İçeriğe geç

Ünalan Hurdacı Firması

  Hali hazırda İstanbul Üsküdar firmasıyız. Ancak Ünalan mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Anadolu yakası Üsküdar Ünalan çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla gönderdiğiniz konuma geliyoruz İstanbul hurdacısı arasındaki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Ünalan hurdacı firması olarak hurda eşya alıyoruz Ünalan mahallesi hurdacı depoları arasında en büyük firmayız. Demtaş Metal adıyla İstanbul Üsküdar Ünalan mahallesine yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Ünalan mahallesinde temiz kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzeme alımlarında nakit ödeme yapmaktayız Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  İstanbul Üsküdar Ünalan hurdacı firması olarak Ünalan mahallesinin çevresinde hurdacılık yapmaktayız. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Ünalan mahallesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Güncel Üsküdar Ünalan hurda fiyat listesiyle hurda alımı hizmeti veriyoruz.

  Ünalan Mahallesi Hurdacı Firma

  Üsküdar hurdacı firması olarak Anadolu yakasında her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Ünalan mahallelerinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit atık hurdası satışı nedeniyle telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Ünalan mahallesinde ve Üsküdar merkezinde her nevi hurda alanlar içindeyiz. Ünalan hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Ünalan çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Anadolu yakası hurdacısı olarak daima büyümekteyiz. İstanbul ilinin gelişen mahallesi Ünalan ilk hizmet verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Sırf Ünalan çevresinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine sebep olur. Madenler geri dönüştürülürken tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesinin önüne geçmektedir.

  Büyük bir İstanbul Üsküdar geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi yeterli gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaktadır. Hurdaları geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltındaki madenleri çocuklarımıza aktarıyoruz.

  Üsküdar Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaklardan çıkartılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. Ham maddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

  Ünalan Hurdacı Numarası

  Ünalan her tür hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu yüzden hurda fiyatı öğrenmek sebebiyle numaralarımızı aramanız yeterlidir. Hemen arayın yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakite döndürebilirsiniz. İstanbul Üsküdar Ünalan hurdacı telefonu bu sayfanın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

  Ünalan Hurda Sarı Alımı

  Demtaş Metal şirketi bu çeşitlerin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. İstanbul Üsküdar Ünalan hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri vardır. Ünalan mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Anlık sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar içeriği okuyun. Dolayısıyla Ünalan mahallesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Doğruyu söylemek lazımsa sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır.

  Herkesin öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor.

  Ünalan Mahallesinde Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Hurda bakır alanlar sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Ünalan içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bu yazıda paylaşılan İstanbul Üsküdar Ünalan yanık bakır hurdası fiyatları güncellenmiştir. İstanbul Üsküdar Ünalan bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Ünalan Mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan Ünalan hurdacı şirketimizi acilen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Ünalan Mahallesinde Kablo Hurdası Alanlar

  Ünalan hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal firmamızla yalnızca hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alanlar için çok önemlidir.

  Adresten hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Ünalan hurda bakır kablo fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ünalan kablo hurdası almaktayız.

  İlaveten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ünalan hurdacı firmayız.

  Bunların yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası için piyasasının üstünde fiyatı veriyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Etrafta hızlıca edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Hurda kablo alanlar başlığıyla yazılmış metini okuyabilirsiniz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Ünalan hurdacı firma olarak her nevi antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

  Ünalan Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

  Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın. Hurda satanların destekleriyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Ünalan bölgesinde alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımları sizinle yapıyoruz.

  Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası alan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

  . Üsküdar Ünalan alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır.

  Ünalan Hurda Alan Hurdacı Firma

  Büyük fabrika ve imalathanelerden makine artığı hurdası alımı yapıyoruz. Parça hurda malzemeleri biriktirmenize imkan sağlıyoruz. Fabrikalara ve imalathanelere hurda malzeme toplamaları amacıyla konteyner yerleştiriyoruz.

  Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır, kurşun hurdası,çinko hurdası, inşaat demiri alırken piyasasının üstünde fiyat listesi uyguluyoruz. Ünalan hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Ünalan adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda malzemeleri hiç zaman geçirmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğruyor. Bu sebepten hurdanızın piyasa kıymetini düşürüyor. Hurda raf alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Üsküdar Ünalan mahallesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

  Ünalan Mahallesinde Krom Hurda Alan Hurdacılar

  Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Üsküdar Hurda krom alan yerler yazısını okumak hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alım satımı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yapısı itibariyle gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Ünalan Mahallesinde Sac Hurda Alanlar

  Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ünalan etrafında hurda levha, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz.

  Ünalan Çinko Hurda Alanlar

  Sitemizde yayımlanan Ünalan Mahallesinde çatı söküm çinkosu fiyatları sürekli güncellenmektedir. Hurda çinko alanlar paylaşımını okusanız mükemmel olur. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satımı için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Ünalan mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. Üsküdar Hurda çinko kilo fiyatı makalesini okumalısınız.

  Ünalan Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

  Sizinde bildiği gibi her türden demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için peşin ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Üsküdar Hurda demir alım satımı makalesini gezmek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Demir, dünyada en fazla alınıp satılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki İstanbul Üsküdar Ünalan inşaat demiri ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Güncel anlık demir hurdası fiyatları talep etmek sebebiyle şimdi arayın. Hurda demir alım satımı yazısını ziyaret etmeyi unutmayın. Firmamız Ünalan mahalle genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Ünalan etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz.

  Ünalan Mahallesinde Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Ünalan kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki İstanbul Üsküdar Ünalan çatı minare kurşunu ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Dünyada cevher halinde elde edilen metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun fiyatıfiyatları öğrenmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Kurşun kullanılan en eski madendir.

  En Yakın Ünalan Hurdacı Firma

  Demtaş Metal olarak Ünalan mahallesinde her cins hurda malzeme almaktayız. Ünalan hurdacı firma olan firmamız ile konumdan hurda alım ve satım hizmeti vermeye başladık. En yakın Ünalan hurdacı deposu hizmetiyle her tür hurda alırken adresinize geliyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Ünalan etrafında servis veriyoruz.

  Ünalan Bina Yıkımı

  Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. her cins hurdaları alıyoruz. Üsküdar Ünalan mahallesi kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek ev ve işyerlerinin gerektiği bir şekilde inşa edilmesi amacıyla yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım sırasında bilinen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Ünalan Mahallesinde Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Ünalan mahallesi hurdacı depomuz vasıtası ile günün her saatinde hurda malzeme ticareti yaparız. Geçip giden senelerin kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse altı senedir geri dönüşüm yapan şirketiz.

  Ünalan Mahallesinde Hurda Plastik Alan Yerler

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda market poşeti, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız. İstanbul şehri Ünalan mahallesinin tümünden jelatin hurdası, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Ünalan hurda plastik alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Ünalan plastik ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz

  Ünalan Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

  Ünalan mahallesinde yıkılan elbiseci binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alıyoruz. Dolayısıyla iflas eden şirketlerden satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, hurda plywood satılıktır.

  Ünalan Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatlarından yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Ünalan hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde değişiyor. Doğru ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizi arayın.

  Ünalan İkinci El Hurda Raf

  Demir raf hurdası alıyoruz. Hurda raf alanlar makalesini okuyabilirsiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan mağazalar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından seçilen sıfır gibi 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Ünalan Mahallesi ikinci el market rafı kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurda fiyatı bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Ünalan almak için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Ünalan Nikel Hurdası Alım Satımı

  Hurda nikel zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınırken elden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır. İlçe genelinde anot hurda nikel, turbo nikel, %95 nikel şablon – %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Ünalan nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Ünalan Fabrika Söküm İşleri

  Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. İşe başlamadan önce yıkımı istenen fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Etrafta söylendiği gibi kolay olmamıştır. Ünalan fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde meşhur olduk.

  Ünalan Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Şimdiki halinden yaşanılır bir Ünalan oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Yalnızca bu hurda eşyalarınızın ticaretini yapıyor değiliz. Ünalan hurdacılar sitesi 2. blok içerisinde bulunan tesisimiziz yardımı ile geri dönüşümde sektöre hizmet ediyoruz.

  Ünalan Araç Hurdası Alan Yerler

  Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Ünalan çevresinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan trafikten çekme belgeli hurda otomobil, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası, römork, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Ünalan Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı Firma

  Cam tam veya yarısaydam genellikle kırılgan yapıya sahibi sıvı madde koruyan organik olmayan katı bir maddedir. Bu dönemde rengarenk soda şişesi, çıkma otomobil camı biçiminde cam hurdası yüklü miktarda eritiliyor. Üsküdar Ünalan mahallesinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Ünalan Hurda Kağıt Alımı

  İstanbul Üsküdar Ünalan mahallesi hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız sunduğu hizmetlerle toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. Ederinden fazla ton fiyatlarıyla bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. İlçenin her yerinde renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılıkla size daha çok kazanç elde etme imkanı iletiyoruz. Ünalan karton hurda ticareti yaptığımız yerler arasında yer alıyor. Bu sayfadaki İstanbul Üsküdar Ünalan mahallesi karton hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor

  Ünalan Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

  Her türlü yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

  Ünalan Klima Hurdası Alanlar

  Ünalan mahallesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima Ünalan mahallesi bölgesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  Ünalan Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Ünalan hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her türlü hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Molozlar Üsküdar Belediyesi’nce belirlenen alanlara taşınıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre molozların taşıma işleri güvenle yapılır.

  Ünalan Hurda Akü Alımı

  Biraz zaman sonra şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz. Taşıtlarda enerji ihtiyaçları amacıyla bulunabiliyor. Hurda akü fiyatı gönderisini ziyaret etmek iyi gelecektir. Dolayısıyla depomuz benzeri kendisine ait geri dönüştürme tesisi olan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından oldukça değerlidir.

  Ünalan Mahallesinde Beyaz Eşya Hurdası

  Titizlik ile kullanılmış olan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki mobilyalarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda bulaşık makinesi alımı yapan firma konulu sayfamızı okuyabilirsiniz Makul fiyatlara kullanılmış, 2.el ev mobilyaları satıyoruz. Çok az kullanılmış 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle firmamıza ait telefon numarasınıtuşlayabilirsiniz. Kullanılmış patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları alıp satıyoruz.