İçeriğe geç

Yenimahalle Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Yenimahalle şehir merkezinin etrafında hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Ankara Yenimahalle merkez hurdacı firma olarak Yenimahalle ilçesinin hizmet veriyoruz. Yenimahalle hurdacı firmalar arasında öncüyüz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal olarak Yenimahalle şehir merkezinin çevresinde hizmet veriyoruz. Yenimahalle etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekip gönderiyoruz.

  Şu an Ankara Yenimahalle hurdacı firmasıyız. Ancak Ankara Yenimahalle merkezinde de hizmetler veriyoruz. Ankara hurdacı firma olan firmamız hizmetlerine devam ediyor. Yenimahalle merkezi etrafında az kullanılmış eşya ve hurda malzeme alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı en iyi fiyatlarla almaktayız. Güncel Yenimahalle hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Çok miktarda hurda malzeme alımında yüksek fiyat uyguluyoruz. Ankara hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Ankara Yenimahalle Hurdacıları

  Yenimahalle merkez ve mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş plastikleri eriterek insanlarımızın yararına çalışıyoruz. Yenimahalle hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Yenimahalle içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Ankara merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Yenimahalle ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Yenimahalle ilçesinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Yenimahalle hurdacısı olarak Ankara ilinin tümünde her tür hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her nevi hurda bakır satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Yenimahalle Hurdacı Telefonu

  Yenimahalle hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda atık satmak amacıyla hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Boş yere süre geçirmeden arayıp anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Yenimahalle hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

  Krom Hurda Alanlar

  Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımımızı okusanız mükemmel olur. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Oldukça sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Yenimahalle hurda krom ton fiyatını günlük gönderiyoruz.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Yenimahalle etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatları talep etmek nedeniyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları demir hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

  Demir, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Buradaki Ankara Yenimahalle toplama demir hurdası kg fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler yazımızı incelemelisiniz. Yenimahalle şehrinin tamamında hurda demir alımı yapmaktadır.

  Yenimahalle Çinko Hurdası Alan Firmalar

  Ankara, Yenimahalle etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılan Ankara Yenimahalle hurda çinko fiyatları günceldir. Hurda çinko alan yerler sayfamıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için telefonlarımızla irtibat kurun.

  Yenimahalle Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Aslını söylemek lazım ise sarı hurda adında hurda çeşidi yoktur. Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Yenimahalle hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Bu sayfadaki Ankara Yenimahalle pirinç sarı fiyatlarını arzu edene güncel olarak yollamaktayız. Sarı alan hurdacı hakkındaki metni okuyabilirsiniz. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

  Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurdası alımında en doğru fiyatı veriyor. Haliyle Yenimahalle sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Sizinde bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Yenimahalle ilçenin tümünde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için konusunun olduğu linke tıklayın. Ankara Yenimahalle kurşun hurdası alımı için yerinize geldiğimiz ilçelerdendir. Sitemizde yer alan Yenimahalle hurda Cami kurşunu fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun satışı yapmak nedeni ile hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Kurşun eski madenlerden biridir.

  Yenimahalle Sac Hurda Alımı

  Kiler tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac hurdası vardır. Sac hurdası alım satımı yapanlar arasındayız. Ankara Yenimahalle etrafında hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz.

  Yenimahalle Kablo Hurdası Alanlar

  Çünkü yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Her yerden hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alanlar içerikli metini okuyun. Hurda kablo içindeki bakır madeni sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem taşır. Ankara Yenimahalle hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımına liderlik ediyoruz.

  İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Bu yazdıda yayınlanan Ankara Yenimahalle bakır kablo kilo fiyatı güncellendi. Bunların yanı sıra tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında en doğru fiyat teklifini öneriyoruz. Ankara Yenimahalle ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yenimahalle hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Müşterilerde sıklıkla toplanlanan %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz. Ankara Yenimahalle hurdacı firma olarak her çeşit iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar alıyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Yenimahalle Bakır Hurda Alanlar

  Yenimahalle hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz. Bakır hurdası alan Yenimahalle hurdacı telefonunu hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar yazımızda detaylı bilgi var.

  Buradaki Ankara Yenimahalle bakır hurdası kg fiyatı güncellendi. Ankara Yenimahalle bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Yenimahalle içinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

  Yenimahalle Alüminyum Hurdası Alımı

  Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapıyoruz. Burada yayımlanan Yenimahalle alüminyum hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan hurdacı başlığıyla yazılmış konuyu inceleyin Yenimahalle ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz. Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Ankara Yenimahalle alüminyum hurdası alan firmalar içinde lideriz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz.

  Yenimahalle Hurda Alanlar

  Yenimahalle kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin piyasa fiyatını düşürüyor. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kârlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Ankara Yenimahalle ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı kablo ve bakır hurda, alüminyum, sarı, hurda çinko, toplama demir, hurda kurşun alırken yüksek fiyatlar sunmaktayız. Yenimahalle hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

  Yenimahalle Hurda Klima Alım Satımı

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Yenimahalle bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası Yenimahalle bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır.

  Yenimahalle Moloz Dökümü

  Yıkımda anlasmamıza göre molozun taşınması itinayla yapılır. Yenimahalle hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda malzemenin iş yerimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Yenimahalle Belediyesi Fen işlerince imzalanan kararlarla planlanan moloz dökme arazilerine taşınıyor.

  Yenimahalle Nikel Hurda Alan Hurdacı

  Nikel hurda zehirli olabilir. Ankara Yenimahalle nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Ankara Yenimahalle genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurdası, %95 , %99 şablon nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda nikel alındığında gayet dikkatli çalışmalıyız.

  Yenimahalle Bina Yıkımı

  Aynı fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi hurdalar karşılığında bina yıkım işi başarıyla yapıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen güvenlik önlemleri

  Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her türden hurdaları değerinde almaktayız. Yenimahalle kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılması gereken dairelerin istenildiği şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

  Yenimahalle Hurdacılar Sitesi

  Yenimahalle organize sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Yenimahalle hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızın vasıtası ile geri dönüşümde sektöre hizmet ediyoruz. Sevenlerine daha iyi bir Ankara Yenimahalle yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bu türdeki hurdanızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

  Yenimahalle Hurda Cam Alanlar

  Bu dönemde şeffaf ve renkli otomobil camları, süt şişesi biçiminde cam hurdalar bulunuyor. Yenimahalle yakınlarında cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Bu dönemde şeffaf ve renkli otomobil camları, süt şişesi biçiminde cam hurdalar bulunuyor.

  Hurda Araba Alan Firmalar

  Pek tabi müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Lakin hurda araba vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda araba, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. Bazı dönemlerde Yenimahalle etrafında otomobil hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

  İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alan Firma

  Kısa süre kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı iki kapaklı dolaplar alım satımı yapmaktayız. İkinci el sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi kuzine vb endüstriyel mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmek amacıyla sizleri işyerimize davet etmekteyiz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz.

  Parça Kumaş Alım Satımı

  Bu sitede paylaşılan Yenimahalle hurda kumaş kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Tonajlı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş alımı için firmamızı hemen arayınız. Yenimahalle bölgesinde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alımlarında adresinize geliriz. Yenimahalle kilosuyla kumaş hurda alanlar arasındayız.

  Kumaş fire hurdası alıyoruz. Spot penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, kumaş topu, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz.

  Güncel Anlık Yenimahalle Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek için bize ulaşmanız gerekmektedir. Sayfamızda önceden yazılmış güncel hurda fiyatları içeriği inceleyebilirsiniz Yenimahalle hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında her saat değişiklik gösteriyor. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda ticaretlerinde ton fiyatlarından yüksek teklifler sunuyoruz.

  Yenimahalle 2.el Raf Hurdası

  Burada yayınlanmış olan Yenimahalle 2.el raf ton fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda raf alanlar makalesini ziyaret etmek iyi gelecektir. Yenimahalle raf hurdası alım satımı nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle restorasyon yapan aktarlardan elde ettiğimiz market rafları, çelik raf hurdası, demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafları arasından seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2.el market rafı satan yerler içerisindeyiz.

  Karton Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Yenimahalle karton hurda ticareti yaptığımız yerler içindedir. Sitemizde yayımlanmış olan Yenimahalle hurda kağıt fiyat listesini bip grubumuza kayıt olanlarla paylaşmaktayız Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet ile müşterilerimize daha çok oranda kazanım etme olanağı sunuyoruz. Yenimahalle kağıt hurda alan hurdacılar içindeki firmamız sayesinde karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı ton fiyatı talep edebilirsiniz. Avantajlı fiyata hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Yenimahalle plastik hurdası alan firmalar içerisinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Yenimahalle hurda naylon kilo fiyatı bugün güncellenmiştir Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Ankara ve Yenimahalle ilçesinin tamamından polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, hurda jelatin alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alım satımı yapmaktayız.

  2.el Ev Eşyası

  Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, personel masası temin edilir. Titizlikle kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası alanlar konulu yazımızı ziyaret ediniz Uygun fiyata yeni gibi, 2.el ev eşyası alabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Yenimahalle Hurdacı Firması

  Tam tamına 21 senedir geri dönüşüm yapıyoruz. Sektörde uzun yıllardır Yenimahalle hurdacısı olmanın bahşettiği deneyimle değişen teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Yenimahalle hurdacı olarak haftanın yedi günü geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz.

  Yenimahalle Hurda Akü Alanlar

  Akü diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolanan enerji deposudur. Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denir. Motosikletlerde elektrik deposu bulunmaktadır. Akü hurdası alan yerler makalesini okusanız iyi olur. Bu nedenle iş yerimiz benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm atölyesi olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar.

  En Yakın Yenimahalle Hurdacı Firma

  Yenimahalle en yakın hurdacı deposu ismi ile her çeşit hurda metal alımında arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Yenimahalle hurdacı firma bünyesinde çalışan personelimiz ile adresinizden hurda alım ve satım hizmetleri veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Yenimahalle genelinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu haliyle hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Yenimahalle etrafında hizmet sunmaktan onur duyarız.

  Yenimahalle İkinci El Jeneratör Satanlar

  Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satılır. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan yurt ve benzeri binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapanan şirketlerden almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç pompası ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

  Yenimahalle Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Öncelikle yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması daha doğrudur. Uzun süredir çok sayıda fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. Güvenli şekilde fabrika yıkım işi yapıyoruz. Ankara Yenimahalle fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay değildir.