İçeriğe geç

75. Yıl Mahallesi Hurdacı Firma

  Sultangazi 75. Yıl mahallesi hurdacı firmaları içerisinde en iyi geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul Avrupa yakası 75. Yıl mahallesinde ikinci el ev eşyası ve hurda malzeme almaktayız 75. Yıl mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı almaktayız Aslında Sultangazi firmasıyız. Ancak 75. Yıl mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Sultangazi hurdacı firma olarak 75. Yıl mahallesinde hurdacılık yapmaktayız.

  75. Yıl mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Demtaş Metal adıyla Avrupa Sultangazi 75. Yıl mahallesinin yakınlarında hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alımında lideriz. Güncel Sultangazi 75. Yıl hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz.

  İstanbul hurdacısı içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Tonajlı hurda eşya satanlara piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Sultangazi genelinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla 75. Yıl mahallesine geliyoruz

  Sultangazi 75. Yıl Hurdacısı

  75. Yıl mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin yararı için çalışıyoruz. 75. Yıl hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. 75. Yıl merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sultangazi mahalle merkezinde ve 75. Yıl mahallesi yakınlarında hurda eşya alan firmalar içinde en güçlüsüyüz. İstanbul merkezinin gelişen mahallesi 75. Yıl öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Sultangazi 75. Yıl çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sultangazi hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Demtaş Metal hizmetinizde! Sizde her tür kablo hurdası satmak amacı ile iş yerimizi çaldırabilirsiniz.

  Sultangazi Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Geri dönüşümdeki harcanan düşük enerji miktarı emisyonun çevreye zararının önüne geçmektedir.

  Sultangazi Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlamaktadır. Cevherlerin ocaktan kazılarak işlenmesi meşakatlidir. En baştan hammadde üretmek için gayet fazla enerji harcanıyor. Bir hurdanın geri dönüşümü yüzde 90 çok daha az olacaktır.

  Doğal kaynakların gereksiz kullanımını önlemektedir. Doğal kaynakların miktarları bellidir. Bir kaçı çok gibi gözükse de nüfusla beraber tüketimde artmaya devam etmektedir. Atık madeni geri dönüştererek ihtiyacımız olan cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarıyoruz.

  75. Yıl Hurdacı Telefon Numarası

  75. Yıl mahallesi yerinden her nevi hurda alımı hurda alım faaliyetleri sürdürdüğümüz yerler içindedir. Şimdi arayın güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeniyle firmamızı aramanız yeterlidir. 75. Yıl mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  75. Yıl Mahallesi Demir Hurda Alanlar

  Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. 75. Yıl ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Demir, dünyada çokça alınıp satılan madenler arasındadır. Burada yayımlanmış olan 75. Yıl 1.sınıf hurda demir kg fiyatını her gün göndermekteyiz.

  İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Sultangazi Hurda demir alan yerler bölümümüze bakmak istersiniz. Demtaş Metal 75. Yıl mahallesinde hurda demir alımı yapmaktadır.

  75. Yıl Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Gerçekte sarı hurda diye hurda türü bulunmamaktadır. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Dolayısıyla 75. Yıl sarı hurdası alan yerler içerisindeyiz. İstanbul Sultangazi 75. Yıl hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor.

  75. Yıl mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler başlıklı içeriği okuyun. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Demtaş Metal şirketimiz tüm bu hurda sarıların yanında radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, sarı hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

  75. Yıl Kurşun Hurda Alan Hurdacı

  Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alımı yaparız. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. İstanbul Avrupa yakası Sultangazi 75. Yıl kurşun hurdası alıp satmak için yerinize geldiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki 75. Yıl çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renge sahiptir.

  75. Yıl Sac Hurdası Alan Firma

  Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurdası alıyoruz. Hali hazırda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. İstanbul Avrupa 75. Yıl Sultangazi etrafında sac levha, sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, alımı amacı ile arayın.

  75. Yıl Hurda Krom Alım Satımı

  Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurdası alan yerler yazısını gezmelisiniz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan hurdacı sayfamızı okusanız mükemmel bir iş yapacaksınız.

  Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor.

  75. Yıl Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

  75. Yıl mahellesinin çevresinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Hurda çinko alımı sayfasının linkine tıklamalısınız. Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi 75. Yıl çinko levha ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Çinko hurda alan yerler gönderisini okursanız muhteşem olur. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  75. Yıl Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alımı

  Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alan hurdacıyız. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek, alüminyum kutu satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarını bize satanların sayesinde her gün yenilikler üretiyoruz. . Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için aramanızı bekliyoruz. Sultangazi 75. Yıl hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. 75. Yıl mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapıyoruz.

  75. Yıl Hurda Alan Hurdacılar

  Hurda alüminyum almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Zamak hurda, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı ilke edindik. 75. Yıl geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alıyor.

  İmalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almaktayız. Parça hurda malzemeleri biriktirmenize imkan sağlamaktayız. Şantiyelere konteyner veriyoruz.

  Tonajlı kablo hurdası ve bakır, alüminyum, sarı hurdası, çinko, ekstra demir, kurşun hurdası alımlarında fiyatlar uygulamaktayız. 75. Yıl hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. 75. Yıl mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda malzemeleri gecikmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Bu sebepten metallerin değerini düşürüyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

  75. Yıl Hurda Kablo Alım Satımı

  75. Yıl mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Adresten hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alımı yaparken en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz. Hurda kablo alan yerler konulu yazıyı okuyabilirsiniz. 75. Yıl hurdacı firması olarak TTR kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki 75. Yıl elektrik kablosu kg fiyatını arzu edene her gün ulaştırıyoruz. Piyasada sıklıkla bulunan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

  Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satmayı isteyenler şimdi arayın. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. 75. Yıl hurdacısı Demtaş Metal her türlü hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo alım satımı yapıyoruz.

  Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki 75. Yıl Mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. .

  75. Yıl Mahallesinde Bakır Hurda Alan Hurdacı

  75. Yıl bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayabilirsiniz. 75. Yıl içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Sultangazi Hurda bakır alanlar sitemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki 75. Yıl bakır hurdası kg fiyatını talep edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Sultangazi 75. Yıl bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır alan 75. Yıl hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  75. Yıl Hurdacı Sitesi

  Siz değerli dostlara olması gerektiği gibi yaşanılır bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bu hurdaların alımını yapmıyoruz. 75. Yıl hurdacılar sitesindeki firmamız iş birliğiyle geri dönüşüm işi yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

  75. Yıl Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm yüzünden eskimiş dairelerin uygun biçimde imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her türlü hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Hurdalar bina yıkımları yapıyoruz.

  75. Yıl Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

  Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı makinesi, boya tabancası, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılmış market vb. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alıyoruz. Dolayısıyla iflas eden depolardan satın aldığımız

  75. Yıl Kağıt Hurdası Alanlar

  Ederinden fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler arasındayız. 75. Yıl hurda karton alımı yaptığımız yerler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Sultangazi 75. Yıl hurda karton kağıt fiyatlarını uygulamamızı kullananlara günlük yollanmaktadır İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde sizlere çok daha fazla oranda kazanma imkanı iletiyoruz. 75. Yıl mahallesi kağıt hurdası alan firmalar içindeki iş yerimiz hizmetleri ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satışı yapabilirsiniz.

  75. Yıl Akü Hurda Alanlar

  Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı nedeniyle kullanılır. Aküler başka bir deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Demtaş Metal ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme tesisi olan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Sultangazi Akü hurda alanlar gönderisine göz bakınırsanız mükemmel olacaktır.

  En Yakın 75. Yıl Hurdacı

  75. Yıl hurdacı firması istihdamındaki ekiplerimizle adresinizden her tür hurda alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Böylece hurda satanlara en yakın hurda alanlar 75. Yıl çevresinde servis sunmaktan kıvanç duyarız. Demtaş Metal firmamızla 75. Yıl çevresinde hurda almaktayız. 75. Yıl en yakın hurdacı deposu servisiyle hurda metal tartmak nedeniyle ayağınıza geliyoruz.

  75. Yıl Mahallesi Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 75. Yıl çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası 75. Yıl mahallesi mahallesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  75. Yıl Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi güvenle yapılır. Yıkım molozları Sultangazi Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce bildirilen moloz bırakma alanlarına dökülür. 75. Yıl hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  75. Yıl Mahallesinde Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

  İyi fiyatlarla beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. 75. Yıl hurda plastik alan firmalar içinde olan 75. Yıl hurdacısıyız. Sitemizdeki 75. Yıl hurda plastik fiyat listesini whatsapp grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırmaktayız İstanbul il 75. Yıl mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır.

  75. Yıl Mahallesi Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında oldukça dikkatle çalışılmalıdır. Bu mahallede nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon alım satımında piyasanın üzerinde fiyatlar veriyoruz. İstanbul Sultangazi ile 75. Yıl mahallesinde nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  75. Yıl 2.el Raf Satanlar

  Buradaki 75. Yıl Mahallesinde 2.el market rafı fiyat listesi güncellendi. Raf hurda alan hurdacı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. 75. Yıl 2. el hurda raf fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak nedeniyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, hurda mağaza rafları, hurda market rafı, demir raf hurdaları, hurda çelik raf içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el market rafı satanlar arasındayız. Demir raf hurdası alımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Hurda raf ton fiyatı bölümümüze mutlaka göz atabilirsiniz.

  75. Yıl Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Güvenlice fabrika söküyoruz. İstanbul Avrupa Yakasındaki Sultangazi 75. Yıl fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Bu nedenler Sultangazi fabrika yıkımı gerçekleştirenler arasında meşhur olduk. Sökümden önce yıkımı teklif edilen taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Sektörde onlarca fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

  75. Yıl Araba Hurdası Alan Hurdacılar

  Pek tabi size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. 75. Yıl hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Ara sıra 75. Yıl mahallesi etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, vagon hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası . Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

  75. Yıl Mahallesi Parça Kumaş Alım Satımı

  İstanbul Sultangazi 75. Yıl mahallesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica alım satımında adresinize ekibimizi gönderiyoruz. İstanbul Sultangazi 75. Yıl etrafında hurda kumaş firesi almaktayız. Yüksek tonajlı hurda penye, nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alımı yapıyoruz.

  Yüksek tonajlı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Sultangazi 75. Yıl kilosu ile kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Bu sayfada paylaşılan 75. Yıl hurda kumaş ton fiyatını talep edenlere ücretsiz yollamaktayız.

  75. Yıl İkinci El Restoran Ekipmanı Alım Satımı

  İyi durumda tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz. 2. El krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Depomuzda bulunan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dilendirici küveti, salata ve meze dolapları, sanayi tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz.

  75. Yıl Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

  Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı olmayan ikinci el jeneratör alınır.

  7/24 Hizmet Veren 75. Yıl Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan 75. Yıl mahallesi hurdacı olan firmamız ile gece gündüz açığız. Tam üç senedir geri dönüşüm yapıyoruz. Sizlerin verdiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

  75. Yıl Hurda Fiyatları

  75. Yıl Mahallesinde hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı çabucak değişiklik göstermektedir. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatından fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz. Doğru kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor.