İçeriğe geç

Zeytinburnu Maltepe Mahallesi Hurdacı

  Zeytinburnu Maltepe mahallesinde hurdacısıyız. Maltepe hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız Şu anda Zeytinburnu firmasıyız. Elbette ki Maltepe mahallesinde de hizmet veriyoruz.

  Zeytinburnu Maltepe hurdacı firma olarak Maltepe mahallesi etrafında hurdacılık yapıyoruz. Zeytinburnu Maltepe mahallesi hurdacı işletmeleri arasında en en doğru fiyatları veren işletmesiyiz.

  Günlük Zeytinburnu Maltepe hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. İstanbul hurdacı olan firmamız Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Avrupa yakası Zeytinburnu bölgesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı göndermekteyiz Avrupa yakası Zeytinburnu Maltepe mahallesinde kullanılmış ev eşyası ve hurda alımında nakit ödeme yapmaktayız Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal olarak Zeytinburnu Maltepe bölgesinde hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Maltepe Mahallesi Hurdacı Firmalar

  Maltepe genelinde hizmet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek çocuklarımızın faydası için çalışıyoruz. Maltepe hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Maltepe etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Maltepe mahallesinde ve Zeytinburnu merkezinde her türde hurda alan firmalar içindeyiz. İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Maltepe sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Zeytinburnu Maltepe için değil, tüm mahallelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Zeytinburnu hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırdı! Sizlerde her çeşit hurda satmak sebebiyle telefon numaramızı tuşlamalısınız.

  Doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla insanların tüketimide artmaktadır. Atık metalleri geri dönüştererek ihtiyacımız olan cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltı madenlerini çocuklarımıza saklıyoruz.

  Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlamaktadır. Cevherlerin yeraltından çıkarılarak işlenmesi zahmet gerektirir. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdaların geri dönüşümü %90 daha azdır.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin kaynağıdır. Madenlerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye zararının önüne geçmektedir.

  Maltepe Hurdacı Telefonu

  İstanbul Zeytinburnu Maltepe mahallesi yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebiyle bizleri aramanız gereklidir. Boş yere süre geçirmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. İstanbul Zeytinburnu Maltepe hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Maltepe Hurda Bakır Alan Firmalar

  Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alıyoruz. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Maltepe mahallesi hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Sayfamızda yayınlanan İstanbul Zeytinburnu Maltepe hurda bakır ton fiyatını telegram grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. İstanbul Zeytinburnu Maltepe hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Maltepe içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Maltepe Mahallesindeki hurdacı firmamızı hemen arayın keyifli hizmetin tadına varın.

  Maltepe Mahallesi Demir Hurda Alımı

  Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Zeytinburnu Maltepe demir hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı gönderilmektedir. Güncel demir hurdası fiyatları için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderimize bakmak istersiniz. Maltepe ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Maltepe mahallesinin tamamında demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi her türde demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu Demir hurdası alan hurdacı firma hurda demir hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız.

  Maltepe Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

  . Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Her nevi alüminyum hurda alınır. Bize hurda satanların sayesinde her gün gelişiyoruz. Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava almaktayız. Maltepe mahallesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda alıyoruz. Zeytinburnu Maltepe alüminyum hurda alanlar arasında lideriz.

  Maltepe Kurşun Hurdası Alımı

  Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami çatı söküm kurşunu için yüksek fiyat uyguluyoruz. Doğada cevher halinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Zeytinburnu Hurda kurşun alan yerler gönderisine mutlaka bir göz atın.. Kurşunun hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Maltepe mahallesinde kurşun hurdası için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Maltepe hurda Cami kurşunu ton fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

  Maltepe Sac Hurda Alım Satımı

  Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Firmamızda deliksiz ikinci el trapez sac mevcuttur. İstanbul Zeytinburnu Maltepe çevresinde sac levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları istemek sebebiyle.

  Maltepe Hurda Krom Alımı

  Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda kilo fiyatı makalemize bir bakmak isteyebilirsiniz. Sert yapısı gereği zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Zeytinburnu Krom hurdası alan yerler bölümümüze göz atmalısınız.

  Maltepe Çinko Hurdası Alımı

  Maltepe bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alımı sayfamızı incelemelisiniz. Buradaki Maltepe çatı söküm çinkosu fiyatlarını abonelerimize ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurda alım satımı gönderimize bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için bize ulaşın.

  Maltepe Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

  Maltepe hurdacı firması olarak her türlü hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Müşterilerde çoğunlukla satılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz.

  Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, hurda enya kablolar alım satımı için en güncel fiyatları sunuyoruz. Maltepe mahallesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Detaylı bilgi almak için sayfamızda önceden yazılmış hurda kablo alanlar metini inceleyin.

  İstanbul Zeytinburnu Maltepe mahallesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Buradaki İstanbul Zeytinburnu Maltepe ttr kablo hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablolar elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Maltepe hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet ediyoruz. . Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

  Maltepe Sarı Hurda Alım Satımı

  Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Maltepe bölgesinde sarı hurda almaktayız. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Daha detaylı bilgi amacıyla hurda sarı pirinç metne bir göz atın. Demtaş Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor.

  Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabilir. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Maltepe Mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor. Dolayısıyla Maltepe sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Maltepe Hurda Alan Hurdacı

  Büyük imalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alımı yapıyoruz. Küçük parçalardan oluşan hurda malzemeleri biriktirmenize imkan sağlamaktayız. Üretim tesislerine ve inşaat şantiyelerine konteyner getiriyoruz.

  Hurda zamak, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Hep birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda kablo almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Maltepe geri dönüşüm firması Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve kurşun, inşaat demiri, çinko, alüminyum hurda, bakır, kablo hurda aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Maltepe hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Maltepe kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Topladığınız hurdaları geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin değerini düşürmektedir.

  Maltepe Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapılır

  Profesyonelce fabrika yıkımı yapıyoruz. Hurdacı firmaların bahsettiği biçimde kolay değildir. Maltepe fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Bu sebeple Zeytinburnu fabrika söküm işleri yapan hurdacılar içerisinde lider bir konumdayız. Sektörde on binlerce fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik. Fabrika sökülürken önce sökülecek mülkün detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor.

  Maltepe Mahallesi Plastik Hurdası Alan Firma

  Güncel fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Maltepe plastik hurdası alanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Bu sayfadaki Maltepe naylon hurdası fiyat listesini isteyenlere her gün ulaştırmaktayız İstanbul ile Maltepe mahallesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

  Maltepe Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima Maltepe bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Maltepe etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Maltepe Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Zeytinburnu Belediyesi tarafından planlanan yere nakil ediliyor. Bina yıkımından sonra anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması itinalı bir biçimde yapılır.

  Maltepe Nikel Hurda Alımı

  İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurda ile %95 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır. Maltepe nikel hurdaları alıyoruz. Hurda nikel zehirlidir.

  Maltepe Akü Hurdası Alımı

  Uzun müddet sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alan hurdacılar paylaşımımızı muhteşem olacaktır. Araçlarda enerji ihtiyacında kullanılıyor. Akü hurdası alan hurdacı gönderisine bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Dolayısı ile bizim vb. kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alımı yapar. Hurda aküler içindeki kurşunlu akü suyu ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Maltepe 2.El İnşaat Malzemesi

  Bununla birlikte kapatılan şirketlerden edindiğimiz Maltepe etrafında yıkılan elbiseci binalarından elde edilen hala kullanılabilir 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

  Maltepe İkinci El Jeneratör Alanlar

  Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Her voltajda çalışır durumda ikinci el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmasıyız.

  Güncel Anlık Maltepe Hurda Fiyatları

  Doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Maltepe hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde kullanılan kilo fiyatları piyasada saatlik olarak güncelleniyor. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken kilo fiyatından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları konulu metine göz atabilirsiniz

  Maltepe İkinci El Eşya

  Kısa süre kullandığınız 2el olarak satılabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz yerden değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alan hurdacı konulu gönderimize ulaşabilirsiniz Her türlü ikinci el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. 2.el büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası için bizi telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Ekonomik fiyatlara kullanılmış ve 2. el masa, sandalye satabilirsiniz.

  Maltepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Çok daha temiz bir şehir oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Maltepe hurdacılar sitesindeki depomuzla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

  En Yakın Maltepe Hurdacı Numarası

  En yakın Maltepe mahallesi hurdacı firma servisiyle her cins hurda eşya alıp satarken adresinize ekiplerimizi yolluyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Maltepe genelinde hurda almaktayız. Maltepe hurdacısı olan firmamız ile kapınızdan hurda malzeme satım hizmeti vermeye başladık. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurdacı Maltepe etrafında hizmet veriyoruz.

  Maltepe Mahallesinde Hurda Raf Alımı

  Sitemizdeki Maltepe hurda raf kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alanlar gönderimizi incelemelisiniz. Maltepe 2.el hurda raf fiyatları talep etmek nedeni ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Zeytinburnu Raf hurdası alan yerler yazımıza bakmak isteyebilirsiniz. Genellikle yenilen kasaplardan aldığımız hurda çelik raf, teşhir reyonları, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafları içinden seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

  Maltepe Karton Hurdası Alım Satımı

  Maltepe kağıt hurda alan firmalar içerisindeki işletmemiz hizmetleriyle iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Maltepe karton hurda alım satımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Buradaki Maltepe hurda kağıt fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Ederinden fazla ton fiyatları ile hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alanlar arasındayız. İlçenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle sizlere daha çok oranda kazanma avantajı veriyoruz.

  Maltepe Hurda Kumaş Alan En Yakın Firmalar

  İstanbul Zeytinburnu MaltepeMahallesi mahallesinin tamamında parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelecek araçlarımız var. Maltepe mahallesinde kumaş hurdası almaktayız. Parti malı poplin kumaş kırpıntı, hurda çamaşır kumaşı, hurda kumaş topu, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş alımı yapıyoruz.

  Defolu pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı vakit geçirmeden aramalısınız. İstanbul Zeytinburnu Maltepe kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Buradaki Maltepe mahallesinde kumaş hurdası kg fiyatını abonelerimize ücretsiz yollamaktayız.

  Maltepe Mahallesi 2. El Restoran Ekipmanları Alanlar

  İyi durumda buz makineleri, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pansiyon tipi bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. 2.el endüstriyel tip restaurant mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı vs lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. İkinci el paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satanlar bizimle iletişim kurabilir.

  Maltepe Araç Hurdası Alan Yerler

  Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Maltepe mahallesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ama hurda araba trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, kazalı hurda araç, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, hurda motor . İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Maltepe yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz.

  Maltepe Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş binaların tekrar yapılması nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım sırasında gerekli iş güvenliği önlemleri Tıpkı fabrika sökümünde yaptığımız gibi hurda karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen ve benzeri tüm hurdayı değerinde almaktayız.

  7/24 Açık Maltepe Hurdacı

  Bin dokuz yüz doksan iki yıllarından buyana hurdacılık sektöründe sizlere hizmete devam ediyoruz. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmayla makine sayımızı geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Maltepe hurdacı dükkânımız vasıtası ile gece gündüz atık hurda alıyoruz.