İçeriğe geç

Yeniçağa Hurdacı

  Yeniçağa meydanında yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Hali hazırda Yeniçağa firmalar içerisindeyiz. Lakin Yeniçağa merkezinde de hizmetler veriyoruz. Bolu Yeniçağa merkez hurdacı firma olarak Yeniçağa merkezi bölgesinde hizmet veriyoruz. Yeniçağa merkezde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle çağırdığınız adrese ekiplerimizi gönderiyoruz. Yeniçağa hurdacı firmalar içinde öncü şirketiyiz. Bolu Yeniçağa hurdacı olarak hurda eşyanızı alıyoruz. Yeniçağa merkezi çevresinde hurda ve temiz kullanılmış ev eşyaları alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz. Demtaş Metal adıyla Bolu Yeniçağa meydanının her caddesinde hizmet veriyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Anlık Yeniçağa hurda fiyatlandırma ile alım yapmaya devam ediyoruz. Bolu hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Miktarı yüksek hurda alışverişlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Bolu hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Yeniçağa Hurdacı Firma

  Yeniçağa hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Yeniçağa ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Bolu merkezinin naif ilçesi Yeniçağa daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Yeniçağa çevresinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Yeniçağa hurdacı firması olarak Bolu ilinin tamamında her türlü hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşya için en yakınınızdaki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Yeniçağa merkezinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek bütün halkımızın geleceğini koruyoruz.

  Yeniçağa Hurdacı Telefonu

  Bolu Yeniçağa hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz. Yeniçağa adresten hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle bizleri aramalısınız.

  Hurda Krom Alan Firmalar

  304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Oldukça sert bir maden yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Yeniçağa hurda krom tank fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz.

  Yeniçağa Hurda Demir Alım Satımı

  Yeniçağa çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar gönderimize göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Hurda demir, Yeniçağa genelinde en fazla bulunan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Yeniçağa ekstra demir hurdası kg fiyatını dileyenlere günlük ulaştırıyoruz.

  Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapan firmayız. Güncel demir hurda fiyatları talep etmek nedeniyle gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bölümümüzü dolaşmak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Demtaş Metal Yeniçağa ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Sayfamızdaki Yeniçağa çinko levha ton fiyatları günceldir. Hurda çinko alım satımı makalemize kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Yeniçağa bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

  Yeniçağa Sarı Hurda Alım Satımı

  Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bolu Yeniçağa hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Bu sayfadaki Yeniçağa pirinç sarı kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda sarı alanlar başlıklı makaleye göz atın.

  Yeniçağa ilçesinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Demtaş Metal şirketi tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş ticareti yapıyor.

  Bu sebeple Yeniçağa hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda adında hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır.

  Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

  Kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu düşünülüyor. Hurda kurşun oluk, Hurda kurşun levha, Minare kurşunu hurda
  , Cami kubbe kurşunu alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Yeniçağa Bolu kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Yeniçağa çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yolluyoruz.

  Yeniçağa Sac Hurdası Alımı

  Yeniçağa ilçesinde hurda levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, alımı nedeni ile arayabilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Hali hazırda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Veranda çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Yeniçağa Hurda Kablo Alım Satımı

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablo alan Yeniçağa hurdacı firmayız. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Kablo alan hurdacı başlıklı konuya göz atın. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Yeniçağa hurda bakır kablo ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

  Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebiyle hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Yeniçağa ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Yeniçağa hurdacısı Demtaş Metal firmamız özellikle antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden pahalı fiyatlar veriyoruz. Çünkü Demtaş Metal adıyla sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

  Yeniçağa hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Piyasada kolayca edinilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini kapınızda ödüyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Bunların yanısıra tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatları veriyoruz. Ek olarak alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Yerinden enya kablo hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Yeniçağa Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Yeniçağa bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Yeniçağa hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Sitemizdeki Yeniçağa hurda bakır kilo fiyatını abonelerimize saat başı yolluyoruz. Bolu Yeniçağa bakır hurda alan yerler arasındayız. Yeniçağa genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

  Yeniçağa Hurda Alüminyum Alanlar

  Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. İş yerimize destek olanların sayesinde daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

  Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Yeniçağa ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımı istediğiniz yerde yapıyoruz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız.

  Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Sitemizdeki Yeniçağa alüminyum ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Geniş sitemizdeki hurda alüminyum alan yerler metine bir göz atın. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek almaktayız. Bolu Yeniçağa alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde lideriz.

  Yeniçağa Hurda Alanlar

  Zamak hurdası, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda paslanmaz almak amacıyla yerinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız.

  Yeniçağa hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alıyor. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı hurda alımında değerinin üzerinde fiyat listeleri uyguluyoruz. Yeniçağa hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik. Yeniçağa kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurda malzemeleri geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu sebepten metallerin fiyatının inmesine neden olur.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Yeniçağa bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima Yeniçağa ilçesinde oldukça fazla alınıp satılan hurdalar arasında yer alıyor.

  Yeniçağa Moloz Nakliyesi

  Molozlar Yeniçağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan yerlere dökülür. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre molozların nakliyesi güvenli bir biçimde yapılır. Yeniçağa hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdaların iş yerimize taşınması bedelsiz yapılır.

  Yeniçağa Nikel Hurdası Alım Satımı

  Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu ilçede %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz. Yeniçağa nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında elden geldiğince dikkatli hareket etmeliyiz.

  Yeniçağa Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yeniçağa kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılacak evlerin yeniden inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdanızı almaktayız. Yıkımlarda belirtilen tüm önlemler

  Yeniçağa Hurdacılar Sitesi

  Yeniçağa hurdacılar sitesi ikinci blokta bulunan firmamızla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Her hali ile iyi bir Bolu ve daha çok temiz Yeniçağa yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdanızın ticaretini yapmıyoruz. Yeniçağa organize sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

  Yeniçağa Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Günümüzde şeffaf süt şişesi, sökülmüş araba camı şekillerinde hurda cam çeşitleri tonlarca alınıp satılıyor. Yeniçağa yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisinde yer alıyoruz. Günümüzde şeffaf süt şişesi, sökülmüş araba camı şekillerinde hurda cam çeşitleri tonlarca alınıp satılıyor.

  Yeniçağa Hurda Araba Alan Firmalar

  Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hasarlı araç hurdası, vagon hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Bazı dönemlerde Yeniçağa etrafında araba hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz.

  Yeniçağa İkinci El Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

  2. El sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar alıp satmaktayız. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görmek için siz değerli müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Yeniçağa bölgesinin her mahallesinde kumaş hurdası alım satımı yapılır. Bolu Yeniçağa ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımı için adresinize gelmekteyiz. Spot parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alıyoruz.

  Toptan spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için telefon numaramızı zaman geçirmeden aramalısınız. Yeniçağa kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Buradaki Yeniçağa hurda kumaş fiyat listesi bugün güncellenmiştir.

  Güncel Yeniçağa Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurda alım satımı yaparken diğer hurdacı firmalardan özel fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Yeniçağa hurdacı hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları an be an değişkenlik gösteriyor. En doğru fiyatlara ulaşmak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Bloğumuzda çok daha önceden paylaşılmış güncel kablo hurdası fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz

  İkinci El Hurda Raf

  Buradaki Yeniçağa hurda raf ton fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz yollamaktayız. Raf hurda alımı bölümümüze bir göz atmak istemelisiniz. Yeniçağa hurda raf almak nedeni ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla iflas eden depolar tarafından satılan reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el market rafı satıyoruz.

  Kağıt Hurda Alımı

  Yeniçağa kağıt hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Buradaki Bolu Yeniçağa hurda kağıt ve karton ton fiyatı güncellenmiştir Yeniçağa Bolu kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz ile irtibat kurarak toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satışı yapabilirsiniz. İlçenin tamamında renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok miktarda kâr etme imkanı iletiyoruz. Piyasadan fazla kağıt fiyatı ile karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

  Hurda Plastik Alanlar

  En ideal fiyata kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alımı için dilediğiniz yere geliriz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Yeniçağa plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki Yeniçağa hurdacısıyız. Sitemizdeki Yeniçağa naylon hurdası fiyat listesi güncellenmiştir Bolu ile Yeniçağa bölgesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda fiyatı istemek amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Yeniçağa 2.El Eşya

  İkinci el patron koltukları, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alımlarında yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız. Temiz kullanılan 2el piyasasında satılabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı adresinizden iyi fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinesi hurdası alan hurdacılar başlıklı makalemizi ziyaret ediniz Sıfır gibi 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yeniçağa ilçesinde yeni ve 2.el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Yeniçağa Hurdacı Firması

  Yaklaşık iki bin altı yılından bugüne dek hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz. Sektörün bahşettiği profesyonellik vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Yeniçağa hurdacı firması olan şirketimizle gece gündüz hurda alıyoruz.

  Akü Hurda Alan Firmalar

  Otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak için bulunabiliyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü diyoruz. Akü hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile Bolu Yeniçağa hurdacısı şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran suları nedeniyle değerlidir. Akü diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  En Yakın Yeniçağa Hurdacı Firma

  Yeniçağa hurdacı şirketi bünyesindeki personelimizle yerinden hurda malzeme almaya başladık. Yeniçağa en yakın hurdacı deposu hizmetiyle her cins hurda eşya alımında yerinize işinin ehli personel yolluyoruz. Bu biçimde müşterilere en yakın hurda alan yer Yeniçağa etrafında servis veriyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Yeniçağa etrafında hurda malzeme almaktayız.

  Jeneratör Hurda Alımı

  Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bununla birlikte kapanan satıcılardan aldığımız Yeniçağa yakınlarında yıkılan apartman vb binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitlerce bir zaman diliminde kullanılmış olan boya makinesi, inşaat vinci, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz.

  Yeniçağa Fabrika Sökümü

  Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Yeniçağa fabrika söküm işi yapıyoruz. Yıllardır binlerce fabrika söküm ihaleleri yerine getirdik. Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan binanın detaylıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık.