İçeriğe geç

Yeşilyurt Hurdacı

  Tokat Yeşilyurt şehir merkezinin yakınlarında hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Şu anda Tokat Yeşilyurt hurdacı firmaları içindeyiz. Fakat Tokat Yeşilyurt merkezinde de hizmet veriyoruz. Tokat Yeşilyurt merkez hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yaparız. Yeşilyurt etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekip göndermekteyiz.

  Tokat Yeşilyurt hurdacı firmalar içerisinde öncü şirketiyiz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Yeşilyurt merkezi çevresinde hurda ve ikinci el eşyalar için eşyanın değerini peşin ödemekteyiz. Demtaş METAL şirketimiz ile Tokat bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz.

  Her çeşit hurda satışı nedeniyle arayın. Güncel Yeşilyurt hurda fiyatları ile alım yapıyoruz.

  Tokat hurdacıları içindeki firmamız Demtaş METAL hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. Miktarı yüksek hurda eşya ticaretinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Tokat hurdacısı firmalar arasındayız.

  Yeşilyurt Hurdacı Firma

  Yeşilyurt merkez ve mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini koruyoruz. Yeşilyurt hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Tokat Yeşilyurt çevresinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Tokat ilinin gözde ilçesi Yeşilyurt daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Tokat Yeşilyurt ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Yeşilyurt hurdacısı olarak Tokat genelinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemenizin yüklenmesi için müsait hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı sebebiyle hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

  Yeşilyurt Hurdacı Telefonu

  Yeşilyurt hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Tokat Yeşilyurt adresten hurda alımı hurda alım hizmetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak nedeniyle bizleri arayabilirsiniz.

  Yeşilyurt Sac Hurda Alanlar

  Elimizde yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Ek bina tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Tokat Yeşilyurt çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, satışı yapmak nedeni ile arayınız.

  Yeşilyurt Hurda Bakır Alım Satımı

  Yeşilyurt bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayın. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz.

  Bakır alan Yeşilyurt hurdacı numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Yeşilyurt içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

  Buradaki Tokat Yeşilyurt yanık bakır hurdası kg fiyatını whatsapp grubuna bedelsiz yollamaktayız. Tokat Yeşilyurt bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut.

  Yeşilyurt Kurşun Hurdası Alımı

  Yeşilyurt Tokat hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Yeşilyurt kurşun hurda fiyatlarını günlük yollamaktayız. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız. Kurşun metali en eski madendir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alım satımı bağlantısının linkine tıklayın.

  Yeşilyurt Hurda Alım Satımı

  Hurda çelik alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Yeşilyurt ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş METAL her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor.

  Tonajlı kurşun, hurda demir, hurda çinko, alüminyum, bakır hurdası, kablo ve sarı hurdası alımına özel yüksek fiyatlar sunuyoruz. Yeşilyurt hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Yeşilyurt kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile topladığınız hurdaları şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

  Çinko Hurdası Alımı

  Tokat, Yeşilyurt ilçesinin her yerinden çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Tokat Yeşilyurt çatı söküm çinkosu ton fiyatını isteyenlere her gün yollamaktayız. Hurda çinko ton fiyatı çinko hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Krom Hurdası Alanlar

  Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda ton fiyatı bölümümüze göz atmalısınız. Yapısından dolayı oldukça sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Tokat Yeşilyurt hurda krom fiyatları güncellenmiştir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Yeşilyurt Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Tokat Yeşilyurt hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Sayfamızdaki Yeşilyurt sarı pirinç ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Daha güncel bilgi amacıyla sarı alan hurdacı makaleye göz atın. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

  Dolayısıyla Yeşilyurt sarı pirinç hurda alan yerler içerisindeyiz. Yeşilyurt hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Yeşilyurt ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

  Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Aslında hurda sarı diye hurda türü varolmamıştır.

  Yeşilyurt Hurda Alüminyum Alan Firmalar

  Sitemizdeki Tokat Yeşilyurt hurda alüminyum kilo fiyatını whatsapp grubumuza üye olanlar ile paylaşıyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle durmadan yenilikler üretiyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz.

  Yeşilyurt ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımı müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

  Bize duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Tokat Yeşilyurt alüminyum hurda alan yerler içindeyiz.

  Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Güvenli bir şekilde hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz.

  Demir Hurda Alan Hurdacı

  Demir, Yeşilyurt bölgesinde en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Burada yayınlanan Yeşilyurt extra demir hurda fiyat listesi daima güncelleniyor. Hurdacı firmamız Yeşilyurt ilçesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Yeşilyurt ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümümüze bakmak istemelisiniz. Güncel anlık demir hurda fiyatları için hemen arayın. Demir hurda ton fiyatı makalesini okuyunuz. Unutmayın ki her çeşit demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapılır.

  Yeşilyurt Kablo Hurdası Alanlar

  Yeşilyurt ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Yeşilyurt elektrik kablosu fiyatlarını talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Kesin bilgiye erişmek amacıyla kablo hurdası alanlar metni inceleyebilirsiniz.

  Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Genel olarak hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yeşilyurt hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Satıcılarda sıklıkla bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

  Tokat Yeşilyurt hurdacısı olarak genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alımı için adresinize geliyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satacak olanlar bizi arayabilir.

  Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ancak tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. Yeşilyurt hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alımında öncüyüz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Yeşilyurt plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sayfamızdaki Tokat Yeşilyurt hurda plastik kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Tokat il Yeşilyurt ilçesinin tümünden jelatin, abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Kağıt Hurda Alımı

  Hurda kağıt alıyoruz. Sayfamızdaki Yeşilyurt hurda karton ve kağıt kg fiyatı bugün güncellenmiştir Ederinden fazla fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alıyoruz. Yeşilyurt kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki Demtaş METAL ile ticaret yaparak kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satışı gerçekleştirebilirsiniz. İlçede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan özenle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha yüksek miktarda kazanç etme avantajı takdim ediyoruz.

  Yeşilyurt Akü Hurda Alımı

  Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır. Atıl aküler içerdiği kurşunlu akü suyu nedeni ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdası alım satımı paylaşımımıza göz atmalısınız. Dolayısı ile Yeşilyurt hurdacı vb. kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru ve sulu akü alan firmalar içindedir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir.

  Yeşilyurt Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yeşilyurt kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin tekrar yapılması amacıyla yıkım işini yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları ve benzeri her türde hurda malzemeleri satın alıyoruz.

  Yeşilyurt Fabrika Bozumu

  Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Profesyonelce fabrika söküm işi gerçekleştiriyoruz. Öncelikle yıkılacak tesisin etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin hazırlanması uygun olur. Yıllardır onlarca fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik. Yeşilyurt fabrika sökümü yapıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde lider olduk.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış iş yeri vb binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alan yerler içerisindeyiz. Şantiyelerde alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri 2.el portatif, plywood hurda alıyoruz. Dolayısıyla kapanan nalburlardan aldığımız

  Yeşilyurt Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alanlar

  Profesyonel lokanta, cafe mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız. 2. El paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel kuzine, aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom dinlendirici vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız.

  Kumaş Alım Satımı

  Yeşilyurt bölgesinin tümünde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, hurda jesica, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik alım satımında yerinize geliyoruz. Hurda parça kumaş almaktayız. Defolu penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz.

  Spot pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayın. Yeşilyurt kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bu yazıda yayımlanmış olan Yeşilyurt hurda kumaş fiyatları sürekli güncelleniyor.

  Yeşilyurt Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

  Son zamanlarda renkli ve şeffaf araç camı, gazoz çeşitlerinde cam hurdaları tonajlı eritiliyor. Yeşilyurt etrafında cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf araç camı, gazoz çeşitlerinde cam hurdaları tonajlı eritiliyor.

  Yeşilyurt Nikel Hurda Alan Yerler

  Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında oldukça dikkatli hareket edilmelidir. Tokat Yeşilyurt ilçesinde %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Tokat ile Yeşilyurt nikel hurdası alıyoruz.

  Yeşilyurt Hurdacı Sitesi

  Yeşilyurt hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım iş yerimizle hurda eşya geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz. Yeşilyurt halkına olması gerektiği gibi yaşanır bir şehir bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Yeşilyurt organize sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Bu sayfadaki Yeşilyurt ikinci el market rafı fiyatlarını whatsapp grubuna saat başı yollanmaktadır. Raf hurda fiyatları bağlantısına tıklayın. Yeşilyurt hurda raf satmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Genelde ekipmanını yenileyen dükkanlardan aldığımız ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el market rafı satıyoruz. Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır.

  Yeşilyurt Klima Hurdası Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Yeşilyurt çevresinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima Yeşilyurt ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Yeşilyurt Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımında sözleşmemize göre molozun taşınması güvenlikle yapılır. Yeşilyurt hurdacı Demtaş METAL firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurda malzemenin depomuza taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Yeşilyurt Belediyesi Fen işlerince daha önce bildirilen moloz döküm arazilerine boşaltılıyor.

  En Yakın Yeşilyurt Hurdacı Numarası

  Yeşilyurt hurdacı şirketi içindeki personelimiz ile arzuladığınız sokaktan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Demtaş METAL hurdacılık olarak Yeşilyurt bölgesinde hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. En yakın Yeşilyurt hurdacı firması olarak her türlü hurda nakliyesi yapmak amacı ile deponuza geliyoruz. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Yeşilyurt çevresinde hizmet sunmaktan onur duyarız.

  7/24 Hizmet Veren Yeşilyurt Hurdacı

  Sizlerin verdiği güvenle sektörün teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık dokuz yıldır geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Yeşilyurt hurdacı firması olan firmamız ile 7/24 hurda metal alımı yapmaktayız.

  Yeşilyurt Jeneratör Hurdası Alanlar

  Endüstriyel sıfırdan farksız 2. el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alan firmalar içerisindeyiz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Çok az kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikteki oturma gruplarınızı yerinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alımı konusunda detaylı bilgi yazılan sayfamızı okuyunuz Sahibinden satılık büro mobilyası, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası satın almak için telefonlarımızı telefonlarımızı arayın. Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile bize ait numaralarla irtibatta bulunarak sorularınız sorabilirsiniz. Piyasasından fiyatlarla sıfır gibi ve 2.el koltuk satabilirsiniz.

  Yeşilyurt Hurda Fiyatları

  Yeşilyurt hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında saat başı değişmektedir. Daha kesin sitemizde bulunan hurda fiyatları metine bir göz atın Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken ton fiyatlarından fazla ton fiyatları sunuyoruz. Anlık ton fiyatına erişmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz.

  Araba Hurdası Alan Yerler

  Tabiki de sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Yeşilyurt hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Ara sıra Yeşilyurt çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, hasarlı hurda araba, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor için arayabilirsiniz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.