İçeriğe geç

Şenkaya Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Şenkaya şehir merkezinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Erzurum hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Şenkaya hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Erzurum Şenkaya merkez hurdacı firma olarak Şenkaya ilçesinin hurda alımı yapıyoruz. Erzurum Şenkaya merkezinin tamamında hurda eşyalar ve kullanılmış ofis mobilyaları ticareti yapmaktayız.

  Her çeşit hurda satmak amacıyla iletişime geçin. Erzurum Şenkaya merkezinde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle konumunuza kadar araç göndermekteyiz. Günlük Şenkaya hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaya devam ediyoruz.

  Bol miktarda alımlarda Erzurum Şenkaya piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Erzurum hurdacısı olarak Şenkaya bölgesinde hurdacılık yapmaktayız. Demtaş Metal şirketimizle Erzurum genelinde hizmet veriyoruz. Şenkaya hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Şu an Şenkaya hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Şenkaya merkezinde de hizmet veriyoruz.

  Erzurum Şenkaya Hurdacı Firmalar

  Şenkaya hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Erzurum Şenkaya bölgesinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Erzurum şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Şenkaya sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Şenkaya için değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Şenkaya hurdacı olarak Erzurum ilçelerinde her nevi hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için en yakın hurda taşıma elemanlarımızı gönderiyoruz. Şenkaya bölgesinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin ve bizlerin yararlanması için çalışıyoruz.

  Şenkaya Hurdacı Telefonu

  Şenkaya her nevi hurda alım satımı her çeşit hurda alım hizmetleri sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu sebeple hurda fiyatları öğrenmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Şenkaya hurdacı numarası sitemizin içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi peşin paraya çevirebilirsiniz.

  Şenkaya Hurda Alanlar

  Şenkaya kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu sebepten malzemenin fiyatı düşebilir. Hurda antimon zamak, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda kablo alımı için evinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum hurdası, sarı, çinko hurdası, hurda demir, hurda kurşun alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. Şenkaya hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Erzurum Şenkaya ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

  Şenkaya Krom Hurdası Alanlar

  Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Şenkaya hurda krom tank ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı paylaşımına göz atmak istemelisiniz. Oldukça sert bir metal yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

  Hurda Çinko Alan Firma

  Şenkaya ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Şenkaya çatı söküm çinkosu fiyatları günceldir. Çinko hurda alan yerler konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satmak için arayabilirsiniz.

  Şenkaya Hurda Sarı Alımı

  Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda denmektedir. Şenkaya ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç almaktayız. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda isminde hurda türü bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

  Demtaş Metal şirketimiz tüm bu çeşitlerin yanında hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz alım satımı yapıyor. Şenkaya hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri bulunabilir. Bu neden ile Şenkaya sarı pirinç hurda alan yerler arasındayız. Sitemizdeki Şenkaya hurda sarı fiyatlarını isteyenlere saat başı ulaştırmaktayız. Daha geniş sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan yerler konuyu okuyabilirsiniz.

  Şenkaya Hurda Bakır Alım Satımı

  Bu sitede yayımlanan Erzurum Şenkaya bakır hurdası fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Erzurum Şenkaya hurda bakır alan yerler arasındayız. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alıyoruz.

  Bakır hurdası alanlar alanında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Şenkaya hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Şenkaya genelinde hurda bakır alıyoruz. Şenkaya hurda bakır fiyat listesi için arayın.

  Demir Hurdası Alanlar

  Şenkaya ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alım satımı demir hurdası hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız.

  Bildiğiniz gibi her türlü pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alırız. Hurda demir, dünya genelinde en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Şenkaya extra demir hurda fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Firmamız Şenkaya şehrinin tamamında hurda demir alımı ile iştigal ediyor.

  Şenkaya Kablo Hurda Alanlar

  Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler bize ulaşın. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Erzurum Şenkaya hurdacı firması olarak her türlü hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu, antigron kablolar alımı için adresinize geliyoruz. Şenkaya ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda kablo içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Şenkaya hurdacı arayanlar için buradayız. Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

  kablo hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz atabilirsiniz. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Etrafta çoğunlukla toplanlanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Ek olarak tek damar kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılmaktadır.

  Erzurum Şenkaya hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde yayımlanmış olan Erzurum Şenkaya ttr kablo hurdası ton fiyatını abonelerimize her gün gönderiyoruz.

  Şenkaya Kurşun Hurdası Alanlar

  Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Hurda kurşun fiyatı paylaşımını okusanız mükemmel olur. Metal kurşunun eski madenler arasında olduğu bilinmektedir. Şenkaya Erzurum hurda kurşun alıp satmak için yerinize geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Şenkaya hurda kurşun fiyatları güncellendi. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşunu hurda, Çatı söküm kurşunu için yüksek fiyat veriyoruz.

  Hurda Sac Alanlar

  Şenkaya Erzurum ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Elimizde sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz.

  Şenkaya Hurda Alüminyum Alımı

  İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Erzurum Şenkaya alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacıyız. Şenkaya ilçesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alırken tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Bu sayfadaki Erzurum Şenkaya alüminyum hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Kesin alüminyum hurda alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası satışı için arayabilirsiniz. Hurda satanların sayesinde durmadan tecrübe elde ediyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

  Güncel Anlık Şenkaya Hurda Fiyatları

  Doğru ton fiyatına erişmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şenkaya hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı hızlı bir biçimde değişiyor. Unutmayın ki tonajlı hurda alırken pazar fiyatından daha fazla fiyata hurda alımı yapıyoruz.

  Şenkaya Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmayız.

  Şenkaya Karton Hurdası Alanlar

  derinden çok fiyata kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Bölgede okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde satıcıya çok daha yüksek oranda kazanım elde etme şansı yöneltiyoruz. Erzurum Şenkaya hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki firmamız ile ticaret yaparak hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, koli hurdası satabilirsiniz. Karton, kağıt hurdası almaktayız. Buradaki Şenkaya hurda kağıt ve karton ton fiyatı güncelliğini koruyor

  Hurda Nikel Alanlar

  Dolayısıyla nikel hurdası alım satımında oldukça hassasiyetle davranılmalıdır. Erzurum Şenkaya ilçesinde nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Erzurum Şenkaya nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdası içinde arsenik olduğundan zehirleyebilir.

  Şenkaya Hurdacılar Sitesi

  Şenkaya hurdacılar sitesi onuncu blok içerisindeki hurda alım tesisimizle hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz. Daha fazla temiz bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Şenkaya OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları içindeyiz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz.

  Şenkaya Bina Yıkımı

  Bina yıkımında önem verilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülmüş kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı almaktayız. Üst taraftaki yazıda bahsettiğimiz fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle kısmen yıkılmış dükkanların tekrar inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

  Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanı Alımı

  2. El çelik tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü üç kapaklı dolap, pizza hazırlık dolabı alıp satıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, dinlendirici, endüstriyel set üstü mekap ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz için almak isteyenleri depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

  Hurda Kumaş Alan Hurdacı

  Sitemizdeki Erzurum Şenkaya hurda kumaş kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Erzurum Şenkaya etrafında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Şenkaya kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içinde en doğru fiyatı öneriyoruz.

  Erzurum Şenkaya ilçesinde hurda kumaş alımı yapılmaktadır. Spota düşmüş tekstil artığı hurda kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş, spot kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alımında kapınızda ödeme yapmaktayız.

  En Yakın Şenkaya Hurdacı Firma

  Şenkaya en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile her türden hurda metal alım satımı nedeniyle adresinize gelmekteyiz. Dolayısı ile hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Şenkaya bölgesinde servisler veriyoruz. Şenkaya hurdacı firma içindeki personelimizle kapıdan her çeşit hurda almaya başladık. Demtaş Metal olarak Şenkaya ilçesinin yakınlarında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde alçı mikseri, boya tabancası, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla kapanan fabrikalardan aldığımız Yıkılmış apartman binalarından ayrılan hala kullanılabilir 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alanlar içindeyiz.

  Hurda Klima Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Şenkaya ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Şenkaya çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Şenkaya Moloz Nakliyesi

  Molozlar Şenkaya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen moloz döküm yerlerine nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri itina ile yapılmaktadır.

  Şenkaya Fabrika Sökümü

  Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Başlamadan önce sökülecek tesisin etraflıca incelenmesi gerekiyor. Erzurum Şenkaya fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Güvenlice fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz. Uzun süredir binlerce fabrika sökümü ihaleleri başarıyla yerine getirdik.

  Akü Hurda Alan Yerler

  Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Aküler başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Arabalarda enerji ihtiyacı amacı ile sıkça kullanılmaktadır. Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası diyoruz. Hurda akü kilo fiyatı bölümümüzü gezmek iyi gelecektir. Dolayısı ile şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alan fabrikalar arasındadır.

  2.el Raf Hurdası

  Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen mağazalardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, orta reyonlar, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz kullanılabilir 2.el market rafları satıyoruz. Buradaki Şenkaya hurda çelik raf ton fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük ulaştırmaktayız. Hurda raf alanlar bölümümüzü gezmek iyi gelecektir. Hurda raf Şenkaya fiyatları öğrenmek nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Şenkaya Hurdacı

  Yılların verdiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Şenkaya hurdacı firması firmamız aracılığı ile haftasonu dahil açığız. Neredeyse dört senedir geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Şenkaya hurda plastik alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan Şenkaya hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Erzurum Şenkaya plastik kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Erzurum il Şenkaya bölgesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. İyi fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

  Şenkaya Araç Hurdası Alanlar

  Şenkaya hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Şenkaya yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette size araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

  Şenkaya İkinci El Ev Eşyası

  Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak amacı ile bizlere ait numaralar ile irtibata geçerek merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2. el olarak alıcı bulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi evinizden satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat uygulanmaktadır. Geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı başlıklı makalemizi ziyaret ediniz Az kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları stok sormak amacı ile irtibat telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Piyasadan fiyata temiz biçimde kullanılmış, ikinci el salon tk. satın alabilirsiniz.

  Şenkaya Hurda Cam Alımı

  Genellikle şeffaf ve renkli cam şişe, oto camı vs. cam hurdalar bulunabilmektedir. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvıları tutan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Şenkaya yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.