İçeriğe geç

Yeni Mahalle Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Yeni Mahalle mahallesi hurdacı firmasıyız. Günlük Küçükçekmece Yeni Mahalle hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz. Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lider konumdayız. Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesi hurdacı firması olarak Yeni Mahalle mahallesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz.

  İstanbul hurdacısı içindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir. Şu an Küçükçekmece firmalar içerisindeyiz. Ancak Yeni Mahalle mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul mahallesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla konumunuza geliyoruz Demtaş Metal şirketimizle Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesinin yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz.

  Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Avrupa yakası Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesinde hurda ve kullanılmış eşyalar kıymetinin üstünde almaktayız Yeni Mahalle hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı almaktayız

  Yeni Mahalle Mahallesi Hurdacı Firmalar

  Yeni Mahalle genelinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Yeni Mahalle hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Yeni Mahalle etrafında yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Yeni Mahalle mahallesinde ve Küçükçekmece merkezinde hurda alan firmalar içindeyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan mahallesi Yeni Mahalle sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Yeni Mahalle mahalle merkezinde değil, her mahallede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizde! Sizlerde her tür hurda satmak sebebi ile iş yerimizi aramalısınız.

  Yeni Mahalle Hurdacı Telefonu

  Yeni Mahalle mahallesi adresten hurda alımı her türde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Dolayısıyla hurda satışı yapmak nedeni ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

  Yeni Mahalle Sarı Hurda Alanlar

  Bu neden ile Yeni Mahalle sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arasındayız. Yeni Mahalle mahallesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı başlıklı metini inceleyebilirsiniz. Demtaş Metal firmamız tüm bu çeşitlerin yanında hurda sarı radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesi hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri vardır.

  Sizinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı hurda türleri vardır. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir. İtiraf etmek gerekir ise hurda sarı ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır.

  Yeni Mahalle Hurda Kablo Alım Satımı

  Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo piyasasından fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Yeni Mahalle hurdacı firması olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda kablo alan yerler konuya bir göz gezdirebilirsiniz.

  İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle bakır kablo fiyat listesini dileyene saat başı ulaştırılmaktadır. Etrafta sıklıkla ele geçen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablolar alım satımı sırasında en güncel fiyatı gönderiyoruz. Yeni Mahalle hurda kablo alanlar içindeyiz. İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımına liderlik ediyoruz. Konumdan tek damar kablo hurdası almaktayız. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satarak daha çok kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

  Çünkü Demtaş Metal firmamız ile yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yeni Mahalle mahallesi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için önemlidir. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir.

  Yeni Mahalle Hurda Çinko Alım Satımı

  Burada bulunan Yeni Mahalle nikel hurdası fiyatlarını arzu edenlere her gün gönderilmektedir. Çinko hurda fiyatı bölümünü gezmek iyi gelir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Yeni Mahalle mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayın.

  Yeni Mahalle Mahallesi Sac Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Hurda sac alıyoruz. Yeni Mahalle mahallesinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru, satışı sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası var.

  Yeni Mahalle Hurda Kurşun Alanlar

  Kurşun metali kullanılan en eski madenlerden biridir. Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renkli şekliyle bilinir. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece Yeni Mahalle kurşun hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Yeni Mahalle kurşun hurda ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

  Yeni Mahalle Mahallesinde Krom Hurdası Alım Satımı

  Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Krom hurdası alımı linkine tıklayın. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar gönderisini ziyaret ederseniz mükemmel olur. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır.

  Yeni Mahalle Mahallesi Bakır Hurdası Alan Hurdacı

  Yeni Mahalle bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Yeni Mahalle bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bu sayfadaki Yeni Mahalle yanık bakır hurdası kilo fiyatını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Yeni Mahalle mahallesi hurdacı telefon numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurda alanlar sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz.

  Yeni Mahalle Hurda Alüminyum Alanlar

  Yeni Mahalle mahallesinin her yerinde alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Bize güvendiğiniz için saygılar sunarız.

  Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Küçükçekmece Yeni Mahalle alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda alıyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız.

  Hurdalarını bize satanların destekleriyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Geniş alüminyum alan hurdacı metini ziyaret edin.

  Yeni Mahalle Demir Hurda Alım Satımı

  Yeni Mahalle mahallesinin tüm sokaklarında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda demir, dünyada bol miktarda alınıp satılan metaller içindedir. Bu sitede bulunan Yeni Mahalle demir hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere her gün yollamaktayız. Sizinde bildiği gibi her tür demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Firmamız Yeni Mahalle genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

  Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları edinmek sebebiyle bize ulaşın. Hurda demir alan yerler paylaşımımızı geziniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı paylaşımımızı okumak iyi gelecektir.

  Yeni Mahalle Mahallesi Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika söküm işlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdayı almaktayız. Çıkacak hurda bina yıkım işleri yapıyoruz.

  Yıkım sırasında istenen tüm önlemler Kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış iş yerlerinin istendiği şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

  Yeni Mahalle Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi firmayız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alırken en yüksek fiyatları vermekteyiz.

  Yeni Mahalle Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Yeni Mahalle hurda alımında hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat oldukça Yeni Mahalle yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Elbette size hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası
  , parçalanmış otomobil hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  Yeni Mahalle Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

  Temiz kullanılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki oturma gruplarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar konulu içeriğimize göz atabilirsiniz Sahibinden satılık büro ofis mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası almak amacıyla iletişim telefon numaramızı arayın. Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak için numaralarımız ile bağlantı kurabilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlarla sıfır gibi, 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz.

  Yeni Mahalle Hurdacılar Sitesi

  Siz dostlarımıza olması gerektiği gibi yaşanır bir Yeni Mahalle oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Yalnızca bu türden atıkların alımını gerçekleştirmiyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Yeni Mahalle hurdacılar sitesi D blok içindeki dükkanımızın yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

  Yeni Mahalle Mahallesi Plastik Hurdası Alım Satımı

  İstanbul il Yeni Mahalle bölgesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Yeni Mahalle plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinde lider konumda olan Yeni Mahalle hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Yeni Mahalle plastik kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyata mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız.

  Yeni Mahalle Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

  Hurda aküler içerisindeki kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. İstanbul Akü hurdası alan yerler paylaşımına göz atmalısınız. Akü hurdası fiyatları makalemizi ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Dolayısıyla Yeni Mahalle Mahallesi hurdacısı benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarında kullanılır. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Yeni Mahalle Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima Yeni Mahalle bölgesinde en çok satılan hurda eşyalar arasındadır. Yeni Mahalle çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  Yeni Mahalle Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı sonrasında anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması itinayla yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan her nevi hurdanın bizlere ait depoya taşınması ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Küçükçekmece Belediyesi tarafından daha önceden planlanan yerlere boşaltılır.

  Yeni Mahalle Nikel Hurda Alanlar

  İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle çevresinde turbo nikel, anot nikel, %95 şablon nikel hurdalar , %99 hurda nikel şablon alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alım satımında oldukça dikkatli davranmalıyız. Nikel hurda zehirli olabilir. Yeni Mahalle nikel hurda alıyoruz.

  Yeni Mahalle Kağıt Hurda Alanlar

  Yüksek fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alımı yapan yerler içerisindeyiz. Yeni Mahalle hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler içinde yer alır. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesi hurda karton kg fiyatı güncellendi İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Bölgenin her yerinde değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Yeni Mahalle Mahallesi Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Yeni Mahalle mahallesi hurdacı olarak hafta sonu bile işimizin başındayız. İki bin dokuz senesinden bugüne hurdacılıkla hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörün sağladığı profesyonelliklerle araç gereç parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Yeni Mahalle Mahallesi Hurda Raf Alanlar

  Çoğunlukla raflarını yenileyen mandıralardan satın aldığımız hurda çelik raflar, reyonlar, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen kullanılabilir ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle ikindi el raf hurdası ton fiyatı dün güncellendi. Raf hurdası alımı paylaşımını okumalısınız. Yeni Mahalle 2. el hurda raf alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Hurda raf alımı raf hurda konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız.

  En Yakın Yeni Mahalle Hurdacı Numarası

  Yeni Mahalle mahallesi en yakın hurdacı firma olarak hurda eşya alıp satarken deponuza araçlarımızı yolluyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Yeni Mahalle genelinde hurda malzeme almaktayız. Bu hizmet ile hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Yeni Mahalle bölgesinde hizmetler veriyoruz. Yeni Mahalle hurdacı şirketi firmamız ile adresten hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  Yeni Mahalle Mahallesinde Anlık Hurda Fiyatları

  Sayfamızdakihurda kablo fiyatları makaleyi okuyabilirsiniz Kesin ton fiyatına ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Yeni Mahalle hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında çabucak güncellenmektedir.

  Yeni Mahalle Parça Kumaş Alım Satımı

  Parti malı hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme satışı yapmak amacı ile bizi zaman kaybetmeden arayın. İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle kiloayla tartarak hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz.

  Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle hurda kumaş kg fiyatını isteyenlere günlük yollamaktayız. İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle çevresinin her yerinde süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alımlarında yerinize gelmekteyiz.

  Parti malı kumaş topu, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında yerinizde ödeme yapmaktayız. İstanbul Küçükçekmece Yeni Mahalle mahallesinde parça kumaş hurdası almaktayız.

  Yeni Mahalle Mahallesi İkinci El Restaurant Aletleri Alım Satımı

  Sanayi tipi retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alınır. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, endüstriyel aspiratör, evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İkinci el tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Yeni Mahalle Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitler tarafından kullanılan alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan aldığımız Yeni Mahalle etrafında yıkılmış öğrenci yurdu vb. binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler alıyoruz.

  Yeni Mahalle Mahallesi Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  Yeni Mahalle mahallesinde fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Yıkım yapanların anlattığı gibi kolay bir işlem değildir. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylelikle Küçükçekmece fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren yerler içinde nam saldık. Evvela yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca gezilmesi gerekmektedir. Sektörde sayısız fabrika yıkımı ihalesi tamamladık.