İçeriğe geç

İstinye Mahallesi Hurdacı Firması

  Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Avrupa Sarıyer mahallesinde hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı firma olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Avrupa yakası İstinye mahallesi etrafında az kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımı için peşin ödeme yapıyoruz Her çeşit hurda satışı için iletişime geçin. Hali hazırda Sarıyer şirketleri arasındayız. Elbette ki Sarıyer İstinye mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Günlük İstanbul Sarıyer İstinye hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz.

  İstinye hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız İstinye mahallesi hurdacı firmalar içinde lideriz. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı firması olarak İstinye mahallesinin etrafında hizmet veriyoruz.

  İstinye mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesisine sahibiz. Yüksek miktarlı hurda eşya satımında piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı olarak İstinye mahallesinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Sarıyer bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile yerinize kadar uzman ekiplerimizi gönderiyoruz

  Sarıyer İstinye Hurdacıları

  İstinye genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. İstinye hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. İstinye etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstinye mahallesinde ve Sarıyer merkezinde her türlü hurda eşya alan firmalar içinde en iyisiyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi İstinye öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstinye mahallesinde değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı amacı ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

  Doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bazı kaynaklar yüksek miktarda gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de artıyor. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan kaynakları korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle doğal kaynakları çocuklarımıza aktarmaktayız.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda metallerin geri dönüşümünde harcanan düşük enerji emisyonun iklime zararının önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Bir metalin madenden yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi pahalıdır. Ham maddeleri en baştan üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurda malzemelerin dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

  İstinye Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Sarıyer İstinye Mahallesi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer alıyor. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. İstinye Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

  İstinye Mahallesi Çinko Hurda Alımı

  İstinye yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sarıyer Çinko hurdası fiyatı gönderimizi gezmek öğrenmenizi sağlar. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer İstinye hurda çinko levha ton fiyatı günceldir. Çinko hurdası kilo fiyatı gönderimize kesinlikle bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

  İstinye Hurda Bakır Alan Hurdacı

  İstinye genelinde bakır hurdası almaktayız. Bakır alan İstinye hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Sayfamızda bulunan İstinye bakır fiyatlarını isteyenlere günlük ulaştırıyoruz. İstanbul Sarıyer İstinye bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz. İstinye bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

  İstinye Hurda Alanlar

  Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda demir almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  İstinye kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zararınızı önlemek için topladığınız hurda malzemeleri şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden malzemenin piyasadaki değerinin inmesine neden olur. Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum,demir hurdası ve sarı hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. İstinye hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Fabrikalardan üretim artığı hurdası almaktayız. Kırpıntı hurda malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteynerı getiriyoruz.

  İstinye Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

  Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İstinye hurdacı arayanlar için buradayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için piyasasının üstünde fiyat listesini vermekteyiz.

  Tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. İstanbul Sarıyer İstinye hurdacı firması olarak özellikle antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. İstinye Mahallesi hurda kablo alanlar arasındayız. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları elinde olanlar şimdi arayın.

  Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. İstanbul Sarıyer İstinye hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

  Hurda kablo içindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Daha kesin bilgi almak için bilgi için İstanbul kablo alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer İstinye bakır kablo kilo fiyatını isteyene güncel olarak ulaştırıyoruz. Piyasada hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı hurda kablo alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

  İstinye Demir Hurda Alımı

  Demtaş Metal İstanbul Sarıyer İstinye genelinde hurda demir alım satımı yapıyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Unutmayın ki her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz.

  Güncel demir hurda kilo fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı sayfamıza göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. İstinye ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda çokça kullanılan metaller içindedir. Buradaki İstinye ekstra demir hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  İstinye Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. İstanbul Sarıyer ve İstinye kurşun hurdası alımı için iyi fiyat listesini uyguladığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer İstinye kurşun hurda kilo fiyatını bip grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun metalinin eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu sökümü yapıyoruz.

  İstinye Hurda Sarı Alanlar

  Demtaş Metal hurdacılık firması bu çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda bronz alımında liderdir. Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Hurda sarı alan yerler hakkındaki yazıya bir göz atın.

  İstinye mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alıyoruz. Bu yüzden İstinye mahallesi hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. İstinye hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

  İstinye Mahallesi Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda ton fiyatı sayfamızı gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sarıyer Hurda krom alımı bölümümüzü incelemelisiniz. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

  İstinye Mahallesinde Sac Hurdası Alım Satımı

  İstinye etrafında sac levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda her türlü ikinci el trapez sac hurdası vardır.

  İstinye Alüminyum Hurda Alanlar

  İstinye bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Sarıyer İstinye alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde lideriz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Güncel hurda alüminyum alan hurdacı konuyu inceleyin. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

  İstinye Mahallesi Kağıt Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Daha fazla fiyata kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alım satımı yaparız. İstinye kağıt hurdası aldığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer İstinye karton hurdası fiyat listesi güncellendi Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alımlarında uyguladığımız fazladan özen sayesinde müşterilerimize daha fazla oranda kazanım elde etme avantajı yöneltiyoruz. İstinye kağıt hurda alıp satanlar içindeki işletmemiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz.

  İstinye İkinci El Hurda Raf

  Özellikle iflas eden yerlerden elde ettiğimiz teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2.el market rafı satıyoruz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Hurda raf alan hurdacılar paylaşımımızı okursanız mükemmel olur. Sayfamızdaki İstinye ikinci el market rafı ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Raf hurdası alanlar gönderisine bir göz atabilirsiniz. Hurda raf İstinye alımı nedeniyle bize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren İstinye Hurdacı Firma

  Bahsettiğimiz gibi 11 seneden bu yana hurda alımı yapan firmayız. 7/24 hurda alan İstinye hurdacı olarak 7/24 adresinize geliyoruz. Sizlerin kazandırdığı özgüven sayesinde sektörün teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

  En Yakın İstinye Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle İstinye mahallesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar İstinye etrafında hizmetler ediyoruz. İstinye mahallesi hurdacısı içinde çalışmakta olan ekiplerimiz ile kapınızdan her türde hurda eşya alım hizmetleri veriyoruz. İstinye en yakın hurdacı hizmetleri ile her cinsten hurda metal nakliyesi yapmak nedeniyle yolladığınız konuma gelmekteyiz.

  İstinye Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Çok önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Hurdalar bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek dairelerin yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her türde hurda malzemeyi almaktayız.

  İstinye Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir. Bu bölgede %95 – %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alım satımında en doğru fiyatları veriyoruz. İstinye hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alımında elimizden geldiğince dikkatli davranmalıyız.

  Güncel Anlık İstinye Hurda Fiyatları

  Kesin hurda fiyat listesine erişmek için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. İstinye hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri hızlıca değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurda alırken borsasından fazla kilo fiyatı ödüyoruz.

  İstinye Hurda Akü Alanlar

  Araçlarda enerji deposu bulunuyor. Hurda akü ton fiyatı paylaşımını dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü deniliyor. Akü hurda alımı hurda akü konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan cihazdır.

  İstinye Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

  İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer İstinye bölgesinin tümünde titiz bir şekilde kullanılmış ve ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz. 2.el ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu alıyoruz. Sıfır gibi 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile firmamızıarayabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki mobilyaları belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alan hurdacı başlıklı gönderiye bakabilirsiniz

  İstinye Klima Hurda Alımı

  İstinye bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası İstinye çevresinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  İstinye Moloz Nakliyesi

  İstinye hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işleri güvenlikle yapılır. Yıkım molozları Sarıyer Belediyesi’nce planlanan alana boşaltılıyor.

  İstinye Plastik Hurdası Alanlar

  Avantajlı fiyatlarla beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstinye plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan firmayız. Bu yazıda yer almakta olan İstinye plastik kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır İstanbul ve İstinye mahallesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  İstinye Mahallesi Hurda Araç Alan Hurdacı

  Elbette müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. İstinye hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda İstinye etrafında hurda araba alım satım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı otomobil hurdası, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz. Lakin araç hurdası trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  İstinye İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bazı projelerde boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış lokanta vb binalardan çıkma yeni gibi 2. el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Birde malesef işi bırakan esnaflardan aldığımız

  İstinye Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Hurdacıların söylediği biçimde kolay bir işlem değildir. İstanbul Sarıyer İstinye fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz.

  Sektörde sayısız fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Bu nedenler İstanbul Sarıyer fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Fabrika sökümünde önce sökülecek fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Güvenilir şekilde fabrika söküyoruz.

  İstinye Hurdacılar Sitesi

  İstinye hurdacılar sitesindeki dükkanımızın vasıtasıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Yarınlara güzel bir İstanbul Sarıyer ve daha iyi İstinye bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz.

  İstinye Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Defolu parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş satışı yapmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. İstinye kilo ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

  Sayfamızda yer alan İstanbul Sarıyer İstinye kumaş hurdası ton fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. İstinye mahallesi çevresinde hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alımlarında yerinize geliriz.

  Tonajlı dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alımlarında yerinizde ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz.

  İstinye 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alımı

  Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, dinlendirici, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemek için sizleri depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satanlar bizimle iletişim kurabilir. Temiz durumda buz makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alım satımı yapmaktayız. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

  İstinye Mahallesinde 2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

  2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.