İçeriğe geç

Sivas Hurdacı Hurda Alımı

  Hali hazırda Sivas Sivas hurdacı şirketleri arasındayız. Elbette ki Sivas Sivas merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sivas Sivas merkezinin her tarafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle uzman ekip göndermekteyiz. Sivas hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Sivas hurdacısı olarak hurda eşyaları alıyoruz. Sivas hurdacı firmaları içinde lideriz. Demtaş metal firmamız ile Sivas merkeze yakın mekanlarda hurda alıyoruz. Sivas Sivas merkezi çevresinde temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar alımında peşin ödeme yapıyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

  Sivas Sivas merkezindeki Sivas merkez hurdacı firması olarak Sivas ilçesinin hurdacılık yapıyoruz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Sivas hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Sivas merkezinin yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikamız bulunmaktadır. Günlük Sivas hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız.

  Sivas Sivas Hurdacısı

  Sivas hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Sivas merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda kablo satışı sebebi ile numaramızı tuşlamalısınız. Sivas şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Sivas sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Sivas ilçesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz. Sivas hurdacı olarak Sivas ilinin tamamında hurda eşya alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeleriniz için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sivas meydanında hizmet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim yararı için çalışıyoruz.

  Sivas Hurdacı Telefon Numarası

  Sivas hurda malzeme alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Sivas hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacı ile firmamızı aramalısınız.

  Sivas Hurda Krom Alan Yerler

  Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alımı paylaşımına bir göz atmak istersiniz. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Sivas krom hurdası ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz ulaştırılmaktadır.

  Oldukça sert yapısıyla zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Sivas Hurda Alanlar

  Sivas ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş metal her türlü krom hurdası alımı yapıyor. Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Sivas yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurda eşyalarınızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin değerinin inmesine neden olmaktadır.

  Hurda bakır alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Tonajlı sarı, ve çinko, kurşun hurda, hurda bakır, kablo, alüminyum,demir hurda satanlara özel değerinden daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Sivas hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana geçiyoruz.

  Sivas Alüminyum Hurda Alan Firma

  Sivas Sivas alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Ek olarak alüminyum petek hurdası,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapmaktayız. Sizlerin yardımıyla durmadan tecrübe elde ediyoruz. Sitemizdeki Sivas alüminyum ton fiyatları güncellenmiştir. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan firmayız. Sivas ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz.

  Sivas Sarı Hurda Alanlar

  Sivas ilçesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu nedenle Sivas hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

  Sivas Sivas hurdacı firmamız bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda hurda fosfor, hurda sarı bronz alım satımında piyasaya hakimdir. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğu için hurda sarı denilmektedir.

  İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü yoktur. Sitemizde yer alan Sivas hurda sarı pirinç fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Bloğumuzda bulunan hurda sarı pirinç makaleyi inceleyebilirsiniz. Sivas Sivas hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

  Sivas Hurda Kablo Alan En Yakın Hurdacı

  İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Sivas kablo fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Bloğumuzda önceden yazılmış hurda kablo içeriği inceleyin. Sivas kablo hurdası almaktayız.

  Sivas hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Adresten hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, hurda fare yemez satmayı isteyenler hemen arayın.

  Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Piyasada sıklıkla edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sivas hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

  Çünkü sadece hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında anlık fiyat teklifini gönderiyoruz. Sivas Sivas hurdacısı Demtaş metal firmamız özellikle elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasası oldukça yüksek teklifler sunuyoruz.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Sivas, Sivas ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızda yer alan Sivas çinko levha ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda çinko alan yerler bölümüne göz atmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

  Sivas Bakır Hurda Alımı

  Sivas bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Sivas hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Sayfamızdaki Sivas yanık bakır hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız. Sivas Sivas bakır hurdası alan yerler içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Sivas bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayın.

  Hurda Demir Alımı

  Demir hurdası, dünya genelinde çokça satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Sivas demir hurda ton fiyatları günceldir. Sivas etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatları için gecikmeden arayın. Hurda demir fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Sivas bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi her türden demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı yazısına bakmak isteyebilirsiniz.

  Kurşun Hurdası Alan Firmalar

  Kurşun metalinin hala kullanılan madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Doğada cevher olarak bulunan kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun alanlar bağlantısına tıklayınız. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Sivas Sivas hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Sivas hurda Cami kurşunu kg fiyatını günlük gönderiyoruz.

  Sac Hurdası Alımı

  Hurda sac alıyoruz. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Sivas Sivas ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

  Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

  En Yakın Sivas Hurdacı Telefonu

  En yakın Sivas hurdacı deposu ismi ile hurda malzeme almak için yerinize geliyoruz. Sivas hurdacısı olan firmamız ile kapıdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Demtaş metal olarak Sivas genelinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Sivas bölgesinde servisler veriyoruz.

  Hurda Kağıt Alan En Yakın Yerler

  Hurda karton, kağıt alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Sivas hurda kağıt, karton kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alıp satarken uyguladığımız fazladan hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına daha çok kazanma şansı iletiyoruz. Sivas hurda kağıt alan yerler içerisindeki iş yerimiz yardımıyla kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

  Hurda Raf Alımı

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Sayfamızdaki Sivas ikinci el raf kilo fiyatı günceldir. Hurda raf alan yerler gönderimize göz atmalısınız. Sivas 2.el raf hurdası satmak için mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan işyerlerinden elde ettiğimiz ürün reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, teşhir rafları, demir raflar arasından personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2. el market rafı satan hurdacılar içerisindeyiz.

  Sivas Cam Hurdası Alım Satımı

  Genellikle şeffaf meyve suyu şişesi, kırılmış araç camları biçiminde cam hurda çeşitleri bulunabilmektedir. Sivas genelinde hurda cam alanlar içerisindeyiz. Genellikle şeffaf meyve suyu şişesi, kırılmış araç camları biçiminde cam hurda çeşitleri bulunabilmektedir.

  Sivas Plastik Hurda Alanlar

  Avantajlı fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, naylon poşet, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Sivas plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Burada yayınlanmış olan Sivas Sivas hurda naylon ton fiyatı günceldir. Sivas ile Sivas bölgesinin her yerinden hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Sivas Anlık Hurda Fiyatları

  Sivas hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri hurda piyasasında anlık değişkenlik göstermektedir. Yeni hurda fiyatları başlıklı içeriği okuyabilirsiniz En doğru bilgiye ulaşmak nedeniyle bize ulaşmanız gerekiyor. Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

  Sivas Hurda Araba Alan Yerler

  Sivas hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazen Sivas çevresinde otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri vb zirai alet hurdası, motor hurdası .

  7/24 Hurda Alan Sivas Hurdacı Firması

  Bahsettiğimiz gibi on dokuz senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörde uzun yıllardır Sivas hurdacısı olmanın verdiği kurumsallaşmalarla araç gereç parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Sivas hurdacı iş yerimiz sayesinde haftanın yedi günü sektörde hizmet ediyoruz.

  Sivas 2.el Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

  İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, restorant tipi set üstü ocak, paslanmaz krom dinlendirici, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görmek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. 2.el endüstriyel tip lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız.

  Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Hurda kumaş kırpıntı alımı yapılır. Spota düşmüş hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Sivas Sivas çevresinin tümünde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş alımı için adresinize donanımlı ekiplerimizi göndermekteyiz. Kiloyla ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı alımı için telefon numaramızı zaman geçirmeden arayın. Sitemizdeki Sivas Sivas hurda kumaş kg fiyatı dün güncellendi. Sivas Sivas kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatı veriyoruz.

  Sivas Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Sivas kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak apartmanların yenilenerek inşa edilmesi için yıkım işlerini yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Aynen fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurda eşyayı alıyoruz.

  Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebi ile kullanılıyor. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alan hurdacı yazımızı incelemek hurda akü hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle Sivas hurdacı gibi firma bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Aküler diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan enerji kaynağıdır.

  Sivas Fabrika ve Makine Sökümü

  Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sivas Sivas fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. İlk önce sökülmesi arzu edilen üretim yerinin detaylıca incelenmesi gerekir. Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Sektörde yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Böylece fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan fabrika binalarından elde edilen hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere satıyoruz. İnşatlarda alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi ikinci el iskele, hurda plywood bulunur. Bunun ile birlikte batan nalburlardan edindiğimiz

  Sivas Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Nikel hurda zehirleyebilir. Sivas nikel hurda alıyoruz. Bu ilçede turbo nikel, anot nikel, %99 nikel şablon ve %95 şablon nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınırken elden geldiğince özen ile davranılmalıdır.

  Sivas 2.el Ev Eşyası

  Kısa süre kullanılmış 2. el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Sivas çevresinde yeni ve 2.el oturma grupları satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alanlar konusunda bilgi paylaşılmış yazımızı okuyabilirsiniz İkinci el sekreter koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler temin edilir.

  Hurda Klima Alan Firma

  Sivas etrafında klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Sivas ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

  Sivas Moloz Dökümü

  Sivas hurdacı Demtaş metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanızın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozlarının nakliye işleri güvenli bir biçimde araçlarımızla yapılıyor. Molozlar Sivas Belediyesi’nce belirlenen yere nakil ediliyor.

  Sivas Hurdacı Sitesi

  Şimdikinden daha yaşanılır bir Sivas oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sivas hurdacılar sitesindeki dükkanımızla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sivas yeni sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz.