İçeriğe geç

Araban Hurdacı Hurda Alımı

  Araban merkezde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile araçlarımızı gönderiyoruz. Günlük Araban hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Araban merkezinin tamamında kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alımında malzemenin değerini peşin ödüyoruz.

  Araban hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz. Gaziantep Araban hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Araban merkez hurdacı firma olarak Araban merkezinin tamamında her çeşit hurda alıyoruz. Gaziantep geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Araban şehir merkezinin çevresinde geri dönüşüm fabrikaları arasındayız. Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alışverişlerinde Araban merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Gaziantep hurdacı olarak Araban bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hali hazırda Araban hurdacı firmasıyız. Fakat Gaziantep Araban merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal olarak Gaziantep çevresinde hizmetimize devam ediyoruz.

  Gaziantep Araban Hurdacısı

  Araban merkez ve mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek tüm insanların geleceğini koruyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda bakır satışı yapmak için telefon numaramızı aramalısınız. Araban hurdacı olarak Gaziantep ilinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için uygun hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Araban hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Araban ilçesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Gaziantep merkezinin hızla büyüyen ilçesi Araban daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Araban etrafında değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Araban Hurdacı Telefon Numarası

  Gaziantep Araban her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Bu neden ile hurda satışı yapmak amacıyla numaralarımızı aramalısınız. Şimdi arayın anlık hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Gaziantep Araban hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir.

  Araban Demir Hurdası Alan Yerler

  Güncel demir hurdası fiyat listesi edinmek için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalemizi okuyunuz. Araban çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Gaziantep Araban toplama demir hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Araban ilçesinin her yerinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı makalesini okusanız muhteşem olacaktır.

  Araban Hurda Alım Satımı

  Zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda alan Araban hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı ilke edindik. Yüksek tonajlı demir hurda, bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurda, çinko hurda, sarı ve hurda alüminyum alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Araban hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz. Araban kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metallerin piyasasının inmesine neden olmaktadır. Hurda demir almak üzere kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Gaziantep Araban geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik.

  Araban Çinko Hurdası Alımı

  Buradaki Araban hurda nikel fiyatlarını isteyenlere bedelsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası alımı konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Gaziantep, Araban bölgesinin tümünde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Araban Hurda Bakır Alan Hurdacılar

  Bu sayfadaki Gaziantep Araban yanık bakır hurdası kg fiyatını abonelerimize her gün gönderiyoruz. Gaziantep Araban bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurda alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Araban bakır hurdası fiyatları için telefonlarımızı arayın. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır alan Araban hurdacı iş yerimizi şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Araban içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

  Araban Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Araban ilçesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir.

  Gaziantep Araban hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Demtaş Metal şirketi bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alımında öncülük etmektedir. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda olarak geçen bir hurda yoktur.

  Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Buradaki Araban sarı pirinç hurdası ton fiyatları güncellendi. Sarı alan hurdacılar içerikli makaleye göz atın. Bu yüzden Araban sarı hurdası alanlar içindeyiz.

  Sac Hurda Alımı

  Sac hurdası alıyoruz. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Depomuzda yeni ürün gibi 2.el trapez sac vardır. Araban çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, alımı amacı ile arayın.

  Araban Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Dünyada cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali mavimsi renkli biçimiyle göze çarpar. Hurda kurşun fiyatları bölümüne bir göz atabilirsiniz. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alırız. Araban kurşun hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Araban hurda Cami kurşunu kg fiyatını kayıt olanlara saat başı gönderiyoruz. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu söyleniyor.

  Araban Kablo Hurda Alımı

  Kablo hurdaları tellerindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Araban hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımında öncülük ediyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımı yaparken en doğru fiyat listesini teklif ediyoruz.

  Yerinden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

  Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Gaziantep Araban ilçesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasında piyasanın üstünde kilo fiyatını veriyoruz. Gaziantep Araban hurdacısı Demtaş Metal firmamız özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

  Gaziantep Araban bölgesinde çoğunlukla ticareti yapılan %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar içerikli konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez elinde olanlar bizi arayabilir.

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Araban hurdacı firmayız. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Gaziantep Araban bakır kablo kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz.

  Krom Hurda Alanlar

  Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı bölümümüze göz atmalısınız. Oldukça sert bir metal yapısıyla zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Araban krom ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Araban Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Ayrıca alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacıyız.

  Buradaki Gaziantep Araban hurda alüminyum kilo fiyatını dileyene saat başı ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı metni okuyabilirsiniz Her nevi hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Sizlerin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Araban ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken hurda tartımını sizinle birlikte yapıyoruz.

  Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum hurda alınır. Gaziantep Araban alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

  Araban İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Tamamlanmış projelerde alçı sıva makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood mevcuttur. Dolayısıyla iflas eden satıcılardan edindiğimiz Yıkılmış elbiseci binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolabı, pencere alıyoruz.

  7/24 Açık Araban Hurdacı

  7/24 hurda alan Araban hurdacı olarak haftasonları dahil iş yerimizdeyiz. Bahsettiğimiz gibi 15 senedir hurdacılık yapıyoruz. Bu sürenin bahşettiği profesyonelliklerle alet sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

  Hurda Araba Alan Hurdacı

  İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Araban bölgesinde araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası, römork, hurda motor alıyoruz. Tabiki de size hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

  Hurda Karton Alım Satımı

  Araban hurda kağıt alanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı fiyatları öğrenebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata hurda peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, gazete hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bölgenin tümünde kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle satıcıya daha çok oranda kazanma imkanı iletiyoruz. Araban karton hurdası alım satımı yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Gaziantep Araban kağıt hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz

  Anlık Güncel Araban Hurda Fiyatları

  Araban hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişmekte. Anlık hurda fiyatları hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz Anlık fiyata ulaşmak için bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatından daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Bu ilçede %95 nikel şablon ve %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel alımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Araban hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller taşınırken gayet özen ile hareket edilmelidir. Nikel hurdası zehirli olabilir.

  Cam Hurda Alanlar

  Bu dönemde şeffaf kola şişesi, çıkma otomobil camları vb. cam hurda çeşitleri bulunabiliyor. Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Araban yakınlarında cam hurdası alanlar arasında bulunuyoruz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Temiz çalışma masaları, ofis büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop satmak isteyenlere yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Kısa bir zaman kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip yemek odası takımlarınızı kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat verilmektedir. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapanlar başlıklı içeriğini incelemelisiniz İyi durumda 2.el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları sormak amacı ile iletişim bölümündeki numara ile iletişime geçebilirsiniz. Araban Gaziantep ilçesinde kullanılmış ve 2. el mobilyalar alabilirsiniz.

  Araban Jeneratör Hurdası Alanlar

  Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerler arasındayız. 2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmayız. Her türlü yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz.

  Hurda Akü Alımı

  Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Hurda akü fiyatı sayfasının olduğu linke tıklayınız. Dolayısıyla bizim benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapar. Yoğun kullanımla enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları amacı ile bulunmaktadır. Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden kıymetlidir.

  Araban İkinci El Endüstriyel Ekipmanı Alım Satımı

  2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Sanayi tipi 2.el restoran mutfağı aletleri alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi 4 gözlü ocak, aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb lokanta ve restaurant tipi mutfak aletini incelemek için sizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz.

  Araban Hurda Kumaş Alan Hurdacılar

  Defolu hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı zaman geçirmeden arayın. Gaziantep Araban kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Sitemizdeki Araban hurda kumaş fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Araban bölgesinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize donanımlı personelimizi gönderiyoruz.

  Spot hurda atlet kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş alıyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

  Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Gaziantep il Araban bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

  Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Araban plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan Araban hurdacı firmasıyız. Sayfamızda bulunan Araban hurda naylon ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz yollamaktayız. Güncel fiyata hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı yapıyoruz.

  Araban Bina Yıkımı

  Araban kentsel dönüşümü gerçekleşmede yenilenecek evlerin yenilenerek yapılması amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Hurda bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımlarda istenilen güvenlik önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz.

  Araban Hurdacılar Sitesi

  Her haliyle güzel bir Gaziantep Araban için fazlasıyla çalışıyoruz. Sırf bu hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz. Araban organize sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Araban hurdacılar sitesi içindeki tesisimizle geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

  Araban Fabrika Bozumu

  Araban fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak tesisin titizlikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır.

  Böylece fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Sektörde sayısız fabrika söküm ihalelerini aldık.

  2.el Raf Fiyatları

  Özellikle yenilen pastahanelerden temin ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raflar, demir raflar, orta reyonlar, teşhir rafları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan 2.el market rafı satıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Buradaki Araban ikinci el raf ton fiyatlarını isteyene günlük yollanmaktadır. Raf hurda alanlar bölümümüzü gezmek iyi gelir. Araban ikinci el hurda raf alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Araban Hurda Klima Alım Satımı

  Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Araban etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. 2.el Klima Araban bölgesinde en fazla satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Araban Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması güvenle yapılmaktadır. Molozlar Araban Belediyesi’nce belirlenen yerlere naklediliyor.

  En Yakın Araban Hurdacı Firma

  Demtaş Metal firmamızla Araban çevresinde hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. En yakın Araban hurdacı olarak her nevi hurda ticareti sebebi ile yerinize profesyonel ekip yolluyoruz. Araban hurdacı firma olan firmamızla adresinizden her tür hurda atık satım hizmetleri vermeye başladık. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Araban ilçesinin her yerinde hizmetler vermekten gurur duyarız.