İçeriğe geç

Yedisu Hurdacı Firma

  Yedisu hurdacı firması olarak hurda eşya alım satım hizmeti veriyoruz. Yedisu merkezi bölgesinde hurda eşyalar ve 2.el ev eşyası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bingöl Yedisu genelinde her zaman yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Yedisu bölgesinde hurdacısıyız. Anlık Bingöl Yedisu hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Bingöl hurdacısı olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Demtaş Metal adıyla Yedisu hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Yedisu hurdacı firmalar içinde lider konumdayız. Her çeşit hurda alıyoruz. Bingöl Yedisu hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemeyi adresinizden almaktayız. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Bingöl hurdacısı olarak Yedisu merkezinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Şu an Yedisu hurdacı firmalar içindeyiz. Fakat Yedisu merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Bingöl Yedisu Hurdacıları

  Yedisu bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda madenleri eriterek milletimizin geleceğini korumaktayız. Yedisu hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Bingöl Yedisu etrafında eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Bingöl şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Yedisu gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sadece Bingöl Yedisu etrafında değil, her yerde hizmet veriyoruz. Yedisu hurdacısı olarak Bingöl ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın taşınması için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda sarı satışı amacı ile numaralarımızı arayabilirsiniz.

  Yedisu Hurdacı Numarası

  Bingöl Yedisu hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu nedenle hurda atık fiyatları istemek nedeniyle bizleri aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bingöl Yedisu hurdacı numarası sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

  Hurda Krom Alımı

  Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Yedisu hurda krom fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatı makalemizi okursanız iyi olur. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Anlık demir hurda fiyatı öğrenmek sebebiyle şimdi arayın. Hurda demir alanlar paylaşımımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Yedisu çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

  Hurda demir, dünya genelinde en fazla satılan madenler arasında yer alır. Buradaki Bingöl Yedisu demir hurda kg fiyatını isteyenlere saat başı yollamaktayız. Hurdacı firmamız Yedisu genelinde hurda demir alımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her türlü demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın.

  Yedisu Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Sayfamızda bulunan Yedisu hurda çinko kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Çinko hurdası alanlar çinko hurdası konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda kilo fiyatı için arayın. Yedisu, Bingöl çevresinin tümünde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Yedisu Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Bu neden ile Yedisu sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız. Bingöl Yedisu hurdacı depomuz her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Yedisu ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

  Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır.

  Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Aslını söylemek gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Bu yazdıda bulunan Yedisu hurda sarı pirinç ton fiyatları güncellenmiştir. Sarı hurdası alanlar içerikli yazıyı ziyaret edin.

  Yedisu Kurşun Hurdası Alanlar

  Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurda alımı yaparız. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun alım satımı gönderimize bakınmak istemelisiniz. Kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu söyleniyor. Bingöl ili Yedisu kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizde bulunan Yedisu çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

  Yedisu Sac Hurdası Alanlar

  Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Yedisu Bingöl bölgesinde hurda sac levha, sac varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı öğrenmek sebebi ile. Sac hurdası alıyoruz.

  Yedisu Hurda Kablo Alanlar

  Çünkü firmamız sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablosu alıyoruz.

  İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızda yer almakta olan Yedisu fare yemez kablo kg fiyatını grubumuzdakilere günlük gönderilmektedir. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Kablo alan hurdacı başlıklı metini inceleyin. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Piyasada bolca satılan %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasası fazla fiyat veriyoruz.

  Yedisu ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Bunların yanı sıra enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alım satımında piyasasının üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satanlar hemen arayın. Bingöl Yedisu ilçesinin her yerinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir.

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yedisu hurdacı arayanlar için buradayız. . Yedisu hurdacı firması olarak özellikle antigron kablo, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alım satımı için buradayız.

  Yedisu Hurda Bakır Alım Satımı

  Bakır hurdası alan Yedisu hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sitemizde bulunan Yedisu bakır kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Bingöl Yedisu bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Yedisu genelinde bakır hurdası almaktayız. Yedisu hurda bakır fiyat listesi için arayın.

  Yedisu Alüminyum Hurda Alanlar

  Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Bingöl Yedisu alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Yedisu ilçesinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı için hurda tartımını müşterinin yanında yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Yedisu alüminyum hurdası ton fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacı içeriği inceleyin. Her türlü alüminyum hurda peşin alınır. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak alan firmayız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz.

  Yedisu Hurda Alanlar

  Hurda antimon zamak, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı hedef edindik. Yedisu yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurda malzemelerinizi hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebep ile metallerin kıymetini düşürmektedir.

  Hurda kablo alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

  Bingöl Yedisu hurdacı firma olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı kablo hurda, hurda bakır, alüminyum hurdası, çinko, inşaat demiri, kurşun hurda ve sarı alırken Yedisu hurda listesinden daha fazla fiyat listeleri veriyoruz. Yedisu hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

  Klima Hurdası Alımı

  Klima hurdası Yedisu bölgesinde en çok alınıp satılan hurdalar içindedir. Yedisu bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Yedisu Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozları Yedisu Belediyesi tarafından planlanan yere boşaltılır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlikle personellerimizce yapılıyor.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Bu yüzden nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet dikkatle çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirlidir. Bingöl ile Yedisu nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu ilçede anot nikel hurdası, nikel turbo, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz.

  Yedisu Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm olsun olmasın yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri Üst tarafta fabrika söküm işlerinde olduğu gibi ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler gibi tüm hurdaları alıyoruz.

  Yedisu Hurdacı Sitesi

  Yedisu hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuzla atıl hurda eşya ticareti servisi veriyoruz. Hemşerilerimize şimdiden daha yaşanabilir bir Bingöl Yedisu bırakmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Yedisu OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu çeşit malzemeleri almıyoruz.

  Yedisu Hurda Araç Alan Yerler

  Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşten fırsat oldukça Yedisu bölgesinde araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan römork, parçalanmış hurda araç, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda motor alımı yapıyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

  İkinci El Endüstriyel Ekipmanı Alan Hurdacı Firmalar

  Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Titizlik ile kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar alıp satıyoruz. Elimizde bulunan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz dinlendirici, restorant tipi set üstü ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz için alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. 2.el krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Parça kumaş hurdası almaktayız. Yedisu çevresinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında istediğiniz yere geliyoruz. Spota düşmüş dokuma kumaş, hurda penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alımlarında nakit parayla ödeme yapmaktayız.

  Parti malı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Yedisu kiloyla hurda kumaş alan yerler arasındayız. Bu sayfada yer almakta olan Yedisu hurda kumaş kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Yedisu Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken öteki firmalardan yüksek fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Yedisu hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar her dakika değişiyor. Doğru fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bizimle iletişim kurmanız gerekiyor.

  Yedisu 2.el Raf Fiyatları

  Genelde kapatılan aktarlardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafları, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen kullanılabilir 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Sitemizdeki Yedisu hurda çelik raf ton fiyatlarını isteyene saat başı yolluyoruz. Raf hurda kilo fiyatı paylaşımımızı dolaşmalısınız. Hurda raf Yedisu satmak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

  Yedisu Hurda Kağıt Alanlar

  Bingöl Yedisu kağıt hurdası alan firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetleri ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Yedisu hurda karton aldığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki Bingöl Yedisu hurda karton ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırmaktayız Daha fazla liste fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçede kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanma avantajı sunuyoruz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Yedisu plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan firmayız. Buradaki Bingöl Yedisu plastik kilo fiyatını abonelerimize güncel olarak yollamaktayız. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

  Bingöl ve Yedisu bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda alımı yapıyoruz. En ideal fiyatla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapıyoruz.

  Yedisu İkinci El Eşya

  Yedisu içinde kullanılmış, 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki mobilyalarınızı adresinize gelerek iyi fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda çamaşır makinesi alımı yapan firmalar konusunda bilgi yazılmış paylaşımı okuyunuz Sahibinden patron koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece temin edilir. Her türlü 2.el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadıyla bizi tuşlayabilirsiniz.

  7/24 Açık Yedisu Hurdacı

  7/24 hurda alan Yedisu hurdacı olan şirketimiz ile haftasonları dahil hurda eşya alımı yaparız. Tam tamına on dokuz senedir hurdacılık yapıyoruz. Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı tecrübeler süreciyle teknolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Yedisu Akü Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı amacıyla kullanılabiliyor. Akü hurdası alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Bingöl Yedisu hurdacı iş yerimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü denilmektedir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan elektrik deposudur.

  En Yakın Yedisu Hurdacı Firma

  Yedisu hurdacı firma arasındaki çalışanlarımız ile kapıdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Demtaş Metal olarak Yedisu ilçesinin etrafında hurda satımı işleri yapmaktayız. Yedisu en yakın hurdacı deposu hizmetiyle hurda eşya almak nedeni ile adresinize geliyoruz. Bu nedenle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Yedisu genelinde servis vermekten mutluluk duyuyoruz.

  Yedisu İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alıyoruz. Her türde az kullanılmış 2.el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşatlarda alçı makinesi, boya makinesi, inşaat vinci, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile kapatılan nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılmış lokanta vs binalardan çıkma sıfır ayarında 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

  Yedisu Fabrika ve Makine Sökümü

  İlk önce sökülecek taşınmazın titizlikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması çok daha doğrudur. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihalesi aldık.

  Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü bir konumdayız. Fabrika söküm işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Yedisu fabrika sökümü işleri yapıyoruz.