İçeriğe geç

Suruç Hurdacı Telefon Numarası

  Suruç merkezinin tümünde hurda malzemeler ve kullanılmış eşya alımında peşin ödemeler yapmaktayız. Suruç hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Güncel Şanlıurfa Suruç hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Suruç meydanda yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile Suruç sınırlarındaki her caddeye profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Normalde Suruç hurdacı firmasıyız. Fakat Şanlıurfa Suruç merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Her çeşit hurda alımında öncü konumdayız.

  Şanlıurfa geri dönüşüm tesisleri içerisindeki DEMTAŞ metal hizmetinizdedir. Suruç hurdacı firmalar içerisinde lideriz.

  Hurdacı olarak hurda eşya almaktayız. DEMTAŞ metal ismiyle Şanlıurfa Suruç hurda alımı yapıyoruz. Suruç ilçesinin çevresinde hurdacısıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Şanlıurfa hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Şanlıurfa Suruç Hurdacı Firma

  Suruç hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Suruç etrafında benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her türlü hurda satışı sebebiyle telefon numaramızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Şanlıurfa merkezinin büyüyen ilçesi Suruç daimi hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Şanlıurfa Suruç etrafında değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Suruç hurdacı olarak Şanlıurfa genelinde hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için yakında bulunan hurda alım elemanlarımızı gönderiyoruz. Suruç bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Hurda madenleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini koruyoruz.

  Suruç Hurdacı Telefon Numarası

  Şanlıurfa Suruç adresten her tür hurda alımı hurda alım faaliyetleri sunduğumuz alanlar içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Suruç hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu yüzden hurda atık fiyatları öğrenmek üzere mobil hattımızı aramanız yeterlidir.

  Suruç Kablo Hurdası Alan Hurdacı

  Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki makaleyi ziyaret edin.

  Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki tellerin türüne göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Bu sitede bulunan Suruç ttr kablo hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderiyoruz. Bunun yanısıra enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en güncel fiyat teklifini sunuyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Suruç hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerde çoğunlukla toplanan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Suruç bölgesinde TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

  Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Kablo hurdaları içerisindeki bakır nedeniyle hurdacılar için önem arzeder.

  Suruç hurdacı firması olarak genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Şanlıurfa Suruç ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Kablo iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz.

  Suruç Krom Hurda Alım Satımı

  Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alanlar makalemizi incelemek iyi gelecektir. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızda yayınlanan Şanlıurfa Suruç krom hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Suruç Alüminyum Hurdası Alanlar

  Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası almaktayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Suruç hurda alüminyum fiyatlarını dileyene günlük göndermekteyiz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler. Bize hurda satanların sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz. Suruç ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda yapıyoruz.

  Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Şanlıurfa Suruç alüminyum hurdası alanlar içindeyiz.

  Demir Hurda Alımı

  Güncel demir hurdası fiyat listesi için Suruç hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı paylaşımına göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunan metaller içerisindedir. Buradaki Suruç toplama demir hurdası kg fiyatını dileyenlere bedelsiz gönderiyoruz. Suruç etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. DEMTAŞ metal Suruç ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün linkine tıklamalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız.

  Suruç Sarı Hurdası Alanlar

  DEMTAŞ metal şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alımında en iyi fiyat bilgisini vermektedir. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri vardır.

  Bu sebeple Suruç sarı hurdası alım hizmeti veriyoruz. Şanlıurfa Suruç hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor. Gerçeği demek lazımsa sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur. Sayfamızda bulunan Suruç hurda sarı pirinç ton fiyatı güncellenmiştir. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz.

  Suruç ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Sizlerinde öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

  Suruç Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Bakır alan hurdacılar makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Suruç içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Suruç hurdacı şirketimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Sitemizde yayınlanmış olan Suruç bakır kilo fiyatını arzu edenlere günlük yollamaktayız. Şanlıurfa Suruç bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız.

  Suruç hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz.

  Suruç Kurşun Hurda Alım Satımı

  Suruç kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Sitemizde yayımlanan Suruç hurda kurşun kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Yer yüzünde cevher şeklinde elde edilen metal kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler makalesine göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir.

  Suruç Hurda Alan Firmalar

  Suruç adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle metalin değerini düşürüyor. Yüksek tonajlı kablo, bakır hurda, alüminyum, çinko hurda, hurda demir, hurda kurşun ve sarı aldığımızda fiyat listesi uyguluyoruz. Suruç hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

  Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda atık almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler içindeyiz.

  Suruç geri dönüşüm firması DEMTAŞ metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

  Suruç Çinko Hurdası Alım Satımı

  Şanlıurfa, Suruç ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Suruç nikel hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurdası fiyatı yazımıza göz atmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

  Hurda Sac Alan Firma

  Depolarımızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alıyoruz. Veranda tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Suruç Şanlıurfa etrafında hurda levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih edebilirsiniz.

  Suruç Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika sökümünden önce sökülecek tesisin detaylı biçimde gezilmesi gerekmektedir. Güvenlice fabrika söküyoruz. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay sayılmaz.

  Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider yerdeyiz. Uzun süredir çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. Suruç fabrika söküm işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz.

  Suruç Araç Hurdası Alan Firmalar

  Elbette sizlere hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Suruç hizmet veriyoruz. Bazen Suruç bölgesinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen kazalı hurda araç, hurda yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler, hurda motor alıyoruz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile burdaki numara ile ulaşabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, çalışma masası, sekreter koltuğu iş yerimizde adetli olarak bulunmaktadır. Kısa bir süre kullanılan 2. el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını konumunuza gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinası alımı yapan firma konusunda bilgi yazılan gönderimizi okuyunuz Şanlıurfa Suruç çevresinin her yerinden çok temiz kullanılmış ve ikinci el yatak odası takımları satabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde batmış depolardan aldığımız Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış lokanta binalarından alınan yeni ayarında ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alanlar içindeyiz.

  Hurda Akü Alımı

  Hurda akü içindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden kıymetlidir. Biraz müddet sonra atık duruma düşen bataryalara akü hurdası deniliyor. Hurda akü alan yerler bölümümüze bir göz atmalısınız. Bu nedenle bizim vb. kendi içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Araçlarda elektrik deposu bulunabiliyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan depolardır.

  Suruç Hurdacılar Sitesi

  Suruç hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımızla hurda alımı ve satımı yapmaya başladık. Daha fazla yaşanır bir şehir oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Suruç OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz.

  Hurda Klima Alımı

  Suruç bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Suruç bölgesinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alanlar içindeyiz.

  Kullanılmış Endüstriyel Malzemeleri Alan Firma

  İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alınır. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, krom evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, meze dolapları, restoran tipi ocaklar vb. cafe lokanta tipi mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2. El restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Kumaş Hurdası Alanlar

  Tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı hemen arayınız. Şanlıurfa Suruç kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içinde en iyi fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

  Buradaki Şanlıurfa Suruç hurda kumaş ton fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Suruç çevresinde viskon kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alımı için adresinize gelecek araçlarımız var.

  Kiloyla hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Kumaş fire hurdası almaktayız.

  Suruç Hurda ve Moloz Nakliyesi

  DEMTAŞ metal tarafından alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Suruç Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen araziye nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi itina ile yapılmaktadır.

  En Yakın Suruç Hurdacı Firma

  Suruç hurdacı firma içinde çalışan ekiplerimizle konumdan her türde hurda alım satımına devam ediyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alan yerler Suruç etrafında hizmetler ediyoruz. DEMTAŞ metal olarak Suruç çevresinde her türlü hurda satımı yapmaktayız. En yakın Suruç hurdacı olarak her cinsten hurda metal tartmak nedeniyle adresinize gelmekteyiz.

  Hurda Kağıt Alanlar

  Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alım satımlarında uyguladığımız extra hassasiyetle müşterilerimize daha yüksek kazanma şansı takdim ediyoruz. derinden çok fiyatlarla kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alanlar içerisindeyiz. Karton hurda alımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Şanlıurfa Suruç hurda karton kg fiyatı güncellenmiştir Suruç kağıt hurda alan firmalar arasındaki firmamız DEMTAŞ metal sayesinde kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatı talep edebilirsiniz.

  Suruç Bina Yıkımı

  Suruç kentsel dönüşümü gerçekleşmede yeniden inşa edilecek apartmanların tekrar yapılması için yıkım işlerini sağlıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz.

  Yıkım esnasında lüzum görülen tedbir önlemleri Çıkacak hurda bina yıkımı yapmaktayız.

  Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Özellikle renkli sökülmüş otomobil camları, gazoz çeşitlerinde hurda camlar yüksek miktarda alınıp satılıyor. Suruç etrafında cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Özellikle renkli sökülmüş otomobil camları, gazoz çeşitlerinde hurda camlar yüksek miktarda alınıp satılıyor.

  Suruç Nikel Hurdası Alanlar

  Hurda nikel zehirli olabilir. Bu bölgede hurda turbo nikel, anot nikel, %99 şablon nikel hurda – %95 nikel şablon alıyoruz. Suruç hurda nikel alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alınıp satıldığında mümkün olduğunca özenli çalışmalıyız.

  Suruç Plastik Hurdası Alan Yerler

  Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Suruç hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Suruç hurda deposuyuz. Sitemizde paylaşılan Suruç hurda naylon fiyat listesini dileyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Şanlıurfa ile Suruç ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatla hurda mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapmaktayız.

  7/24 Hurda Alan Suruç Hurdacı Firma

  Tam tamına otuz iki yıldır geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. 7/24 açık Suruç hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu sürenin sağladığı güvenle teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

  Güncel Suruç Hurda Fiyatları

  Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken ton fiyatından fazla kilo fiyatları ödüyoruz. En doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Suruç hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar piyasada saat başı değişiyor.

  Suruç 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Özellikle kapanan pastaneler tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, orta reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeni gibi 2.el market rafları satıyoruz. Sayfamızdaki Suruç ikinci el raf kilo fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası kilo fiyatı yazımıza bir göz atın. Suruç 2.el hurda raf satmak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Jeneratör Hurdası Alımı

  İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan Suruç hurdacıyız alırken yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız.