İçeriğe geç

Torul Hurdacı

  Torul merkezinde geri dönüşümcüleri içerisindeyiz. Günlük Gümüşhane Torul hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz. Torul hurdacı firmalar arasında lideriz. Gümüşhane Torul merkezinde Torul hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

  Gümüşhane hurdacı firmalar arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Aslında Gümüşhane Torul hurdacı depoları içerisindeyiz. Ancak Torul merkezinde de hizmetler veriyoruz. Torul çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle araç gönderiyoruz. Demtaş Metal ismiyle Gümüşhane Torul merkezinde hizmet veriyoruz.

  Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Gümüşhane hurdacısı firmalar arasındayız. Gümüşhane Torul merkezi çevresinde hurda ve ikinci el eşyalar alım satımı yapmaktayız. Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi alıyoruz.

  Gümüşhane Torul Hurdacı Firma

  Torul hurdacısı olarak Gümüşhane ilinin tamamında her çeşit hurda atık alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için müsait hurda nakil aracımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her türlü hurda satmak sebebiyle bizi tuşlamalısınız. Torul bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Torul hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Gümüşhane Torul bölgesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Gümüşhane merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Torul daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Gümüşhane Torul çevresinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Torul Hurdacı Telefon Numarası

  Torul adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Boşa süre geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Torul hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda satmak için numaralarımızı aramanız yeterlidir.

  Torul Krom Hurdası Alanlar

  Oldukça sert bir metal yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler hurda krom hakkında bilgi almak için içeriğinin linkine tıklayınız. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Torul hurda krom tank ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz.

  Torul Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

  Torul ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatları için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları yazımıza göz bakarsanız pişman olmazsınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklayınız. Bildiğiniz üzere her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan metaller arasındadır. Buradaki Torul demir hurda ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurdacı firmamız Torul ilçesinin tamamında demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

  Torul Hurda Çinko Alım Satımı

  Buradaki Torul nikel hurdası fiyat listesini arzu edene ücretsiz yolluyoruz. Hurda çinko alan yerler hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Torul bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

  Torul Sarı Hurdası Alım Satımı

  Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri vardır. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Buradaki Torul hurda sarı kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı konuya göz atın.

  Bu sebep ile Torul hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş ticaretinde lider konumdadır. Torul hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor. Torul bölgesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

  Torul Kurşun Hurda Alımı

  Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurdası satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı arayıp ulaşabilirsiniz. Metal kurşun en eski madenlerdendir. Torul kurşun hurdası için iyi fiyatları sunduğumuz bölgelerden biridir. Bu sitede yayımlanmış olan Torul kurşun hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Cevher halindeki kurşun mavimsi renkli şekliyle biliniyor. Hurda kurşun fiyatları paylaşımımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

  Hurda Sac Alanlar

  Gümüşhane Torul ilçesinin tümünde hurda sac onduline, sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile. Sac hurdası alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Şantiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac vardır.

  Torul Kablo Hurda Alanlar

  Torul ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar hemen arayın. Hurda kablo alan yerler başlıklı metini okuyabilirsiniz.

  Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Torul bölgesinde TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

  İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Gümüşhane Torul bakır kablo fiyatları güncellendi. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Torul hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet ediyoruz. .

  Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyat sunuyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında anlık fiyatları gönderiyoruz.

  Satıcılarda hızlıca toplanlanan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Her yerden enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Gümüşhane Torul hurdacı firması olarak genellikle iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapmaktayız.

  Torul Hurda Bakır Alım Satımı

  Sayfamızda bulunan Torul yanık bakır hurdası fiyat listesi günceldir. Gümüşhane Torul bakır hurda alan yerler arasındayız. Torul hurda bakır kilo fiyatı için bizi arayınız. Torul bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

  Hurda bakır alanlar sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Torul hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Torul Hurda Alüminyum Alımı

  Torul ilçesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımında tartımları sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Sitemizdeki Gümüşhane Torul alüminyum hurda kilo fiyatı güncellendi. Sitemizdekihurda alüminyum alan hurdacı metni okuyabilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak Torul hurdacısıyız. Hurdasını satanların destekleriyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Gümüşhane Torul alüminyum hurda alanlar arasındayız. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz.

  Torul Hurda Alanlar

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Torul hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız.

  Gümüşhane Torul ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü çinko hurdası alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır, demir hurdası, kablo hurda, çinko,sarı hurdası, ve çatı minare kurşunu alımında değerinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Torul hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Torul kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman harcamadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanın piyasa kilo fiyatını düşürüyor.

  Torul Klima Hurdası Alan Hurdacı

  Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Torul ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima Torul bölgesinde çok alınıp satılan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

  Torul Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Torul Belediyesi tarafından belirlenen yere dökülüyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşıma işleri itina ile yapılır.

  Nikel Hurda Alan Fabrikalar

  Dolayısı ile nikel hurdası alındığında elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışmalıyız. Özellikle nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar ile %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Torul nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir.

  Torul Bina Yıkımı

  Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türden hurdayı almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türden hurdayı almaktayız. Aynen fabrika sökümünde olduğu gibi binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Torul kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenecek binaların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen güvenlik önlemleri

  Torul Hurdacı Sitesi

  Olduğundan yaşanılır bir Gümüşhane Torul için sürekli çalışıyoruz. Sadece bu malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz. Torul OSB hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Torul hurdacılar sitesindeki depomuzun vasıtası ile hizmet veriyoruz.

  Torul Cam Hurdası Alım Satımı

  Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı koruyan amorf katı malzemelerdir. Torul çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Bu dönemde şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, otomobil camı türlerde hurda cam baya fazla geri dönüştürülüyor.

  Hurda Araba Alan Firma

  Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Torul hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Torul bölgesinde araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, çekme belgeli hurda araba, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  İkinci El Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

  Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Kısa zaman kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı, tezgah alıp satıyoruz. Elimizde mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü ocak, paslanmaz dinlendirici, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel mutfak malzemelerini incelemek için siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta aletleri almaktayız.

  Torul Kumaş Alımı

  Toptan hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda örme, hurda kot kumaş, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş satmak amacıyla telefon numaramızı şimdi arayın. Kilosuyla hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda penye, hurda dokuma kumaş alımlarında nakit parayla ödeme yapmaktayız. Torul çevresinde kumaş fire hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Torul hurda kumaş ton fiyatları günceldir. Torul kiloyla kumaş hurda alanlar içindeyiz. Gümüşhane Torul çevresinin tümünde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında belirttiğiniz yere personelimizi göndermekteyiz.

  Torul Güncel Hurda Fiyatları

  Torul hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında hızlı bir şekilde değişmektedir. Güncel hurda fiyatlarına erişmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek tonajda hurdalar alırken borsasından yüksek fiyat teklifi ödüyoruz.

  Torul Hurda Raf Alanlar

  Hurda depolama rafları alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Genellikle raflarını yenileyen kasaplar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, hurda market rafı, orta reyonlar, demir raflar, hurda mağaza rafları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satıcıları arasındayız. Buradaki Gümüşhane Torul ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alımı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Hurda raf Torul alımı sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

  Torul Kağıt Hurdası Alanlar

  Torul kağıt hurda alanlar içindeki Demtaş Metal ile iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımında uyguladığımız extra özenle satıcıya çok daha yüksek kazanma olanağı sunuyoruz. Karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Gümüşhane Torul hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz derinden çok fiyata hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz.

  Plastik Hurdası Alan Yerler

  Torul plastik hurda alımı yapanlar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Buradaki Gümüşhane Torul hurda plastik ton fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderilmektedir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

  Gümüşhane şehri Torul ilçesinin her yerinden polipropilen moblen, plastik abs, polistren, jelatin fiyatı edinmek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alımı ile ilgileniyoruz.

  Torul İkinci El Ev Eşyası

  Kısa süre kullanılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan yemek takımlarını yerinden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat uygulamaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaşılmış içeriğimizi ziyaret ediniz Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, sekreter masası, patron koltukları alımında peşin ödeme yapıyoruz. Makul fiyata kullanılmış, ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Yeniden farksız 2. El LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz.

  7/24 Açık Torul Hurdacı Firması

  7/24 Torul hurdacı firması olan firmamızla günün her saatinde hurdacılık sektöründe çalışıyoruz. Bu sürenin bahşettiği deneyimlerler makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse yedi yıldan bu yana geri dönüşüm yapmaktayız.

  Akü Hurda Alanlar

  Uzun zaman sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü içindeki kurşun bulunduran suyu nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Araçlarda enerji ihtiyaçları nedeniyle bulunuyor. Hurda akü kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Bu neden ile şirketimiz ve benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içindedir. Aküler başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan depolardır.

  En Yakın Torul Hurdacı Numarası

  En yakın Torul hurdacı firma hizmetiyle her nevi hurda eşya alırken adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurdacı Torul etrafında servisler ediyoruz. Torul hurdacı sitesi içindeki ekiplerimizle yerinizden her cins hurda atık almaya başladık. Demtaş Metal şirketimizle Torul genelinde hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firma

  İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Her voltajda sıfırdan farkı olmayan 2.el jeneratör alım satımı için buradayız. Jeneratör hurdası alıyoruz.

  Torul 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte batan depolardan almış olduğumuz Yıkılan ev vs binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alan hurdacı firmalar içindeyiz. İnşatlarda boya makinesi, yük asansörleri, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

  Torul Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca dolaşılarak gerekli aletlerin seçilmesi uygundur. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalesini gerçekleştirdik. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Torul Gümüşhane fabrika söküm işi yapıyoruz. Yıkım yapanların anlattığı biçimde kolay değildir.