İçeriğe geç

Yenice Hurdacı Firma

  Yenice merkezinde hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyası alımlarında hurdaların ederini nakit ödemekteyiz. Yenice hurdacı firma olarak Yenice ilçesinin her türlü hurda alımı yapmaktayız. Normalde Yenice hurdacı firmasıyız. Ancak Yenice merkezinde de hizmet veriyoruz. DEMTAŞ Metal şirketimizle Çanakkale il merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Çanakkale hurdacı firmalar içindeki firmamız övgülerinizi kazanmaya devam ediyor. Hurdacı olarak hurdalarınızı adresten almaktayız.

  Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çanakkale hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda satışı nedeniyle arayın. Yenice hurdacı firmaları içinde lider konumdayız.

  Anlık Yenice hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. Çanakkale Yenice şehir merkezinin yakınlarında hurda dönüşümü yapan şirketiz. Yenice etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla ekip gönderiyoruz.

  Yenice Hurdacısı

  Yenice hurdacı olarak Çanakkale ilinin tamamında hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşya için uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı için bizi çaldırabilirsiniz. Yenice merkezinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek insanlığın yararına çalışıyoruz. Yenice hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. Yenice çevresinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Çanakkale şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Yenice gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Çanakkale Yenice çevresinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Yenice Hurdacı Telefon Numarası

  Çanakkale Yenice yerinden hurda malzeme alımı her türde hurda alım faaliyetleri sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık fiyatı öğrenmek amacı ile operatörlerimizi arayabilirsiniz. Çanakkale Yenice hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir.

  Yenice Demir Hurda Alım Satımı

  Bildiğiniz üzere her çeşit demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar hurda demir konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için gecikmeden arayın. Demir hurda alımı gönderimizi okumak iyi gelecektir. Hurda demir, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Yenice toplama demir hurdası kg fiyatı bugün güncellendi. Hurdacı firmamız Yenice bölgesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Yenice ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Yenice Hurda Alım Satımı

  Yenice ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı DEMTAŞ Metal her çeşit hurda çinko alım satımı yapıyor. Hurda kağıt alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alan Yenice hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

  Yenice yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurdanızı hiç zaman kaybetmeden nakite çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin değeri düşmektedir. Tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurda, kurşun hurda,çinko, sarı hurda ve toplama demir alımında fiyat listeleri uygulamaktayız. Yenice hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

  Yenice Çinko Hurdası Alımı

  Yenice ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Yenice çinko levha ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurda alanlar yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

  Yenice Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Yenice bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Yenice hurdacı firmamızı hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

  Yenice içinde hurda bakır alıyoruz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

  Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Buradaki Yenice bakır hurdası ton fiyatları günceldir. Çanakkale Yenice hurda bakır alan yerler içindeyiz.

  Yenice Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Yenice ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası adında bir hurda varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

  DEMTAŞ Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Çanakkale Yenice hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Müşterilerde hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Bu sebep ile Yenice sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Bu yazdıda paylaşılan Çanakkale Yenice pirinç sarı fiyat listesini arzu edene her gün ulaştırmaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki metini ziyaret edin.

  Yenice Hurda Sac Alım Satımı

  Firmamızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası var. Yenice ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Kiler tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alımı yapıyoruz.

  Yenice Kurşun Hurda Alım Satımı

  Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alımı makalesine bir göz atmak istersiniz. Kurşun metali en eski madendir. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çanakkale ili Yenice kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Yenice çatı minare kurşunu ton fiyatları güncellenmiştir.

  Yenice Hurda Kablo Alan Hurdacılar

  Çanakkale Yenice hurdacı firma olarak genellikle iç tesisat kablosu, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alıyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Yenice elektrik kablosu fiyatlarını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Adresten antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken en yüksek fiyatları vermekteyiz.

  Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Üstelik alüminyum kablo hurdası ticareti için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Müşterilerde hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz.

  Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Hurda kablo konulu makaleyi inceleyebilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satmayı dileyenler şimdi arayın. Çanakkale Yenice ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Yenice hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmeye devam ediyoruz. . Çanakkale Yenice ilçesinin tümünde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Hurda kablo telindeki bakır yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için kıymetlidir.

  Krom Hurda Alımı

  Yapısından dolayı oldukça sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda fiyatları makalesine bakmak istemelisiniz. Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Buradaki Yenice hurda krom tank kg fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz yollamaktayız.

  Yenice Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda alım satımı yapıyoruz. Ayrıca alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör alıyoruz. Hurda satanların destekleriyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Sitemizdeki Çanakkale Yenice alüminyum hurda kilo fiyatı günceldir. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacı metini okuyabilirsiniz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. İş yerimize güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Çanakkale Yenice hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası alınır. Yenice bölgesinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken tartımı sizinle birlikte yapıyoruz.

  Yenice 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile batan satıcılardan edindiğimiz Yıkılan iş yeri binalarından ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Açık Yenice Hurdacı

  Nerdeyse otuz dokuz yıldır geri dönüşüm yapıyoruz. Sektörün sağladığı deneyimlerler değişen teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Yenice hurdacı olan firmamızla 7/24 işimizin başındayız.

  Otomobil Hurdası Alan Firma

  Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Fırsat buldukça Yenice çevresinde hurda araç alıyoruz. Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin araba hurdası trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, kazalı hurda araba, hurda motor için hemen arayın.

  Yenice Hurda Kağıt Alım Satımı

  İlçenin tamamında renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alırken uyguladığımız fazladan müşkülpesent ile satıcıya çok daha yüksek oranda kazanç etme avantajı sunuyoruz. Daha fazla hurda kağıt fiyatıyla kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, gazete hurdası, karton bardak hurdası alımı yapanlar arasındayız. Hurda karton alımı için geliyoruz. Bu yazdıda paylaşılmış olan Yenice karton hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız Yenice kağıt hurda alan firmalar arasındaki DEMTAŞ Metal sayesinde toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz.

  Yenice Anlık Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında borsasından fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Yenice hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi saat başı değişkenlik göstermektedir. Hurda fiyatları içerikli içeriği ziyaret edin

  Yenice Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Çanakkale Yenice ilçesinde anot nikel, turbo nikel hurdası, %95 ile 99 nikel şablon alımında hurda nikel borsasından fazla fiyatlar veriyoruz. Yenice nikel hurda alıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınırken gayet özenli çalışmalıyız.

  Kırık Cam Hurda Alan Firma

  Yenice çevresinde hurda cam alan yerler içinde faaliyet göstermekteyiz. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert yapıda bulunan suları geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir. Bu dönemde rengarenk araç camları, soda şişesi biçiminde cam hurdası bulunabilmekte.

  Yenice İkinci El Ev Eşyası

  Titizlikle kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuklarınız yerinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacı konulu gönderisini inceleyin Yeni gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak maksadıyla bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatlara sıfır gibi, ikinci el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları temin edilir.

  Yenice Jeneratör Hurda Satanlar

  Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türde çalışır durumda 2.el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız.

  Akü Hurda Alımı

  Akü hurdası içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeniyle değerlidir. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü hurda alım satımı içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi şirket içerisinde geri dönüştürme fabrikası bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar içindedir. Motosikletlerde enerji ihtiyacı amacıyla bulunuyor.

  2.el Restaurant Ekipmanları Alanlar

  Profesyonel mutfak malzemeleri alımı yapıyoruz. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, bakır davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü meykap vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görmek amacıyla alıcıları depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz.

  Yenice Kumaş Alım Satımı

  Kilosuyla parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı hemen arayın. Spota düşmüş parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alımında iyi fiyattan ödeme yapılır. Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Bu sayfadaki Yenice kumaş hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Yenice kilo ile tartıp kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Çanakkale Yenice çevresinin tümünde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımlarında belirttiğiniz adrese gelecek ekibi oluşturduk.

  Yenice Hurda Plastik Alan Firmalar

  Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Yenice plastik hurdası alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Yenice hurda plastik fiyatları güncellenmiştir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Çanakkale ile Yenice bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  Yenice Bina Yıkımı

  Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tedbir önlemleri Yenice kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılacak iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz.

  Yenice Hurdacılar Sitesi

  Yenice sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu tür hurdanızı almıyoruz. Yenice hurdacılar sitesindeki dükkânımız iş birliği ile hizmetler veriyoruz. Vatandaşlarımıza olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Çanakkale Yenice yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

  Yenice Fabrika ve Makine Sökümü

  Yenice fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Profesyonel bir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. İşe başlamadan yıkımı istenen imalathanenin incelikle dolaşılması gerekiyor. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri güvenle yerine getirdik.

  Yenice Hurda Raf Alımı

  Sayfamızdaki Çanakkale Yenice ikinci el raf fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurdası alım satımı raf hurdası konusunda bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Yenice 2.el hurda raf satın almak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde batan dükkânlar tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafları satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Yenice Hurda Klima Alan Yerler

  Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yenice etrafında ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Bozuk hurda kombi alanlar içerisindeyiz. İkinci el klima Yenice ilçesinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

  Yenice Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozun taşınma işi güvenli bir biçimde tarafımızdan yapılıyor. DEMTAŞ Metal tarafından satın alınan her cins hurdaların iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Yenice Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen alanlara dökülür.

  En Yakın Yenice Hurdacı Telefon Numarası

  DEMTAŞ Metal hurdacılık olarak Yenice bölgesinde her türlü hurda eşya satımı işleri yapmaktayız. Bu hizmetimiz ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Yenice genelinde hizmet veriyoruz. Yenice en yakın hurdacı deposu olarak hurda malzeme almak amacıyla deponuza geliyoruz. Yenice hurdacı şirketi içindeki personelimizle adresten hurda almaya devam ediyoruz.