İçeriğe geç

Karamandere Mahallesi Hurdacı

  Hali hazırda İstanbul Şile firmaları arasındayız. Ancak Karamandere mahallesinde de hizmet veriyoruz. Karamandere mahallesi bölgesinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alımlarında nakit ödemeler yapıyoruz Şile Karamandere mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul Şile Karamandere hurdacı firması olarak Karamandere mahallesinin tümümünde hurdacılık yapıyoruz.

  Şile Karamandere mahallesi hurdacı işletmeleri arasında öncüyüz. İstanbul hurdacı içerisindeki Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Şile genelinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle ekip göndermekteyiz

  Günlük İstanbul Şile Karamandere hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal firmamızla İstanbul Anadolu Şile mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Yüksek tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Karamandere mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. Her çeşit hurda satmak nedeniyle iletişime geçin. Karamandere hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz

  Şile Karamandere Hurdacıları

  Karamandere hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Karamandere mahallesinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her nevi hurda karton satmak sebebiyle hatlarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi Karamandere 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Karamandere etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Şile hurdacı firması olarak Anadolu yakasının her yerinde her nevi hurda atık alım satımı yapmaktayız. Karamandere mahallesinde hurda alan hurdacılar arasında en yüksek hurda fiyatını sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizdedir! Karamandere genelinde hizmet yürütüyoruz. Hurda metal ve plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız.

  İstanbul Şile Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Metal cevherlerinin madenlerden çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. Ham maddeleri en baştan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

  İstanbul Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açmaktadır. Metal hurdalar geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji karbon emisyonunun iklimlere vereceği zararın önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önlemektedir. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfusla birlikte dünyanın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda artmaya devam ediyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan kaynakları korumamıza yardımcı olur. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

  Karamandere Mahallesi Hurdacı Numarası

  İstanbul Şile Karamandere yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer almaktadır. Bu sebep ile hurda satmak sebebiyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Şimdi arayın yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Karamandere mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

  Karamandere Hurda Sarı Alımı

  Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı hurda denmektedir. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Demtaş Metal şirketimiz bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda hurda fosfor, sarı hurda bronz alımı yapıyor. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü yoktur.

  Daha güncel bilgi amacıyla hurda sarı alanlar metini inceleyin. Karamandere Mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Karamandere mahallesinin tamamında hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz.

  Bu sebeple Karamandere Mahallesinde hurda sarı alanlar içindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

  Karamandere Mahallesinde Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

  Sayfamızdaki Karamandere soyma bakır hurdası fiyat listesini abonelerimize her gün yollanmaktadır. İstanbul Şile Karamandere hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Karamandere hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

  Şile Bakır hurdası alanlar makalemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Karamandere içinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

  Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Karamandere Mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın.

  Karamandere Mahallesinde Hurda Kablo Alan Hurdacı

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Karamandere Mahallesi hurdacı firmayız. . Karamandere mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Karamandere hurdacı firma olarak genellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı için adresinize geliyoruz.

  Karamandere mahallesinde mahallesinde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımına liderlik yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Satıcılarda kolayca toplanlanan 30% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini anında ödüyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo hurdası içerdiği bakır sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

  Kullanım alanlarında göre hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Daha doğru bilgi için sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı makaleyi inceleyin. Lakin enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki İstanbul Şile Karamandere hurda kablo ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

  Karamandere Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Şile Karamandere alüminyum hurdası alanlar arasında lideriz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Hurda satanların desteğiyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler içerikli metine bir göz atın. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Karamandere mahallesinin her yerinde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Karamandere Hurda Alan Firmalar

  Yüksek tonajlı sarı ve çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko hurda, alüminyum, bakır hurda, kablo alırken İstanbul Şile Karamandere hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Karamandere hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz. Karamandere Mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Topladığınız hurdaları geç kalmadan satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece malzemenin değeri düşüyor. İstanbul Şile Karamandere mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her nevi hurda alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Hurda çelik alımı için yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Karamandere mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Büyük fabrikalardan makine artığı hurdası almak amacıyla adresinize geliyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Şantiyelere konteyner getiriyoruz.

  Karamandere Mahallesinde Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Krom hurdası alımı bölümünü muhteşem bir şey yaparsınız.

  Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Karamandere Sac Hurda Alım Satımı

  Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac var. Hurda sac alıyoruz. Karamandere bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

  Karamandere Çinko Hurdası Alanlar

  Şile Karamandere bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan hurdacı firma makalemize mutlaka göz atabilirsiniz. Burada paylaşılan Karamandere çinko hurdası kg fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası alımı sayfamızı dolaşmak iyi gelir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satışı yapmak için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz.

  Karamandere Hurda Demir Alımı

  Demir hurdası, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Karamandere demir hurda fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Karamandere mahallesinin bütün sokaklarında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

  Sizinde bildiği gibi her cins demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için nakit ödeme yapıyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatları istemek sebebi ile Karamandere hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Demtaş Metal Karamandere şehrinin tümünde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Şile Hurda demir alan yerler gönderimizi okumak iyi gelir.

  Karamandere Kurşun Hurda Alım Satımı

  Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alım satımı yapıyoruz. Karamandere hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Karamandere çatı minare kurşunu ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda ton fiyatı makalemize göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız.. Kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir.

  En Yakın Karamandere Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Karamandere hurdacı firma hizmetleri ile hurda eşya alımında deponuza uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Karamandere hurdacı şirketi olan firmamız ile yerinizden hurda almaya devam ediyoruz. Dolayısı ile sizlere en yakın hurdacı firma Karamandere bölgesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Karamandere genelinde hurda malzeme alıyoruz.

  Karamandere Mahallesinde Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımda istenilen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek binaların en baştan imar edilmesi sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, yer döşemeleri gibi tüm hurdaları alıyoruz. Daha önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz.

  7/24 Açık Karamandere Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Karamandere hurdacı firması olan firmamız ile zamana takılmadan sektörde çalışmaktayız. Okuduğunuz üzere 33 senedir geri dönüşüm yapan firmayız. Yılların bahşettiği tecrübelerle makine sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Karamandere Plastik Hurda Alımı

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. İstanbul şehri Karamandere bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Güncel fiyata mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız. Karamandere hurda plastik alanlar arasında öncü Karamandere hurda deposuyuz. Bu sayfadaki İstanbul Şile Karamandere naylon hurdası kilo fiyatını her gün gönderiyoruz

  Karamandere 2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile işi bırakan iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılmış lokanta binalarından ayırılan yeni ayarında ikinci el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Bazı projelerde alçı makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

  Karamandere Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında borsa fiyatlarından yüksek fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz. En güncel ton fiyatlarına erişmek amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Karamandere hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar hızlıca değişiklik göstermektedir.

  Karamandere Mahallesi İkinci El Raf Hurdası

  Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası fiyatı gönderisini gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Özellikle resterasyon yapan marketlerden aldığımız çelik raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, teşhir rafları, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el raf hurdası satıyoruz. Sayfamızdaki Karamandere mahallesi ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alan yerler makalemize bir göz atmak istemelisiniz. Hurda raf Karamandere satın almak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz.

  Karamandere Nikel Hurdası Alım Satımı

  İstanbul Şile Karamandere çevresinde hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel hurda alımında en doğru fiyatları veriyoruz. Bu nedenle nikel hurdası toplanırken oldukça hassasiyet ile çalışmalıyız. Karamandere nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir.

  Karamandere Fabrika Sökümü Yapılır

  Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan üretim yerinin titizlikle incelenmesi gerekiyor. Karamandere fabrika söküm işi profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. İnsanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonel biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sayede fabrika yıkımı yapan hurdacılar arasında başarılı bir konumdayız.

  Karamandere Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Müşterilerimize her haliyle iyi bir şehir yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Sadece bu çeşit atıkları alıyor değiliz. Karamandere hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimiz yardımı ile hurdacılık işleri yapıyoruz.

  Karamandere Araç Hurdası Alanlar

  Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ara sıra Karamandere çevresinde araç hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, vagon hurdası, parçalanmış araç hurdası, motor hurdası satışı yapmak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Karamandere Mahallesi Hurda Jeneratör Satanlar

  İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Jeneratör hurdası alan firmayız alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. Endüstriyel yeni üründen farkı bulunamayan ikinci el jeneratör alınır.

  Karamandere Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Karamandere mahallesi mahallesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Karamandere mahallesinde en fazla alımı yapılan hurdalar içindedir. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Karamandere Mahallesinde Moloz Dökümü

  Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyaların firmaya ait fabrikaya yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozunun nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır. Molozlar Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen araziye nakil ediliyor.

  Karamandere Mahallesi Akü Hurdası Alanlar

  Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Şile Akü hurda alanlar yazısına mutlaka bir göz atabilirsiniz. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı amacıyla bulunuyor. Akü hurda alan yerler akü hurdası hakkında bilgi almak için konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bu neden ile Karamandere hurdacı şirketimiz gibi fabrika içinde geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur.

  Karamandere İkinci El Eşya

  Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satılabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat uyguluyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatları konulu içeriğimizi ziyaret ediniz En uygun fiyata kullanılmış, 2.el ev eşyaları satın alabilirsiniz. 2. El büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları almak amacı ile telefonlarımızı arayın. İyi durumda 2. El buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek için bizlere ait çağrı merkezi telefon numaraları ile iletişim kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz.