İçeriğe geç

Selim Hurdacı Telefon Numarası

  Selim merkezi çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Normalde Selim hurdacı firmasıyız. Lakin Kars Selim merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Kars Selim merkezinde bulunan Selim hurdacı firma olarak Selim ilçesinin hizmet ediyoruz. Kars Selim etrafında yaptığımız gibi hurda alımı için Selim ilçesinin her caddesine geliriz.

  Selim hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Selim merkezinde kullanılmış eşyalar ve hurda alım satımı yapmaktayız. Demtaş METAL olarak Kars merkezin çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Her çeşit hurda satışı nedeniyle aramanız yeterlidir. Güncel Selim hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz.

  Kars geri dönüşüm firmaları içerisindeki Demtaş METAL hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Kars hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Kars Selim Hurdacısı

  Selim meydanında hizmet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak sebebiyle telefonumuzu arayabilirsiniz. Selim hurdacı olarak Kars bölgesinde hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için en yakınınızdaki hurda nakil çalışanlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Selim hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Kars Selim etrafında benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Kars merkezinin tatlı ilçesi Selim 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sadece Selim etrafında değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Selim Hurdacı Telefon Numarası

  Kars Selim hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi peşin paraya çevirebilirsiniz. Selim adresten hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle hurda atık fiyatı sormak üzere operatörlerimizi aramalısınız.

  Selim Çinko Hurdası Alım Satımı

  Sitemizdeki Selim çatı söküm çinkosu kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatı makalemizi okumalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Selim bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Selim Bakır Hurda Alanlar

  Selim içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı alanında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Selim bakır hurdası kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alınır. Bakır alan Selim hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Selim bakır hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Kars Selim bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız.

  Selim Hurda Alüminyum Alanlar

  Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alım satımı yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Sizin desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Kars Selim hurda alüminyum alanlar arasında lideriz. Selim ilçesinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımları profesyonelce yapmaktayız. Sitemizdeki Selim alüminyum fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki alüminyum hurda alanlar içeriğe göz atın. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda yapmaktayız.

  Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

  Hurdacı firmamız Selim ilçesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Demir, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Selim ekstra demir hurdası kg fiyatını günlük yollamaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümüne mutlaka bir göz atın. Güncel demir hurda ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alım satımı makalesine bir göz atın. Bildiğiniz üzere her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Selim ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Selim Hurda Alan Firmalar

  Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo hurda, çinko,sarı hurdası, ve hurda kurşun aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. Selim hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Selim ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş METAL hurdacılık her türlü hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Selim adresten hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanın piyasadaki değeri düşüyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda çinko alımı için evinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Hurda Sac Alımı

  Hurda sac alımı yapıyoruz. Kiler çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Selim ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları öğrenmek nedeniyle. Firmamızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunuyor.

  Selim Krom Hurda Alanlar

  Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Selim krom hurdası ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar makalemizi gezmek iyi gelecektir. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır.

  Selim Hurda Kablo Alım Satımı

  Selim kablo hurdası alanlar arasındayız. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı makaleyi okuyun.

  Ayrıca alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Selim hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

  İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Selim hurda kablo kilo fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Selim hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Kablo hurdası içerdiği bakır tel nedeni ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdaları alım satımında değerinin üzerinde fiyatı vermekteyiz.

  Piyasada kolayca edinilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşinen ödüyoruz. Her yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kars Selim hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız.

  Selim Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda çeşidi varolmamıştır. Bu neden ile Selim sarı pirinç hurda alım satımı yapanlardanız.

  Selim bölgesinde hurda sarı almaktayız. Bu sayfadaki Kars Selim pirinç sarı kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler hakkındaki konuyu inceleyin. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Kars Selim hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yapıyor.

  Demtaş METAL şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımı yapıyor. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Sizinde öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurdası için iyi fiyat sunuyoruz. Metal kurşun kullanılan eski madenlerdendir. Selim kurşun hurdası alım satımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Burada yayınlanan Selim çatı minare kurşunu kg fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Doğada cevher şeklinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alımı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Selim Akü Hurda Alım Satımı

  Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suları nedeniyle kıymetlidir. Akümülatör diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Bir süre sonra kullanılmayacak duruma gelen akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurda alımı konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile bizim vb. kendine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır.

  Selim 2.el jeneratör Satanlar

  Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi yerlerdeniz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alımında yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız.

  7/24 Hurda Alan Selim Hurdacı Firma

  7/24 açık Selim hurdacı olarak zaman farketmeksizin iş yerimizdeyiz. Bin dokuz yüz doksan bir yıllarından beri hurda malzeme alım satımında size hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların sağladığı güven aracılığıyla teknolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Selim Hurdacı Sitesi

  Çocuklara yaşanılır bir Kars ve daha yaşanabilir Selim bırakmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Selim OSB hurdacıları içindeyiz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan her tür metalleri alıyoruz. Selim hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içinde bulunan hurdacı tesisimizle hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sırf bu türdeki hurda malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz.

  Hurda Araba Alan Hurdacılar

  Bu sektörde hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Selim çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Elbette sizlere hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda araba trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri, vagon hurdası, motor hurdası .

  En Yakın Selim Hurdacı

  Selim hurdacısı olarak konumdan hurda alım hizmetleri veriyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurda alan yerler Selim bölgesinde hizmetler ediyoruz. Selim en yakın hurdacı deposu adı ile hurda eşya ticareti amacı ile adresinize işinin ehli personel yolluyoruz. Demtaş METAL hurda alım firması olarak Selim etrafında hurda alırız.

  Selim Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı geçirmeyen inorganik sert malzemelerdir. Çağımızda şeffaf kola meşrubat şişesi, sökülmüş otomobil camı vb. hurda cam cinsleri bulunabiliyor. Selim çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Selim 2. El Restaurant Malzemeleri Alan Hurdacı Firmalar

  Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü meykap, sanayi tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. İkinci el tabak ısıtma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satanlar buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıyoruz.

  Selim Parça Kumaş Alım Satımı

  Kars Selim ilçesinde hurda kumaş almaktayız. Kars Selim ilçesinin tümünde hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Kilosuyla hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası için piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız.

  Defolu hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için telefon numaramızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Selim kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Selim hurda kumaş fiyat listesini isteyene saat başı ulaştırmaktayız.

  İkinci El Ev Eşyası

  Çok az kullandığınız 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki kanepelerinizi adresinizden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alım satımı hakkında bilgi yazılan makaleyi okuyabilirsiniz Çok uygun fiyatlara temiz bir şekilde kullanıldığı ilk görüşte anlaşılan ve 2. el ev eşyaları satıyoruz. Sahibinden bilgisayar masaları, büro ofis mobilyaları, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı mevcuttur. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak nedeni ile sayfamızda yazan telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalmış depolardan edindiğimiz Selim ilçesinde yıkılmış ardiye vb binalardan sökülmüş sıfır gibi 2. el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, harç makinesi, alçı mikseri, boya makinesi 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

  Selim Klima Hurda Alanlar

  2.el Klima Selim ilçesinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Selim çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

  Selim Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş METAL tarafından satın alınan her cins hurda eşyanızın bizlere ait alana yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Molozlar Selim Belediyesi’nce daha önceden bildirilen arazilere dökülür.

  Karton Hurda Alanlar

  Bölgenin her yerinde renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan özen ile hurda satıcılarına çok daha yüksek miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz. Selim hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Demtaş METAL hizmetleri ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, koli hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz. Hurda karton, kağıt alıyoruz. Sayfamızdaki Selim hurda kağıt ve karton fiyat listesini uygulamamızı kullananlara bedelsiz yolluyoruz Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda gazete alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

  Hurda Nikel Alanlar

  Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir. Selim nikel hurdası alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar toplanırken mümkün olduğunca dikkat ile davranmalıyız. Özellikle %95 ve %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurda alım satımında piyasanın üstünde fiyatlar veriyoruz.

  Selim İkinci El Hurda Raf

  Genellikle iflas eden butikler tarafından satışa sunulan teşhir rafları, çelik raflar, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satan yerler içerisindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz. Buradaki Kars Selim çıkma raf kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Raf hurdası ton fiyatı paylaşımımızı inceleyiniz. Hurda raf Selim satmak için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

  Selim Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Üstteki yazıda ifade ettiğimiz fabrika sökümünde olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda kapı pencere, hurda pimapen vb. her cinsten hurdanızı alıyoruz. Selim kentsel dönüşüm içinde yıkılacak ev ve işyerlerinin istendiği bir şekilde imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda bilinen tedbir önlemleri

  Selim Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kars il Selim ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Selim hurda plastik alım satımı yapanlar içinden öne çıkan Selim hurdacısıyız. Sitemizdeki Selim plastik ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Avantajlı fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

  Selim Fabrika Sökümü

  Selim fabrika söküm işi yapıyoruz. Sökümden önce sökülecek fabrika binasının detaylı şekilde incelenerek gerekli ekipman ve projenin seçilmesi gerekiyor.

  Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde ünlü olduk. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökenlerin dediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Sektöre başladığımızdan bu yana bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini yerine getirdik.

  Selim Hurda Fiyatları

  Sitemizdeki güncel hurda alüminyum fiyatları makaleye bir göz gezdirebilirsiniz Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alımında ton fiyatından fazla fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Kesin fiyat listesine erişmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Selim hurdacı firma hurda alım satımında uygulanılan ton fiyatı anlık değişmekte.