İçeriğe geç

Ula Hurdacı Firması

  Şu an Ula hurdacı şirketleri içindeyiz. Elbette ki Ula merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Ula merkezi bölgesinde az kullanılmış eşya ve hurda malzemeler için malzemelerin değerini nakit ödemekteyiz. Demtaş Metal firmamız ile Muğla Ula merkezinde hurda alımı yapıyoruz. Anlık Ula hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız.

  Ula hurdacısı olarak hurdalarınızı yüksek fiyatlarla almaktayız. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Muğla hurdacısı firmalar içindeyiz. Muğla Ula hurdacı firmaları arasında lider firmayız.

  Ula çevresinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize kadar profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Muğla Ula hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Muğla hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal profesyonel devam ediyor. Ula çevresinde hurdacısıyız. Her nevi hurda satışı sebebiyle aramanız yeterlidir.

  Ula Hurdacı Firma

  Ula genelinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı sebebiyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Ula hurdacısı olarak Muğla bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Ula hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Muğla Ula bölgesinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Muğla merkezinin sempatik ilçesi Ula 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Ula çevresinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Ula Hurdacı Telefonu

  Muğla Ula hurdacılık hurda alım satımı hizmetleri yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Muğla Ula hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Dolayısıyla hurda atık fiyatı öğrenmek için cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

  Ula Hurda Çinko Alım Satımı

  Sitemizdeki Muğla Ula hurda nikel fiyatlarını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar sayfamızı incelemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha kilo fiyatı için arayın. Ula bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Ula Hurda Bakır Alımı

  Bu sayfadaki Ula bakır hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Muğla Ula bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Ula bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayabilirsiniz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Ula içerisinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Ula hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

  Ula Alüminyum Hurda Alımı

  Ula ilçesinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı için tartımı güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Sitemizdeki Ula hurda alüminyum ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki metni ziyaret edin Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacıyız. Sizin yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için aramanızı istiyoruz. Muğla Ula alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Bizlere verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür alüminyum hurda peşin alınır. Ek olarak alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapmaktayız.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Ula çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı bölümüne bir göz atmalısınız. Demir hurdası, Ula genelinde en çok bulunan madenler içindedir. Bu sayfada yayımlanan Muğla Ula demir fiyat listesi güncellenmiştir.

  Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için hemen arayın. Hurda demir fiyatı bölümüne göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Firmamız Ula ilçe genelinde hurda demir ticareti yapıyor.

  Ula Hurda Alan Firma

  Ula geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Ula adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdanızı zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metalin değerleri düşebilir. Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Zamak hurdası, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı ekstra demir, bakır hurda, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko hurda, sarı ve alüminyum alımında fiyatlar sunmaktayız. Ula hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

  Ula Sac Hurdası Alımı

  Firmamızda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Ula bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı öğrenmek nedeni ile.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatları bölümümüze kesinlikle göz atın. Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Buradaki Muğla Ula krom tank hurdası ton fiyatını her gün yollamaktayız.

  Ula Kablo Hurdası Alımı

  Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ula hurdacı firmayız. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel nedeni ile hurdacılık yapanlar için kıymetlidir. Kablo alan hurdacı içerikli makaleye göz atabilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Ula hurda bakır kablo kg fiyatı güncellenmiştir.

  Ek olarak tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini vermekteyiz. Kapıdan hurda tek damar kablosu alıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

  Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmayı isteyenler bize ulaşın. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz.

  Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıca fare yemez hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ula bölgesinde sıklıkla edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

  Muğla Ula hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Muğla Ula hurdacı firması olarak genellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. Muğla Ula ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmayız.

  Ula Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Dolayısıyla Ula hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Muğla Ula hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yerinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri vardır.

  Ula bölgesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır.

  Sitemizdeki Muğla Ula hurda sarı fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler başlığıyla paylaşılmış makaleye göz atın. Demtaş Metal firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, hurda bronz alım satımında öncüdür.

  Ula Kurşun Hurdası Alanlar

  Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu satışı için internet sayfamızdaki firmamızın telefon numarasını şimdi arayın. Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun alanlar paylaşımını güzel bir iş yapacaksınız. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Ula kurşun hurdası alım satımı için iyi fiyat listesini sunduğumuz yerler arasındadır. Sayfamızdaki Ula kurşun hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara günlük ulaştırılmaktadır.

  Akü Hurdası Alımı

  Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvı nedeni ile hurdacı firmalar için değerlidir. Akü hurdası alan yerler sayfamıza bir göz gezdirirseniz mükemmel olacaktır. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri fabrika içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir.

  Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir.

  Ula Hurda Jeneratör Alanlar

  Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız için yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. Her voltajda yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız.

  7/24 Açık Ula Hurdacı

  Tam tamına on iki senedir geri dönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. Geçen yılların bahşettiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Ula hurdacı şirketimiz yardımı ile haftanın yedi günü hurda metal alıyoruz.

  Ula Hurdacılar Sitesi

  Ula sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Olması gerektiği gibi iyi bir Ula yaratmak için çok çalışıyoruz. Ula hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızla atık hurda ticareti hizmeti veriyoruz.

  Hurda Araba Alan Firmalar

  Tabiki de müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazen Ula etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hurda vagon, hasarlı hurda otomobil, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası . Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  En Yakın Ula Hurdacı

  Ula hurdacı firması olan firmamız ile adresten hurda alım satımı yapıyoruz. Ula en yakın hurdacı deposu hizmeti ile her nevi hurda alım satımı sebebiyle arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Bu haliyle size en yakın hurdacı firma Ula çevresinde servis ediyoruz. Demtaş Metal firmamızla Ula çevresinde her cins hurda eşya alıyoruz.

  Ula Cam Hurdası Alımı

  Son zamanlarda renkli kola şişesi, araba camları türlerde cam hurda bulunabilmekte. Ula genelinde cam hurdası alanlar arasında yer alıyoruz. Son zamanlarda renkli kola şişesi, araba camları türlerde cam hurda bulunabilmekte.

  2. El Cafe Ekipmanları Alanlar

  Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi kuzine, paslanmaz krom dinlendirici, evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile sizi işyerimize davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2. El restaurant mutfağı aletleri alıyoruz. 2. El çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. İyi durumda tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolaplar, lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alınır.

  Ula Parça Kumaş Alımı

  Bu sayfada bulunan Muğla Ula hurda kumaş ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Spot gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı satışı yapmak için firmamızı şimdi arayınız. Muğla Ula bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımlarında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Muğla Ula kilo ile kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

  Muğla Ula bölgesinin her tarafında kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı hurda parti kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş, spot kumaş hurda, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

  Ula 2.El Eşya

  Titizlik ile kullanılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuklarınız konumunuza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacılar başlıklı makalemize ulaşınız Ula ilçesinde yeni gibi ve 2. el kanepeler satın alabilirsiniz. Sahibinden sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları depolarımızda devamlı bulunur. Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart almak sebebi ile firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Ula ilçesinde yıkılmış elbiseci vs binalardan alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan iş yerlerinden almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinci, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz.

  Klima Hurdası Alımı

  Ula etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Klima hurdası Ula ilçesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Bozuk hurda kombi alan yerler içerisindeyiz.

  Ula Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması güvenle firmamız tarafından yapılıyor. Molozlar Ula Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen arazilere naklediliyor. Firmamız tarafından alınacak her cins hurdaların işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

  Ula Kağıt Hurda Alan En Yakın Yerler

  Ederinden fazla fiyatlarla peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. Ula kağıt hurda alanlar arasındaki işletmemiz yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Hurda kağıt, karton alımı için geliyoruz. Sayfamızdaki Ula hurda kağıt fiyatlarını günlük göndermekteyiz Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde satıcıya çok daha yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz.

  Nikel Hurda Alımı

  Bu neden ile nikel hurdalar alımı yapılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışmalıyız. Muğla ile Ula nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası , %99 şablo nikel hurdası alım satımında piyasanın üstünde kilo fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

  Ula 2.el Hurda Raf

  Çoğunlukla batan mağazalar tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, mağaza rafları, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satan hurdacılar içindeyiz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Buradaki Ula hurda çelik raf fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar gönderisine kesinlikle bir göz atın. Ula ikinci el raf hurdası almak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz.

  Ula Bina Yıkımı

  Üstteki yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ula kentsel dönüşüm dahilinde kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkım işini yapıyoruz.

  Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen tüm tedbirler Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, sökülen hurda çelik kapı, yer döşemeleri benzeri tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında alıyoruz.

  Ula Hurda Plastik Alan Firma

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. Muğla il Ula ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ula plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Ula hurda naylon fiyatlarını isteyene her gün gönderilmektedir.

  Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. En yüksek fiyata pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası almaktayız.

  Ula Fabrika ve Makine Sökümü

  Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Uzun zamandır on binlerce fabrika bozumu ihalesini aldık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. İşe başlamadan sökülecek iş yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekiyor. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde meşhur olduk. Muğla Ula fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz.

  Ula Hurda Fiyatları

  Anlık fiyata ulaşmak sebebiyle bizi arayın. Hurda fiyatları hakkındaki metne göz atabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken diğer hurdacılardan daha fazla fiyatlar veriyoruz. Ula hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi Ula piyasasında saat başı değişiklik gösteriyor.