İçeriğe geç

Balaban Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Balaban mahallesinde geri dönüşüm tesisleri içindeyiz. Silivri hurdacı firma olarak Balaban mahallesi etrafında hurda alımı yaparız. Balaban mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Demtaş Metal firmamızla Avrupa Silivri Balaban mahallesi bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Avrupa yakası Silivri genelinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle profesyonel ekip gönderiyoruz

  Şu anda Silivri firmasıyız. Elbette ki Balaban mahallesinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Silivri Balaban mahallesinin her yerinde 2.el ev eşyaları ve hurda alım satımında peşin ödemeler yapmaktayız Balaban mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız Günlük İstanbul Silivri Balaban hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek hurda alışverişinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz.

  Silivri Balaban Hurdacı Firma

  Silivri hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Balaban genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek tüm vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Balaban mahallesinde ve Silivri merkezinde her nevi hurda eşya alan firmalar içerisindeyiz. Balaban hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Silivri Balaban etrafında yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak daima gelişiyoruz. İstanbul ilinin değişen mahallesi Balaban ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Silivri Balaban mahalle merkezinde değil, tüm mahallelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla beraber tüketimde her geçen gün artmaya devam ediyor. Atık madenin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere saklayabiliriz.

  İstanbul Silivri Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir metalin ocaktan kazılıp işlenmesi uzun süren bir iştir. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

  Silivri Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açar. Madenler geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun yeryüzü iklimine vereceği zararın önüne geçmektedir.

  Balaban Mahallesi Hurdacı Numarası

  Balaban Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında hızlıca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. İstanbul Silivri Balaban yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Şimdi arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz.

  Balaban Mahallesinde Kablo Hurdası Alımı

  kablo hurda alanlar konulu içeriğe göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Silivri Balaban mahallesinin tüm sokaklarından %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alım satımı yapıyoruz.

  Ayrıca hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden fazla fiyat sunuyoruz. Adresten hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Piyasada kolayca ele geçen %30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımında en güncel fiyat listesini sunuyoruz.

  Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Balaban bakır kablo fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satanlar hemen arayın. Balaban mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Çünkü sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. İstanbul Silivri Balaban hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz.

  Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Balaban hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır.

  Balaban Mahallesi Hurda Krom Alanlar

  Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

  Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Silivri Hurda krom alanlar yazısını okursanız mükemmel olur. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda ton fiyatı paylaşımımızı ziyaret ederseniz mükemmel bir iş yaparsınız.

  Balaban Mahallesi Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Dünyada cevher halinde elde edilen metal kurşun mavimsi rengiyle bilinir. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Balaban kurşun hurda alım satımı için en iyi fiyatları sunduğumuz mahallelerden biridir. Burada yayınlanmış olan İstanbul Silivri Balaban çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

  Balaban Çinko Hurda Alanlar

  Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Silivri Balaban çinko levha kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda alım satımı gönderimize bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Balaban çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar makalemize kesinlikle göz atmalısınız.

  Balaban Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Balaban Mahallesinde hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda sarı bronz almaktadır. Balaban mahallesinin her yerinde sarı hurdası almaktayız. Haliyle Balaban sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Balaban hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor.

  Hurda pirinç sarı alan hurdacı içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Aslını söylemek gerekirse sarı hurda diye hurda cinsi bulunmamaktadır.

  Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denilmektedir. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır.

  Balaban Sac Hurda Alım Satımı

  Sac hurdası alımı yapıyoruz. Kış bahçesi tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Balaban bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeni ile arayınız. Şu anda kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor.

  Balaban Hurda Demir Alımı

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile sayfasının olduğu bağlantıya tıklayın. Demir, yer yüzünde en çok bulunabilen madenler içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Silivri Balaban demir hurda fiyatlarını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz.

  Balaban mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Demtaş Metal Balaban mahallesinin tamamında demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Anlık demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alımı yapıyoruz.

  Balaban Mahallesinde Hurda Alan Yerler

  Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Balaban Mahallesi yerinden hurda alımı yapılan mahalleler içindedir. Zararı önlemek amacıyla biriktirdiğiniz hurdaları gecikmeden paraya çevirin. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin değerini düşürmektedir.

  Üretim tesislerinden imalat artığı hurdası alımı yapmaktayız. Parça malzemelerinizi biriktirmenize yardım ediyoruz. Fabrikalara hurda malzeme konteyneri koyuyoruz.

  Hurda bakır almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar içerisindeyiz. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  İstanbul Silivri Balaban mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Demtaş Metal her çeşit hurda alüminyum alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum hurda,demir hurda ve sarı hurda alırken yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Balaban hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Balaban Bakır Hurda Alan Firmalar

  Balaban mahallesi bakır hurdası kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayınız. Balaban içinde hurda bakır almaktayız. Sitemizdeki Balaban hurda bakır ton fiyatı günceldir. İstanbul Silivri Balaban bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz.

  Bakır alan Balaban Mahallesinde hurdacı numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır alan hurdacılar makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır.

  Balaban Alüminyum Hurda Alanlar

  Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz.

  Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant alım satımı yapıyoruz. Silivri Balaban Mahallesi hurda alüminyum alan yerler içinde lideriz. .

  Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Balaban mahallesinin her yerinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası almaktayız. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz.

  Balaban Fabrika ve Makine Sökümü

  İstanbul Avrupa Silivri Balaban Mahallesinde fabrika söküm işi yapıyoruz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekiyor. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıllardır çok sayıda fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz.

  Balaban Cam Hurdası Alımı

  Silivri Balaban çevresinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir. Bu dönemde şeffaf ve renkli soda şişesi, oto camları vs. cam hurdalar bulunabiliyor.

  Balaban Mahallesinde Karton Hurdası Alım Satımı

  İstanbul Avrupa Yakası Silivri Balaban hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal sayesinde hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı ton fiyatı edinebilirsiniz. derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, bristol hurda, hurda peçete, gazete hurdası alanlar içinde en fazla fiyatı biz sunuyoruz. İlçenin tamamında hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle size çok daha yüksek kazanç elde etme olanağı veriyoruz. Balaban hurda kağıt ticareti yaptığımız bölgeler arasında yer almaktadır. Buradaki İstanbul Silivri Balaban hurda kağıt ve karton kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz

  En Yakın Balaban Hurdacı Telefon Numarası

  Balaban hurdacı sitesi arasındaki personelimizle arzu ettiğiniz yerden hurda malzeme almaya başladık. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Balaban mahallesinin tamamında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Balaban en yakın hurdacı hizmetiyle her türden hurda alımında adresinize gelmekteyiz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Balaban mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

  Balaban Hurda Araç Alan Hurdacılar

  Tabiki de size hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Balaban mahallesi yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, kazalı araba hurdası, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası alıyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Balaban Jeneratör Hurda Alımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alımında nakit ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en yakın hurdacı firmasıyız.

  Balaban Mahallesinde Nikel Hurda Alımı

  Özellikle %95 nikel şablon – %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel alıyoruz. İstanbul Silivri ve Balaban nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımı yapılırken gayet özenli hareket etmeliyiz.

  7/24 Açık Balaban Hurdacı Firma

  7/24 Balaban hurdacı şirketimiz sayesinde zamana takılmadan çalışıyoruz. Tam otuz üç senedir geri dönüşüm yapıyoruz. Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Balaban Klima Hurda Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Balaban bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. 2.el Klima Balaban çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

  Balaban Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozunun taşınması titizlik ile yapılır. Yıkım molozları Silivri Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden bildirilen arazilere taşınması gerçekleştiriliyor.

  Balaban Hurdacılar Sitesi

  Olması gerektiği gibi temiz bir şehir oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Balaban hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım tesisimiz yardımıyla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

  Balaban Akü Hurdası Alım Satımı

  Hurda akü barındırdığı kurşun içeren suları nedeni ile değerlidir. Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolanan elektrik deposudur. Hurda akü fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla şirketimiz vb. kendi içerisinde geri dönüştürme tesisi olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı nedeni ile bulunmaktadır. Bir müddet sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Silivri Akü hurdası fiyatları makalemize göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

  Balaban Hurda Plastik Alan Hurdacı

  Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Balaban plastik hurdası alan yerler içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Bu sitede paylaşılan Balaban plastik hurdası fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz İstanbul ile Balaban bölgesinin tamamından plastik abs, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Anlık Güncel Balaban Hurda Fiyatları

  Balaban hurdacısı olarak hurda alımı yaparken uygulanılan kilo fiyatı saatlik olarak değişiklik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda alırken borsadan yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Güncel fiyata ulaşabilmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Hurda sarı fiyatları içerikli metni inceleyin

  Balaban 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alımı sayfamızı iyi olacaktır. Genelde yenilen pastaneler tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, çelik raflar, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Balaban hurda raf ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Hurda raf alımı yazımızı incelemelisiniz. Hurda raf Balaban alım satımı sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Balaban 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalmış depolardan almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç makinesi 2.el demir iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış fabrika vb binalardan sökülmüş sıfır gibi ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencere alanlar içerisindeyiz.

  Balaban Hurda Kumaş Alımı

  Parti malı hurda penye, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş, atletlik kumaş alımlarında nakit para ödeme yapılır. Buradaki Balaban kumaş hurdası kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız.

  İstanbul Silivri Balaban kilo ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Hurda kumaş firesi alıyoruz.

  Balaban mahallesinin tümünde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alımları için arzu ettiğiniz adrese geliriz. Yüksek tonajlı hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş alımı için buradaki numaraları vakit geçirmeden aramalısınız.

  Balaban Mahallesinde 2. El Endüstriyel Malzemesi Alan Hurdacılar

  İyi kullanılmış olan otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolap alınır. Sanayi tipi 2. El lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolap satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi kuzine, paslanmaz yemek dilendiricileri, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını görmek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

  Balaban Beyaz Eşya Hurdası

  Titiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi kapınızdan değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası fiyatı konusunda bilgi yazılmış içeriğimizi gezebilirsiniz Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, sekreter masası, öğrenci koltukları bulunur. Az kullanılan 2. el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile bizlerituşlayabilirsiniz. Balaban mahallesinde yeni ve 2. el yemek odası takımları alabilirsiniz.

  Balaban Mahallesinde Bina Yıkılır

  Silivri Balaban mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika yıkımında olduğu gibi hurdalar karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri benzeri tüm hurdanızı alıyoruz.