İçeriğe geç

Tosya Hurdacı Hurda Fiyatları

  Kastamonu Tosya merkezinin etrafında hurda dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz. Demtaş METAL firmamızla Tosya şehir meydanı etrafında hizmet veriyoruz. Tosya hurdacı şirketleri içinde lideriz. Kastamonu hurdacıları içindeki firmamız Demtaş METAL hizmetlerine devam ediyor. Tosya hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız.

  Kastamonu Tosya merkezi bölgesinde hurda eşyalar ve 2.el ev eşyaları alım satımı için eşyanızın bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Güncel Kastamonu Tosya hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Tosya merkezde olduğu gibi hurda alımı amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Tosya hurdacı firma olarak hurda malzeme alım hizmeti vermekteyiz.

  Normalde Tosya hurdacı firmasıyız. Elbette ki Tosya merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Tonajlı hurda satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Kastamonu hurdacı olarak Tosya bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her türlü hurda satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

  Tosya Hurdacısı

  Tosya hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Tosya etrafında benzersiz bir anlayışla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak için hizmet telefon numaramızı arayabilirsiniz. Kastamonu şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Tosya öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Tosya ilçe merkezinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz. Tosya hurdacı firması olarak Kastamonu ilçelerinde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için müsait araçlarımızı gönderiyoruz. Tosya merkezindeki mahallelerde hizmet gösteriyoruz. Atıkları eriterek halkımızın yararlanması için çalışıyoruz.

  Tosya Hurdacı Numarası

  Kastamonu Tosya yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satmak sebebi ile bizleri aramalısınız. Kastamonu Tosya hurdacı telefonu sayfamızın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

  Tosya Krom Hurda Alımı

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sitemizde yayımlanan Tosya hurda krom ton fiyatları daima güncellenmektedir. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı yazısına bir göz atarsanız harika olur.

  Yapısından dolayı çok sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

  Tosya Demir Hurdası Alımı

  Tosya ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatı için Tosya hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı paylaşımımızı okumak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde çokça bulunabilen madenler arasındadır. Bu sayfadaki Tosya 1.sınıf hurda demir kg fiyatını talep edenlere saat başı yolluyoruz. Hurdacı firmamız Tosya ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Çinko Hurda Alan Firmalar

  Bu sayfadaki Tosya hurda çinko ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Hurda çinko fiyatı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı için arayabilirsiniz. Tosya ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

  Tosya Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Sizinde öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Bu neden ile Tosya sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Kastamonu Tosya hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı hurda sarı denmektedir.

  Hurdacı firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş almaktadır. Tosya ilçesinin her yerinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Aslında sarı hurda adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sitemizdeki Kastamonu Tosya hurda sarı pirinç fiyat listesi dün güncellendi. Hurda sarı pirinç alan hurdacı konulu yazıyı inceleyebilirsiniz.

  Tosya Kurşun Hurda Alanlar

  Çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Tosya kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Kastamonu Tosya hurda Cami kurşunu fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun alım satımı sayfamızı dolaşmalısınız.

  Sac Hurdası Alanlar

  Tosya Kastamonu ilçesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz. Hali hazırda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Ek bina tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Tosya Kablo Hurdası Alımı

  Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablolar elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kastamonu Tosya hurdacısı Demtaş METAL firmamız her çeşit hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar alımı yapıyoruz. Kastamonu Tosya ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar arasındayız.

  Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alan yerler için önem taşır. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Tosya hurdacı firmayız. Kapıdan hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

  Sayfamızdaki kablo hurda alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Kastamonu Tosya çevresinde sıklıkla satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alımında piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz. İlaveten alüminyum hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır.

  Tosya hurdacı olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sitede yayınlanan Kastamonu Tosya kablo fiyat listesini arzu edenlere her gün gönderilmektedir.

  Tosya Hurda Bakır Alanlar

  Bu sayfadaki Kastamonu Tosya bakır hurdası ton fiyatları her hafta güncellenmektedir. Kastamonu Tosya bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Tosya bakır hurda fiyatları için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Tosya hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Tosya bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır alan yerler sayfamızda detaylı bilgi var.

  Tosya Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac almaktayız. Tosya ilçesinin tamamında alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken tartımı müşterinin yanında yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz.

  Müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Tosya hurda alüminyum kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Sayfamızdakihurda alüminyum konuya bir göz atabilirsiniz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Kastamonu Tosya alüminyum hurdası alanlar arasında öncüyüz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant ticareti yapan firmayız.

  Tosya Hurda Alan Firma

  Zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı ticaret yaparak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Kastamonu Tosya ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş METAL her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda karton alımı için adresinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Tosya kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Hurda malzemeleri gecikmeden paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin piyasasının inmesine neden olur. Yüksek tonajlı alüminyum, kablo hurda, hurda bakır, hurda kurşun,çinko, sarı hurda ve ekstra demir alımlarında fiyat listeleri sunmaktayız. Tosya hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Tosya ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Klima hurdası Tosya ilçesinde en fazla satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacılar arasındayız.

  Tosya Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre ortaya çıkan molozların taşınması güvenle yapılmaktadır. Molozlar Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önce bildirilen moloz bırakma yerlerine naklediliyor. Demtaş METAL tarafından alınacak tüm hurda eşyaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

  Hurda Nikel Alanlar

  Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. Dolayısı ile hurda nikel alınırken elimizden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır. Bu bölgede hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 şablon nikel , %99 şablon nikel hurda alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Kastamonu ile Tosya nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

  Tosya Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında bilinen tüm güvenlik önlemleri Tosya kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken dairelerin yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Üst yazıda bahsettiğimiz fabrika yıkımında olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdayı alıyoruz.

  Tosya Hurdacılar Sitesi

  Çocuklarımıza yaşanılır bir Kastamonu Tosya yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Tosya organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Tosya hurdacılar sitesi içindeki dükkanımızın aracılığı ile atıl hurda eşya ticareti işlerine başladık.

  Hurda Cam Kırığı Alımı

  Günümüzde renkli soda şişesi, otomobil camı vs. cam hurdaları bulunabilmektedir. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki sıvıları muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Tosya yakınlarında cam hurdası alan firmalar arasındayız.

  Tosya Araba Hurdası Alan Firma

  Tosya hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Tosya etrafında hurda araba alıyoruz. Elbette sizlere hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat hurda araba trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araba, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

  Kullanılmış Lokanta Aletleri Alanlar

  İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi yemek ocağı, krom meze reyonları, krom paslanmaz davlumbaz, evye, dilendirici küveti, sanayi tipi aspiratör vs cafe restoran tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak kurutma tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle iletişime geçebilir. Temiz durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Endüstriyel tipte ikinci el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız.

  Tosya Parça Kumaş Alanlar

  Spot poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, hurda penye, dokuma kumaş alımında peşin ödeme yapmaktayız. Kastamonu Tosya bölgesinde parça kumaş hurdası almaktayız. Tonajlı kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak amacıyla buradaki numaraları çok geçmeden arayın. Kastamonu Tosya etrafında hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımında istediğiniz yere gelmekteyiz. Tosya kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar içindeyiz. Buradaki Tosya kumaş hurdası ton fiyatını isteyene her gün göndermekteyiz.

  Tosya Hurda Fiyatları

  Güncel hurda kilo fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizi arayın. Tosya hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları piyasada saatlik olarak değişiyor. Bir defa daha söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurda alırken ton fiyatından daha fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz. Hurda alüminyum fiyatları hakkında yazılmış makaleyi inceleyin

  2.el Raf Satanlar

  Özellikle yenilen depolar tarafından satılan orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf satan firmalar içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Tosya ikindi el raf hurdası ton fiyatı her gün güncelleniyor. Raf hurdası alan hurdacı makalemizi okuyunuz. Tosya 2. el raf hurdası satın almak nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

  İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımlarında uyguladığımız extra hassasiyet sayesinde size çok daha yüksek miktarda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz. Tosya kağıt hurdası alan yerler içerisindeki şirketimiz ile irtibata geçerek kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  Piyasadan fazla fiyatlarla kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, hurda kağıt peçete alanlar arasında en hızlı fiyat listesini firmamız teklif etmekte. Tosya karton hurdası aldığımız alanlar içerisindedir. Bu sayfadaki Tosya karton hurdası kilo fiyatını telegram gurubumuza üye olanlara ücretsiz yolluyoruz

  Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

  En iyi fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda poşet, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız. Tosya plastik hurda alan firmalar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Sayfamızda paylaşılan Tosya naylon hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir.

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kastamonu ve Tosya bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurdası satışı yapmak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

  İkinci El Eşya

  Temiz kullanılmış patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu bulunmaktadır. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı adresten alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için çamaşır makinesi hurdası alım satımı hakkında bilgi içeren içeriğini gezebilirsiniz Sıfırdan farksız ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak sebebi ile cep telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Tosya ve çevresinde sıfır ve 2. el kanepe satabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Tosya Hurdacı

  7/24 hurda alan Tosya hurdacı olarak cumartesi-pazar dahil işimizin başındayız. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı deneyimle çağın teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam yirmi altı senedir geri dönüşüm yapmaktayız.

  Tosya Akü Hurda Alım Satımı

  Taşıtlarda enerji ihtiyaçları için bulunuyor. Hurda akü alan yerler makalesine bir göz atmalısınız. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir. Akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  En Yakın Tosya Hurdacı Telefonu

  Demtaş METAL hurda alım firması olarak Tosya çevresinde her çeşit hurda eşya alırız. Bu biçimde müşterilere en yakın hurdacı firma Tosya ilçesinde servis ediyoruz. Tosya hurdacı firması olan firmamız ile konumdan hurda malzeme almaya başladık. Tosya en yakın hurdacı firma adıyla hurda alırken adresinize güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz.

  Tosya Jeneratör Hurdası Satanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan firmayız alım satımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile kapatılan esnaflardan aldığımız İnşaat alanlarında yük asansörü, harç mikseri, alçı sıva mikseri, boya tabancası ikinci el iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan depo vb binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz.

  Tosya Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Başlamadan önce sökümü arzu edilen binanın detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Güvenilir biçimde tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Tosya fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Hurdacı firmaların anlattığı biçimde kolay bir iş olmamıştır.