İçeriğe geç

Harbiye Hurdacı

  Harbiye mahallesinin tümünde hurda malzeme ve 2.el ofis mobilyası alımı için malzemelerin ederini yüksek fiyattan ödüyoruz İstanbul Şişli Harbiye hurdacı firması olarak Harbiye mahallesi çevresinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anlık Şişli Harbiye hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaktayız.

  Harbiye mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul mahallesinin her yerinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle gönderdiğiniz konuma uzman ekip göndermekteyiz

  Şu anda Şişli firmasıyız. Bununla birlikte Şişli Harbiye mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal olarak Avrupa Şişli Harbiye çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat teklif etmekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Harbiye mahallesinin tamamında hizmet ediyoruz. Harbiye mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Şişli Harbiye mahallesi hurdacı firmasıyız.

  Harbiye Hurdacısı

  İstanbul Şişli hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurda alımı yapıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı sebebi ile telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Harbiye mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Hurda metalleri geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların yararlanması için çalışıyoruz. Harbiye hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Şişli Harbiye merkezinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul ilinin nadide mahallesi Harbiye öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Harbiye mahallesinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırdı! Şişli mahallesinin her sokağında ve Harbiye mahallesi çevresinde hurda alan firmalar içerisinde en iyisiyiz.

  Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bazı kaynaklar yeterli miktarda bulunsa da nüfus ile beraber tüketimde artmaktadır. Hurda metallerin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları geleceğe aktarabiliriz.

  İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Metal cevherlerinin madenden yeryüzüne çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi zordur. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurda malzemenin geri dönüşümü üretiminde harcanan enerji miktarından 90/100 daha az olacaktır.

  Şişli Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Metallerin geri dönüşümü yapılırken tüketilen düşük enerji miktarı bu emisyonun yeryüzü iklimine verdiği zararın önüne geçiyor.

  Harbiye Hurdacı Telefonu

  Harbiye Mahallesi her türde hurda alım satımı hurda malzeme alım faaliyetleri verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Boş yere süre geçirmeden arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak peşin para kazanabilirsiniz. İstanbul Şişli Harbiye hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu sebep ile hurda malzeme satmak için operatörlerimizi aramalısınız.

  Harbiye Mahallesinde Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

  Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Daha geniş bilgi için sayfamızdaki kablo alan hurdacı konuya göz atın. Satıcılarda hızlıca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Harbiye mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Harbiye mahallesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. İçinde bulunan telin türüne göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu yazıda yayımlanan İstanbul Şişli Harbiye ttr kablo hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Kapıdan tek damar hurda kablo alıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satacak olanlar şimdi arayın.

  Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Hurda kablo içindeki bakır tel yüzünden hurdacılar için çok kıymetlidir. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Üstelik fare yemez hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Şişli Harbiye hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri bulunur. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan pahalı fiyat veriyoruz. Harbiye mahallesi hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında tecrübeliyiz.

  Harbiye Krom Hurdası Alımı

  Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alım satımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alan hurdacı firma krom hurda konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın.

  Harbiye Hurda Kurşun Alımı

  Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun cevherleri mavimsi rengiyle göze çarpar. İstanbul Kurşun hurdası kilo fiyatı sayfamıza kesinlikle göz atın.. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası için özel fiyatlar uyguluyoruz. İstanbul Şişli, Harbiye hurda kurşun alımı yaptığımız yerlerdendir. Sitemizdeki İstanbul Şişli Harbiye çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı gönderilmektedir.

  Harbiye Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

  İstanbul, Şişli Harbiye çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Şişli Hurda çinko alan hurdacı firma paylaşımını incelemelisiniz. Sayfamızda paylaşılmış olan İstanbul Şişli Harbiye Mahallesinde çatı söküm çinkosu fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alım satımı paylaşımımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi istemek için firmamızla irtibata geçin.

  Harbiye Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Bu neden ile Harbiye sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız. Harbiye Mahallesinde hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Harbiye genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız.

  Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor.

  Hurdacı firmamız bu hurda sarıların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, sarı hurda bronz alım satımında anlık fiyatları uyguluyor. İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki yazıyı ziyaret edin.

  Harbiye Sac Hurdası Alan Hurdacılar

  Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Şu anda her kalitede 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. İstanbul Şişli Harbiye mahallesinde sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı öğrenmek nedeniyle.

  Harbiye Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için bize ulaşın. Demir hurda alanlar paylaşımımızı okursanız muhteşem olacaktır. Harbiye ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, Harbiye mahallesinde çokça kullanılan metaller arasındadır. Sitemizde paylaşılan Harbiye 1.sınıf hurda demir kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler sayfamıza göz atmak istersiniz. Hurdacı firmamız Harbiye mahalle genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

  Harbiye Hurda Alan Firmalar

  Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum aldığımızda değerinden daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Harbiye hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak, makine artık hurdası, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Hep birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz. İstanbul Şişli Harbiye mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapan Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alıyor.

  Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Harbiye kapıdan hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece metallerin değerini düşürmektedir.

  Üretim tesislerinden imalat artığı hurdası almaktayız. Kırpıntı hurdaları biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteynerı koyuyoruz.

  Harbiye Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Harbiye içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Sitemizdeki Harbiye hurda bakır fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İstanbul Şişli Harbiye hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Harbiye hurda bakır fiyatları için operatörlerimizi arayın. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda alan hurdacıyız. Şişli Hurda bakır alan yerler makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Harbiye hurdacı firmamızı hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

  Harbiye Alüminyum Hurdası Alanlar

  Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Harbiye mahallesinin tamamında alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı için hurda tartımını sizinle gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdaki alüminyum hurdası alanlar metne göz atın. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek için saygılar sunarız.

  Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz.

  Şişli Harbiye Mahallesi alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Sizlerin destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz.

  Harbiye Fabrika Bozumu

  Profesyonelce fabrika yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökerken sökülecek imalathanenin detaylıca gezilmesi gerekiyor. İstanbul Şişli Harbiye mahallesinde fabrika söküm işleri yapıyoruz. Bu sebeple İstanbul Şişli fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler içinde lider olduk. Uzun yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini aldık. Hurdacı firmaların bahsettiği şekilde kolay bir işlem değildir.

  En Yakın Harbiye Hurdacı Numarası

  En yakın Harbiye hurdacı deposu hizmetleri ile her türlü hurda malzeme alım satımında ayağınıza geliyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Harbiye etrafında her cins hurda eşya alımı gerçekleştiriyoruz. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Harbiye etrafında servis veriyoruz. Harbiye mahallesi hurdacısı içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla adresten her türde hurda malzeme alım ve satım hizmetleri veriyoruz.

  Harbiye Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Ara sıra Harbiye etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Harbiye hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak römork, çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, kazalı otomobil hurdası, motor hurdası alıyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Harbiye Mahallesinde 2.el jeneratör Alım Satımı

  Bozuk jeneratör, elektrik malzemeleri alan firmayız alımında iyi fiyatı biz sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alıyoruz.

  Harbiye Hurda Nikel Alımı

  Özellikle %99 şablon nikel ile %95 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Harbiye mahallesi nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken mümkün olduğunca dikkatle hareket edilmelidir.

  7/24 Hurda Alan Harbiye Hurdacı Firma

  7/24 Harbiye hurdacı firması olarak 7/24 atık hurda ticareti yapmaktayız. Bildiğiniz gibi 36 senedir hurda alımı yapan şirketiz. Bu sürenin bahşettiği tecrübe aracılığı ile sektörel tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

  Harbiye Mahallesi Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Harbiye mahallesi etrafında klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Harbiye çevresinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar arasındayız.

  Harbiye Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozunun taşınması titizlikle yapılmaktadır. Molozlar Şişli Belediyesi tarafından planlanan yere boşaltılıyor. Harbiye hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her cins hurdanın işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

  Harbiye Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Daha çok yaşanır bir İstanbul Şişli Harbiye oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Harbiye mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızın aracığıyla atıl hurda eşya alım yapmaya devam ediyoruz. Sırf bu türlü hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz.

  Harbiye Mahallesinde Akü Hurda Alan Firmalar

  Akü hurdası içindeki kurşunlu suyu nedeni ile kıymetlidir. Akü hurda alan yerler bölümünü okumak isteyebilirsiniz. Bu yüzden şirketimiz benzeri firma içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Araçlarda elektrik ihtiyacında bulunmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurda alanlar bölümünün linkine tıklayın. Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

  Harbiye Mahallesinde Plastik Hurda Alan Firma

  İyi fiyatla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alıyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  Harbiye plastik hurda alım satımı yapanlar içinden ön planda olan Harbiye hurdacı firmasıyız. Buradaki Harbiye plastik ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz İstanbul ile Harbiye bölgesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Harbiye Hurda Fiyatları

  Harbiye mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında saat başı değişiklik göstermektedir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında kilo fiyatından daha fazla teklifler ödüyoruz. Daha geniş sayfamızdaki anlık hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz Güncel kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz.

  Harbiye Mahallesinde Hurda Raf Alanlar

  Genelde iflas eden elbisecilerden satın aldığımız teşhir rafları, reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raflar, hurda demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz işlerdendir. Şişli Raf hurda alım satımı gönderimize bakmak istersiniz. Bu sayfadaki Harbiye mahallesi çıkma raf ton fiyatını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatı yazısına bir göz bakmanız pişman olmazsınız. Harbiye 2.el hurda raf alımı sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz.

  Harbiye İkinci El İnşaat Malzemesi

  Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, alçı makinesi, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılmış elbiseci binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencere alım satımı yapıyoruz.

  Harbiye Mahallesi Hurda Kumaş Firesi Alımı

  İstanbul Şişli Harbiye bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız. İstanbul Şişli Harbiye mahallesinde viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Parti malı hurda kumaş baskı artığı, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alım satımı yapmaktayız.

  Parti malı parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. İstanbul Şişli Harbiye kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Harbiye hurda kumaş ton fiyatları günceldir.

  Harbiye Mahallesi Kullanılmış Cafe Aletleri Alım Satımı

  Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı dolap alım satımı yapıyoruz. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü meykap vb. sanayi tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. Endüstriyel cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Harbiye Beyaz Eşya Hurdası

  İstanbul Şişli Harbiye çevresinin her yerinde yeni ve 2. el ev eşyaları satabilirsiniz. Temiz kullanılmış büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası temin edilir. Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile numaralarımızla ulaşabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı adresten değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı yapan firma başlıklı içeriği okuyunuz

  Harbiye Bina Yıkımı

  Hurdalar bina yıkımı yapıyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Şişli Harbiye mahallesi kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenmesi gereken binaların istendiği şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm önlemler Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri gibi her cinste hurdaları almaktayız.