İçeriğe geç

Soma Hurdacı

  Normalde Soma hurdacı firmasıyız. Elbette ki Soma merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Manisa Soma merkez hurdacı firma olarak Soma merkezi sokaklarında hurda alımı yapıyoruz. Soma hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Soma şehir merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Manisa Soma hurdacı firması olarak hurda malzemenizi adresten alıyoruz.

  Günlük Soma hurda fiyatlandırmayla hurdacılık hizmeti veriyoruz. Soma şehir merkezinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. Miktarı yüksek hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum alımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Manisa hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Soma merkezde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle bulunduğunuz yere ekiplerimizi gönderiyoruz. Soma merkezinde hurda ve kullanılmış ev eşyası alımı yapmaktayız. Manisa hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam ediyor.

  Soma Hurdacıları

  Soma hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Soma etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile şirketimizi çaldırabilirsiniz. Manisa şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Soma gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Manisa Soma etrafında değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Soma meydanında hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapıyoruz. Soma hurdacı olarak Manisa bölgesinde her tür hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın yüklenmesi için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz.

  Soma Hurdacı Telefonu

  Manisa Soma hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Soma hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Hemen arayıp günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak için iş yerimizi aramanız yeterlidir.

  Soma Sac Hurda Alımı

  Soma çevresinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası var.

  Soma Bakır Hurda Alım Satımı

  Soma bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Soma hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

  Bu sayfada yayınlanan Manisa Soma yanık bakır hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Manisa Soma bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası alan hurdacıyız.

  TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır hurdası alanlar yazımızda daha geniş bilgi var. Soma bakır hurda fiyatları için arayın.

  Soma Hurda Kurşun Alım Satımı

  Kurşun eski madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş rengiyle bilinir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımımızı harika bir iş yaparsınız. Soma hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sayfamızda yer alan Manisa Soma çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını dileyene ücretsiz ulaştırmaktayız. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız.

  Soma Hurda Alan Yerler

  Zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı hurda ticareti yaparak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Manisa Soma ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alıyor. Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız.

  Soma adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zararı önlemek için hurda eşyalarınızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdaların piyasadaki fiyatının düşmesine neden olmaktadır. Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımı yaparken yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. Soma hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

  Soma Çinko Hurdası Alım Satımı

  Soma, Manisa çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunan Soma hurda çinko kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda çinko alım satımı paylaşımını gezmelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için firmamıza ulaşın.

  Krom Hurdası Alan Firmalar

  Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

  Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı linkine tıklayın. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Manisa Soma krom tank hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Soma Sarı Hurda Alım Satımı

  Soma genelinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Aslında sarı hurdası isminde bir hurda varolmamıştır. Sitemizdeki Soma sarı pirinç kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Daha güncel bilgiye erişmek amacıyla pirinç sarı alan hurdacılar yazıyı inceleyebilirsiniz. Dolayısıyla Soma hurda sarı alım hizmeti veren firmayız.

  Sizlerinde bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Manisa Soma hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapıyor. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Demtaş Metal şirketimiz bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alımında liderdir.

  Soma Alüminyum Hurdası Alımı

  Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli tecrübe elde ediyoruz. Buradaki Soma hurda alüminyum ton fiyatını telegram grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırmaktayız. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle sonsuz teşekkürler. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Manisa Soma hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Soma ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımı güvenle yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alanlar

  Hurdacı firmamız Soma bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir, yer yüzünde çokça satılan metaller içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Soma hurda demir ton fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımını gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı bağlantısına tıklayın. Bildiğiniz gibi her nevi demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. Soma etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

  Soma Kablo Hurda Alanlar

  Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Soma kablo hurdası alan firmayız. Bunların yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Soma hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda kablo yazıya bir göz atın. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan oldukça yüksek fiyat veriyoruz.

  Manisa Soma hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir. Soma bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

  Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı nedeniyle hurda kablo alanlar için önem taşır. Satıcılarda bolca satılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Soma elektrik kablosu kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Manisa şehri Soma ilçesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Soma plastik hurda alan firmalar içerisinde olan işletmeyiz. Buradaki Soma plastik hurdası fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Güncel fiyata kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

  Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firmalar

  İlçenin tümünde defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle hurda satıcılarına daha fazla oranda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Soma Manisa kağıt hurda alanlar içindeki firmamız yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz.

  Avantajlı hurda kağıt fiyatı ile kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak, hurda gazete alan yerler arasındayız. Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılmış olan Soma hurda kağıt, karton kilo fiyatı her geçen hafta güncelleniyor

  Soma Akü Hurdası Alım Satımı

  Yoğun kullanımdan sonra kullanılmaz haline düşen aküye hurda akü denmektedir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Hurda akü alanlar bölümüne göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla Soma hurdacısı ve benzeri kendi içinde geri dönüştürme tesisi olan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Araçlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile bulunmaktadır. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile oldukça değerlidir.

  Soma Bina Yıkımı

  Bir üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdayı ücretle alıyoruz. Yıkımda istenen tüm tedbirler Soma kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenecek iş yerlerinin istendiği şekilde inşa edilmesi nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

  Soma Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  İlk önce yıkımı yapılacak iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekiyor. Soma fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalesi güvenle tamamladık. Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay bir iş değildir. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık.

  Soma İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla kapatılan şirketlerden almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kullanılan boya makinesi, alçı mikseri, yük asansörü, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış lokanta binalarından satın alınan hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pencere alanlar içindeyiz.

  Soma Kullanılmış Endüstriyel Malzemesi Alanlar

  Temiz durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom dinlendirici, restoran tipi ocak vb. kafe restaurant tipi mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. İkinci el endüstriyel tip mutfak ekipmanları almaktayız. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan yerler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

  Soma Kumaş Hurdası Alan Hurdacı

  Soma ilçesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımında adresinize araçlarımızı göndermekteyiz. Kumaş fire hurdası almaktayız. Toptan hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız.

  Spot pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş satmak amacıyla bizi şimdi arayın. Manisa Soma kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Soma hurda kumaş kilo fiyatı günceldir.

  Soma Kırık Cam Hurda Alımı

  Soma çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Genelde rengarenk kola şişesi, araç camı biçiminde cam hurdası bulunmaktadır. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan bir yapıdaki sıvıları tutan inorganik katı bir malzemedir.

  Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassas hareket etmeliyiz. Soma nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede anot hurda nikel, turbo nikel, %99 şablon nikel hurda ve %95 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz.

  Soma Hurdacılar Sitesi

  Soma sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Soma hurdacılar sitesindeki depomuzun aracığıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Her hali ile yaşanılır bir Manisa Soma için yılmadan çaba sarfediyoruz.

  Soma 2.el Raf Satanlar

  Genelde kapatılan marketler tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raflar, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el hurda raf satıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz alanlardandır. Buradaki Manisa Soma çıkma raf kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alanlar hakkında bilgi almak için linkine tıklayın. Soma hurda raf satmak için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Klima Hurda Alım Satımı

  2.el Klima Soma çevresinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Soma bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız.

  Soma Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre bina molozunun taşınması itina ile yapılır. Yıkım molozu Soma Belediyesi’nce belirlenen yere taşınıyor. Demtaş Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılır.

  En Yakın Soma Hurdacı

  Demtaş Metal olarak Soma ilçesinde hurda alımı işi yapmaktayız. Soma en yakın hurdacı firma olarak her türlü hurda metal alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Soma hurdacı firma olarak adresten hurda alım satım hizmetimiz var. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yerler Soma çevresinde servisler vermekten onur duyarız.

  7/24 Hizmet Veren Soma Hurdacı

  Bu sürenin bahşettiği deneyimlerler araç gereç sayımızı çoğaltarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Soma hurdacı firması dükkânımız yardımı ile haftanın yedi günü işimizin başındayız. Neredeyse iki bin sekizden bu günlere hurdacılık ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Jeneratör Hurdası Alanlar

  Her voltajda az kullanılmış 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Kullanılamayan jeneratör, trafo alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız.

  Soma Hurda Beyaz Eşya

  Çok az kullanıldığı anlaşılan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat uygulamaktayız. Detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi fiyatları konusunda bilgi paylaşılan içeriğimize ulaşın Soma sıfır gibi ve 2. el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Temiz personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltukları alıyoruz. Sıfırdan farkı bulunmayan 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak için bizlere ait cep telefon numaraları ile iletişim kurarak sorularınız sorabilirsiniz.

  Güncel Soma Hurda Fiyatları

  Soma hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında an be an değişiyor. Doğru bilgiye ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdalar alırken borsadan yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz.

  Soma Hurda Araç Alanlar

  Elbette size hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Soma hizmetimize devam etmekteyiz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda vagon, kazalı hurda araç, motor hurdası alımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Soma yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz.