İçeriğe geç

Yenikent Hurdacı Hurda Alımı

  Yenikent mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız İstanbul hurdacı olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Yenikent mahallesi çevresinde 2.el eşyalar ve hurda eşyalar alım satımında malzemelerin tutarını peşin ödemekteyiz İstanbul Esenyurt Yenikent hurdacı firması olarak Yenikent mahallesinde hurda alımı yaparız. Şu anda Esenyurt şirketleri içerisindeyiz. Elbette ki Esenyurt Yenikent mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

  Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Esenyurt Yenikent mahallesi hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Demtaş Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa Esenyurt mahallesinde hizmet veriyoruz. Güncel Esenyurt Yenikent hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

  Çok miktarda hurda eşya satımında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle Yenikent mahallesinin her caddesine uzman ekip göndermekteyiz Esenyurt Yenikent mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

  Esenyurt Yenikent Hurdacısı

  Yenikent hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Esenyurt Yenikent bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri zorluyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak için telefon numaralarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan mahallesi Yenikent gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Yenikent mahallesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Yenikent bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek insanlığın faydalanması için çalışıyoruz. Yenikent mahallesi çevresinde hurda eşya alanlar arasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Esenyurt hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurda alımı yapmaktayız.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji miktarı emisyonun doğaya ve iklime vereceği zararın önüne geçiyor.

  Bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Bazıları bol gözüksede nüfus ile beraber tüketimde her gün artıyor. Atık madenlerin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları korumamıza katkı sağlar. Böylece madenleri çocuklarımıza saklayabiliriz.

  Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Cevherlerin ocaktan kazılarak işlenmesi uzun sürer. Üretimde kullanılacak hammaddeyi sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüşümü 90/100 çok az az olacaktır.

  Yenikent Hurdacı Telefonu

  Yenikent hurdacılık hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar arasında yer alıyor. Boşa zaman geçirmeden telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz. İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

  Yenikent Mahallesinde Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

  Genelde yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Müşterilerde hızlıca edinilen %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından pahalı fiyat veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Yenikent elektrik kablosu ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesinde hurdacı firma olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli aletlerde kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz.

  Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Yenikent mahallesinde hurdacı firmayız. . Adresten hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Yenikent hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları alıyoruz. Çünkü Demtaş Metal ismiyle yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

  Yenikent mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez satanlar şimdi arayın. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder. Kablo hurdası alanlar başlığıyla yazılmış makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanısıra tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında en güncel fiyat teklifini vermekteyiz.

  Yenikent Hurda Krom Alan Hurdacılar

  Sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar bölümüne bir göz atmalısınız. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Krom hurda alanlar bölümümüze bir göz atmalısınız.

  Yenikent Kurşun Hurdası Alanlar

  İstanbul Esenyurt, Yenikent Mahallesi kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz mahallelerden biridir. Sitemizde yayınlanmış olan İstanbul Esenyurt Yenikent çatı minare kurşunu ton fiyatları güncelliğini koruyor. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renkli haliyle biliniyor. Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz.

  Yenikent Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Sitemizdeki Yenikent nikel hurdası fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Yenikent bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alanlar gönderimize mutlaka göz atın.

  Yenikent Sarı Hurdası Alımı

  Demtaş Metal şirketi tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası alım satımında en güncel fiyatları veriyor. İstanbul Esenyurt Yenikent hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Ayrıca kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri vardır. Yenikent mahallesinin tamamında sarı hurda almaktayız.

  Daha kesin sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacı konuya göz atabilirsiniz. Bu neden ile Yenikent sarı hurdası alanlar içindeyiz. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır.

  Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir.

  Yenikent Sac Hurdası Alım Satımı

  İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesinde sac levha hurdası, sac varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatı istemek amacı ile. Sac hurda alımı yapanlar içerisindeyiz. Firmamızda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Kış bahçesi çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz.

  Yenikent Mahallesi Hurda Demir Alan Hurdacı

  Sizlerinde bildiği üzere her türden demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bölümünü okuyunuz. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla satılan madenler arasındadır. Burada yayımlanmış olan İstanbul Esenyurt Yenikent 1.sınıf hurda demir fiyat listesini grubumuza üye olanlara ücretsiz yollanmaktadır. Anlık güncel demir hurda fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımıza bir göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Yenikent mahalle genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Yenikent mahallesinin bütün sokaklarında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Yenikent Hurda Alan Yerler

  Hurda kablo alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan firmalar arasındayız. Yenikent yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurdalarınızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece metalin piyasasının inmesine sebep olur. İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

  Büyük imalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alıyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirebilmenizi sağlamaktayız. İnşaat şantiyelerine ve üretim yerlerine hurda konteynerı yerleştiriyoruz.

  Tonajlı hurda sarı ve alüminyum, kablo, bakır hurdası, kurşun,çinko, demir hurdası alımlarına özel yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Yenikent hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Zamak hurdası, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

  Yenikent Hurda Bakır Alanlar

  Yenikent içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Yenikent yanık bakır hurdası fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. İstanbul Esenyurt Yenikent bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz.

  Yenikent bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır hurdası alan Yenikent hurdacı firmamızı kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

  Yenikent Hurda Alüminyum Alımı

  Esenyurt Yenikent hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Sizlerin desteğiyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. . Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Yenikent bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

  Yenikent Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Yenikent fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Sektöre başladığımızdan bu yana sayısız fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede İstanbul Esenyurt fabrika söküm yıkım işleri yapanlar içerisinde lider konumdayız. İşe başlamadan sökümü istenen fabrika binasının etraflıca dolaşılması gerekmektedir.

  En Yakın Yenikent Mahallesi Hurdacı Telefonu

  Yenikent hurdacıları içinde olarak kapıdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Yenikent çevresinde servis ediyoruz. Yenikent mahallesi en yakın hurdacı firma olarak hurda alırken adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal olarak Yenikent çevresinde her cins hurda alırız.

  Yenikent Araç Hurdası Alanlar

  Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Yenikent mahallesi etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. Ama hurda araç vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Elbette size hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
  , hurda motor alıyoruz.

  Yenikent 2.el jeneratör Alanlar

  İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacılar içindeyiz.

  Yenikent Nikel Hurda Alan Fabrikalar

  Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Bu neden ile hurda nikeller alımında çok dikkatli hareket etmeliyiz. İstanbul Esenyurt ve Yenikent mahallesi hurda nikel alıyoruz. İstanbul Esenyurt Yenikent bölgesinde %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel, anot nikel, turbo nikel hurdası alıyoruz.

  7/24 Açık Yenikent Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Yenikent hurdacı dükkanımız yardımı ile 7/24 işimizin başındayız. Sektörde harcadığımız yılların sağladığı tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. Tam sekiz yıldır hurda hurda alım satımı yapmaktayız.

  Yenikent Klima Hurdası Alımı

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Yenikent mahallesi bölgesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız. Yenikent mahallesi çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

  Yenikent Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yenikent mahallesi hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan her nevi hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Esenyurt Belediyesi’nce bildirilen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozların taşınması güvenlikle yapılır.

  Yenikent Hurdacı Sitesi

  Olduğundan iyi bir İstanbul Esenyurt Yenikent mahallesi için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sadece bu türlü hurdalarınızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Yenikent mahallesi hurdacılar sitesi C bloktaki dükkanımız iş birliği ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz.

  Yenikent Akü Hurdası Alanlar

  Yoğun kullanımla kullanılmaz haline düşen bataryaya akü hurdası denmektedir. İstanbul Akü hurdası kilo fiyatı konusunda bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Bu yüzden depomuz ve benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suları sebebiyle oldukça değerlidir.

  Yenikent Hurda Plastik Alan Firma

  İstanbul şehri Yenikent bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Yenikent plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne çıkan Yenikent hurdacısıyız. Bu yazıda yayınlanan Yenikent hurda naylon ton fiyatı güncellenmiştir Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

  Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyatlarla hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız.

  Yenikent Anlık Hurda Fiyatları

  Yenikent hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları saatlik olarak değişmektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken öteki firmalardan daha fazla kilo fiyatı öneriyoruz. En doğru hurda fiyat listesine ulaşabilmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

  Yenikent İkinci El Hurda Raf

  Genellikle kapanan iş yerlerinden aldığımız market rafı hurdaları, hurda çelik raf, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda ikinci el raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Raf hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Buradaki Yenikent 2.el raf kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurdası alımı paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız. Yenikent ikinci el hurda raf alım satımı nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Yenikent İkinci El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından bir site yapımında kullanılmış alçı karıştırma makinesi, yük asansörü, harç pompası, boya makinesi 2.el seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. Yıkılan yurt binalarından çıkarılan yeni ayarında ikinci el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satıyoruz. Bununla birlikte kapatılan nalburlardan edindiğimiz

  Yenikent Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Kilosuyla poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası için peşin parayla ödeme yapmaktayız. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Yenikent kumaş hurdası fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız.

  İstanbul Esenyurt Yenikent kilosuyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Parça kumaş hurdası almaktayız.

  Yenikent mahallesinde hurda jesica, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Toptan pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz.

  Yenikent 2.el Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

  Endüstriyel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. Temiz paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü ocak, paslanmaz salata ve meze dolapları, evye, davlumbaz, krom küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depomuza davet ediyoruz. Titizlikle kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alınır.

  Yenikent Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

  İkinci el çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltukları bulunmaktadır. Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Yenikent etrafında az kullanılan ve 2. el yatak odası takımı alabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi evinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinası alımı konulu yazımıza ulaşın

  Yenikent Bina Yıkımı

  Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vs. tüm hurdaları satın alıyoruz. Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vs. tüm hurdaları satın alıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işleri ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Esenyurt Yenikent mahallesi kentsel dönüşüm içerisinde yenilenmesi gereken apartmanların yeniden inşaatının yapılması için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda bilinen tedbir önlemleri