İçeriğe geç

Poligon Hurdacı Firma

  İstanbul Avrupa yakası Sarıyer içesi mahallesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla adresinize profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Şu an Sarıyer firmaları içindeyiz. Lakin Sarıyer Poligon mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacıları arasındaki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Sarıyer hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Günlük Sarıyer Poligon hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  Sarıyer Poligon hurda metal dönüşümü yapan firmayız. Poligon mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

  İstanbul Poligon mahallesi çevresinde 2.el ev eşyası ve hurda ticareti yapmaktayız Miktarı yüksek hurda satımlarında yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Poligon mahallesinde hurdacı firması olarak her tür hurda eşyanızı almaktayız Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa Sarıyer mahallesinde hurda alımı yapıyoruz.

  Poligon Hurdacısı

  Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak amacıyla iş yerimizi aramalısınız. Poligon bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Poligon hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Poligon bölgesinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Poligon ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Poligon etrafında değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizdedir! Sarıyer merkezinde ve Poligon mahallesi yakınlarında hurda ve ikinci el ofis mobilyası alanlar içindeyiz.

  Sarıyer Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlıyor. Bir metal cevherinin ocaktan yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi meşakatlidir. En baştan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

  Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yüksek miktarda gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de her geçen gün artıyor. Hurda metali geri dönüştererek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek dönemlere saklayabiliriz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Geri dönüşümdeki harcanılan düşük enerji miktarı bu emisyonun çevreye zarar vermesinin önüne geçiyor.

  Poligon Hurdacı Numarası

  İstanbul Sarıyer Poligon mahallesi hurdacılık hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer alır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Poligon hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

  Poligon Mahallesi Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

  Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Poligon hurdacı iş yerimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Poligon bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Poligon mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız. Sitemizdeki Poligon hurda bakır kg fiyatını talep edenlere saat başı ulaştırmaktayız. İstanbul Sarıyer Poligon bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurda alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Poligon Mahallesi Hurda Demir Alanlar

  Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı bölümümüze bir göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurda demir, dünyada çokça kullanılan metaller içindedir. Sayfamızda yayımlanan Poligon toplama demir hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Poligon mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hurdacı firmamız Poligon mahalle genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

  Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her cins demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz.

  Poligon Alüminyum Hurda Alanlar

  Firmamıza verdiğiniz destek için şükranlarımızı sunarız. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek yapmaktayız. Poligon bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası alımında tartımları profesyonelce yapmaktayız. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. . Hurda satanların yardımıyla her gün profesyonelleşiyoruz. Sarıyer Poligon Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant alıyoruz.

  Poligon Kurşun Hurda Alanlar

  Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu fiyat listesi edinmek amacıyla hurdacı firmamızı şimdi tuşlayın. Kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. İstanbul Avrupa yakası Sarıyer Poligon hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Sayfamızda paylaşılan Poligon kurşun hurda fiyat listesini abonelerimize saat başı yolluyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor.

  Poligon Sac Hurdası Alımı

  Depomuzda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Poligon çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı yapmak sebebi ile arayınız. Hurda sac alım satımı yapan işyerleri içindeyiz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

  Poligon Hurda Krom Alanlar

  Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar makalesini incelerseniz iyi olacaktır. Yapısı itibari ile oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alan hurdacılar makalesini ziyaret ederseniz güzel olur.

  Poligon Hurda Çinko Alan Yerler

  Poligon bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan yerler linkine tıklayınız. Sitemizdeki Poligon hurda çinko ton fiyatını talep edenlere her gün gönderiyoruz. Hurda çinko alan yerler paylaşımını ziyaret ederseniz harika olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı için arayın.

  Poligon Hurda Kablo Alan Hurdacı

  Poligon Mahallesinde bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alıyoruz. Etrafta hızlıca edinilebilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Burada yer alan Poligon bakır kablo kg fiyatını telegram hattımızda paylaşmaktayız. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Poligon mahallesinin tamamında hurda kablo alan yerler içinde en iyi fiyatı veriyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem arz eder.

  Kesin bilgi için bilgi için İstanbul kablo hurda alanlar metine göz atabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Poligon hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo, hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alımı esnasında en güzel fiyat teklifini vermekteyiz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo piyasasından daha yüksek teklifler veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Poligon hurdacı firmayız. .

  Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

  Poligon Sarı Hurdası Alım Satımı

  Aslında hurda sarı diye hurda çeşidi varolmamıştır. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Haliyle Poligon mahallesinde sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Poligon hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı yapıyor.

  Poligon mahallesinin her yerinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki sarı hurda alanlar metni okuyun. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurda ticaretinde öncü firmadır.

  Poligon Mahallesi Hurda Alan Firmalar

  Poligon geri dönüşüm firması Hurdacı firmamız Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Tonajlı inşaat demiri, hurda bakır, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, sarı hurda ve alüminyum hurdası alımlarına özel fiyatlar sunuyoruz. Poligon hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öne geçiyoruz.

  Zamak hurdası, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kablo alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Poligon Mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içindedir. Hurdalarınızı çok zaman geçirmeden satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple metalin piyasadaki kıymetinin düşmesine sebep olmaktadır.

  Büyük fabrika ve imalathanelerden üretim artığı hurdası almaktayız. Parça hurdaları biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Fabrikalara hurda biriktirmeleri için konteyner koyuyoruz.

  Poligon Mahallesi Fabrika Söküm İşleri

  Fabrika sökenlerin söylediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Poligon fabrika söküm işi yapıyoruz. Sektörde sayısız fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Böylece İstanbul Sarıyer fabrika yıkımı yapan yerler arasında lider yerdeyiz. Evvela yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların ayarlanması uygundur.

  Poligon Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere denir.

  İstanbul ve Poligon bölgesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren fiyatları sormak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Poligon hurda plastik alımı yapanlar içerisinde öncü işletmeyiz. Buradaki Poligon naylon hurdası ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız Avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alımı ile ilgileniyoruz.

  Poligon Hurda Klima Alımı

  Poligon bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Poligon bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik hurdaları arasındadır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

  Poligon Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Sarıyer Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen araziye boşaltılıyor. Yıkımda anlasmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılır. Poligon hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurdanın tesisimize taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

  Poligon Mahallesinde Nikel Hurda Alanlar

  Bu nedenle nikel hurdaları depolanırken çok hassasiyet ile çalışılmalıdır. Poligon nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu mahallede %95 – %99 şablon nikel, turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

  Poligon Hurda Akü Alımı

  Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Araçlarda enerji deposu kullanılabiliyor.

  Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren suları ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan hurdacı firmalar yazısına bir göz gezdirmek istersiniz. Dolayısı ile firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü hurdası alan yerler gönderisine bir göz atın.

  Poligon Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bununla birlikte batmış fabrikalardan edindiğimiz Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur. Yıkılan ardiye binalarından sökülen hala kullanılabilir 2.el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

  Poligon Jeneratör Hurda Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler içinde en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

  Poligon Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

  Poligon hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hızlıca değişmekte. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımında daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Yeni hurda fiyatları konulu konuyu okuyabilirsiniz Kesin bilgiye ulaşabilmek amacı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Poligon Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

  Çok az kullanılmış olan 2.el piyasasında satılabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile buzdolabı hurdası alımı yapan firma konulu makalemizi ziyaret ediniz Kısa zaman kullanılmış ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle firmamıza ait telefon numaralarınıtuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları için değerini yüksek fiyatlarla ödemekteyiz. Ederinden uygun fiyatlarla titiz şekilde kullanılan ve 2.el ev eşyaları satabilirsiniz.

  Poligon Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Daha fazla yaşanabilir bir İstanbul Sarıyer Poligon yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Poligon hurdacılar sitesi 2. bloktaki hurda dükkanımızın sayesinde hurda malzeme geri dönüşüm işleriyle sektöre öncülük yapıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz.

  En Yakın Poligon Hurdacı Telefon Numarası

  Poligon en yakın hurdacı adıyla her cins hurda alımında ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Poligon bölgesinde hizmetler veriyoruz. Poligon hurdacısı olarak yerinizden her türlü hurda malzeme alım ve satım hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal olarak Poligon mahallesinin her yerinde hurda almaktayız.

  Poligon Mahallesi İkinci El Hurda Raf

  Çoğunlukla kapanan fabrikalardan satın aldığımız mağaza rafları, reyonlar, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafları içlerinden seçtiğimiz yeni gibi ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurda alımı bağlantısına tıklayın. Sitemizdeki Poligon 2.el market rafı kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda fiyatı bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Poligon fiyatı hakkında bilgi almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Poligon Karton Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılık ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanma şansı yöneltiyoruz. Poligon kağıt hurdası aldığımız alanlar içindedir. Buradaki Poligon hurda kağıt, karton kg fiyatını dileyenlere bedelsiz gönderiyoruz

  Poligon kağıt hurda alanlar içerisindeki Demtaş Metal verdiği hizmetler ile iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alıyoruz.

  Poligon Mahallesi Hurda Kumaş Alım Satımı

  İstanbul Sarıyer Poligon bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Spota düşmüş hurda parti kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alıp satmaktayız. Poligon mahallesinde hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, jesica kumaş, süprem kumaş hurdası alımlarında adresinize geliriz. Kilosuyla hurda gabardin kumaşı, hurda örme, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı satmak için firmamızı zaman kaybetmeden arayın. Sayfamızda paylaşılmış olan Poligon hurda kumaş kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. İstanbul Sarıyer Poligon kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatlarla hizmet veriyoruz.

  Poligon Mahallesinde Kullanılmış Lokanta Aletleri Alımı

  İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. 2.el endüstriyel tip restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, salata dolapları, restorant tipi ocak ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

  Poligon Hurda Araç Alanlar

  Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Poligon bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, hasarlı araba hurdası, hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası alıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Poligon Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında istenen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle eskimiş binaların yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. tüm hurdanızı satın alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Poligon Hurdacı Firması

  Sizlerin kazandırdığı tecrübeyle sektörün teknolojisine ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. İki bin iki senelerinden bugüne hurda malzeme alım satımında hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Poligon hurdacı olan firmamızla gece gündüz iş yerimizdeyiz.