İçeriğe geç

Yenişehir Hurdacı Firması

  Demtaş Metal şirketimiz ile Bursa Yenişehir merkezinde hurda alım satımı yapıyoruz. Bursa hurdacıları arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Yenişehir merkezinde hurda malzeme ve ikinci el ev eşyaları için peşin ödemeler yapmaktayız

  Bursa Yenişehir hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Hali hazırda Bursa Yenişehir firmasıyız. Ancak Yenişehir merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Hurdacı firması olarak her tür hurda eşyayı nakit alıyoruz Günlük Yenişehir hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Yenişehir etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı gönderiyoruz Bursa Yenişehir hurdacı depoları içerisinde lideriz.

  Yenişehir ilçesinde hurdacısıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bursa hurdacısı firmalar içindeyiz. Her türlü hurda alıyoruz.

  Yenişehir Hurdacıları

  Yenişehir bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atık plastik ve metalleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak için şirketimizi kaydedebilirsiniz. Yenişehir hurdacı firması olarak Bursa ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda için en yakın hurda taşıma ekiplerimizi gönderiyoruz. Yenişehir hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Yenişehir içerisinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. Bursa şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Yenişehir öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Bursa Yenişehir ilçesinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Yenişehir Hurdacı Telefonu

  Yenişehir hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Bursa Yenişehir hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen arayın güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyat listesi istemek nedeni ile bizi aramanız yeterlidir.

  Yenişehir Hurda Demir Alım Satımı

  Yenişehir ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı demir hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Güncel demir hurda kilo fiyatı edinmek nedeniyle firmamıza ulaşın. Demir hurda ton fiyatı linkine tıklamalısınız.

  Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen madenler arasındadır. Bu sayfadaki Yenişehir demir hurda ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Yenişehir ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Yenişehir Hurda Krom Alım Satımı

  430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar paylaşımını ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızda paylaşılan Yenişehir hurda krom ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

  Yenişehir Hurda Bakır Alan Firma

  Yenişehir içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alıyoruz.

  Sitemizdeki Yenişehir bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Bursa Yenişehir bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Yenişehir hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

  Hurda bakır makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Yenişehir hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

  Kurşun Hurda Alan Hurdacı

  Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu biliniyor. Bursa Yenişehir hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Yenişehir kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimize ücretsiz gönderiyoruz. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşun hurdası
  , Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alanlar gönderisini harika olur.

  Çinko Hurda Alımı

  Burada bulunan Yenişehir çinko levha ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Çinko hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Yenişehir ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Yenişehir Hurda Alan Firmalar

  Bursa Yenişehir geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alımı yapıyor. Yenişehir kapıdan hurda alımı yapılan semtler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurdaların piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda raf alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik.

  Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, toplama demir, kablo hurdası, çinko,sarı hurdası, ve kurşun hurdası alımında fiyat listeleri sunmaktayız. Yenişehir hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle öne çıkıyoruz.

  Yenişehir Sarı Hurdası Alım Satımı

  Hurda ticareti yapanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Bu sebep ile Yenişehir hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Yenişehir hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Sitemizdeki Yenişehir hurda sarı pirinç ton fiyatı güncellendi. Sayfamızdaki sarı hurda alanlar yazıya göz atabilirsiniz. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı hurda ismi verilmiştir.

  Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Demtaş Metal şirketi bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Yenişehir genelinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  Yenişehir Kablo Hurdası Alımı

  Bursa Yenişehir hurda kablo alan yerler arasındayız. Yenişehir hurdacısı olarak genellikle antigron kablo, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Yenişehir hurdacı firmayız. .

  Konumdan hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Etrafta bolca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında piyasasının üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık kablolar satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

  Daha geniş sayfamızdaki kablo alan hurdacı metni okuyabilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. İçindeki iletkenin türüne göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizde paylaşılmış olan Bursa Yenişehir hurda kablo fiyat listesini arzu edenlere her gün yolluyoruz. Yenişehir hurdacı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Yenişehir Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. Yenişehir ilçesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Sitemizde paylaşılmış olan Yenişehir alüminyum kilo fiyatını isteyene her gün ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar içeriği inceleyebilirsiniz. İş yerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Bursa Yenişehir hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

  Sac Hurdası Alım Satımı

  Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda her türlü 2. el trapez sac bulunuyor. Müştemilat çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Bursa Yenişehir etrafında hurda levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, alım satımı nedeni ile arayın.

  Yenişehir Hurda Plastik Alan Yerler

  Bursa şehri Yenişehir bölgesinin her yerinden jelatin hurdası, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda fiyatı edinmek sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. Yenişehir plastik hurdası alımı yapanlar arasında lider konumda olan Yenişehir hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Bursa Yenişehir naylon hurdası fiyat listesini dileyene bedelsiz ulaştırmaktayız

  Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alım satımı yapmaktayız.

  Yenişehir Jeneratör Hurda Alanlar

  2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör satışı yapıyoruz. Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz.

  2.el Raf Fiyatları

  Bu sayfadaki Bursa Yenişehir hurda çelik raf kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Raf hurdası kilo fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda raf Yenişehir alım satımı sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. Çoğunlukla iflas eden mağazalardan temin ettiğimiz hurda çelik raf, market rafları, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el market rafı satıcıları içerisindeyiz.

  Akü Hurdası Alan Hurdacılar

  Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Yenişehir hurdacısı gibi firma içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alanlar arasındadır. Aküler diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılır. Akü hurdası içindeki kurşun içeren suyu nedeniyle geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir.

  Yenişehir Fabrika Sökümü

  Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay değildir. Yenişehir fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının incelikle dolaşılarak uygun aletler ve araçların seçilmesi uygundur. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü olduk.

  Anlık Yenişehir Hurda Fiyatları

  Tekrar etmekte yarar görüyoruz yüksek miktarlı hurda alımı yaparken borsa fiyatından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Doğru bilgiye ulaşabilmek amacıyla bize ulaşın. Yenişehir hurdacı firmalar arasında hurda alırken kullanılan kilo fiyatları her saat güncelleniyor. Anlık hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış konuya göz atabilirsiniz

  Yenişehir Kullanılmış Cafe Ekipmanları Alanlar

  İş görecek durumda tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolap, restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, salata dolapları, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, küvet, aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Profesyonel restaurant aletleri alımı yapıyoruz. 2. El bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bu sitedeki numaraları arayabilirsiniz.

  Kumaş Alım Satımı

  Parça kumaş hurdası almaktayız. Yenişehir bölgesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, hurda viskon, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımlarında adresinize ekip göndermekteyiz. Kiloyla hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş alıp satıyoruz.

  Parti malı parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Bursa Yenişehir kilo ile tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Yenişehir hurda kumaş ton fiyatları günceldir.

  Yenişehir Karton Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Yenişehir hurda kağıt ticareti yaptığımız ilçeler arasında yer almaktadır. Sitemizdeki Yenişehir hurda kağıt ve karton fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız Değerinden yüksek kağıt fiyatlarıyla hurda karton bardak, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alanlar arasındayız. Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız ekstra titizlikle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha yüksek miktarda kâr elde etme imkanı yöneltiyoruz. Bursa Yenişehir kağıt hurda alan firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetleri ile karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı fiyatları öğrenebilirsiniz.

  En Yakın Yenişehir Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal olarak Yenişehir genelinde her türde hurda eşya satımı yapıyoruz. Yenişehir hurdacı firmamız ile adresten her türlü hurda malzeme almaya başladık. Yenişehir en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda eşya alıp satmak amacı ile adresinize güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu sebeple hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Yenişehir bölgesinde hizmet ediyoruz.

  Yenişehir Nikel Hurda Alım Satımı

  Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında elimizden geldiğince özenli çalışılmalıdır. Bursa ve Yenişehir nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerir. İlçe genelinde anot nikel hurdası, %95 şablon nikel ve %99 nikel şablon, turbo nikel alımında en doğru fiyatı sunuyoruz.

  Yenişehir Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda önem verilen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. her cins hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış apartmanların yenilenerek imar edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işi başarı ile gerçekleştiriyoruz.

  Yenişehir Hurda Otomobil Alanlar

  Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Yenişehir etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ama hurda araba evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araç, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler
  , hurda motor gibi hurdanıza fiyat almak için istediğiniz an arayabilirsiniz.

  Yenişehir Hurdacı Sitesi

  Yenişehir organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. Yenişehir hurdacılar sitesi dördüncü blok içerisindeki hurda alım depomuzla hurda alımı ve satımı servisi ediyoruz. Olduğundan yaşanılır bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Yenişehir Hurdacı

  Geçen senelerin verdiği profesyonelliklerle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam dört yıldır hurda hurda alım satımı yapıyoruz. 7/24 Yenişehir hurdacı firması olan şirketimizle zaman farketmeden atık hurda alıyoruz.

  Yenişehir 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan ardiye benzeri binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2.el pencere, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Büyük projelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma makinesi, harç pompası ikinci el iskele, hurda plywood bulunur. Ayrıca işi bırakan şirketlerden satın aldığımız

  2.El Eşya

  2. El sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları firmamızda çok miktarlı bulunur. Uygun fiyatlarla titizlik ile kullanılmış olan, 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan 2. el piyasasında satılabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı yerinden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı hakkında detaylı bilgi içeren yazıya göz atın Sıfır gibi 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak nedeni ile bize ait cep numaraları ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  2.el Klima Yenişehir bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurdalar arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Yenişehir ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Yenişehir Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Yenişehir Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce planlanan moloz dökme arazilerine taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliye işi güvenle yapılmaktadır. Yenişehir hurdacı tarafından satın alınan her cins hurdaların bizlere ait depolama alanına yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

  Yenişehir Hurda Cam Alım Satımı

  Cam tam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıdaki sıvı madde geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan malzemeye verilen isimdir. Yenişehir genelinde cam hurdası alan firmalar arasındayız. Genelde şeffaf kola meşrubat şişesi, otomobil camı vs. cam hurda yüklü miktarda bulunuyor.