hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Saray bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Saray Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  Van Saray hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor. Saray hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş ticaretinde liderlik etmektedir. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayfadaki Van Saray hurda sarı pirinç ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar içeriği okuyabilirsiniz. Saray ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

  Bu nedenle Saray hurda sarı alanlar içindeyiz. Pirinç hurdalar halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Gerçeği söylemek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri vardır.

  Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

  Metal kurşun hala kullanılan eski madendir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu için iyi fiyat uyguluyoruz. Saray hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Burada bulunan Saray hurda kurşun fiyatlarını isteyenlere güncel olarak gönderiyoruz. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renkli haliyle bilinir. Kurşun hurda alan yerler makalesine bakmak istersiniz.

  Saray Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

  Sac hurdası alımı yapan yerler içindeyiz. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Veranda tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Saray bölgesinin her yerinden hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı nedeniyle irtibat kurabilirsiniz.

  Saray Kablo Hurda Alımı

  Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Saray hurdacı firmayız. . Çünkü sırf hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. kablo hurda alanlar konulu metini ziyaret edin. Saray hurda kablo alımı yapıyoruz.

  Saray hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Van Saray hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Saray hurda bakır kablo fiyatları bugün güncellenmiştir.

  Bununla birlikte enya kablo hurdaları, tek damar kablolar, çok damarlı kablo alım satımında en yüksek fiyatları vermekteyiz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Müşterilerde kolayca edinilen %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. Konumdan tek damar kablo hurdası almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Hurda kablolar içindeki bakır yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır.

  Saray Hurda Bakır Alım Satımı

  Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgi var. Saray genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Saray hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Bu yazıda yer almakta olan Saray bakır ton fiyatını arzu edene günlük yollamaktayız. Van Saray bakır hurda alan yerler içindeyiz.

  Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alıyoruz. Saray hurda bakır fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız.

  Saray Alüminyum Hurdası Alımı

  Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel Saray hurdacısıyız. Saray ilçesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Buradaki Saray alüminyum ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak gönderiyoruz. Alüminyum hurdası alanlar içerikli metini okuyun Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Bize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz.

  Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız.

  Van Saray hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle her gün tecrübe elde ediyoruz.

  Saray Hurda Alımı

  Saray adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurda eşyalarınızı zaman harcamadan satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenizin değerini düşürmektedir. Hurda karton almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, kalay hurdası alan Saray hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi prensip edindik.

  Saray geri dönüşüm firması DEMTAŞ METAL her türlü hurda bakır alıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve hurda sarı, bakır, hurda demir, kablo hurda, çinko hurdası, kurşun aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Saray hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  Hurda Klima Alım Satımı

  İkinci el klima Saray çevresinde çok satılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Saray çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Saray Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozları Saray Belediyesi’nce önceden bildirilen yerlere naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun nakliyesi titizlik ile yapılır. DEMTAŞ METAL tarafından alınan her cins hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Saray Nikel Hurdası Alım Satımı

  Hurda nikel içeriğinde arsenik bulunduğundan zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdası alım satımı yapılırken elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Van Saray çevresinde turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Van Saray nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

  Saray Bina Yıkımı

  Saray kentsel dönüşüm nedeni ile yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım sırasında istenen tüm tedbirler Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türlü hurdayı satın almaktayız.

  Saray Hurdacı Sitesi

  Saray OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çok daha yaşanabilir bir Saray için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bu çeşit eşyaları almıyoruz. Saray hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurda eşya alım işiyle sektöre girdik.

  Saray Cam Hurdası Alan Hurdacılar

  Cam tam ya da yarısaydam genelde sert bir yapıda olan sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan sert malzemenin adıdır. Saray genelinde cam hurdası alan yerler arasındayız. Özellikle renkli süt şişesi, araç camı çeşitlerinde cam hurda baya fazla alınıyor.

  Saray Hurda Araç Alan Hurdacı

  Elbette size hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Saray hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İmkan oldukça Saray çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan vagon hurdası, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor satışı için istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

  2.el Cafe Malzemesi Alan En Yakın Yerler

  Titizlikle kullanılmış tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. İkinci el çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi mutfak ekipmanları almaktayız. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi kuzine, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla sizleri depomuza davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Kiloyla hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımında kapınızda ödeme yapmaktayız. Sitemizdeki Saray hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

  Van Saray kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Saray ilçesinde kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Van Saray ilçesinde hurda süprem, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Kiloyla hurda gabardin, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş satmak için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız.

  Saray Hurda Fiyatları

  Tekraren söylemekte fayda görüyoruz yüksek tonajda hurda alımında kilo fiyatlarından fazla kilo fiyatı öneriyoruz. En doğru kilo fiyatlarına erişmek nedeniyle bize ulaşın. Saray hurdacı hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar her dakika güncelleniyor. Daha doğru anlık hurda kablo fiyatları yazıya göz atın

  Saray Hurda Raf Alımı

  Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Özellikle batan iş yerlerinden satın aldığımız market rafı hurdası, reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından seçilen hala kullanılabilir 2.el hurda raf satıyoruz. Buradaki Saray ikinci el raf ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak yolluyoruz. Hurda raf kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız. Saray hurda raf satmak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Kağıt Hurdası Alımı

  Saray kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz verdiği hizmetler sayesinde karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı fiyatları sorabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde müşterilerimize ederinden fazla kazanma olanağı takdim ediyoruz.

  Avantajlı kağıt fiyatıyla kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, bristol hurda, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alımı yapan yerler içindeyiz. Saray karton hurdası aldığımız alanlar içindedir. Bu sayfadaki Saray karton hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Saray hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Saray hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Saray hurda naylon ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. En avantajlı fiyatlarla pet şişe, naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız.

  Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Van il Saray ilçesinin tamamından polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin alımı yapıyoruz.

  2.El Eşya

  Sıfır gibi 2. El buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, 2.el ekran kartı, anakart almak nedeni ile telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz. Makul fiyatlarla yeni ve 2. el yemek odası takımı satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan yatak odası takımlarınızı nakit parayla satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat sunulmaktadır. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı konulu sayfamızı okuyabilirsiniz Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, personel masaları stoğu sormak amaçlı olarak telefonlarımızı telefonlarımızı arayınız.

  7/24 Hizmet Veren Saray Hurdacı Firma

  Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse 25 yıldır hurda hurda alım satımı yapmaktayız. 7/24 hurda alan Saray hurdacı firması olan şirketimiz ile zamana takılmadan sektörde hizmet vermekteyiz.

  Akü Hurda Alan Hurdacı

  Motosikletlerde enerji ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denir. Akü hurda alımı bölümümüze bir göz atın. Bu yüzden hurdacı firmamız gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir.

  En Yakın Saray Hurdacı Telefon Numarası

  DEMTAŞ METAL hurda alım firması olarak Saray bölgesinde her cins hurda malzeme satımı yapıyoruz. Saray en yakın hurdacı olarak hurda malzeme alırken dilediğiniz yere geliyoruz. Saray hurdacı arasındaki ekiplerimiz ile yerinizden hurda almaya başladık. Dolayısıyla sizlere en yakın hurdacı firma Saray çevresinde servisler vermekten kıvanç duyarız.

  Jeneratör Hurdası Satanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış fabrika binalarından satın alınan sıfır ayarında ikinci el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte batmış iş yerlerinden aldığımız Müteahhitlerce bir kaç inşaat yapımında kullanılan yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

  Saray Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Yıkımla ilgilenenlerin anlattığı şekilde kolay bir iş sayılmaz. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika bozumu ihalelerini aldık.

  Fabrika sökerken yıkılacak imalathanenin incelikle gezilmesi gerekmektedir. Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık. Saray fabrika sökümü işleri yapıyoruz.