İçeriğe geç

Ahlat Hurdacı Hurda Alımı

  Bitlis Ahlat ilçesi çevresinde geri dönüşümcüleri içindeyiz. Ahlat merkezinin her tarafında yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle dilediğiniz yere uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Günlük Bitlis Ahlat hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz.

  Ahlat hurdacı şirketleri içerisinde lideriz. Bitlis geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Demtaş Metal olarak Ahlat bölgesinde hizmet veriyoruz. Ahlat hurdacı firma olarak Ahlat merkezinin etrafında hizmet veriyoruz.

  Her nevi hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz. Ahlat merkezinin tümünde ikinci el eşyalar ve hurda alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Bitlis hurdacı firmalar arasındayız. Hurdacı firması olarak hurda eşyanızı adresinizden almaktayız. Hali hazırda Bitlis Ahlat firmaları içerisindeyiz. Lakin Ahlat merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Bitlis Ahlat Hurdacı Firma

  Ahlat hurdacı firması olarak Bitlis ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeler için yakınınızdaki araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sizde her tür hurda satışı amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Ahlat merkez ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda madenleri yeniden işleyerek insanlığın geleceğine yatırım yapmaktayız. Ahlat hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Ahlat ilçesinde eşsiz bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Bitlis ilinin naif ilçesi Ahlat daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Ahlat ilçesinde değil, tüm ilçelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Ahlat Hurdacı Telefonu

  Bitlis Ahlat hurda malzeme alımı hurda malzeme alımı faaliyetleri sunduğumuz ilçeler içindedir. Şimdi arayın anlık hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Bu neden ile hurda atık fiyatı talep etmek nedeni ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Ahlat hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Ahlat krom fiyatları güncelliğini koruyor.

  Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Demir Hurda Alımı

  Ahlat etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları istemek nedeni ile gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı gönderimizi güzel olur. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapan firmayız. Hurda demir, dünya genelinde çokça alınıp satılan madenler arasında yer alır. Sitemizdeki Ahlat ekstra demir hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Ahlat genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor.

  Ahlat Çinko Hurdası Alanlar

  Bu sayfadaki Bitlis Ahlat hurda nikel ton fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Hurda çinko alımı yazısını okumak iyi gelir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Ahlat, Bitlis çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Ahlat Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Ahlat hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri vardır. Bu yüzden Ahlat sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Ahlat ilçesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Herkesin öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi sarı hurda cinsleri vardır.

  Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. İtiraf etmek gerekirse sarı hurdası diye bir hurda bulunmamaktadır. Sitemizdeki Ahlat pirinç sarı kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli konuya bir göz atın. Bitlis Ahlat hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

  Ahlat Hurda Kurşun Alımı

  Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Cami minaresi hurda kurşunu
  , Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami çatı söküm kurşunu için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Ahlat kurşun hurdası alımı yaptığımız ilçelerdendir. Sayfamızdaki Ahlat çatı minare kurşunu kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Yer yüzünde cevher halinde bulunan kurşun metali mavimsi renktedir. Kurşun hurdası alan yerler makalesine göz bakınırsanız pişmanlık duymayacaksınız.

  Ahlat Sac Hurda Alanlar

  Hurda sac alan yerler içerisindeyiz. Bitlis Ahlat bölgesinin tümünde sac levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ticareti sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Elimizde sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda vardır.

  Ahlat Hurda Kablo Alım Satımı

  Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alım satımı yaparken anlık fiyatı vermekteyiz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Ahlat kablo fiyat listesi günceldir. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Bundan başka hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ahlat hurdacı firmayız. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Ahlat bölgesinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Konumdan antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır sebebiyle kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Piyasada çoğunlukla bulunan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı hurda kablo alımında değerini yerinde ödüyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz.

  Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satmayı dileyenler bize ulaşın. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ahlat ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Ahlat hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Ahlat Hurda Bakır Alımı

  Ahlat içinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Ahlat bakır hurdası fiyatları için arayın. Sayfamızda paylaşılmış olan Bitlis Ahlat soyma bakır hurdası fiyatları bugün güncellenmiştir. Bitlis Ahlat bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

  Bakır alan hurdacılar bölümünde geniş bilgi var. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapılır. Bakır alan Ahlat hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

  Ahlat Alüminyum Hurda Alanlar

  Bu sayfadaki Ahlat hurda alüminyum ton fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırıyoruz. Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Ahlat ilçesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası alan firmayız. Bitlis Ahlat alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz.

  Ahlat Hurda Alanlar

  Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Ahlat hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Ahlat adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Topladığınız hurda malzemeleri hemen satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğrar. Böylelikle metallerin değerini düşürüyor. Ahlat hurdacı firması olan Demtaş Metal her nevi hurda alım satımı yapıyor. Hurda karton alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, alüminyum hurda, sarı hurdası, çinko hurda, demir, kurşun alımlarına özel Ahlat piyasasından yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Ahlat hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Ahlat Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

  Hurda klima Ahlat çevresinde en çok alınan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Ahlat ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alanlar arasındayız.

  Ahlat Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri güvenle ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Ahlat Belediyesi’nce daha önce planlanan alana taşınması gerçekleştiriliyor. Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

  Ahlat Nikel Hurdası Alımı

  Bu sebeple hurda nikel toplanırken çok özenli hareket edilmelidir. Ahlat nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Özellikle anot nikel hurda, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablo nikel hurdası, nikel turbo hurda alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz.

  Ahlat Bina Yıkımı

  Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı yapılırken belirtilen güvenlik önlemleri Ahlat kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek dükkanların en baştan yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi her cinsten hurdanızı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz.

  Ahlat Hurdacı Sitesi

  Ahlat hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım dükkanımızın yardımı ile geri dönüşüm işi yapıyoruz. Olduğundan güzel bir şehir için çok çalışıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Ahlat sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

  Ahlat Kırık Cam Hurda Alımı

  Ahlat ilçesi çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Son zamanlarda şeffaf ve renkli araba camı, şişesi benzeri hurda cam çeşitleri yüksek miktarda satılıyor. Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan yapıdaki sıvıları tutabilen amorf yumuşak olmayan bir malzemedir.

  Araç Hurdası Alanlar

  İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Ahlat etrafında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Ahlat hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belge işi olmayan zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli hurda araba, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  2.el Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

  Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi kuzine, endüstriyel aspiratör, krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. 2.el sanayi tipi mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

  Ahlat Kumaş Alan Firma

  Spota düşmüş iç çamaşırı kumaş parçası, penye hurdası, dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alımlarında anında ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki Ahlat hurda kumaş fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz yollamaktayız.

  Bitlis Ahlat kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Hurda parça kumaş alım satımı yapılmaktadır.

  Bitlis Ahlat bölgesinin tümünde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında yerinize gelecek araçlarımız var. Yüksek tonajlı kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası alımı için buradaki telefon numarasını şimdi arayın.

  Güncel Anlık Ahlat Hurda Fiyatları

  En doğru fiyata ulaşmak sebebiyle bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurda alımlarında borsadan yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Ahlat hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı Ahlat hurda pazarında günlük değişmekte. Daha doğru hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin

  Ahlat İkinci El Raf Hurdası

  Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızdaki Ahlat ikinci el market rafı kilo fiyatını whatsapp grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız. Hurda raf Ahlat satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla restorasyon yapan işyerleri tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el raf satan firmalar içindeyiz.

  Ahlat Kağıt Hurda Alım Satımı

  Ahlat kağıt hurda aldığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki Ahlat hurda kağıt, karton fiyat listesini telegram grubumuzda paylaşmaktayız Yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, gazete hurdası, kağıt bardak alanlar içerisindeyiz. Ahlat Bitlis kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetleri ile kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı yapabilirsiniz. Bölgenin tümünde beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent ile sizlere çok daha yüksek oranda kazanma şansı sunuyoruz.

  Ahlat Hurda Plastik Alım Satımı

  Güncel fiyata beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen almaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ahlat hurda plastik alanlar içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Ahlat plastik hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir Bitlis ve Ahlat ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası fiyatları edinmek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Ahlat İkinci El Eşya

  Temiz büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları alınır satılır. Değerinden uygun fiyatlara titiz bir şekilde kullanılmış, 2.el salon takımları satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart almak sebebi ile cep telefonumuz ile iletişim kurabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinesi alan firma başlıklı sayfamızı inceleyiniz

  7/24 Açık Ahlat Hurdacı Firması

  Sektörde uzun yıllardır faaliyet vermenin kazandırdığı profesyonellikle sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse otuz iki yıldır geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Ahlat hurdacı olarak haftanın yedi günü çalışıyoruz.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası diyoruz. Hurda akü alan yerler yazısını inceleyiniz. Dolayısı ile Bitlis Ahlat hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapabilir. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile geri dönüşüm için kıymetlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacında bulunabiliyor. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur.

  En Yakın Ahlat Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal hurdacılık olarak Ahlat genelinde hurda malzeme alıyoruz. Ahlat hurdacısı içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile konumuzdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Ahlat hurdacı deposu ismi ile hurda metal nakliyesi yapmak için adresinize geliyoruz. Bu sebep ile size en yakın hurdacı Ahlat ilçesinde servisler ediyoruz.

  Ahlat Jeneratör Hurda Satanlar

  Bozuk jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alıyoruz. Her voltajda sıfır gibi ikinci el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalan depolardan almış olduğumuz Şantiyelerde boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı mikseri, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan ev vb. binalardan bir kenara ayırılan sıfır gibi ikinci el demir kapı, pencere, mutfak dolabı alıyoruz.

  Ahlat Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle gezilerek gerekli ekipmanın seçilmesi doğru bir çalışma olur. Güvenli biçimde fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz. Fabrika işiyle uğraşanların anlattığı şekilde kolay sayılmaz.

  Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika yıkımı ihaleleri yerine getirdik. Ahlat fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz.