İçeriğe geç

Ünye Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Ünye çevresinde hurdacı firmasıyız. Şu anda Ünye hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte Ünye merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Ordu Ünye hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız.

  Ordu Ünye genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere kadar geliriz. Ünye hurdacı işletmeleri içinde öncü konumdayız.

  Ünye hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı alıyoruz. Ordu Ünye merkezinin tamamında hurda ve az kullanılmış eşyalar için malzemelerin tutarını nakit ödüyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Ordu Ünye merkezine yakın noktalarda hizmet veriyoruz.

  Her çeşit hurda satmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Günlük Ünye hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ordu hurdacısı olarak Ünye bölgesinde hizmet ediyoruz. Ordu hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Ünye Hurdacı Firma

  Ünye merkez ve mahallelerinde hurda alım faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek insanlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satmak amacıyla numaramızı kaydedebilirsiniz. Ünye hurdacısı olarak Ordu bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanızın nakliyesi için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Ünye hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ordu Ünye bölgesinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Ordu merkezinin büyüyen ilçesi Ünye 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Yalnızca Ordu Ünye için değil, bütün şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Ünye Hurdacı Numarası

  Ordu Ünye hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Ordu Ünye hurdacı numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak için bizi arayabilirsiniz.

  Ünye Kablo Hurda Alım Satımı

  Tonajlı hurda kablo alımında piyasasından pahalı fiyatlar sunuyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satmak isteyenler bizi arayabilir. Çünkü sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

  Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Bir de hurda çok damarlı kablo ticareti için arayabilirsiniz. Ünye genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo ticaretinde tecrübeliyiz. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Ordu Ünye elektrik kablosu ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz.

  Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılar için büyük önem taşır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Fakat tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında anlık fiyat teklifini biz veriyoruz. Ünye hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

  Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Ünye hurdacı arayanlar için buradayız. . Ordu Ünye ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Müşterilerde bolca satılan %30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar alımında değerini nakit ödüyoruz.

  Daha detaylı sayfamızdaki hurda kablo alan yerler makaleyi ziyaret edin. Bulunduğu yerden hurda enya kablolar, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

  Ünye Hurda Krom Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Yapısından dolayı çok sert olduğu için zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Ordu Ünye hurda krom kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Ünye Alüminyum Hurda Alan Firmalar

  Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için aramanızı beklemekteyiz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek yapmaktayız. Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Sayfamızdaki Ünye alüminyum hurda fiyat listesini isteyene her gün yollamaktayız. Sitemizde bulunanalüminyum hurdası alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Ordu Ünye alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Ünye ilçesinin tümünde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımı için hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı sayfamıza bir göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Demir, yer yüzünde en fazla bulunabilen metaller içindedir. Sayfamızdaki Ünye demir hurdası fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Anlık demir hurdası fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı bağlantısına tıklamalısınız.

  Ünye çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Hurdacı firmamız Ünye genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her türden demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapan firmayız.

  Ünye Hurda Sarı Alım Satımı

  Demtaş Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımıyla iştigal ediyor. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Bu neden ile Ünye hurda sarı alan yerler içerisindeyiz.

  Ordu Ünye hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

  Gerçekte sarı hurdası diye hurda cinsi varolmamıştır. Ünye genelinde sarı hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Ordu Ünye sarı pirinç hurdası fiyatları güncellendi. Güncel sitemizdeki hurda sarı alanlar metne göz atabilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir.

  Ünye Hurda Bakır Alan Firma

  Sitemizdeki Ünye hurda bakır kg fiyatını arzu edenlere her gün yolluyoruz. Ordu Ünye bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Ünye bakır hurda fiyatları için arayın. Ünye genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

  Bakır hurdası alanlar yazımızda geniş bilgi var. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Ünye hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Kurşun Hurda Alımı

  Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun kilo fiyatı makalesine göz gezdirmeniz pişmanlık duymayacaksınız. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurda alımı yaparız. Ünye kurşun hurda alımı için depoladığınız yere geldiğimiz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Ünye hurda kurşun kg fiyatı güncellenmiştir.

  Ünye Hurda Alan Firmalar

  Ünye yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenizin piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda krom alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Ordu Ünye hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda çinko alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı pirinç sarı ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alırken yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Ünye hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız.

  Ünye Çinko Hurda Alımı

  Ünye, Ordu ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Ünye hurda çinko ton fiyatını arzu edene günlük yolluyoruz. Çinko hurda alımı sayfamızı okuyabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

  Ünye Hurda Sac Alan Hurdacı

  Ünye etrafında hurda sac onduline, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı yapmak nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Veranda çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Ünye Fabrika Sökümü

  Ordu Ünye fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Uzun süredir on binlerce fabrika bozumu ihalesi güvenilir bir biçimde tamamladık. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı konumdayız. Güvenilir şekilde fabrika yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak imalathanenin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. İnsanların söylediği şekilde kolay bir iş değildir.

  Ünye Hurda Araba Alanlar

  Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Ünye etrafında araba hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak ağır hasarlı araba hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, motor hurdası gibi hurdalara fiyat almak için arayabilirsiniz.

  İkinci El Eşya

  Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, personel masası elimizde adetli olarak bulunmaktadır. Kısa zaman kullanılan 2.el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak için telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlarla yeni gibi, 2. el kanepeler satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuklarınız istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat veriyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı gönderimizi gezebilirsiniz

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında boya makinesi, inşaat vinci, alçı sıva mikseri, harç makinesi ikinci el iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Dolayısı ile batan depolardan aldığımız Yıkılmış lokanta binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencere, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Ünye Akü Hurdası Alımı

  Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarında kullanılıyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Akü hurda alan yerler gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Bu neden ile firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar.

  Ünye Hurdacılar Sitesi

  Çevreci dostlara güzel bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Ünye hurdacılar sitesindeki dükkanımız yardımı ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz. Ünye oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  Klima Hurdası Alan Hurdacılar

  Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Ünye etrafında hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda klima Ünye ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir.

  2. El Restaurant Malzemesi Alımı

  İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolabı, buz makineleri alınır. 2. El krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma makinesi satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. Profesyonel restoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, restorant tipi kuzine, yemek dilendiricileri, davlumbaz, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, sanayi tipi aspiratör vb kafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

  Ünye Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Buradaki Ünye hurda kumaş fiyatlarını grubumuzdakilere günlük yollanmaktadır. Defolu hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası satmak için telefonlarımızı hemen arayınız. Ordu Ünye bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Ünye kilo ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

  Ünye bölgesinde parça kumaş hurdası almaktayız. Defolu poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, hurda parti kumaşı, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş için peşin para ödeme yapmaktayız.

  Ünye Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşınma işi itinayla yapılır. Ünye hurdacı tarafından alınan tüm hurda eşyanızın iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Ünye Belediyesi tarafından belirlenen araziye nakil ediliyor.

  En Yakın Ünye Hurdacı Firma

  Ünye hurdacıları içinde olan firmamız ile adresten her cins hurda alımına devam ediyoruz. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Ünye genelinde servisler ediyoruz. Ünye en yakın hurdacı firması hizmetiyle her türlü hurda eşya almak için yerinize geliyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Ünye genelinde her tür hurda eşya alımı işleri yapıyoruz.

  Ünye Hurda Kağıt Alanlar

  Ünye kağıt hurdası aldığımız alanlar arasındadır. Buradaki Ünye hurda karton ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız Ünye kağıt hurdası alan yerler içindeki Demtaş Metal ile çalışarak karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle size daha yüksek kâr etme şansı takdim ediyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz.

  Ünye Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işleri yapmaktayız. Tıpkı fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Ünye kentsel dönüşüm dahilinde yenilenmesi gereken apartmanların uygun şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm tedbirler Yıkım bitiminde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türden hurdaları satın almaktayız.

  Ünye Hurda Cam Alım Satımı

  Son zamanlarda renkli otomobil camı, soda ve gazoz şişesi cinslerde hurda cam cinsleri bulunabiliyor. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı tutan organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Ünye yakınlarında hurda cam alan yerler içerisinde bulunmaktayız.

  Ünye Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir. Bu bölgede nikel turbo, %99 şablon nikel hurdalar ile %95 hurda nikel şablon, anot nikel alım satımında borsasının üstünde ton fiyatı sunuyoruz. Ordu ile Ünye nikel hurdası alıyoruz. Bu sebeple hurda nikeller alınıp satılırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır.

  Ünye Hurda Plastik Alımı

  Güncel fiyatlarla kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alıyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Ünye hurda plastik alımı yapanlar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Burada yayımlanan Ünye plastik hurdası kilo fiyatı on beş günde bir güncelleniyor. Ordu il Ünye ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

  7/24 Hurda Alan Ünye Hurdacı

  7/24 Ünye hurdacı firması dükkanımız yardımı ile haftasonları bile hurda alımı yaparız. Nerdeyse 2011 senesinden bugünlere kadar hurdacılık sektöründe yirmi dört saat hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllardır Ünye hurdacı olmanın sağladığı profesyonellik aracılığı ile makine sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Ünye Güncel Hurda Fiyatları

  Ünye hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında her an değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla kilo fiyatları ödüyoruz. En güncel ton fiyatına ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Sayfamızdaki yeni hurda kablo fiyatları makaleyi okuyabilirsiniz

  Ünye 2.el Raf Fiyatları

  Genelde iflas eden pastaneler tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, ürün reyonları, hurda çelik raflar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Sayfamızdaki Ünye ikindi el raf hurdası fiyat listesini grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alanlar bölümümüze göz atmalısınız. Ünye hurda raf satın almak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  2.el jeneratör Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Her voltajda çalışır durumda 2. el jeneratör satıyoruz.