İçeriğe geç

Aydınlı Hurdacı Hurda Fiyatları

  İstanbul Aydınlı mahallesinin her caddesinde hurda ve ikinci el ev eşyası alımında malzemelerin değerini diğer firmalardan yüksek fiyatlar ile ödüyoruz İstanbul Tuzla Aydınlı hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Aslında İstanbul Tuzla firmasıyız. Fakat Aydınlı mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal firmamız ile İstanbul Anadolu çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul hurdacı içindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Aydınlı mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız

  Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Aydınlı mahallesi hurdacı depoları içerisinde lider konumdayız.

  Güncel İstanbul Tuzla Aydınlı hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Tuzla Aydınlı hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. İstanbul Anadolu yakası Tuzla içesi çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile dilediğiniz yere geliyoruz

  Aydınlı Mahallesi Hurdacı Firmalar

  Aydınlı hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Aydınlı merkezinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak sürekli gelişiyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak amacıyla şirketimizi çaldırabilirsiniz. İstanbul merkezinin eşsiz mahallesi Aydınlı sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Tuzla Aydınlı mahalle merkezinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Aydınlı genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Aydınlı mahallesinde ve Tuzla merkezinde hurda eşya alanlar içerisindeyiz. İstanbul Tuzla hurdacı olarak Anadolu yakası genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz.

  İstanbul Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Cevherlerin madenden çıkarılarak işlenmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet fazla enerji harcanmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü üretiminde tüketilen enerjiden %90 çok az azdır.

  Karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Maden hurdaları geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun iklime zarar vermesini önlüyor.

  Geri dönüşüm yöntemleri doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önlemektedir. Dünyada bulunan yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi yeterli gibi gözükse de artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaktadır. Hurda metallerin geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza saklıyoruz.

  Aydınlı Hurdacı Telefonu

  Aydınlı Mh hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satmak nedeni ile mobil hattımızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Aydınlı Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

  Aydınlı Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Aydınlı mahallesinin tamamında hurda sarı pirinç almaktayız. İtiraf etmek gerekir ise hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Sarı hurdası alanlar içerikli konuya bir göz atın. Bu neden ile Aydınlı mahallesi sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Aydınlı Mahallesi hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti yapmaktadır. Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğu için hurda sarı denmektedir. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Aydınlı hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde hurda sarı bronz araiş hurdası almaktadır.

  Aydınlı Mahallesinde Hurda Bakır Alan Yerler

  Aydınlı Mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Aydınlı bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Tuzla Bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi var. Sayfamızdaki İstanbul Tuzla Aydınlı hurda bakır kilo fiyatı güncellendi. İstanbul Tuzla Aydınlı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Aydınlı hurdacı şirketimizi acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  Aydınlı Kablo Hurda Alım Satımı

  Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıca tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alımı esnasında ederinin üstünde fiyatı öneriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Aydınlı hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz.

  Aydınlı bölgesinde bolca edinilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz. Aydınlı hurdacısı Demtaş Metal her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Kapıdan hurda tek damar kablo, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Aydınlı bakır kablo kg fiyatı güncellenmiştir. Ek olarak hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Aydınlı mahallesinin tümünde hurda kablo alıyoruz.

  Hurda kablo telindeki bakır oranı nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Aydınlı mahallesinin her yerinden %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı makaleyi ziyaret edin.

  Aydınlı Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Tuzla Aydınlı hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Kesin hurda alüminyum alan hurdacı metne bir göz atabilirsiniz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan firmayız.

  Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz. Aydınlı mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil alımı için tartımları istediğiniz yerde yapmaktayız. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bize verdiğiniz destek için saygılar sunarız. Hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz.

  Aydınlı Hurda Alan Hurdacılar

  Zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Aydınlı mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurda malzemelerinizi hemen elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple metallerin değerinin düşmesine neden olur. Aydınlı mahallesi hurdacı firması olan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her tür atık hurdası alıyor. Yüksek tonajlı kablo hurda, hurda bakır, alüminyum hurdası, çinko, demir hurda, kurşun hurda ve sarı hurdası alımında İstanbul Tuzla Aydınlı hurdacı firmalarından daha fazla fiyat listeleri uygulamaktayız. Aydınlı hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle öne çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Hurda alüminyum alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

  Tuzla genelindeki üretim tesisleri ve fabrikalardan makine artığı hurdası almak için adresinize kadar geliyoruz. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara hurda konteyneri koyuyoruz.

  Aydınlı Krom Hurda Alım Satımı

  304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Hurda krom alan hurdacı firmalar bölümüne göz atmalısınız. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı yazısına bakmak istersiniz. Gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

  Aydınlı Mahallesi Sac Hurdası Alan Hurdacılar

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Aydınlı bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depolarımızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Aydınlı Çinko Hurda Alımı

  İstanbul, Tuzla Aydınlı mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alımı konusunun linkine tıklayın. Buradaki Aydınlı çinko levha kg fiyatı güncellendi. Çinko hurda alımı sayfamıza bakınmak istemelisiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

  Aydınlı Mahallesi Demir Hurda Alım Satımı

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümünü incelerseniz muhteşem bir iş yapacaksınız. Demir, yer yüzünde en fazla satılan metaller arasında yer almaktadır. Sayfamızda bulunan Aydınlı toplama demir hurdası ton fiyatları günceldir. Anlık demir hurdası kilo fiyatları için gecikmeden arayın. Demir hurda fiyatları bağlantısına tıklayın.

  Aydınlı çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Aydınlı mahalle genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Unutmayın ki her tür demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alırız.

  Aydınlı Kurşun Hurda Alan En Yakın Firmalar

  İstanbul Anadolu yakası Tuzla Aydınlı kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Bu sayfada yer alan Aydınlı çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız. Cevher halindeki kurşun mavi-gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz..

  En Yakın Aydınlı Hurdacı Numarası

  Aydınlı hurdacı sitesi içinde çalışan personelimiz ile konumdan hurda malzeme alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. En yakın Aydınlı hurdacı hizmetleri ile her cins hurda malzeme tartmak için yerinize personellerimizi yolluyoruz. Bu nedenle sizlere en yakın hurdacı Aydınlı bölgesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Aydınlı çevresinde her çeşit hurda almaktayız.

  Aydınlı Mahallesi Bina Yıkımı

  Yıkımda gerekli tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri ücretle almaktayız. Tuzla Aydınlı kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken apartmanların tekrar imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

  7/24 Hurda Alan Aydınlı Hurdacı Firma

  7/24 Aydınlı mahallesi hurdacı olan şirketimiz ile cumartesi, pazar bile geri dönüşümde çalışıyoruz. Yılların kazandırdığı özgüven vasıtası ile araç gereç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. bin dokuz yüz doksan dokuz yıllarından bugüne hurdacılık faaliyetleri ile hizmetimizi sunuyoruz.

  Aydınlı Plastik Hurda Alımı

  İstanbul il Aydınlı mahallesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda alıyoruz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Aydınlı hurda plastik alımı yapanlar içinde öncü Aydınlı hurda deposuyuz. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla Aydınlı plastik kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız

  Aydınlı Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış yurt binalarından çıkma yeni gibi 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alanlar arasındayız. Bunun ile birlikte işi bırakan fabrikalardan almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir apartmanda kullanılmış olan yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı mikseri ikinci el iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

  Aydınlı Hurda Fiyatları

  Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bizi arayın. Tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken borsadan fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz. Daha güncel sitemizdeki güncel hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin Aydınlı hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları saat başı güncelleniyor.

  Aydınlı Mahallesinde Hurda Raf Alımı

  Hurda raf demiri alımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Hurda raf alanlar raf hurdası konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Sitemizdeki Aydınlı ikinci el raf kg fiyatı güncellendi. Raf hurdası ton fiyatı yazımıza bakmak istemelisiniz. Aydınlı 2. el hurda raf satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, teşhir rafları, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satıyoruz.

  Aydınlı Hurda Nikel Alan Firma

  Bu neden ile nikel hurdası alımında elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Bu bölgede turbo nikel hurdası, %99 nikel şablon ve %95 şablo nikel hurdası, anot nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Aydınlı nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Aydınlı Mahallesi Fabrika Sökümü Yapılır

  Güvenlice fabrika söküyoruz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı şekilde dolaşılarak uygun araç ve gereçlerin seçilmesi uygun olacaktır. Bu nedenler İstanbul Tuzla fabrika yıkımı yapan hurdacı firmalar içerisinde meşhur olduk. Hurdacıların anlattığı biçimde kolay değildir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkım ihaleleri gerçekleştirdik. Aydınlı fabrika sökümü deneyime sahibiz.

  Aydınlı Hurdacılar Sitesi

  Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Çevreci dostlara güzel bir şehir yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Aydınlı hurdacılar sitesi D blokta bulunan dükkanımız sayesinde atıl hurda eşya alım işleriyle bu sektörde liderlik ediyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

  Aydınlı Hurda Araç Alan Yerler

  Aydınlı mahallesinde hizmet ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Aydınlı çevresinde araç hurdası alıyoruz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşmüş hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri, vagon hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Aydınlı Hurda Jeneratör Alım Satımı

  2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Her türlü yüksek kw 2.el jeneratör satışı için arayın. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz.

  Aydınlı Klima Hurda Alım Satımı

  Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Aydınlı mahallesi bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Aydınlı çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

  Aydınlı Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Tuzla Belediyesi tarafından belirlenen yerlere boşaltılıyor. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre molozun nakliyesi güvenle ekiplerimizle yapılıyor.

  Aydınlı Akü Hurda Alım Satımı

  Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeniyle bulunur. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denir. İstanbul Akü hurda fiyatı bölümünü gezmek konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlar. Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Akü hurdası alımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alımı yapar.

  Aydınlı Beyaz Eşya Hurdası

  Temiz sekreter masaları, büro ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop alıp satıyoruz. Titiz kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı adresten satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alım satımı başlıklı paylaşımımıza erişebilirsiniz Yeni gibi 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek için telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Değerinden ekonomik fiyata yeni ve 2. el oturma grupları satabilirsiniz.