İçeriğe geç

Yayla Mahallesi Hurdacı Firması

  İstanbul Şişli Yayla hurdacı firması olarak Yayla mahallesinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Güncel Şişli Yayla hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaktayız. Yayla hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit almaktayız Avrupa yakası Şişli Yayla mahallesinin her caddesinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzemeler alım satımı yapıyoruz İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor.

  Yayla mahallesi hurdacı şirketleri arasında lideriz. İstanbul Şişli genelinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekip gönderiyoruz

  Demtaş Metal şirketimizle Şişli Yayla mahallesinin yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Şu anda Şişli firmasıyız. Bununla birlikte Yayla mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Tonajlı hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Yayla mahallesinde hurdacı firmasıyız.

  Yayla Hurdacıları

  Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşüme tüketilen enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye vereceği zararın önüne geçmektedir.

  İstanbul Şişli Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarları bellidir. Bir kaçı yeterli olsada nüfusla birlikte insanların doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaktadır. Hurdaları geri dönüşümü doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede doğal kaynakları geleceğe aktarmaktayız.

  İstanbul Şişli Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin madenden çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi çok pahalıya mâl olur. En baştan hammadde üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha azdır.

  Yayla mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek hepimizin yararı için çalışıyoruz. Yayla mahallesinde hurda ve ikinci el eşya alan yerler içindeyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi krom hurdası satmak için telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Şişli hurdacı firması olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Yayla hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Yayla merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi Yayla daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Yayla çevresinde değil, bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

  Yayla Hurdacı Telefon Numarası

  Yayla hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz mahalleler içerisindedir. İstanbul Şişli Yayla Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebeple hurda malzeme satmak nedeniyle bizleri aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

  Yayla Demir Hurdası Alımı

  Yayla etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyatı talep etmek nedeniyle firmamıza ulaşın. Demir hurda ton fiyatı yazımıza kesinlikle göz atmalısınız.

  Firmamız Yayla mahallesinin tümünde demir hurdası alımı yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı gönderimize bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Bildiğiniz üzere her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Hurda demir, dünya genelinde bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Buradaki Yayla extra demir hurda ton fiyatını saat başı gönderiyoruz.

  Yayla Mahallesinde Çinko Hurda Alımı

  Yayla mahellesinin bölgesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası fiyatı gönderisini inceleyiniz. Buradaki Yayla çatı söküm çinkosu kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda çinko alan yerler bölümümüzü okuyunuz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyatları için arayın.

  Yayla Mahallesi Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Sitemizdekihurda alüminyum alan yerler metini okuyun.

  Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Şişli Yayla Mahallesi alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan firmayız.

  Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı için nakit ödeme veriyoruz. Yayla mahallesinin tamamında alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alımında tartımları müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz.

  Yayla Kurşun Hurdası Alan Firmalar

  Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alırız. İstanbul Avrupa yakası Şişli Yayla hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz mahallelerden biridir. Sitemizde bulunan İstanbul Şişli Yayla kurşun hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. Cevher halindeki kurşun mavimsi gümüş renklidir.

  Yayla Krom Hurdası Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımızı okumak iyi gelecektir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Hurda krom alımı yazımızı gezmek iyi gelecektir.

  Yayla Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

  Fabrika ve imalathanelerden üretim artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Küçük malzemeleri biriktirmenize yardım etmekteyiz. Şantiyelere hurda konteynerı vermekteyiz.

  Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Yayla hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda atık alımı için evinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

  Yayla geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar içindeki Demtaş Metal her tür hurda sarı alıyor. Tonajlı sarı, ve çinko, kurşun, bakır, kablo hurdası, hurda alüminyum,demir alımında fiyat listesi uygulamaktayız. Yayla hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik. Yayla adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın piyasadaki değerleri düşmektedir.

  Yayla Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yayla Mahallesinde hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmeye devam ediyoruz. . Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Şişli Yayla hurdacı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında liderlik ediyoruz. Yayla hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için adresinize geliyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablolar elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. İçindeki telin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Yayla elektrik kablosu fiyat listesini telegram grubumuza katılarla günlük paylaşıyoruz. Piyasada kolayca edinilebilen 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo alımında peşin ödeme yapıyoruz.

  Hurda kablo alanlar hakkındaki yazıyı ziyaret edin. Lakin tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları vermekteyiz. Yerinden hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz.

  İstanbul Şişli Yayla mahallesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden yüksek fiyatlar sunuyoruz. Kullanım yerleri itibariyle hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli aletlerde kullanılıyor. Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz.

  Yayla Hurda Bakır Alan Firmalar

  Yayla içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Yayla bakır fiyatlarını whatsapp grubumuza kayıt olanlarla dakik bir biçimde paylaşıyoruz. İstanbul Şişli Yayla bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Yayla bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Yayla hurdacı numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

  Yayla Sac Hurda Alımı

  Veranda çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yayla Şişli mahallesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz.

  Yayla Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurda alım satımında en yüksek fiyat listesini uyguluyor. Yayla mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Bu neden ile Yayla hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Sayfamızda daha önceden yazılmış hurda pirinç sarı alanlar metni okuyun. Hurda satanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Aslında sarı hurdası adıyla bir hurda yoktur.

  Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde renginden ötürü hurda sarı denmektedir. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri vardır. İstanbul Şişli Yayla hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapıyor.

  Yayla Hurdacı Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yarınlara iyi bir İstanbul Şişli Yayla mahallesi bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu çeşit hurdaları alıyor değiliz. Yayla hurdacılar sitesi 2. bloktaki hurda alım dükkanımızın yardımı ile hurda eşya alım satımı yapıyoruz.

  Yayla Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

  Yayla mahallesinde hizmet veriyoruz. Bazen Yayla mahallesi etrafında hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz. Lakin hurda araba trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası, motor hurdası .

  Yayla Mahallesi Jeneratör Hurdası Alan Yerler

  İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacıyız. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatları veriyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur.

  Yayla Fabrika Bozumu

  Fabrika sökümü yapan firmaların dile getirdiği şekilde kolay olmamıştır. Yıllardır sayısız fabrika bozum ihaleleri tamamladık. Güvenli biçimde fabrikaları yıkıyoruz. İşe başlamadan sökülecek fabrikanın incelikle incelenmesi gerekmektedir. Bu sayede İstanbul Şişli fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Yayla fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  Yayla Hurda Klima Alanlar

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Yayla mahallesi mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Klima hurdası Yayla çevresinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

  Yayla Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Şişli Belediyesi’nce planlanan yerlere dökülür. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

  Yayla Hurda Fiyatları

  Kesin ton fiyatına ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında diğer hurdacı firmalardan yüksek kilo fiyatları sunuyoruz. Hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz Yayla Mahallesi hurdacısı olarak hurda alırken uygulanılan ton fiyatı çabucak değişmekte.

  Yayla Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

  Titizlikle kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarınızı istediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alımı konusunda bilgi yazılan gönderimizi inceleyiniz Az kullanılan ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyası, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla telefonumuzla etkileşime geçebilirsiniz. Ederinden fiyatlarla yeni gibi, ikinci el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masası, personel koltuğu firmamızda sürekli mevcuttur.

  Yayla Akü Hurdası Alanlar

  Elektrikli otomobillerde elektrik deposu kullanılmaktadır. Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. İstanbul Akü hurda alan yerler gönderisine göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. Akü hurdası alan yerler sayfamıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısıyla Yayla hurdacı gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Atıl aküler içindeki kurşunlu suyu sebebiyle oldukça değerlidir.

  Yayla Plastik Hurda Alımı

  En ideal fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı için dilediğiniz yere geliriz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin ismidir.

  Yayla hurda plastik alan firmalar içinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Yayla naylon hurdası ton fiyatını dileyene bedelsiz gönderilmektedir İstanbul ile Yayla mahallesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

  Yayla Mahallesinde 2.el Hurda Raf

  Bu sayfadaki İstanbul Şişli Yayla ikindi el raf hurdası fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Yayla hurda raf satışı yapmak nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alanlar bölümünü incelemelisiniz. Özellikle kapatılan marketlerden temin ettiğimiz teşhir rafları, ürün reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafı hurdası içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafları satan hurdacılar arasındayız.

  Yayla Nikel Hurdası Alanlar

  Özellikle nikel turbo hurda, anot nikel hurda, %99 şablon nikel hurda – %95 şablon nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları içinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında çok dikkat ile hareket etmeliyiz. İstanbul Şişli ve Yayla nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Yayla Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Yayla mahallesi hurdacı olarak 7/24 açığız. Nerdeyse otuz yedi yıldan beri geri dönüşüm yapıyoruz. Sizlerin kazandırdığı tecrübelerle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

  En Yakın Yayla Hurdacı Telefonu

  En yakın Yayla hurdacı firma ismi ile her türden hurda alımında adresinize gelmekteyiz. Yayla hurdacı sitesi firmamız ile kapıdan hurda almaya devam ediyoruz. Demtaş Metal olarak Yayla bölgesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurda alanlar Yayla genelinde servis veriyoruz.

  Yayla Parça Kumaş Alımı

  Hurda parça kumaş alıyoruz. Yayla etrafında gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında adresinize geliyoruz. Parti malı parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Parti malı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak için telefonlarımızı hemen arayın. Yayla kilosuyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Yayla hurda kumaş ton fiyatları güncelliğini korumaktadır.

  Yayla Mahallesinde 2. El Restaurant Ekipmanları Alanlar

  Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. 2.el sanayi tipi retoran mutfağı aletleri almaktayız. Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü ocak, aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz salata reyonları vb kafe restoran tipi mutfak aletini incelemek amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

  Yayla 2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla batmış şirketlerden edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası, alçı karıştırma mikseri ikinci el vidalı iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan elbiseci benzeri binalardan alınan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

  Yayla Mahallesinde Bina Yıkılır

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım yapılırken istenilen tüm önlemler Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen gibi her türlü hurda malzemeyi alıyoruz. Yayla mahallesi kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek ev ve işyerlerinin gerektiği bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.