İçeriğe geç

Yüreğir Hurdacı Hurda Alımı

  Yüreğir şehir merkezinin yakınlarında hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacı olarak hurda eşya nakit almaktayız Şu anda Yüreğir firmasıyız. Fakat Adana Yüreğir merkezinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz.

  Adana Yüreğir hurdacı firması olarak Yüreğir merkezinin tamamında hurda alımı yaparız. Adana Yüreğir hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz.

  Güncel Yüreğir hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Adana hurdacıları içerisindeki Demtaş Metal profesyonel devam ediyor. Adana Yüreğir bölgesinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla Yüreğir ekiplerimizi gönderiyoruz Yüreğir merkezi bölgesinde hurda ve ikinci el ev eşyaları için peşin ödeme yapmaktayız Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Demtaş Metal firmamızla Adana Yüreğir ilçe merkezine yakın yerlerde hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Adana hurdacısı firmalar içindeyiz.

  Adana Yüreğir Hurdacıları

  Yüreğir hurdacısı olarak Adana ilinin tümünde her tür hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alım satımı için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Yüreğir merkezindeki mahallelerde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları eriterek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her çeşit kağıt hurdası satışı sebebiyle firmamızı çaldırabilirsiniz. Yüreğir hurdacı firması mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Adana Yüreğir içerisinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Adana merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Yüreğir öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Yüreğir çevresinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

  Yüreğir Hurdacı Numarası

  Yüreğir hurdacı numarası iletişim sayfasının altında kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Adana Yüreğir hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda fiyatı talep etmek sebebi ile iş yerimizi arayabilirsiniz.

  Yüreğir Hurda Sac Alım Satımı

  Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Yüreğir çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni ürün gibi 2. el trapez sac vardır.

  Yüreğir Hurda Bakır Alım Satımı

  Sayfamızda yayımlanan Yüreğir bakır kg fiyatı her hafta güncellenmektedir. Adana Yüreğir hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Yüreğir hurda bakır fiyatları için operatörlerimizi arayınız. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Yüreğir içerisinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır alan Yüreğir hurdacı şirketimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha geniş bilgilendirme mevcut.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Minare kurşun hurdası
  , Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk alırız. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda fiyatları paylaşımına göz atabilirsiniz. Kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Adana Yüreğir hurda kurşun aldığımız ilçeler arasındadır. Sayfamızda yayınlanan Yüreğir hurda kurşun fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz.

  Yüreğir Hurda Alım Satımı

  Adana Yüreğir hurdacı firma olan Demtaş Metal her türlü çelik hurdası alım satımı yapıyor. Yüreğir yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı hemen satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın piyasa kıymetini düşürüyor. Hurda çinko alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

  Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik. Tonajlı sarı hurdası ve demir hurda, bakır hurda, kurşun hurda, kablo hurda, çinko hurdası, alüminyum hurda alımlarına özel fiyatlar sunmaktayız. Yüreğir hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz.

  Çinko Hurdası Alımı

  Sayfamızdaki Yüreğir çinko hurdası kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Hurda çinko alanlar bağlantısına tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için çağrı merkezimize ulaşın. Adana, Yüreğir ilçesinin tamamında çinko hurdası alıyoruz.

  Yüreğir Hurda Krom Alanlar

  Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler hurda krom hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Yüreğir krom tank hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

  Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

  Yüreğir Hurda Sarı Alımı

  Burada paylaşılan Yüreğir hurda sarı fiyatları günceldir. Anlık bilgi edinmek için hurda sarı pirinç alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı ismi verilmiştir.

  Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Demtaş Metal hurdacılık bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde en güncel fiyat bilgisini veriyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda çeşidi yoktur. Bu neden ile Yüreğir sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Yüreğir ilçesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Adana Yüreğir hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati türleri kıymetlidir.

  Yüreğir Hurda Alüminyum Alımı

  Bize hurda satanların desteğiyle sürekli büyüyoruz. Yüreğir ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde yapıyoruz. Burada yer almakta olan Yüreğir alüminyum hurda kg fiyatını arzu edenlere güncel olarak göndermekteyiz. Firmamıza güvendiğiniz için saygılar sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel ticaretiyle uğraşan firmayız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alıyoruz. Adana Yüreğir alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Yüreğir ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Demir, Yüreğir ilçesinde çokça çıkarılan metaller içinde yer alır. Sayfamızdaki Yüreğir demir hurdası ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Hurdacı firmamız Yüreğir genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor.

  Güncel hurda demir fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı yazımıza göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni için nakit ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümümüzü gezmelisiniz.

  Yüreğir Hurda Kablo Alım Satımı

  Yüreğir hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablolar, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Kapıdan hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablolar alımında en güzel fiyatları teklif ediyoruz.

  Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türde hurda kabloyu alan alan Yüreğir hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet avantajlı fiyatlar veriyoruz. . Yüreğir kablo hurdası alanlar içindeyiz. Adana Yüreğir bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında öncülük yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo borsası fazla fiyat veriyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Yüreğir bakır kablo fiyatlarını her gün yollamaktayız. Müşterilerde sıklıkla toplanlanan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bundan başka hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda kablo içeriği inceleyebilirsiniz. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

  Yüreğir Plastik Hurdası Alımı

  Adana ile Yüreğir bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin satmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir. Yüreğir plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde bulunan Yüreğir hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Yüreğir naylon hurdası fiyat listesini talep edenlere her gün yolluyoruz

  Yüreğir Hurda Karton Alan Hurdacılar

  Adana Yüreğir kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki şirketimiz sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, koli hurdası fiyatları sorabilirsiniz. İlçede renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek kazanma avantajı veriyoruz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunan Adana Yüreğir hurda karton fiyatlarını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz Avantajlı fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alan yerler içerisinde en iyi kilo fiyatını biz teklif etmekteyiz.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebi ile kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik deposu bulunur. Akü başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Uzun süre sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Hurda akü fiyatları akü hurda hakkında bilgi edinmek için sayfasının linkine tıklayınız. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan tesisler arasındadır.

  Yüreğir Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tedbir önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümünde olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi her türlü hurda malzemeyi satın almaktayız. Yüreğir kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenmesi gereken binaların tekrar inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

  Yüreğir Fabrika ve Makine Sökümü

  Güvenlice fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı bir şekilde gezilmesi gerekir. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde öncü yerdeyiz. Sektöre başladığımızdan bu yana sayısız fabrika bozumu ihaleleri aldık. Yüreğir fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Yıkım yapanların söylediği şekilde kolay bir iş sayılmaz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde boya makinesi, alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Bununla birlikte kapatılan depolardan almış olduğumuz Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından alınan sıfır ayarında 2.el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satan firmalar içindeyiz.

  Yüreğir İkinci El Restaurant Ekipmanı Alımı

  Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom dinlendirici vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi retoran mutfağı aletleri almaktayız. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satan yerler bizi arayabilirsiniz. İyi durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü üç kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz.

  Kumaş Alanlar

  Buradaki Yüreğir hurda kumaş ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantolonluk, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satmak amacıyla firmamızı çok geçmeden arayınız. Yüreğir ilçesinin her mahallesinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alım satımlarında çağırdığınız yere geliyoruz. Yüreğir kilo ile tartıp kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Kumaş fire hurdası almaktayız. Toptan tekstil artığı hurda kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı alımlarında yerinizde ödeme yapılır.

  Yüreğir Nikel Hurda Alan Firma

  Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken mümkün olduğunca hassas davranmalıyız. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu bölgede anot nikel, nikel turbo, %99 şablon nikel hurdalar – %95 nikel şablon alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Yüreğir nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Yüreğir Hurdacılar Sitesi

  Yüreğir hurdacılar sitesi onuncu blok içerisindeki depomuz vasıtasıyla hurda malzeme alım işlerine başladık. Yüreğir halkına yaşanır bir Adana ve olduğundan yaşanabilir Yüreğir yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Yüreğir sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alım satımı liderlik ettiğimiz işlerdendir. Bu sayfadaki Yüreğir 2.el raf kg fiyatını arzu edenlere her gün yollamaktayız. Hurda raf alımı paylaşımını ziyaret etmek iyi gelecektir. Yüreğir 2. el hurda raf satın almak için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden kuruyemişçilerden aldığımız hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, orta reyonlar, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen yeniden farksız 2.el market rafı satıcıları arasındayız.

  Klima Hurdası Alımı

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Yüreğir çevresinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Yüreğir bölgesinde çok alınan hurdalar içinde yer alıyor. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Yüreğir Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozun nakliye işi titizlik ile yapılmaktadır. Yüreğir hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Yüreğir Belediyesi’nce belirlenen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor.

  En Yakın Yüreğir Hurdacı Firma

  Demtaş Metal olarak Yüreğir bölgesinde her türde hurda alımı işi yapıyoruz. Bu biçimde müşterilere en yakın hurdacı Yüreğir çevresinde hizmetler veriyoruz. Yüreğir hurdacı firması arasındaki ekiplerimiz ile yerinden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. En yakın Yüreğir hurdacı hizmetlerimizle her cins hurda malzeme alıp satarken yerinize geliyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Yüreğir Hurdacı Firması

  7/24 açık Yüreğir hurdacı olarak zaman kavramı olmadan iş yerimizdeyiz. Nerdeyse 32 senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Bu sürenin verdiği profesyonellikle tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

  Yüreğir Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Hurda jeneratör alan firmayız alırken yüksek fiyatı biz sunuyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2.el jeneratör alınır.

  İkinci El Ev Eşyası

  Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, patron masaları almak amacıyla irtibat telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir. Yüreğir çevresinde temiz bir şekilde kullanılmış olan ve 2.el ev mobilyaları satıyoruz. Titiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepelerinizi kapınıza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya alanlar başlıklı paylaşımımızı ziyaret ediniz Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile telefon numaraları vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

  Yüreğir Güncel Hurda Fiyatları

  Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. Yüreğir hurdacı firmalar arasında hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri saatlik olarak güncelleniyor. Geniş sayfamızda bulunan hurda sarı fiyatları makaleye göz atabilirsiniz Kesin hurda kilo fiyatına ulaşabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

  Yüreğir Araba Hurdası Alanlar

  Bazı dönemlerde Yüreğir yakınlarında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Yüreğir hurda alımında hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda otomobil, vagon hurdası, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor . Pek tabi sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araç vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.