İçeriğe geç

Feke Hurdacı Hurda Fiyatları

  Adana Feke hurdacı firmalar arasında lider şirketiyiz. Adana Feke merkezi etrafında temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme alımında eşyanın ederini piyasasından daha yüksek fiyatla ödemekteyiz Hurdacı olarak her cins hurda eşyanızı alıyoruz Şu an Adana Feke firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Feke merkezinde de hizmet vermekteyiz. Adana Feke merkez hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz.

  Feke şehir merkezinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Demtaş Metal şirketimiz ile Feke hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel Adana Feke hurda fiyatlarıyla alım satım yapıyoruz.

  Adana hurdacı firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Adana hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Feke çevresinde olduğu gibi hurda alımı için profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz

  Feke Hurdacıları

  Feke hurdacısı olarak Adana ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin yüklenmesi için yakında hazır bulunan hurda alım elemanlarımızı gönderiyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak amacıyla hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Feke bölgesinde hurda alım hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlığın faydası için çalışıyoruz. Feke hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Adana Feke merkezinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Adana şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Feke gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sırf Adana Feke ilçesinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Feke Hurdacı Numarası

  Adana Feke adresten hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Feke hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu neden ile hurda atık satmak nedeniyle bizi aramanız yeterlidir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

  Sac Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız. Depo çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Feke ve çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Depomuzda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac bulunmaktadır.

  Feke Hurda Bakır Alanlar

  Feke hurda bakır fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan yerler alanında geniş bilgi var. Buradaki Feke soyma bakır hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırılmaktadır. Adana Feke hurda bakır alan yerler arasındayız. Feke içerisinde bakır hurdası almaktayız. Bakır hurdası alan Feke hurdacı firmamızı hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

  Kurşun Hurda Alım Satımı

  Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası fiyatı paylaşımını incelerseniz iyi olur. Minare kurşunu hurda
  , Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbe kurşunu alırız. Feke kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sayfamızdaki Feke hurda Cami kurşunu fiyat listesi güncelliğini koruyor. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir.

  Feke Hurda Alım Satımı

  Feke hurdacı firma olan Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda alım satımı yapıyor. Hurda raf alımı için adresinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurda, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko hurda, inşaat demiri aldığımızda yukarısında fiyat teklifleri sunmaktayız. Feke hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Feke adresten hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı hemen elinizden çıkarın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymetini düşürmektedir. Hurda zamak, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

  Feke, Adana çevresinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Feke hurda nikel kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurdası fiyatları paylaşımına bir bakmak isteyebilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satışı yapmak için arayın.

  Krom Hurdası Alanlar

  Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Feke krom tank hurdası kg fiyatını whatsapp grubumuzdakilere saat başı yollamaktayız.

  Feke Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı

  Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Feke ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz.

  Aslında sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı denmektedir. Burada paylaşılan Feke sarı pirinç hurdası fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki makaleye bir göz atın. Feke hurdacı firmamız tüm bu hurdaların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası alımında liderlik etmektedir.

  Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Adana Feke hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu yüzden Feke sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Feke Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

  Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacı firmasıyız. Feke ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımında hurda tartımını sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

  Bize güven duyanların destekleriyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Adana Feke alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Ek olarak hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

  Her tür hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Feke hurda alüminyum fiyatlarını üyelerimizle hızlı bir biçimde paylaşıyoruz. Sitemizde çok daha önce paylaşılmışhurda alüminyum metini inceleyin.

  Feke Hurda Demir Alım Satımı

  Demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Feke demir hurda fiyatlarını grubumuzdakilere günlük ulaştırmaktayız. Feke etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alanlar bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz.

  Hatırlatmak isteriz her nevi demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alırız. Demtaş Metal Feke bölgesinin tümünde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesini ziyaret edebilirsiniz.

  Feke Kablo Hurdası Alım Satımı

  Çünkü yalnızca hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alım satımı sırasında en yüksek fiyat listesini veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Feke hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. . Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni nedeni ile hurdacılar için çok önemlidir.

  Feke ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Adana Feke hurdacısı olarak her çeşit iç tesisat kabloları, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. Ayrıca hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor.

  Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satanlar hemen arayın. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Adana Feke fare yemez kablo kilo fiyatı haftada bir güncelleniyor. Adana Feke ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan fazla fiyat teklifi veriyoruz.

  Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca satılan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo alanlar başlıklı yazıya göz atın. Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu çeşitleri vardır.

  Feke Plastik Hurda Alımı

  Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Feke hurda plastik alımı yapanlar arasında bulunan Feke hurdacısıyız. Bu sayfadaki Feke naylon hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Adana ile Feke bölgesinin her yerinden plastik abs, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal satışı yapmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyata kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  Karton Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Adana Feke kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki firmamız yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satışı yapabilirsiniz. Karton hurdası alımı için geliyoruz. Buradaki Adana Feke karton hurda fiyat listesini dileyene saat başı yollanmaktadır Bölgenin tamamında renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik ile sizlere çok daha yüksek kâr etme olanağı veriyoruz. Değerinden yüksek fiyata hurda peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapan yerler arasındayız.

  Hurda Akü Alanlar

  Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Hurda akü alımı gönderisini dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Bu neden ile firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Araçlarda elektrik ihtiyaçları için bulunuyor.

  Feke Bina Yıkımı

  Feke kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri her türde hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım sırasında önem verilen tüm önlemler Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz.

  Feke Fabrika Bozumu

  Güvenilir bir biçimde fabrika ve tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Öncelikle sökülecek tesisin titizlikle gezilerek gerekli projenin hazırlanması uygundur. Feke fabrika sökümü yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı yerdeyiz.

  Feke İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile iflas eden esnaflardan aldığımız İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılmış yurt binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pencere, kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

  İkinci El Mutfak Aletleri Alım Satımı

  Temiz durumda çöp sıyırmalıklı tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, sanayi tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini yakından görmek amacıyla sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Profesyonel restaurant mutfağı aletleri almaktayız. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurulama tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir.

  Hurda Kumaş Alan Firma

  Kiloyla mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş, spot kumaş alım satımında peşin ödeme yapmaktayız. Adana Feke ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme, kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satmak için firmamızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Adana Feke çevresinin tamamında süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Adana Feke kilo ile tartıp kumaş hurda alanlar arasındayız. Buradaki Feke kumaş hurdası ton fiyatlarını isteyene ücretsiz gönderiyoruz.

  Hurda Cam Alımı

  Çağımızda rengarenk araba camları, kola şişesi vs. cam hurdaları baya fazla alınıp satılıyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeleri geçirmeyen amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Feke yakınlarında cam hurda alan hurdacılar arasında bulunmaktayız.

  Feke Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar – %99 nikel şablon, nikel turbo, anot nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu sebep ile nikel hurdaları alınıp satılırken oldukça dikkatli çalışmalıyız. Adana ile Feke nikel hurda alıyoruz.

  Feke Hurdacılar Sitesi

  Çocuklara her hali ile iyi bir Feke bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu eşyaların ticaretini yapıyor değiliz. Feke hurdacılar sitesi 4. bloktaki hurdacı dükkânımızla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Feke organize sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Çoğunlukla yenilen kuruyemişçiler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, reyonlar, demir raflar, market rafı hurdası, mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki Feke ikindi el raf hurdası kg fiyatını kayıt olanlara günlük yollanmaktadır. Raf hurda alanlar bölümüne göz atmalısınız. Hurda raf Feke satın almak nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Klima Hurda Alan En Yakın Yerler

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Feke ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Klima hurdası Feke çevresinde en fazla alınan hurda malzemeler arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

  Feke Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Feke Belediyesi’nce daha önce planlanan alana nakledilir. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işi güvenle firmamızca yapılıyor.

  En Yakın Feke Hurdacı Numarası

  Feke en yakın hurdacı firması olarak her çeşit hurda metal tartmak için deponuza personel yolluyoruz. Böylece size en yakın hurda alan yerler Feke çevresinde servisler veriyoruz. Feke hurdacı istihdamındaki ekiplerimiz ile yerinizden hurda alım hizmetimiz var. Demtaş Metal hurdacılık olarak Feke bölgesinde her tür hurda malzeme alımı işi yapıyoruz.

  7/24 Açık Feke Hurdacı

  7/24 açık Feke hurdacı firması şirketimiz yardımıyla zamana takılmadan hurda alıyoruz. Yılların verdiği kurumsallaşmalarla makine sayımızı geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Tam yirmi beş seneden beri hurda alım yapmaktayız.

  Feke Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz.

  İkinci El Ev Eşyası

  2.el bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları bulunmaktadır. Feke Adana ve çevresinde sıfır gibi ve 2.el oturma grubu satın alabilirsiniz. İyi durumda 2. el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle telefon numaramızıarayabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız 2. el piyasasında satılabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi yerinizden satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi yazılmış paylaşımını inceleyiniz

  Anlık Güncel Feke Hurda Fiyatları

  Feke hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri her an güncelleniyor. Anlık hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alımlarında daha fazla fiyatlar uyguluyoruz.

  Feke Hurda Araç Alanlar

  Zaman zaman Feke çevresinde araç hurdası alıyoruz. Feke hurda alımında hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hurda yük vagonu, kazalı otomobil hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, motor hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.