İçeriğe geç

Sur Hurdacı

  Diyarbakır Sur hurdacı firması olarak Sur merkezi bölgesinde hizmet veriyoruz. Sur hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. Sur merkezinde hurda malzemeler ve temiz kullanılmış ev eşyası alım satımında eşyanızın bedelini diğer firmalardan yüksek fiyatla ödemekteyiz. Hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız.

  Sur etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Sur sınırlarındaki her yere geliriz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamızla Diyarbakır merkezde hurda çeşitleri alıyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Diyarbakır hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel Sur hurda fiyatlandırma ile alım yapmaya devam ediyoruz.

  Diyarbakır geri dönüşüm tesisleri içerisindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm hizmetlerine devam ediyor. Sur ilçesinin etrafında hurdacı firmasıyız. Şu anda Diyarbakır Sur hurdacı firmasıyız. Lakin Diyarbakır Sur merkezinde de hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Diyarbakır Sur Hurdacısı

  Sur merkez mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlerde her türlü hurda satışı yapmak sebebiyle telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Sur hurdacısı olarak Diyarbakır ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda için en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sur hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Diyarbakır Sur çevresinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Diyarbakır şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Sur öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Sur etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Sur Hurdacı Telefon Numarası

  Diyarbakır Sur hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alır. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız. Hemen telefonumuzu arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Sur hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Sur Krom Hurdası Alımı

  Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Diyarbakır Sur hurda krom tank kg fiyatını telegram grubu üyelerine günlük yollamaktayız. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümünü dolaşmalısınız. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurda Alımı

  Demir, yer kabuğunda en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Sitemizde yayımlanan Sur toplama demir hurdası ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Güncel demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı yazımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Sur ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Sur bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

  Çinko Hurdası Alımı

  Sur ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Diyarbakır Sur hurda nikel kg fiyatını arzu edene günlük ulaştırılmaktadır. Hurda çinko alım satımı hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

  Sur Sarı Hurdası Alım Satımı

  Diyarbakır Sur hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alımında en yüksek fiyatları veriyor.

  Sayfamızdaki Diyarbakır Sur sarı pirinç hurdası fiyat listesi güncellendi. Pirinç sarı hurda alanlar içeriğiyle yazılmış yazıyı okuyabilirsiniz. Bu nedenle Sur sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Ayrıca hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Sur genelinde hurda sarı almaktayız.

  Hurda satanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır.

  Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

  Diyarbakır Sur kurşun hurda alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Buradaki Sur kurşun hurda fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Metal kurşun kullanılan eski madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Hurda kurşun alan hurdacılar paylaşımımıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alıyoruz.

  Sur Sac Hurda Alım Satımı

  Depolarımızda yeni gibi 2. el trapez sac bulunuyor. Sur ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeni ile. Sac hurda alıyoruz. Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Sur Kablo Hurda Alan Firmalar

  Çünkü Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamızla sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Diyarbakır Sur hurdacısı Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız her türlü hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satacak olanlar bize ulaşın. Sur çevresinde hızlıca edinilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşinen ödüyoruz.

  Diyarbakır Sur hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo piyasası oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Diyarbakır Sur bakır kablo fiyatları güncellendi.

  Sur ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli aletlerde kullanılıyor. Bir de fare yemez kablo hurdaları alımı için telefon edebilirsiniz. Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sur hurdacı firma arayanlara özenli hizmet veriyoruz. Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımında en doğru fiyat teklifini öneriyoruz. Geniş bilgi almak için kablo hurdası alanlar metni okuyun.

  Sur Hurda Bakır Alanlar

  Sur hurda bakır kilo fiyatı için telefonumuzu arayın. Bakır alan Sur hurdacı firmamızı acilen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alan yerler sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Sitemizdeki Sur yanık bakır hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak yollanmaktadır. Diyarbakır Sur bakır hurdası alan yerler arasındayız. Sur içinde hurda bakır almaktayız.

  Sur Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Diyarbakır Sur alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

  Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör yapıyoruz. Sizin sayesinde durmadan gelişiyoruz. Sur ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz.

  Sayfamızda yer alan Sur alüminyum kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Sitemizdekialüminyum alan hurdacılar makaleye göz atabilirsiniz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan firmayız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda almak için telefon etmenizi istiyoruz.

  Sur Hurda Alımı

  Sur kapıdan hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurdalarınızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymetinin düşmesine neden olur. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko hurda, alüminyum hurda, bakır hurdası, hurda kablo alırken yukarısında fiyat listesi veriyoruz. Sur hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla ön plana çıkıyoruz.

  Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alanlar arasındayız. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda alan Sur hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Diyarbakır Sur ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her tür hurda atık alımı yapıyor.

  Hurda Klima Alanlar

  Sur ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Sur ilçesinde çok satılan elektronik hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Sur Moloz Döküm Yerleri

  Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozunun taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Molozlar Sur Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce planlanan alanlara nakliyesi yapılıyor. Sur hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın şirketimize ait tesise yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır.

  Hurda Nikel Alan Firma

  Bu neden ile hurda nikel alımında gayet hassasiyet ile davranmalıyız. Sur nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Özellikle turbo nikel, %95 ile 99 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Sur Bina Yıkımı

  Daha önce fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda önem verilen tüm önlemler Sur kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılması gereken ev ve işyerlerinin istenildiği şekilde inşa edilmesi amacıyla yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş çelik kapılar, yer döşemeleri gibi her türden hurdanızı değerinde almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

  Sur Hurdacılar Sitesi

  Sur yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yalnızca bu türden hurda eşyanızın alımını yapıyor değiliz. Sur hurdacılar sitesindeki hurdacı tesisimizle atık hurda geri dönüşüm işleriyle geri dönüşümde lideriz. Olması gerektiği gibi temiz bir Diyarbakır ve çok daha yaşanılır Sur oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

  Sur Hurda Cam Alım Satımı

  Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki sıvı madde geçirmeyen organik olmayan sert bir maddedir. Günümüzde renkli kola şişesi, otomobil camı çeşitlerinde cam hurdalar baya fazla geri dönüştürülüyor. Sur etrafında cam hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Hurda Araç Alan Yerler

  Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Sur yakınlarında araba hurdası alım hizmeti veriyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Elbette size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, yük vagonu, çekme belgeli hurda otomobil, hurda motor alıyoruz.

  2. El Restaurant Malzemeleri Alanlar

  2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz meze reyonları, sanayi tipi set üstü ocak ve benzeri lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Sanayi tipi mutfak aletleri alımı yapıyoruz.

  Kumaş Hurdası Alan Firmalar

  Yüksek tonajlı hurda kumaş topu, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alım satımında nakit ödeme yapmaktayız. Sitemizdeki Sur hurda kumaş kg fiyatını isteyenlere günlük yollanmaktadır.

  Diyarbakır Sur kilo ile kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Sur ilçesinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

  Sur çevresinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alımı için adresinize personellerimizi göndermekteyiz. Defolu hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı satmak amacı ile bizi vakit kaybetmeden aramalısınız.

  Sur Hurda Fiyatları

  Sur hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan kilo fiyatı piyasada hızlıca değişmektedir. Anlık hurda kilo fiyatına erişmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurda alımlarında piyasa fiyatlarından fazla ton fiyatı ödüyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Sayfamızda paylaşılan Sur 2.el market rafı kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda raf alanlar bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Sur alım satımı sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen mağazalardan aldığımız ürün reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen yeniden farksız ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır.

  Kağıt Hurdası Alanlar

  İlçenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz extra özenle sizlere ederinden yüksek oranda kazanma imkanı iletiyoruz. Kağıt, karton hurdası almak için konumunuza geliyoruz. Buradaki Sur hurda karton kağıt kg fiyatını günlük yollamaktayız

  Sur kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki firmamız sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alım satımı yaparız.

  Sur Plastik Hurdası Alan Firmalar

  Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Sur plastik hurda alanlar içerisinden öne çıkan Sur hurdacısıyız. Buradaki Sur hurda plastik ton fiyatlarını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Diyarbakır il Sur bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. En güncel fiyatlarla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası alım satım işleri yapmaktayız.

  Sur İkinci El Ev Eşyası

  2.el büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları stoğu sormak amaçlı firmamıza ait çağrı merkezini arayınız. Her çeşit ikinci el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek sebebi ile numaralarımız ile bağlantı kurabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi yerinize gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alanlar konulu sayfamızı gezebilirsiniz Sur Diyarbakır etrafında sıfır ve ikinci el masa, sandalye satın alabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Sur Hurdacı

  Nerdeyse on bir yıldan bu yana geri dönüşüm yapan şirketiz. 7/24 açık Sur hurdacı olan şirketimizle 7/24 konumuza geliyoruz. Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Sur Akü Hurda Alan En Yakın Yerler

  Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından kıymetlidir. Akü hurda fiyatları gönderimize göz atmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Dolayısı ile Sur hurdacı vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Taşıtlarda elektrik ihtiyacında bulunuyor. Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Zamanla kullanılmayacak haline gelen akülere hurda akü diyoruz.

  En Yakın Sur Hurdacı

  Sur en yakın hurdacı firması servisiyle hurda malzeme tartmak amaçlı deponuza geliyoruz. Bu haliyle müşterilere en yakın hurdacı firma Sur bölgesinde servis ediyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Sur çevresinde her türlü hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Sur hurdacıları içinde firmamızla adresinizden her türlü hurda eşya alımına devam ediyoruz.

  Sur Hurda Jeneratör Satanlar

  İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör bulunur. Kullanılmayan jeneratör, elektrik trafosu alanlar içerisindeyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte kapanan depolardan satın aldığımız Sur yakınlarında yıkılan elbiseci binalarından elde edilen yeni ayarında 2. el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Büyük projelerde yük asansörleri, boya makinesi, harç mikseri, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el vidalı iskele, plywood hurda alıyoruz.

  Sur Fabrika Bozumu

  Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökerken sökülecek mülkün incelikle dolaşılarak gerekli ekipman ve projenin ayarlanması gerekiyor. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Sur fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Sektörde yüzlerce fabrika bozum ihalelerini aldık.