İçeriğe geç

Vezirköprü Hurdacı

  Samsun Vezirköprü ilçesi Vezirköprü merkez hurdacı firması olarak Vezirköprü ilçesinin hizmet ediyoruz. Vezirköprü merkezi yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Aslında Vezirköprü hurdacı firmasıyız. Elbette ki Vezirköprü merkezinde de hizmetler veriyoruz.

  Vezirköprü hurdacı firmalar içinde lider işletmesiyiz. Her çeşit hurda alıyoruz. Samsun geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Anlık Vezirköprü hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz. Samsun Vezirköprü merkezi çevresinde hurda eşyalar ve ikinci el ofis mobilyası ticareti yapıyoruz. Hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız.

  Vezirköprü bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere gelmekteyiz. Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satımlarında Samsun Vezirköprü fiyatlarından yüksek fiyat teklif ediyoruz. Samsun hurdacısı olarak Vezirköprü meydanında hurdacılık yapıyoruz. Demtaş Metal ismiyle Samsun Vezirköprü merkezine yakın konumlarda hizmetimize devam ediyoruz.

  Samsun Vezirköprü Hurdacısı

  Vezirköprü hurdacı olarak Samsun ilçelerinde hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın taşınması için müsait hurda nakil ekiplerimizi gönderiyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacıyla şirketimizi kaydedebilirsiniz. Vezirköprü merkez ve mahallelerinde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Vezirköprü hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Vezirköprü içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Samsun ilinin büyüyen ilçesi Vezirköprü gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Samsun Vezirköprü ilçesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

  Vezirköprü Hurdacı Telefon Numarası

  Samsun Vezirköprü hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Vezirköprü hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Boş yere zaman geçirmeden arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık fiyatları öğrenmek için numaralarımızı arayabilirsiniz.

  Hurda Krom Alan En Yakın Firmalar

  316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçin. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler yazısına bakmak istersiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Samsun Vezirköprü krom tank hurdası kilo fiyatı güncellendi.

  Vezirköprü Hurda Alanlar

  Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Hep beraber daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Vezirköprü kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemelerinizi gecikmeden paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanın piyasadaki değeri düşmektedir. Vezirköprü ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda bakır alım hizmeti veriyor. Tonajlı pirinç sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Vezirköprü hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

  Vezirköprü Hurda Alüminyum Alan Firma

  Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Samsun Vezirköprü hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Bu sayfada bulunan Vezirköprü alüminyum hurda fiyatları günceldir. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek Vezirköprü hurdacısıyız. Şirketimize güvenenlerin desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Vezirköprü ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımında hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör almaktayız. Bize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Vezirköprü Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Samsun Vezirköprü hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Burada paylaşılmış olan Vezirköprü sarı pirinç hurdası kilo fiyatını isteyene günlük gönderiyoruz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı konulu metini okuyun. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri hurda sarı türleri vardır.

  Vezirköprü genelinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Firmamız tüm bu hurdaların yanında sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Bu neden ile Vezirköprü sarı hurdası alanlar içindeyiz. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

  Vezirköprü Kablo Hurdası Alan Hurdacı

  Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Her yerden tek damar hurda kablo alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken ederinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Kablo hurdaları tellerindeki bakır sebebiyle hurdacılar için önemlidir. Vezirköprü hurdacısı olarak her çeşit antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo için değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Vezirköprü ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Vezirköprü hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmeye devam ediyoruz. .

  Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. İlaveten hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

  Samsun Vezirköprü genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satacak olanlar şimdi arayın.

  Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla kablo hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin. İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Vezirköprü hurda kablo kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük gönderilmektedir. Etrafta hızlıca bulunan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

  Vezirköprü Çinko Hurdası Alan Firma

  Buradaki Vezirköprü çinko hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yolluyoruz. Çinko hurda alımı gönderisini incelemelisiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Samsun, Vezirköprü çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

  Vezirköprü Hurda Bakır Alımı

  Hurda bakır alan Vezirköprü hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Vezirköprü bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Sayfamızda bulunan Vezirköprü hurda bakır kg fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük ulaştırmaktayız. Samsun Vezirköprü hurda bakır alan yerler içindeyiz. Vezirköprü içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alınır.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Demir, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller içindedir. Buradaki Samsun Vezirköprü ekstra demir hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz.

  Vezirköprü çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar içeriğinin linkine tıklamalısınız.

  Anlık demir hurda fiyat listesi istemek amacı ile Vezirköprü hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar sayfamıza bir göz atmalısınız. Demtaş Metal Samsun Vezirköprü genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

  Kurşun Hurda Alım Satımı

  Vezirköprü Samsun hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Vezirköprü çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Kurşunun eski bir maden olduğu biliniyor. Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak için iletişim alanındaki telefonları tuşlayarak irtibat kurabilirsiniz. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun kilo fiyatı makalemizi okumalısınız.

  Sac Hurdası Alanlar

  Hurda sac alımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Vezirköprü ilçesinin tümünde sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, ticareti nedeni ile arayabilirsiniz. Firmamızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Vezirköprü İkinci El Jeneratör Alımı

  Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında iyi fiyatı sunuyoruz. Her voltajda iyi durumda 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmayız.

  En Yakın Vezirköprü Hurdacı

  Vezirköprü en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her tür hurda alıp satarken adresinize geliyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Vezirköprü ilçesinde her türde hurda eşya almaktayız. Vezirköprü hurdacı olan firmamız ile adresten hurda alım satımı yapıyoruz. Bu şekilde müşterilere en yakın hurda alanlar Vezirköprü ilçesinin tamamında servisler veriyoruz.

  Kağıt Hurda Alan Hurdacı

  Vezirköprü Samsun hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki şirketimiz sayesinde toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satımı hakkında bilgi almak istediklerinizi sorabilirsiniz. Yüksek hurda kağıt fiyatıyla kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda karton, kağıt alım satımı için geliyoruz. Burada paylaşılan Vezirköprü hurda kağıt ve karton ton fiyatı güncellenmiştir İlçenin tamamında beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz extra özenle müşterilerimize daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz.

  İkinci El Raf Hurdası

  Sitemizdeki Vezirköprü 2.el market rafı ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurdası alanlar bölümümüzü okusanız güzel bir şey yaparsınız. Raf hurdası Vezirköprü alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen elbisecilerden satın aldığımız teşhir rafları, hurda çelik raflar, market rafları, ürün teşhir reyonları, demir raflar içinden seçilen yeni gibi 2.el market rafı satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Vezirköprü Hurda Cam Alımı

  Son zamanlarda şeffaf ve renkli soda şişesi, araba camları çeşitlerinde cam hurda bulunabilmekte. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı muhafaza eden inorganik sert malzemelerin adıdır. Vezirköprü ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Vezirköprü Plastik Hurdası Alım Satımı

  En avantajlı fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Vezirköprü hurda plastik alımı yapanlar içerisinden ön planda olan firmayız. Buradaki Vezirköprü hurda plastik kilo fiyatını arzu edenlere her gün ulaştırmaktayız. Samsun il Vezirköprü bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası fiyatları edinmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Vezirköprü Güncel Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatlarından yüksek kilo fiyatları sunuyoruz. Vezirköprü hurdacı hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listeleri saatlik olarak değişiklik gösteriyor.

  Vezirköprü Otomobil Hurdası Alanlar

  İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Vezirköprü yakınlarında hurda araç alım hizmeti veriyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, vergiden düşürülmüş hurda araba, hurda motor . Pek tabi müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Vezirköprü Hurdacı Firması

  Bin dokuz yüz doksan beşden bu günlere hurdacılık yaparak hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Vezirköprü hurdacı olarak gece gündüz sektörde çalışıyoruz. Bu sürenin bahşettiği deneyimler süreciyle teknolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Vezirköprü İkinci El Endüstriyel Malzemesi Alanlar

  Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi yemek ocağı, aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, meze dolapları vs endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz için siz kıymetli müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar alınır. Endüstriyel lokanta aletleri alımı yapıyoruz.

  Vezirköprü Kumaş Alanlar

  Kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız. Samsun Vezirköprü bölgesinde viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem alım satımında belirttiğiniz konuma geliriz. Spot kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme alımı için telefonlarımızı şimdi arayınız. Sayfamızdaki Vezirköprü hurda kumaş kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz göndermekteyiz. Vezirköprü kilo ile hurda kumaş alanlar içindeyiz.

  Vezirköprü Bina Yıkımı

  Aynı fabrika sökümünde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Vezirköprü kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılacak dükkanların gerektiği biçimde yapılması sebebi ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her cinste hurda malzemeleri satın alıyoruz.

  Vezirköprü Akü Hurdası Alanlar

  Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunur. Akü hurda alanlar sayfamıza bakınmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm fabrikası olan fabrikalar sulu ve kuru akü alan hurdacılar içindedir. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Vezirköprü Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökerken yıkımı istenen üretim yerinin detaylıca incelenerek gerekli ekipman ve projenin seçilmesi gerekmektedir. Yıkımla uğraşanların anlattığı gibi kolay olmamıştır. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalelerini yerine getirdik.

  Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında ünlü olduk. Vezirköprü fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde boya tabancası, yük asansörleri, alçı makinesi, harç makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılan ardiye binalarından elde edilmiş yeni ayarında ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapenler alımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas eden fabrikalardan almış olduğumuz

  Hurda Nikel Alan Firma

  Bu yüzden nikel hurdaları alınıp satılırken elden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir. Samsun Vezirköprü bölgesinde turbo nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda alıyoruz. Vezirköprü nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

  Hurda Beyaz Eşya

  Temiz kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip oturma gruplarınızı yerinden yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat sunulmaktadır. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinesi alım satımı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış paylaşımımızı ziyaret edin Sıfırdan farkı olmayan 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak amacı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Vezirköprü bölgesinin tamamında sıfır gibi, 2.el ev mobilyası alabilirsiniz. Temiz kullanılmış çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları temin edilir.

  Vezirköprü Klima Hurda Alanlar

  İkinci el klima Vezirköprü çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Vezirköprü bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Kombi alanlar içindeyiz.

  Vezirköprü Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımdan sonra anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Vezirköprü hurdacı tarafından satın alınan her cins hurdaların depomuza taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Vezirköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen arazilere naklediliyor.

  Vezirköprü Hurdacı Sitesi

  Vezirköprü hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Siz dostlarımıza şimdiden daha yaşanılır bir Vezirköprü bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Vezirköprü yeni sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türden malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz.