İçeriğe geç

Yeni Hurdacı Hurda Alımı

  Hali hazırda İstanbul Sarıyer firmasıyız. Elbette ki Sarıyer Yeni mahallesinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Yeni mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası alımı yapmaktayız Sarıyer Yeni mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Sarıyer Yeni hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız.

  Yeni mahallesi hurdacı depoları arasında lideriz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Avrupa yakası Sarıyer Yeni mahallesi genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz

  Güncel İstanbul Sarıyer Yeni hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa yakasına bağlı tüm mahallelerde hurda alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarlı hurda alışverişinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Her çeşit hurda satışı nedeniyle arayabilirsiniz. Yeni hurdacı firması olarak hurda malzemenizi alıyoruz

  Yeni Mahallesi Hurdacı Firmalar

  Yeni mahallelerinde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek hepimizin yararına çalışıyoruz. Yeni hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Sarıyer Yeni içerisinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sarıyer mahalle merkezinde ve Yeni mahallesinde hurda eşya alan firmalar arasında hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Yeni daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Sarıyer Yeni etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Sarıyer hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Demtaş Metal hizmetinizde! Sizde her çeşit hurda alüminyum satışı için telefon numaramızı kaydedebilirsiniz.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine neden olmaktadır. Hurdaların geri dönüşümünde tüketilen düşük enerji miktarı emisyonun doğaya ve iklime zararının önüne geçmektedir.

  İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazı doğal kaynaklar yeterli olsada artan nüfusla tüketimde her gün artmaktadır. Atık madeni geri dönüştürmek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek döneme saklayabiliriz.

  Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaklardan kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zordur. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

  Yeni Hurdacı Telefon Numarası

  Yeni hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle hurda atık fiyatları öğrenmek nedeniyle cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Boş yere süre geçirmeden arayın en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz. Yeni hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca çevirebileceğiniz konumdadır.

  Yeni Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Yeni Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için bizi arayınız. Bakır hurda alanlar bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Buradaki İstanbul Sarıyer Yeni bakır ton fiyatlarını isteyenlere günlük ulaştırıyoruz. İstanbul Sarıyer Yeni hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yeni genelinde hurda bakır almaktayız. Bakır hurdası alan Yeni hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

  Yeni Mahallesi Krom Hurdası Alımı

  Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurdası fiyatları gönderimizi ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası alımı krom hurda hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Yeni Hurda Alanlar

  Yeni yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece hurdanın değeri düşmektedir. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve hurda sarı alırken yukarısında fiyat teklifi sunmaktayız. Yeni hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimizle öne çıkmaktayız.

  Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Yeni mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda bakır alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Yeni mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapan Demtaş Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

  Büyük fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası alıyoruz. Küçük parçalardan oluşan malzemeleri biriktirmenize yardım ediyoruz. Şantiyelere ve üretim tesislerine parça hurda toplamak için konteyner yerleştiriyoruz.

  Yeni Sac Hurda Alanlar

  Hali hazırda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Depo çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. İstanbul Sarıyer Yeni mahallesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatları öğrenmek amacıyla. Sac hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Yeni Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

  Yeni mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar paylaşımımızı incelemelisiniz. Buradaki Yeni nikel hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır. Çinko hurdası fiyatları yazısını ziyaret etmek bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Yeni Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı yapmak nedeniyle telefonlarımızı arayıp irtibata geçmetiniz yeterlidir. İstanbul Sarıyer, Yeni Mahallesinde hurda kurşun alım satımı yaptığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer Yeni çatı minare kurşunu fiyat listesi dün güncellenmiştir. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Kurşun cevheri mavimsi renge sahiptir.

  Yeni Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Yeni mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar arasındayız. Çünkü Demtaş Metal firmamızla yalnızca hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bir de çok damarlı kablo hurdası alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Yeni hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

  Bunların yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdaları alım satımında piyasasının üstünde fiyatı biz veriyoruz. Etrafta kolayca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablolar alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden pahalı fiyat listesi veriyoruz.

  Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satmayı isteyenler şimdi arayın. Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo alanlar için önem taşır. Daha doğru bilgi için bilgi edinmek için hurda kablo alan yerler makaleyi inceleyin.

  İstanbul Sarıyer Yeni mahallesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Yeni hurdacı arayanlar için buradayız. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Yeni elektrik kablosu fiyat listesini grubumuzda her hafta paylaşıyoruz.

  Yeni Mahallesinde Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

  Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Sizlerin destekleriyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Yeni mahallesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımı sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz.

  Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası Yeni hurdacılık firmaları içindeyiz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız.

  Hurda alüminyum alanlar konulu makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Sarıyer Yeni hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız.

  Yeni Pirinç Sarı Hurda Alımı

  Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri yekün tutan hurda eşyalar içinde sayılabilir. Sarı alan hurdacı içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Yeni Mahallesinde hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. İstanbul Sarıyer Yeni hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası alım satımı yapıyor.

  Yeni bölgesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu nedenle Yeni hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü yoktur.

  Yeni Mahallesinde Demir Hurda Alanlar

  Yeni çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları talep etmek nedeniyle bize ulaşın. Demir hurda ton fiyatı gönderimize göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

  Yeni bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Yeni extra demir hurda ton fiyatını saat başı gönderiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Yeni Hurdacı Firma

  Tam beş seneden beri hurdacılık yapan şirketiz. Bu sürenin kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Yeni hurdacı firması olan şirketimizle günün her saatinde iş yerimizdeyiz.

  Yeni Hurda Fiyatları

  En güncel kilo fiyatlarına ulaşmak sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Yeni hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında her an değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken borsasından fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunanhurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz

  En Yakın Yeni Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Yeni hurdacı firma hizmetiyle her türlü hurda eşya alıp satarken yerinize geliyoruz. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alan yerler Yeni etrafında hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz. Yeni mahallesi hurdacı sitesi bünyesinde çalışan ekiplerimizle arzuladığınız yerden hurda alım hizmetimiz var. Demtaş Metal hurdacılık olarak Yeni çevresinde hurda malzeme almaktayız.

  Yeni Beyaz Eşya Hurdası

  İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, sekreter masaları, personel koltukları satılır. Titizlik ile kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alımı konulu makalemizi ziyaret ediniz Ekonomik fiyatlara yeni gibi, 2.el salon takımı satabilirsiniz. İyi durumda 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz.

  Yeni Mahallesi Karton Hurdası Alanlar

  Bölgenin tümünde defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız extra titizlik ile hurda satıcılarına daha çok oranda kazanç etme şansı takdim ediyoruz. Piyasanın üstünde fiyata kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda bristol kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. İstanbul Sarıyer Yeni kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. Hurda karton alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer Yeni hurda kağıt ve karton kg fiyatı güncelliğini koruyor

  Yeni Hurda Raf Alımı

  Genelde kapanan elbiseciler tarafından hurdaya ayrılan mağaza raf hurdası, orta reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz yeni gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Burada bulunan İstanbul Sarıyer Yeni mahallesinde ikinci el raf ton fiyatı sürekli güncelleniyor. Hurda raf alımı sayfasının olduğu linke tıklayın. Raf hurdası Yeni satışı yapmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alan hurdacı firma sayfamıza bir göz atın.

  Yeni Mahallesi Hurda Akü Alanlar

  Otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeni ile sıkça kullanılmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denir. İstanbul Akü hurdası alan yerler bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır.

  Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan hurdacı firmalar gönderimizi okursanız güzel bir iş yaparsınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. şirket içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içindedir.

  Yeni Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

  Yeni mahallesinde yıkılan apartman vs. binalardan alınan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Müteahhitlerce bir blok yapımında kullanılmış yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, harç makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur. Dolayısıyla işi bırakan satıcılardan satın aldığımız

  Yeni 2. El Jeneratör Alımı

  Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi firmayız. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan Yeni mahallesi hurdacıyız alırken nakit para ödeme yapmaktayız.

  Yeni Hurda Araba Alan Firmalar

  Yeni hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazen Yeni mahallesi yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araba trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çekme belgeli hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri, yük vagonu, hurda motor gibi hurdanıza fiyat almak için hemen arayın.

  Yeni Mahallesi Klima Hurda Alımı

  2.el Klima Yeni mahallesinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Yeni mahallesi bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda kombi alanlar arasındayız.

  Yeni Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Bina yıkımı sonrasında antlaşmaya bağlı olarak molozun taşıma işi titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Sarıyer Belediyesi’nce daha önce belirlenen arazilere taşınıyor.

  Yeni Mahallesinde Bina Yıkılır

  Aynı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenmesi gereken evlerin yeniden inşa edilmesi amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdaları alıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri

  Yeni Hurda Plastik Alanlar

  Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  İstanbul il Yeni bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren alım satımı yapıyoruz. Yeni plastik hurda alanlar arasında lider konumdaki Yeni hurdacı firmasıyız. Buradaki Yeni naylon hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz En güncel fiyatla mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  Yeni Mahallesinde Nikel Hurdası Alanlar

  Bu bölgede %95 – 99 nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir. Yeni mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar ticareti yapılırken gayet hassasiyetle hareket etmeliyiz.

  Yeni Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

  Güvenilir şekilde fabrika ve tesislerin yıkım işini yapıyoruz. İstanbul Sarıyer Yeni mahallesi fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan binanın etraflıca gezilerek uygun projenin hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı yapanlar içerisinde nam saldık. İnsanların dediği gibi kolay değildir.

  Yeni Hurda Kumaş Alımı

  Defolu parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için buradaki numaraları hemen arayabilirsiniz. Yeni kilosu ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz.

  Sitemizde yayımlanan Yeni hurda kumaş kg fiyatını günlük gönderiyoruz. İstanbul Sarıyer Yeni bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alımı için yerinize geliyoruz.

  Tonajlı hurda dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alım satımı yapıyoruz. Kumaş fire hurdası alımı yapmaktayız.

  Yeni Mahallesi 2. El Restaurant Ekipmanı Alan Hurdacılar

  Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi ocaklar, krom dinlendirici, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depomuza davet etmekteyiz. 2. El krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Titizlikle kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alınır.

  Yeni Hurdacılar Sitesi

  Yeni hurdacılar sitesi 1. blokta bulunan dükkanımız vasıtasıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha yaşanır bir şehir yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sırf bu çeşit hurda malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.