İçeriğe geç

Yeşilhisar Hurdacı Telefonu

  Yeşilhisar merkezinin tamamında ikinci el ev eşyaları ve hurda malzemeler almaktayız. Yeşilhisar merkezde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Günlük Yeşilhisar hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapıyoruz. Demtaş METAL firmamızla Kayseri Yeşilhisar hizmet veriyoruz. Yeşilhisar hurdacı firma olarak Yeşilhisar merkezinin çevresinde hizmet ediyoruz.

  Kayseri Yeşilhisar hurdacı olarak her çeşit hurda eşyanızı almaktayız. Normalde Yeşilhisar hurdacı işletmeleri arasındayız. Ancak Kayseri Yeşilhisar merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Yeşilhisar hurdacı firmaları arasında öncü geri dönüşüm tesisiyiz. Tonajlı hurda malzeme satanlara özel piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kayseri hurdacısı firmalar içindeyiz. Yeşilhisar şehir merkezinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Kayseri hurdacısı olan Demtaş METAL hizmetinizdedir. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Yeşilhisar Hurdacısı

  Yeşilhisar hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Kayseri Yeşilhisar çevresinde benzersiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak için hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Kayseri şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Yeşilhisar daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kayseri Yeşilhisar bölgesinde değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Yeşilhisar merkezde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek milletimizin geleceğini korumaktayız. Yeşilhisar hurdacı olarak Kayseri ilçelerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için çevrenizdeki hurda nakil araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

  Yeşilhisar Hurdacı Telefon Numarası

  Yeşilhisar yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Şimdi arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Yeşilhisar hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz yerdedir.

  Sac Hurdası Alan Yerler

  Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası var. Şantiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Kayseri Yeşilhisar bölgesinin tümünde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, satmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz.

  Yeşilhisar Bakır Hurda Alanlar

  Yeşilhisar bakır hurda fiyatları için telefonumuzu arayın. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgi var. Bakır alan Yeşilhisar hurdacı şirketimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Yeşilhisar bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alınır.

  Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yeşilhisar soyma bakır hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Kayseri Yeşilhisar bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Kurşun Hurda Alım Satımı

  Yeşilhisar hurda kurşun için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Yeşilhisar kurşun hurda ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami sökümü hurda kurşun için yüksek fiyatlar sunuyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda kilo fiyatı paylaşımına bir göz atmak istersiniz. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir.

  Yeşilhisar Hurda Alan Firmalar

  Yeşilhisar adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurdanızı şimdi paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Bu sebeple metalin kıymetleri düşmektedir. Hurda zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır hurda, hurda kurşun, hurda kablo, çinko hurda, hurda alüminyum satanlara özel yukarısında fiyat teklifi veriyoruz. Yeşilhisar hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz.

  Yeşilhisar geri dönüşüm firması Demtaş METAL hurdacılık her tür hurda alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Hurda Çinko Alımı

  Yeşilhisar ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kayseri Yeşilhisar hurda çinko levha ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası fiyatları bölümümüzü gezmek iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

  Yeşilhisar Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Kayseri Yeşilhisar hurda krom ton fiyatı günceldir. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler sayfamızı incelerseniz harika bir iş yapacaksınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Yeşilhisar Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Gerçekte hurda sarı adında bir hurda varolmamıştır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda deniliyor. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri yekün tutan hurdalar içerisinde sayılabilmektedir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı çeşitleri vardır. Burada yayımlanan Yeşilhisar pirinç sarı kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Sarı hurdası alanlar içerikli metni inceleyin.

  Bu sebep ile Yeşilhisar hurda sarı ticareti yapmaktayız. Demtaş METAL firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde öncülük etmektedir. Yeşilhisar hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Yeşilhisar ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

  Yeşilhisar Hurda Alüminyum Alanlar

  Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu yapmaktayız. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Kayseri Yeşilhisar alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Yeşilhisar ilçesinde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde yapıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla durmadan yenilikler üretiyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz.

  Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Sitemizde yayınlanan Yeşilhisar hurda alüminyum kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

  Yeşilhisar Demir Hurda Alımı

  Yeşilhisar etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalesini okumak iyi gelecektir. Anlık güncel demir hurda fiyatları için Yeşilhisar hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası kilo fiyatı konusunun linkine tıklayabilirsiniz.

  Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız. Hurda demir, dünyada çokça çıkarılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Yeşilhisar 1.sınıf hurda demir ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Firmamız Yeşilhisar genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

  Yeşilhisar Kablo Hurda Alanlar

  Bunun yanısıra hurda enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Yeşilhisar ttr kablo hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Genelde hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası için arayabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Yeşilhisar hurdacı arayanlar için buradayız. . Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Yeşilhisar hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Konumdan hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Hurda kablo tellerindeki bakır nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Müşterilerde hızlıca satılan %30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda kablo hakkındaki metini okuyun.

  Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satmayı isteyenler hemen arayın. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kayseri Yeşilhisar ilçesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz. Yeşilhisar hurdacı firması olarak her nevi antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız.

  Yeşilhisar Plastik Hurdası Alanlar

  Kayseri şehri Yeşilhisar ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Yeşilhisar hurda plastik alım satımı yapanlar arasında öncü firmayız. Buradaki Yeşilhisar hurda naylon kilo fiyatını dileyene ücretsiz yolluyoruz.

  Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. Güncel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

  Karton Hurda Alanlar

  Hurda karton alımı yapıyoruz. Bu sitede yer alan Kayseri Yeşilhisar hurda karton fiyat listesini dileyenlere saat başı yollamaktayız Yeşilhisar hurda kağıt alan yerler içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetler ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alımlarında uyguladığımız extra özenle size daha çok miktarda kazanç elde etme şansı yöneltiyoruz. derinden çok kilo fiyatıyla kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alanlar arasındayız.

  Akü Hurda Alanlar

  Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Zamanla ömrünü tamamlamış hale gelen bataryaya hurda akü deniliyor. Hurda akü alanlar bölümüne bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Dolayısı ile depomuz gibi firma bünyesinde geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarında kullanılıyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

  Yeşilhisar Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurda malzemeyi değerinde alıyoruz. Yeşilhisar kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenecek dairelerin gerektiği biçimde inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Daha önce fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz.

  Yeşilhisar Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Sökümden önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların ayarlanması gerekiyor. Sektörde binlerce fabrika yıkımı ihalelerini başarıyla yerine getirdik.

  Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde lider bir konumdayız. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

  Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde lider bir konumdayız. Fabrika sökümü yapanların anlattığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Yeşilhisar fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış lokanta binalarından satın alınan hala kullanılabilir 2.el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası ikinci el iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla batmış nalburlardan aldığımız

  Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alan Hurdacılar

  Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü mekap, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel mutfak alet edavatını incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Kullanılmış bakır kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar alım satımı yapmaktayız. Sanayi tipi ikinci el restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Yeşilhisar Kumaş Alan Hurdacı

  Defolu pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Kayseri Yeşilhisar kiloyla tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Buradaki Yeşilhisar kumaş hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Kayseri Yeşilhisar etrafında hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alımı için yerinize gelecek araçlarımız var.

  Spot hurda penye, nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alım satımı yapmaktayız. Kayseri Yeşilhisar etrafında hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

  Yeşilhisar Hurda Cam Alımı

  Cam yarısaydam veya saydam genelde kırılgan yapıya sahibi sıvı madde tutabilen inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Yeşilhisar ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içinde bulunmaktayız. Genelde rengarenk soda şişesi, kırık araç camı cinslerde cam hurdalar bulunabilmektedir.

  Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurda arsenik içermektedir. İlçe genelinde nikel turbo, anot nikel, %95 nikel şablon – %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdaları alınıp satılırken gayet hassas hareket edilmelidir. Yeşilhisar nikel hurdaları alıyoruz.

  Yeşilhisar Hurdacılar Sitesi

  Şimdiki halinden yaşanabilir bir şehir için durmadan çaba sarfediyoruz. Yeşilhisar hurdacılar sitesindeki depomuzla atık hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Yeşilhisar sanayi sitesi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  2.el Hurda Raf

  Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle yenilen kasaplardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, teşhir reyonları, teşhir rafları, market rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yeşilhisar hurda çelik raf fiyat listesini kayıt olanlara ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurdası fiyatı bölümümüze göz atmalısınız. Hurda raf Yeşilhisar alımı amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Yeşilhisar Klima Hurda Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Hurda klima Yeşilhisar çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Yeşilhisar ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır.

  Yeşilhisar Moloz Dökümü

  Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınma işi itinayla tarafımızdan yapılıyor. Yeşilhisar hurdacı tarafından satın alınan her cins hurda eşyalarınızın işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Yeşilhisar Belediyesi tarafından önceden belirlenen alanlara naklediliyor.

  En Yakın Yeşilhisar Hurdacı Numarası

  Yeşilhisar hurdacı firması firmamız ile adresinizden hurda satım hizmeti vermekteyiz. En yakın Yeşilhisar hurdacı deposu ismi ile her nevi hurda malzeme nakliyesi yapmak sebebi ile deponuza geliyoruz. Demtaş METAL hurdacılık olarak Yeşilhisar etrafında hurda alımı yapmaktayız. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Yeşilhisar ilçesinin her sokağında servis vermekten gurur duyarız.

  7/24 Hurda Alan Yeşilhisar Hurdacı Firması

  7/24 açık Yeşilhisar hurdacı iş yerimiz vasıtasıyla zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Yaklaşık iki bin dörtden bu günlere hurda malzemelerin alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların verdiği profesyonellikle gelişen teknolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Yeşilhisar İkinci El Jeneratör Alımı

  Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alımında en iyi fiyatla ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasında en doğru firmayız. Her türde iyi durumda 2.el jeneratör alınır.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Uygun fiyatlara kullanılmış, 2. el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. Her çeşit 2. El bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart satın almak için telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Sahibinden büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası için bizi telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Çok az kullanıldığı belli olan 2el olarak satılabilecek bir durumdaki oturma gruplarınızı istediğiniz yere gelerek değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan yerler başlıklı yazıya bakınız

  Güncel Yeşilhisar Hurda Fiyatları

  Yeşilhisar hurdacı firma olarak hurda alırken uygulanılan kilo fiyatı piyasada çabucak değişkenlik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken diğer firmalardan özel fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Kesin hurda fiyat listesine ulaşmak sebebiyle bizi arayın.

  Yeşilhisar Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

  Yeşilhisar hizmetimize devam ediyoruz. Zaman zaman Yeşilhisar çevresinde otomobil hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek römork, kazalı hurda otomobil, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.