İçeriğe geç

Yazıhan Hurdacı Firma

  Malatya Yazıhan merkezinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alım satımı yapıyoruz. Malatya Yazıhan merkez hurdacı firma olarak Yazıhan merkezinin her sokağında hurda alımı yapmaktayız. Günlük Yazıhan hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz. Malatya Yazıhan çevresinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle profesyonel ekip gönderiyoruz. Şu anda Yazıhan hurdacı firmasıyız. Lakin Yazıhan merkezinde de hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz.

  Malatya hurdacı firmalar arasındaki firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Yazıhan hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

  Yazıhan hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Malatya Yazıhan hizmet veriyoruz. Yazıhan meydanında yakınlarında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Toptan bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satımında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Malatya hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

  Yazıhan Hurdacı Firmalar

  Yazıhan merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğini korumaktayız. Yazıhan hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Malatya Yazıhan bölgesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Malatya merkezinin tatlı ilçesi Yazıhan ilk hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sadece Malatya Yazıhan etrafında değil, tüm illerde hizmet veriyoruz. Yazıhan hurdacı olarak Malatya genelinde her nevi hurda atık alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakın çevredeki hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Yazıhan Hurdacı Telefon Numarası

  Yazıhan yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Malatya Yazıhan hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak üzere bizleri arayabilirsiniz.

  Yazıhan Hurda Alan Yerler

  Yazıhan yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurdayı gecikmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin kıymetinin inmesine sebep olmaktadır. Hurda kablo almak amacıyla bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

  Yazıhan ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı toplama demir, bakır hurda, kurşun, hurda kablo, çinko, hurda sarı ve alüminyum hurda alımında fiyatlar sunmaktayız. Yazıhan hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

  Krom Hurda Alımı

  Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Burada yayınlanmış olan Yazıhan krom kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı linkine tıklayınız. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

  Yazıhan Çinko Hurdası Alımı

  Burada yayımlanan Yazıhan çinko hurdası ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası alımı linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Yazıhan bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Yazıhan Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı hurda hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Yazıhan genelinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Haliyle Yazıhan hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Sayfamızdaki Yazıhan hurda sarı pirinç fiyatlarını telegram hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz. Geniş sitemizdeki hurda sarı alan hurdacı içeriğe göz atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda türü bulunmamaktadır.

  Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri kıymetlidir. Malatya Yazıhan hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

  Yazıhan Hurda Bakır Alım Satımı

  Yazıhan hurda bakır fiyat listesi için firmamızı arayabilirsiniz. Yazıhan içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. TTR kırma hurda bakır, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Sitemizde paylaşılan Malatya Yazıhan hurda bakır kg fiyatını talep edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Malatya Yazıhan bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan yerler konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Yazıhan hurdacı şirketimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan yerler demir hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Demir, dünyada çokça kullanılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Yazıhan demir kilo fiyatı az önce güncellenmiştir. Yazıhan etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Yazıhan ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Unutmayın ki her çeşit demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz.

  Yazıhan Kablo Hurdası Alanlar

  Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeniyle hurdacı firmalar için çok önemlidir. Yazıhan ilçesinin tümünde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

  Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo almaktayız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Malatya Yazıhan ilçesinin tümünde kablo hurdası alan hurdacılar içinde yüksek fiyatı biz veriyoruz. Malatya Yazıhan hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle antigron kablo hurdası, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

  Etrafta kolayca ele geçen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Geniş sitemizde bir kaç gün önceden yazılan hurda kablo içeriğe bir göz atın. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bize ulaşın.

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Yazıhan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. İçindeki telin türüne göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Malatya Yazıhan kablo kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir.

  Kurşun Hurda Alımı

  Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Yazıhan kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz yerlerdendir. Buradaki Malatya Yazıhan çatı minare kurşunu ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle bilinir. Hurda kurşun alanlar hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayınız.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Yazıhan ve çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ticareti sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Depolarımızda her boyutta 2. el trapez sac hurdası vardır.

  Yazıhan Alüminyum Hurdası Alımı

  Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Malatya Yazıhan alüminyum hurdası alan yerler arasında lideriz.

  Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda alıyoruz. Hurda satanların desteğiyle sürekli gelişiyoruz. Yazıhan bölgesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız.

  Burada yer almakta olan Yazıhan alüminyum hurdası ton fiyatları güncellendi. Sayfamızda önceden yazılan alüminyum alan hurdacılar konuya göz atın. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz.

  Yazıhan Anlık Hurda Fiyatları

  Yazıhan hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı Yazıhan hurda pazarında her dakika değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdaların alımında pazar fiyatından fazla teklifler uyguluyoruz. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış metni okuyabilirsiniz En doğru hurda fiyatına ulaşmak sebebiyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

  Her türde yeni ürün gibi 2.el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alıyoruz.

  Yazıhan Hurda Karton Alan Yerler

  Yazıhan kağıt hurda alan yerler arasındaki iş yerimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda gazete alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Yazıhan kağıt hurdası alımı yaptığımız ilçeler içinde yer almaktadır. Sayfamızda paylaşılan Malatya Yazıhan hurda kağıt, karton ton fiyatı daima güncelleniyor Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt alırken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık ile müşterilerimize daha çok oranda kazanım etme şansı veriyoruz.

  Yazıhan Hurda Nikel Alanlar

  Bu ilçede turbo nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası alımında borsasının üzerinde kg fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Yazıhan hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alımında elden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir.

  Yazıhan Hurdacılar Sitesi

  Yazıhan organize sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yazıhan hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiz yardımıyla hurdacılık işleri yapıyoruz. Siz eşsiz dostlara daha temiz bir Malatya ve şimdiki halinden yaşanılır Yazıhan yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

  Yazıhan Bina Yıkımı

  Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. her cinsten hurda eşyayı ücretle satın alıyoruz. Yazıhan kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılacak iş yerlerinin yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm önlemler Aynen fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz.

  Yazıhan 2. El Lokanta Malzemesi Alım Satımı

  İş görecek durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi ocaklar, salata reyonları, evye, küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör vb lokanta ve restaurant tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. 2. El sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Yazıhan Parça Kumaş Alanlar

  Yazıhan çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımlarında adresinize geliyoruz. Hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Spot penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda kumaş baskı artığı, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alım satımında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız.

  Parti malı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için bizi çok geçmeden arayın. Yazıhan kiloyla tartıp kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki Yazıhan kumaş hurdası fiyat listesini whatsapp grubu üyelerimize saat başı gönderilmektedir.

  En Yakın Yazıhan Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal olarak Yazıhan bölgesinde hurda malzeme almaktayız. Yazıhan en yakın hurdacı deposu ismiyle her cinsten hurda eşya ticareti yapmak için ayağınıza güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Yazıhan genelinde hizmet veriyoruz. Yazıhan hurdacı içinde çalışan çalışanlarımız ile kapınızdan hurda almaya devam ediyoruz.

  Yazıhan 2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış apartman binalarından elde edilen hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. Müteahhitlerce bir süreliğine kullanılan yük asansörleri, alçı makinesi, boya makinesi, harç makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile batmış iş yerlerinden satın aldığımız

  Yazıhan Klima Hurda Alanlar

  Yazıhan ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Yazıhan ilçesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda kombi alan hurdacı firmayız.

  Yazıhan Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Yazıhan Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen alana boşaltılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmemize göre bina molozlarının taşınması güvenle yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

  Yazıhan Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökümünden önce yıkılacak üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında lider olduk. Yazıhan fabrika sökümü uzun senelerin tecrübesine sahibiz. Uzun süredir yüzlerce fabrika yıkım ihalelerini yerine getirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay sayılmaz.

  Yazıhan Akü Hurda Alan Hurdacılar

  Motosikletlerde enerji ihtiyaçları sebebiyle bulunur. Akü başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Hurda akü ton fiyatı bölümümüze bir bakınmak istemelisiniz. Bu sebeple iş yerimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor.

  Yazıhan 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Sitemizdeki Malatya Yazıhan ikindi el raf hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı paylaşımımıza göz atın. Yazıhan hurda raf alım satımı nedeni ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla restorasyon yapan dükkanlar tarafından satışa sunulan hurda çelik raflar, teşhir reyonları, demir raflar, market rafı hurdası, hurda mağaza rafları arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el hurda raf satıcıları arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  7/24 Açık Yazıhan Hurdacı Firma

  Tam tamına dört yıldan bu yana hurdacılık yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Yazıhan hurdacı şirketimiz vasıtasıyla zaman farketmeksizin atık hurda alım satımı yapmaktayız. Sizlerin kazandırdığı güven sayesinde teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Yazıhan Hurda Plastik Alım Satımı

  Yazıhan plastik hurda alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Yazıhan hurdacı firmasıyız. Buradaki Yazıhan hurda plastik ton fiyatları daima güncellenmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Malatya şehri Yazıhan bölgesinin her yerinden abs plastik, jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır. En ideal fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

  Yazıhan Araba Hurdası Alanlar

  Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazen Yazıhan yakınlarında araç hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda araba, vagon hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor ve benzeri hurda araçların fiyat bilgisini öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bize ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Yazıhan Malatya çevresinin her yerinden çok temiz kullanıldığı halinden belli olan ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz. Titiz kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi dilediğiniz yerden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya için iyi fiyat sunulmaktadır. Daha geniş bilgi için hurda çamaşır makinası alımı hakkında detaylı bilgi yazılmış makalemizi okuyunuz Kullanılmış büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masası alınır satılır.

  Hurda Cam Alım Satımı

  Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı madde tutan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Özellikle renkli ve şeffaf süt şişesi, sökülmüş oto camları vs. hurda cam çeşitleri çok miktarda geri dönüştürülüyor. Yazıhan etrafında cam hurda alan yerler içinde yer alıyoruz.