İçeriğe geç

Tortum Hurdacı

  Tortum merkezinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Erzurum geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Tortum hurdacı firmalar içerisinde lideriz. Erzurum Tortum merkezindeki Tortum merkez hurdacı firma olarak Tortum ilçesinin hurdacılık yapıyoruz. Tortum merkezinde hurda ve kullanılmış ev eşyası alımı için hurdanın tutarını yüksek fiyattan ödemekteyiz.

  Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Tortum genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere kadar geliriz. Güncel Tortum hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Erzurum hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Tortum merkeze yakın mekanlarda hizmet veriyoruz. Tortum hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız. Şu anda Tortum hurdacı firmasıyız. Fakat Tortum merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz.

  Erzurum Tortum Hurdacı Firmalar

  Tortum hurdacı olarak Erzurum ilinin tümünde hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için uygun araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her türlü alüminyum hurdası satışı için numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Tortum merkez ve mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Tortum hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Erzurum Tortum etrafında benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Erzurum ilinin sempatik ilçesi Tortum daimi hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Tortum çevresinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Tortum Hurdacı Numarası

  Tortum hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Boşa süre geçirmeden numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Erzurum Tortum yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu neden ile hurda atık satmak sebebiyle firmamızı aramanız gereklidir.

  Tortum Hurda Alan Firma

  Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası alan Tortum hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır hurdası, kurşun,çinko, sarı ve hurda demir alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Tortum hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öne çıkıyoruz.

  Hurda demir almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Tortum yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı hiç zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebeple metallerin piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Erzurum Tortum geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda alımı yapıyor.

  Tortum Hurda Krom Alanlar

  Yapısı itibariyle sert olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alanlar yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Hurda nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Tortum hurda krom tank fiyatları güncellendi.

  Tortum Çinko Hurda Alanlar

  Tortum bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Tortum çinko hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası fiyatları paylaşımını okusanız muhteşem bir şey yaparsınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

  Tortum Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Tortum bölgesinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sebeple Tortum sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı hurda olarak anılmaktadır.

  Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Gerçeği söylemek lazım ise sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri kıymetlidir. Tortum hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapıyor.

  Sitemizdeki Erzurum Tortum hurda sarı kg fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Sarı alan hurdacı başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz. Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticaretinde piyasaya hakimdir.

  Tortum Hurda Bakır Alanlar

  Buradaki Erzurum Tortum hurda bakır ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır. Erzurum Tortum bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacı içeriğimizde detaylı bilgilendirme mevcut. Tortum genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Tortum hurda bakır fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz. Hurda bakır alan Tortum hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

  Tortum Hurda Demir Alımı

  Demir hurdası, yeryüzünde en fazla satılan madenler içerisinde bulunur. Buradaki Tortum ekstra demir hurdası kg fiyatı güncellendi. Tortum etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alımı yapıyoruz.

  Sizinde bildiği gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı talep etmek amacıyla bize ulaşın. Hurda demir alımı bağlantısına tıklamalısınız. Demtaş Metal Erzurum Tortum genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümümüze bir göz gezdirmeniz mükemmel olur.

  Tortum Hurda Kablo Alan Hurdacılar

  Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın. Genel olarak alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Erzurum Tortum hurdacısı olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz.

  Çünkü sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder.

  İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Erzurum Tortum elektrik kablosu ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Tortum hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, enya kablolar alım satımı sırasında en güzel fiyatları teklif ediyoruz. Bundan başka hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır.

  Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Erzurum Tortum ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metne göz atabilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Tortum hurdacı firmayız. Etrafta bolca bulunan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini anında ödüyoruz.

  Tortum Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşunu alırız. Yer yüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar gönderisine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Tortum Erzurum kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Buradaki Tortum hurda Cami kurşunu fiyat listesini grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor.

  Tortum Sac Hurdası Alanlar

  Sac hurdası alıyoruz. Elimizde sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda var. Tortum Erzurum bölgesinde sac levha, sac varil, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Tortum Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Buradaki Tortum alüminyum hurdası fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Güvenli bir biçimde alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör alıyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Hurda satanların desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Tortum ilçesinin tamamında alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımında tartımları sizinle yapmaktayız. İş yerimize güvendiğiniz için saygılar sunarız. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için aramanızı diliyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacıyız. Erzurum Tortum hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

  Tortum Hurda Fiyatları

  Tortum hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar her dakika değişkenlik gösteriyor. Güncel hurda fiyatları içerikli makaleye göz atın Anlık fiyat listesine erişmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurda alımlarında piyasadan daha fazla fiyat teklifleri sunuyoruz.

  Tortum Hurda Jeneratör Alan En Yakın Hurdacılar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alınır, satılır. Bozulmuş hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en doğru hurdacıyız.

  Karton Hurdası Alan En Yakın Firma

  Karton hurda almak için adresinize geliyoruz. Bu sayfadaki Erzurum Tortum hurda kağıt, karton kilo fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz İlçede renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesent ile size piyasa değerinden daha fazla kazanma şansı iletiyoruz. Tortum kağıt hurdası alıp satanlar içindeki Demtaş Metal ile kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alan yerler içindeyiz.

  Nikel Hurda Alım Satımı

  Bu ilçede %95 ile %99 şablon nikel hurda, turbo nikel hurda, anot nikel alım satımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları depolanırken elimizden geldiğince dikkatli davranmalıyız. Tortum nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

  Tortum Hurdacılar Sitesi

  Tortum halkına her hali ile yaşanılır bir Erzurum ve daha yaşanır Tortum bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Yalnızca bu tür eşyaların alımını yapıyor değiliz. Tortum organize sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Tortum hurdacılar sitesindeki hurdacı tesisimiz aracığıyla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz.

  Tortum Bina Yıkımı

  Aynı fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülen penceler, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurdayı değerinde satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile eskimiş dükkanların yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm iş güvenliği önlemleri

  2.el Cafe Ekipmanı Alımı

  Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurutma tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2.el restaurant malzemeleri almaktayız. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurutma tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi ocaklar, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, salata ve meze reyonları vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet etmekteyiz.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Toptan gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, eteklik kumaş, ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı hemen arayınız. Parti malı iç çamaşırı kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, parça kumaş hurda, mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş alımı yapıyoruz. Erzurum Tortum çevresinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Erzurum Tortum kumaş hurdası fiyatları güncellenmiştir. Tortum kilosu ile kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. Tortum çevresinin tümünde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yolladığınız konuma gelecek ekiplerimiz var.

  En Yakın Tortum Hurdacı

  Demtaş Metal hurdacılık olarak Tortum etrafında hurda malzeme satımı yapmaktayız. Tortum en yakın hurdacı firma servisiyle her cinsten hurda alırken bulunduğunuz yere ekiplerimizi yolluyoruz. Tortum hurdacıları arasında olan firmamızla yerinizden her çeşit hurda atık almaya başladık. Bu hizmetle size en yakın hurdacı Tortum bölgesinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız.

  Tortum 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri, boya tabancası ikinci el iskele, hurda plywood satılıktır. Tortum çevresinde yıkılan iş yeri binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolapları satıyoruz. Dolayısıyla kapatılan nalburlardan satın aldığımız

  Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima Tortum çevresinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Tortum çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

  Tortum Moloz Dökümü

  Bina yıkımından sonra müşteriyle anlaşmaya göre molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Tortum Belediyesi’nce daha önceden belirlenen alanlara nakledilir. Tortum hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurda malzemenin depomuza yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

  Tortum Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenli biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika söküm ihaleleri aldık. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan fabrikanın incelikle dolaşılarak uygun ekipmanların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde ünlü olduk. Tortum fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Genelde bahsedildiği gibi kolay olmamıştır.

  Tortum Akü Hurda Alım Satımı

  Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları amacı ile bulunuyor. Akü hurdası alımı yazımızı gezmek hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri kendi içinde geri dönüştürme fabrikası bulunan firmalar sulu ve kuru akü alımı yapar. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denir.

  2.el Raf Hurdası

  Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla kapatılan pastanelerden temin ettiğimiz ürün reyonları, mağaza rafları, hurda market rafı, hurda demir raflar, hurda çelik raf arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz. Burada bulunan Tortum ikindi el raf hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda fiyatı yazısına göz atmalısınız. Hurda raf Tortum alımı için dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Tortum Hurdacı Firması

  Bin dokuz yüz doksan dokuzdan bugüne hurdacılık ile sizlere hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 açık Tortum hurdacı olarak günün her saatinde sektöre hizmet etmekteyiz. Sizlerin bahşettiği deneyimle araç gereç parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

  Tortum Plastik Hurda Alan Firmalar

  En ideal fiyatla pet şişe hurdası, naylon poşet, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Tortum hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan Tortum hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Tortum hurda plastik fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Erzurum il Tortum bölgesinin tümünden abs plastik, jelatin, polipropilen moblen, polistren fiyatları öğrenmek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Tortum Araba Hurdası Alan Yerler

  Tortum hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Tortum çevresinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Ancak otomobil hurdası trafikten çekme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, yük vagonu, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor satmak için arayabilirsiniz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası için iletişim numaralarımızı aramanız yeterlidir. Tortum kullanılmış, 2. el salon takımı satabilirsiniz. Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek maksadıyla bizleri arayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satılabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı nakit ücretle almaktayız. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı yapanlar başlıklı sitemizi inceleyin

  Tortum Hurda Cam Alanlar

  Günümüzde renkli soda şişesi, oto camı türde hurda cam çeşitleri yüksek miktarda alıyoruz. Cam tam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki suları tutan inorganik sert bir malzemedir. Tortum etrafında cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.