İçeriğe geç

Palamut Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

  Şarköy Palamut mahallesi hurdacısıyız. Palamut mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız Aslında Şarköy firmaları içerisindeyiz. Ancak Palamut mahallesinde de hizmetler vermekteyiz.

  Tekirdağ Şarköy merkezindeki Palamut hurdacı firma olarak hurda alım hizmeti veriyoruz. Palamut mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız.

  Güncel Tekirdağ Şarköy Palamut hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. Tekirdağ hurdacı arasındaki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Tekirdağ Şarköy mahallesi mahallesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle ekiplerimizi göndermekteyiz Şarköy Palamut mahallesinde hurda eşyalar ve az kullanılmış ev eşyası alıyoruz Her nevi hurda alımında lider konumdayız. Demtaş Metal firmamız ile Tekirdağ Şarköy Palamut mahallesi çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Tekirdağ hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

  Palamut Mahallesi Hurdacıları

  Şarköy hurdacı firması olarak ilçesinin her yerinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Palamut mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğini korumaktayız. Sizde her çeşit hurda satışı için firmamızı aramalısınız. Palamut mahallesinde hurda alan hurdacılar içinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Palamut hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. Tekirdağ Şarköy Palamut içerisinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Tekirdağ hurdacısı Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Tekirdağ şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Palamut 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Tekirdağ Şarköy Palamut çevresinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere saklayabiliriz.

  Tekirdağ Şarköy Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin madenden kazılıp işlenmesi çok maliyetlidir. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için oldukça çok enerji harcanıyor. Hurda madenlerin geri dönüşümü 90/100 çok daha azdır.

  Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine neden olur. Metaller geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun iklimlere zararının önüne geçiyor.

  Palamut Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  Palamut hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Dolayısıyla hurda fiyatları sormak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir. Boşa zaman harcamadan arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Palamut hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır.

  Palamut Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Sayfamızdaki hurda pirinç sarı yazıyı ziyaret edin. Palamut hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı yapmaktadır.

  Bu yüzden Palamut hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Palamut mahallesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurdaların yanında sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır.

  İtiraf etmek lazımsa hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı ismi verilmiştir.

  Palamut Bakır Hurda Alan Yerler

  Sitemizde yer alan Palamut hurda bakır fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Tekirdağ Şarköy Palamut bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Palamut hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Palamut Mahallesi bakır hurdası fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Palamut bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz.

  Palamut Hurda Kablo Alan Yerler

  Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Palamut Mahallesinde hurdacı firmayız. . Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ayrıca tek damar hurda kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları için değerinin üstünde fiyatları vermekteyiz.

  Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Tekirdağ Şarköy Palamut hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal adıyla sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Tekirdağ Şarköy Palamut Mahallesi mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satanlar iletişim kurabilirsiniz.

  Kullanılış yerlerine göre yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Tekirdağ Şarköy Palamut hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz.

  Kablo hurdaları içerdiği bakır sebebiyle hurda kablo alanlar için büyük önem taşır. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Geniş bilgi için bilgi için hurda kablo alanlar metini okuyun. İçindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin adlandırılır. Burada yayımlanmış olan Palamut ttr kablo hurdası ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Etrafta kolayca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini elden ödüyoruz.

  Palamut Mahallesinde Alüminyum Hurda Alımı

  Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Palamut bölgesinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını gözünüzün önünde yapıyoruz.

  Hurda alüminyum alanlar içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Şarköy Palamut alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde daha hızlı gelişiyoruz.

  Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz.

  Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız.

  Palamut Hurda Alanlar

  Hurda antimon zamak, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Palamut mahallesi hurdacı firması olan Demtaş Metal her nevi hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda paslanmaz alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

  Palamut adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı geç kalmadan nakite çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın fiyatı düşüyor. Tonajlı kablo, bakır hurda, alüminyum hurdası, çinko, toplama demir, kurşun hurda ve sarı hurdası alımına özel yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Palamut hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Şarköy ilçesindeki imalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almak amacaı ile adresinize kadar geliyoruz. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirmenize yardımcı oluyoruz. Fabrikalara parça hurda konteyneri vermekteyiz.

  Palamut Krom Hurda Alanlar

  Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikelle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Tekirdağ Hurda krom fiyatları paylaşımımızı ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

  Palamut Mahallesinde Sac Hurda Alımı

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac bulunuyor. Palamut bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz.

  Palamut Mahallesi Çinko Hurdası Alım Satımı

  Şarköy Palamut çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Şarköy Çinko hurda fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile konusunun linkine tıklamalısınız. Sitemizdeki Tekirdağ Şarköy Palamut çinko hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda ton fiyatı bölümümüze göz atmanız şahane bir şey yapmış olursunuz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

  Palamut Demir Hurda Alan Hurdacılar

  Hurdacı firmamız Palamut mahallesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan metaller içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Palamut ekstra demir hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Unutmayın ki her tür demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alımı yapılır.

  Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalemize kesinlikle bir göz atmalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Şarköy Demir hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Palamut mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Palamut Mahallesi Kurşun Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

  Doğada cevher halinde elde edilen metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alırız. Tekirdağ Şarköy ve Palamut mahallesi kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Buradaki Tekirdağ Şarköy Palamut kurşun hurda kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kurşunun hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir.

  En Yakın Palamut Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal firmamızla Palamut genelinde hurda malzeme almaktayız. En yakın Palamut hurdacı firması servisiyle hurda alırken ayağınıza gelmekteyiz. Palamut hurdacı firması firmamız ile adresinizden hurda almaya devam ediyoruz. Bu nedenle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Palamut çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

  Palamut Mahallesinde Bina Yıkılır

  Üstteki fabrika yıkımlarında olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılması gereken dükkanların yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında bilinen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurda eşyayı almaktayız.

  7/24 Hurda Alan Palamut Hurdacı Firma

  Sektörün verdiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. Tam on üç senedir hurda alımı yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Palamut hurdacı olarak 7/24 konumuza geliyoruz.

  Palamut Hurda Plastik Alımı

  Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alım satımı için yerinize gelebiliriz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir. Palamut plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Palamut hurdacısıyız. Burada yayınlanan Palamut plastik hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz göndermekteyiz Tekirdağ ile Palamut bölgesinin tümünden hurda jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Palamut İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan ev vs. binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Bunun ile birlikte işi bırakmak mecburiyetinde kalan şirketlerden satın almış olduğumuz

  Güncel Palamut Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımlarında daha yüksek ton fiyatı uyguluyoruz. Anlık hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle bizi arayın. Palamut hurdacı firma hurdacılık esnasında kullanılan kilo fiyatı günlük değişkenlik göstermektedir.

  Palamut İkinci El Raf Hurdası

  Genelde kapatılan kasaplar tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Palamut mahallesinde hurda çelik raf ton fiyatlarını isteyene güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurda alım satımı makalesini okusanız mükemmel olur. Palamut raf hurdası alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Raf hurdası fiyatları makalesini gezmelisiniz.

  Palamut Mahallesi Nikel Hurda Alımı

  Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satıldığında elden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. Palamut hurda nikel alımı yapıyoruz. İlçe genelinde nikel turbo, %95 ile 99 nikel şablon, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir.

  Palamut Mahallesi Fabrika Söküm İşleri

  Profesyonel şekilde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir binlerce fabrika yıkım ihalesini gerçekleştirdik. İlk önce yıkıma hazırlanan binanın detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir. İnsanların anlattığı biçimde kolay sayılmaz. Tekirdağ Şarköy ilçe merkezinde bulunan Şarköy Palamut fabrika sökümü işi yapıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapanlar arasında öncü bir konumdayız.

  Palamut Mahallesi Hurdacı Sitesi

  Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Palamut hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımızla geri dönüşüm firması olarak hizmet ediyoruz. Sırf bu türde hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Daha temiz bir Tekirdağ Şarköy Palamut oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

  Palamut Mahallesi Hurda Araba Alan Hurdacılar

  Palamut hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Palamut mahallesi etrafında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, vagon hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

  Palamut Cam Hurdası Alanlar

  Genelde rengarenk araç camları, cam şişe benzeri cam hurdası bulunmaktadır. Cam yarı saydam yada tam saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen inorganik sert maddedir. Palamut genelinde cam hurdası alan yerler arasındayız.

  Palamut Mahallesi Kağıt Hurda Alan En Yakın Firma

  Piyasadan fazla fiyata bristol kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Tekirdağ Şarköy Palamut mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki şirketimiz yardımıyla hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere daha yüksek kazanma şansı veriyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Sitemizdeki Tekirdağ Şarköy Palamut hurda kağıt, karton fiyat listesini abonelerimize saat başı ulaştırmaktayız

  Palamut Hurda Jeneratör Satanlar

  2. el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan işletmeyiz alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

  Palamut Klima Hurda Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Palamut mahallesi çevresinde en çok alınan elektronik hurdaları içindedir. İkinci el kombi alanlar içindeyiz. Palamut çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir.

  Palamut Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya göre molozların taşınma işi titizlik ile ekiplerimizle yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Şarköy Belediyesi tarafından imzalanan karar ile planlanan yere boşaltılır.

  Palamut Mahallesi Akü Hurda Alım Satımı

  Bir müddet sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Tekirdağ Akü hurda kilo fiyatı bölümünü okursanız mükemmel olacaktır. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle sıkça kullanılabiliyor. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akü hurda alan yerler paylaşımımızı okusanız harika olacaktır. Dolayısı ile depomuz benzeri kendisine ait geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır.

  Palamut Beyaz Eşya Hurdası

  Tekirdağ Şarköy Palamut içinde yeni gibi ve 2.el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. 2.el öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları alınır. İyi durumda ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizliğe sahip yemek odası takımlarınızı adresinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı sitemize ulaşınız