İçeriğe geç

Sinanpaşa Hurdacı Firma

  Demtaş Metal adıyla Afyonkarahisar Sinanpaşa merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Afyonkarahisar geri dönüşüm tesisleri içindeki Demtaş Metal beğeninizi toplamaya devam ediyor. Sinanpaşa merkezinde hurda ve az kullanılmış eşya alımı için peşin ödemeler yapıyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Şu anda Afyonkarahisar Sinanpaşa firmasıyız. Bununla birlikte Sinanpaşa merkezinde de hizmet veriyoruz. Günlük Sinanpaşa hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz.

  Hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Sinanpaşa hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Afyonkarahisar Sinanpaşa merkezine bağlı Sinanpaşa hurdacı firması olarak Sinanpaşa ilçesinin hurda alıyoruz.

  Sinanpaşa bölgesinin çevresinde hurdacı firmasıyız. Yüksek miktarlı hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Afyonkarahisar hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Sinanpaşa meydanında yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekip göndermekteyiz.

  Sinanpaşa Hurdacı Firma

  Sinanpaşa hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile firmamızı kaydedebilirsiniz. Afyonkarahisar ilinin gözde ilçesi Sinanpaşa öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçe merkezinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Sinanpaşa genelinde faaliyet gösteriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Sinanpaşa hurdacı firması olarak Afyonkarahisar bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için müsait araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz.

  Sinanpaşa Hurdacı Numarası

  Afyonkarahisar Sinanpaşa yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer alır. Sinanpaşa hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacıyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Boş yere süre geçirmeden arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

  Sinanpaşa Krom Hurdası Alanlar

  Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Sinanpaşa krom ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar makalesini incelerseniz iyi olur.

  Çok sert olduğu için zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

  Sinanpaşa Sarı Hurdası Alan Firmalar

  Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Afyonkarahisar Sinanpaşa hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Bu sayfadaki Sinanpaşa hurda sarı ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Bloğumuzda önceden paylaşılmış pirinç sarı alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz.

  Dolayısıyla Sinanpaşa sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Doğruyu demek lazım ise hurda sarı isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Sinanpaşa ilçesinin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir.

  Sinanpaşa Kurşun Hurda Alım Satımı

  Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Hurda kurşun alan yerler sayfamıza göz atabilirsiniz. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu düşünülmektedir. Afyonkarahisar ili Sinanpaşa hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Sinanpaşa kurşun hurda ton fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu
  , Cami sökümü hurda kurşun alımı yaparız.

  Sinanpaşa Kablo Hurda Alanlar

  Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Afyonkarahisar Sinanpaşa hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satacak olanlar hemen arayın. Etrafta hızlıca toplanlanan %30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Sinanpaşa ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sitede paylaşılan Sinanpaşa fare yemez kablo ton fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz.

  Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılıyor. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Sinanpaşa hurdacı firma arayanlara özenli hizmet veriyoruz. . Ayrıca enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken en iyi fiyatı sunuyoruz. Güncel bilgi amacıyla kablo hurdası alanlar metine bir göz atın.

  Hurda Çinko Alanlar

  Sinanpaşa çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Afyonkarahisar Sinanpaşa nikel hurdası ton fiyatları güncellendi. Çinko hurda fiyatı sayfamıza mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için telefon numaramıza ulaşın.

  Sinanpaşa Hurda Bakır Alan Hurdacı

  Sayfamızdaki Sinanpaşa bakır hurdası fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Afyonkarahisar Sinanpaşa hurda bakır alan yerler içindeyiz. Sinanpaşa bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda bakır sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Sinanpaşa bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan Sinanpaşa hurdacı telefon numarasını kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alanlar

  İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı linkine tıklayınız. Demir, dünya genelinde çokça alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Buradaki Afyonkarahisar Sinanpaşa demir kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Güncel anlık demir hurdası fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalemize bir göz atmalısınız. Firmamız Sinanpaşa ilçesinin tümünde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Sinanpaşa çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türden demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz.

  Sac Hurdası Alım Satımı

  Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Sinanpaşa ve çevresinde hurda sac levha, sac varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ton fiyatı talep etmek sebebi ile. Depomuzda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda vardır.

  Sinanpaşa Hurda Alan Firmalar

  Sinanpaşa ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her çeşit hurda alım satım hizmeti veriyor. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı prensip edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

  Hurda alüminyum almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, çinko hurdası, toplama demir, kurşun hurdası alımında yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. Sinanpaşa hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Sinanpaşa yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların kıymetleri düşebilir.

  Sinanpaşa Alüminyum Hurdası Alanlar

  Sinanpaşa ilçesinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında tartımları müşteriyle yapmaktayız. Burada bulunan Sinanpaşa alüminyum hurdası kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Sayfamızda bulunan alüminyum hurdası alanlar içeriği okuyun. Sizlerin destekleriyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

  Afyonkarahisar Sinanpaşa alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör yapmaktayız. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı için peşin ödeme veriyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız.

  Sinanpaşa İkinci El Raf Fiyatları

  Bu sayfadaki Sinanpaşa ikinci el raf ton fiyatlarını isteyenlere her gün ulaştırmaktayız. Raf hurdası alım satımı paylaşımımızı ziyaret ederseniz mükemmel bir şey yaparsınız. Raf hurdası Sinanpaşa satın almak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Genellikle batan butikler tarafından satışa sunulan hurda çelik raf, orta reyonlar, market rafı hurdaları, teşhir rafları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el market rafları satıcıları içindeyiz.

  7/24 Açık Sinanpaşa Hurdacı Firması

  7/24 açık Sinanpaşa hurdacı olarak 7/24 geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz. Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse iki bin altı yılından bu zamana dek hurdacılıkla hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Akü Hurda Alan Firma

  Aküler diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan elektrik deposudur. Akü hurdası alımı sayfamızı okumalısınız. Dolayısıyla Sinanpaşa hurdacı ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler arasındadır. Biraz zaman sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı sebebiyle kullanılabiliyor.

  Karton Hurdası Alım Satımı

  Kağıt hurdası almaktayız. Buradaki Sinanpaşa hurda karton kağıt fiyat listesi güncellenmiştir Sinanpaşa kağıt hurda alanlar içindeki iş yerimiz ile irtibat kurarak koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt ton fiyatı isteyebilirsiniz. Yüksek kilo fiyatı ile hurda kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, gazete hurdası alan yerler arasındayız. Bölgenin tamamında kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere çok daha fazla kazanç etme olanağı takdim ediyoruz.

  Sinanpaşa Fabrika Sökümü

  Fabrika sökümünden önce sökümü istenen fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların ayarlanması gerekmektedir. Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir.

  Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler arasında lider olduk. Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika söküm ihalesi başarıyla gerçekleştirdik. Sinanpaşa fabrika sökümü işi uzun yılların tecrübesine sahibiz.

  Hurda Klima Alımı

  Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Sinanpaşa bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. 2. El Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Klima hurdası Sinanpaşa çevresinde en çok satılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır.

  Sinanpaşa Moloz Döküm Yerleri

  Sinanpaşa hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak her cins hurdanın işyerimizi taşınması ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Sinanpaşa Belediyesi tarafından alınan karar ile belirlenen arazilere boşaltılıyor.

  Sinanpaşa Hurdacılar Sitesi

  Gençlere yaşanır bir Afyonkarahisar Sinanpaşa oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sinanpaşa hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda dükkanımız sayesinde hurda alımı ve satımı işine başladık. Sinanpaşa yeni sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz.

  Sinanpaşa İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitler tarafından kullanılan alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç mikseri, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Ayrıca kapanan esnaflardan satın aldığımız Sinanpaşa etrafında yıkılmış lokanta binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolapları, pimapenler satıyoruz.

  Plastik Hurdası Alımı

  Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Sinanpaşa hurda plastik alanlar içinde bulunan Sinanpaşa hurdacısıyız. Sayfamızdaki Afyonkarahisar Sinanpaşa hurda plastik ton fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Afyonkarahisar ve Sinanpaşa bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, hurda polistren kristal alımı için bize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alıyoruz.

  Güncel Sinanpaşa Hurda Fiyatları

  Hurda bakır fiyatları hakkındaki metine göz gezdirebilirsiniz Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda alırken daha fazla ton fiyatları veriyoruz. Sinanpaşa hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları an be an güncellenmektedir. Doğru bilgiye erişmek için iletişime geçebilirsiniz.

  Hurda Nikel Alım Satımı

  Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında oldukça dikkat ile çalışmalıyız. Sinanpaşa nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu ilçede anot nikel, hurda turbo nikel, %95 , 99 nikel şablon alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

  Sinanpaşa Hurda Beyaz Eşya

  Sıfırdan farksız 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek nedeni ile bize ait telefon numaralarını arayarak irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Değerinden ucuz fiyatlara yeni ve 2.el koltuklar alabilirsiniz. 2. El çalışma masası, büro ofis mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı temin edilir. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı evinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alan firma konulu yazıyı ziyaret ediniz

  Araba Hurdası Alanlar

  Sinanpaşa geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat buldukça Sinanpaşa yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti vermekteyiz. Elbette sizlere otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, yük vagonu, hurda motor alıyoruz.

  En Yakın Sinanpaşa Hurdacı Telefonu

  Sinanpaşa hurdacı firması olarak konumdan hurda almaya başladık. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Sinanpaşa genelinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Sinanpaşa genelinde her cins hurda eşya alıyoruz. En yakın Sinanpaşa hurdacı firması ismiyle hurda malzeme almak için dilediğiniz yere geliyoruz.

  Sinanpaşa Bina Yıkımı

  Sinanpaşa kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken evlerin yeniden yapılması nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurda eşyayı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkım işleri bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığında yıkım yapılırken belirtilen tüm önlemler

  Sinanpaşa Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız.

  Hurda Cam Alan Hurdacı

  Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Son zamanlarda rengarenk oto camı, gazoz vb. cam hurdası çok miktarda yeniden işleniyor. Sinanpaşa yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.