İçeriğe geç

Burhaniye Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesinin her caddesinde kullanılmış ev eşyası ve hurda alımlarında peşin ödeme yapıyoruz İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesi hurdacı firması olarak Burhaniye mahallesinin her noktasında hurdacılık yapmaktayız. Anlık Üsküdar Burhaniye hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız. Anadolu yakası Üsküdar genelinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı için dilediğiniz yere araçlarımızı gönderiyoruz Şu anda Üsküdar firmasıyız. Ancak Burhaniye mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Her türlü hurda satmak nedeniyle aramanız yeterlidir.

  İstanbul hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Burhaniye mahallesi hurdacı firmalar içinde en başarılı firmayız.

  Burhaniye mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Üsküdar Burhaniye çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Burhaniye mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikamız var. Tonajlı hurda malzeme alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız.

  Üsküdar Burhaniye Hurdacı Firmalar

  Burhaniye bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Burhaniye hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Burhaniye mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el elektronik eşya alanlar arasında en eski işletmeyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi Burhaniye ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Üsküdar Burhaniye etrafında değil, her bölgede hizmet veriyoruz. İstanbul Üsküdar hurdacı olarak Anadolu yakası semtlerinde her çeşit hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizdedir! Sizde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla bizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz.

  Karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime ve doğaya vereceği zararın önüne geçiyor.

  Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yaşadığımız dünyadaki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Birkaçı çok gözükse de artan nüfusla tüketimde her gün artıyor. Atık metallerin geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle madenleri gelecek nesillere saklıyoruz.

  Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu sağlar. Metallerin madenlerden çıkartılıp işlenmesi uzun sürmektedir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanır. Hurda madenin dönüştürülmesi 90/100 çok az az olacaktır.

  Burhaniye Mahallesi Hurdacı Numarası

  İstanbul Üsküdar Burhaniye hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Burhaniye her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi istemek sebebiyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Hemen arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

  Burhaniye Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  İtiraf etmek lazım ise sarı hurdası isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı metne göz gezdirebilirsiniz. Bu neden ile Burhaniye sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Burhaniye genelinde sarı hurda almaktayız.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Demtaş Metal firmamız bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Müşterilerde kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. İstanbul Üsküdar Burhaniye hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor.

  Burhaniye Bakır Hurdası Alan Firma

  Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgilendirme mevcut. Burhaniye bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Burhaniye içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Burhaniye bakır fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Üsküdar Burhaniye hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Burhaniye hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

  Burhaniye Mahallesi Kablo Hurda Alanlar

  Burhaniye mahallesi mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı için değerinin üstünde fiyatları gönderiyoruz. Sayfamızdaki İstanbul hurda kablo metne göz gezdirebilirsiniz. Burhaniye Mahallesi mahallesinin tamamında %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alımında uzmanız. İçinde bulunan iletkenin türüne bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfada paylaşılan Burhaniye ttr kablo hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Satıcılarda kolayca ele geçen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz.

  Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni nedeniyle hurdacılar için büyük önem taşır. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satanlar hemen arayın. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Burhaniye hurdacı firma olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar ticareti yapıyoruz.

  Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan Burhaniye hurdacı firmayız.

  Burhaniye Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Üsküdar Burhaniye alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör satmak için arayabilirsiniz.

  Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Burhaniye mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

  Üsküdar Alüminyum hurdası alanlar konulu metini inceleyebilirsiniz. Bizlere güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız.

  Burhaniye Mahallesinde Hurda Alan Yerler

  Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun vadeli hizmetler sunmayı amaç edindik. Burhaniye mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda kurşun alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız.

  Burhaniye Mahallesi adresten hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurdanızı hemen satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değerini düşürüyor. Tonajlı kablo hurdası ve bakır hurda, hurda alüminyum, sarı, çinko hurdası, toplama demir, kurşun satanlara özel değerinden daha fazla fiyat listesi vermekteyiz. Burhaniye hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Büyük fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası almaktayız. Küçük hurda malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Fabrikalara hurda konteynerı koyuyoruz.

  Burhaniye Krom Hurda Alımı

  Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alım satımı bölümümüzü okursanız muhteşem bir şey yapacaksınız. Oldukça sert bir metal yapısıyla zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Hurda krom alan hurdacı makalemize bir göz atmalısınız. 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Burhaniye Sac Hurda Alımı

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac bulunuyor. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Burhaniye çevresinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek amacıyla.

  Burhaniye Çinko Hurdası Alan Firma

  Burhaniye çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko ton fiyatı gönderimizi dolaşmak iyi gelecektir. Buradaki İstanbul Üsküdar Burhaniye çinko levha fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Çinko hurda alımı yazısına göz atın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için telefonlarımızla irtibat kurun.

  Burhaniye Mahallesi Hurda Demir Alımı

  Burhaniye mahallesinin tüm caddelerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Unutmayın ki her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alımı yapıyoruz. Demtaş Metal Burhaniye bölgesinde hurda demir alımı yapıyor. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi öğrenmek amacıyla fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası ton fiyatı gönderimize bir göz atın. Demir, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan madenler içerisinde yer alır. Burada yer almakta olan Burhaniye extra demir hurda kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalesine göz atabilirsiniz.

  Burhaniye Mahallesi Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renktedir. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası satışı yapmak amacıyla hurdacı firmamızı arayarak iletişime geçin. Kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söylenmektedir. Burhaniye kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz mahalleler içerisindedir. Sayfamızdaki Burhaniye hurda kurşun ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız.

  En Yakın Burhaniye Hurdacı Telefonu

  En yakın Burhaniye hurdacı hizmetiyle hurda eşya alırken yolladığınız konuma geliyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Burhaniye bölgesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Burhaniye hurdacısı istihdamındaki çalışanlarımız ile yerinden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Burhaniye bölgesinde hizmetler veriyoruz.

  Burhaniye Bina Yıkımı

  Çok önce fabrika sökümünde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen iş güvenliği önlemleri Burhaniye mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek binaların uygun bir şekilde yapılması için yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vb. tüm hurda eşyayı alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

  7/24 Hizmet Veren Burhaniye Mahallesi Hurdacı Firması

  Okuduğunuz üzere dört seneden bu yana geri dönüşüm yapan şirketiz. Sizlerin kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Burhaniye hurdacı şirketimiz vasıtasıyla yirmi dört saat sektöre hizmet vermekteyiz.

  Burhaniye Hurda Plastik Alım Satımı

  Burhaniye plastik hurdası alan yerler içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Buradaki Burhaniye hurda plastik fiyatlarını dileyene saat başı ulaştırıyoruz Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

  İstanbul ve Burhaniye mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurdası alıyoruz.

  Burhaniye 2.El İnşaat Malzemesi

  Burhaniye mahallesinde yıkılan fabrika binalarından alınan sıfır ayarında ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alan yerler arasındayız. İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Bununla birlikte batmış fabrikalardan aldığımız

  Anlık Burhaniye Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurda alım satımlarında öteki Burhaniye hurdacı firmalarından özel kilo fiyatları teklif ediyoruz. En doğru bilgiye ulaşmak sebebi ile bizi arayın. Burhaniye hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı her saat güncellenmektedir. Anlık sitemizdeki anlık demir hurdası fiyatları metni ziyaret edin

  Burhaniye Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Burhaniye mahallesinde ikinci el market rafı fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Burhaniye 2.el raf hurdası fiyatları talep etmek amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda alan yerler makalesini okursanız iyi bir iş yaparsınız. Genellikle kapatılan toptancılar tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, reyonlar, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

  Burhaniye Nikel Hurda Alan Hurdacılar

  Nikel hurdaları zehirlidir. İstanbul Üsküdar Burhaniye nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp, satılırken çok hassas çalışmalıyız. Bu bölgede %95 ve %99 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

  Burhaniye Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  İstanbul Anadolu Üsküdar Burhaniye mahallesinde fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Bu sayede Üsküdar fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştiren yerler içinde başarılı olduk. Hurdacı firmaların anlattığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Sektöre başladığımızdan bu yana çok sayıda fabrika sökümü ihalesi tamamladık. Güvenli bir biçimde tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz.

  Burhaniye Hurdacı Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Burhaniye hurdacılar sitesindeki firmamız sayesinde geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Siz dostlarımıza daha temiz bir Burhaniye mahallesi oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu çeşit atıkların alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

  Burhaniye Araba Hurdası Alan Yerler

  Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Burhaniye bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek hasarlı hurda araç, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda vagon, hurda motor .

  Burhaniye Hurda Cam Alanlar

  Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Burhaniye mahallesi çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz. Günümüzde renkli ve şeffaf otomobil camları, cam şişe türde cam hurdaları bulunabilmektedir.

  Burhaniye Kağıt Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Burhaniye hurda karton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız İlçede defter, kitap, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla sizlere daha çok kâr elde etme imkanı iletiyoruz. Burhaniye hurda kağıt alanlar içindeki iş yerimiz ile çalışarak koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt kilo fiyatı isteyebilirsiniz. derinden çok fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda gazete, kağıt bardak alıyoruz.

  Burhaniye Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  2. el jeneratör satanlar arasındayız. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör alınır.

  Burhaniye Mahallesi Hurda Klima Alanlar

  Burhaniye etrafında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Burhaniye bölgesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

  Burhaniye Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Üsküdar Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce belirlenen araziye dökülüyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların taşınması güvenlikle araçlarımızla yapılıyor.

  Burhaniye Akü Hurda Alımı

  Biraz müddet sonra kullanılmaz duruma düşen aküye akü hurdası denir. Üsküdar Akü hurda alan hurdacı firmalar yazısını okuyunuz. Akü hurdası alımı gönderimize bir göz atmanız pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla şirketimiz benzeri işletme içinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden değerlidir. Arabalarda enerji ihtiyaçlarında bulunuyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır.

  Burhaniye Hurda Beyaz Eşya

  Çok az kullandığınız ikinci el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki yatak odası takımlarınızı nakit ücretle satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alan hurdacılar başlıklı yazımıza erişebilirsiniz Yeniden farkı bulunmayan 2.el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Burhaniye içerisinde kullanılmış, 2. el ev mobilyaları satabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları bulunmaktadır.